205
Lézer és Radardetektorok a gyakorlatban
  • Csabesz6
    #125
    Én komolyan gondoltam.
  • SötétBarom
    #124
    Mennyi volt, és mennyire megbízható?
  • [HUN]FaTaL
    #123
    nincs igaza és már ki is fejtettem hogy miért:)
  • Lammer
    #122
    ott a pont erosen!

    nekem sem azert van beltronics rx-65osom, mert a kis gomboc STvel 210-el akarok paradezni a belvarosban... egyszeruen az ilyen undorito dolgokat ki akarom kerulni(mint a dombos eseted)... ES! ami a legfontosabb, hogy ez a kis kutyu eleg soxor bejelez(persze sehol semmi) es inkabb lassitok... amiota megvan a kis eszkozom, sokkal lassabban megyek a jargannyal(soxor 50 alatt joval, nehogy "veletlen" megvagjanak alapon, kerulgetnek neha rendesen meg idegesek, jo tanito eszkoz nemde? :D) ;)

    (jah es [fav])
  • ladarevolution
    #121
    OFF
    Ez egy tévhit, ez nem wtcc autó. Ez egy wankel motoros túraató, csak mikor bejelentették a 2005-ös Moszkvai autókiállításon h résztvesznek a wtcc-be akkor még nem volt kész a wtcc-be szánt kaszni és ezt tolták fel a porondra :)
    ON
  • bracsek #120
    aztaquva, de igaza van...
  • Taranov
    #119
    Olyan cucc is van, ami 7 mp-ig blokkolja a traffit, illetve ezidő alatt csipog neked, és le tudsz lassítani.
    Ami folyamatosan blokkolja, az valóban egy kicsit gyanús.
  • szjuca
    #118
    Én nem értem egyébként, hogy ezek a ketyerék hogyan működnek a valóságban. Mármint azt a részét, hogy a fakabátok látják az autót a seb. mérő készülékkel, sőt valószínű, hogy a rendszámot is. A bemért sebesség meg 0. Kiszed a sorból, mivel valószínűsíti a szabálytalanságot. Na és utána mi van? (TV-ben hallottam, hogy legálisak ezek a készülékek.)
    Akkor a pofájába lehet röhögni a fakabátnak és kész?
    Vagy addig keres, hogy úgyis megbüntet valamiért.
    My statistic:
    1 db 5000 bünti gyorshajtásért 50 helyett 68
    1 db piros áthajtás folyamatban
    Több tilosban parkolás
    Balesetem nem volt, kocc sem
    13 éve vezetek
    Imádok száguldozni. Ahol lehet, meg is teszem.
  • Sadist
    #117
    Azért jócskán van bőr az arcodon, ha még hencegsz is vele. Kíváncsi vagyok, hogy a Kaszást sikerül-e majd 20 ropiból megúsznod.
  • autoszimulator
    #116
    Én is sokat megyek éjjelente, bulikból én vezetek, szondákat már úgy kapkodom, mint qrva a f*szt -.- Elsőre előkapják... Traffim egy volt nekem is, 70es táblánál 90, de szerencsére helyszíni, meg temérdek parkolási bírság :\
  • Énvagyokazapád
    #115
    jah jó, csak láttam van motorra is, nem értettem hogy miért, azt hittem csak elölről fényképeznek
  • Action
    #114
    is-is ugytudom
  • Énvagyokazapád
    #113
    hátulról, vagy előlről fényképezik az autókat? :o
  • 0ppika
    #112
    http://portal.martincaraudio.hu/lezer_es_radardetektor_blokkolo.html

    és lehet irigykedni a köcsög BMW-sre
  • Schwarz
    #111
    Mire a lézersugarat valami kocsiba épített vacak észreveszi - amit kétlek, mivel legfeljebb akkor veszi észre, ha pont belenéz a sugárba - addigra hatszor lemérte a sebességedet, meg videóra vett.
  • Attila8805
    #110
    Lakott területre gurult be annyivel te kis buta:D
  • akyyy
    #109
    ezt nem értem 90el lehet menni és az büntettek meg mert 70el gurultál?
  • RoR zsozso
    #108
    Ja és ejtőernyős meg vadászpilóta XD
  • RoR zsozso
    #107
    A Mentőst kihagytad xD Sztem se igazak amiket ír :D
  • Sland
    #106
    pepsi bazzeg :D
    ne akard hogy mindenkinek elmeséljem a teflon mike-os story-t!!!! :D
    (ha még van valaki aki nem ismeri :) )
    voltál már tűzoltó, verőlegény, rallyversenyző, motorversenyző, bodybuilder stb stb :D
    nem lesz ez egy kicsit sok már? :)
  • RoR zsozso
    #105
    OFF

    Kitudja,lehet már ő megkapta a WTCC ladát



    ON
  • ladarevolution
    #104
    szerintem nem azzal ment, de amúgy sincs a sebesség autómárkához kötve:) Mérne mehetne Ladával 230-at? Nem mondta milyen Lada:)
  • RoR zsozso
    #103
    Hol mentél te a ládával 230-al??
  • Pepsi Twist
    #102
    Leginkább drift, de volt körveseny ladával, meg 24h is de az utóbbi csak 2x volt ^^
  • Tinman #101
    Mehettem lakott területen kívül vagy kemény 80-at, láttam hogy a köv. falu felé vezető út lejtős, kitettem üresbe és úgy gurultam le, 70 körül kaptak le, büszkék lehettek magukra, főleg, hogy azon a részen egyik oldalt semmi, a másik oldalon meg valamilyen pajtasor áll.
  • akyyy
    #100
    miért büntettek meg?
  • akyyy
    #99
    én egyirányuba mentem be büszkén, és furcsáltma mér dudálnak nekem:DDD két sávos volt ráadásul:O
  • [HUN]FaTaL
    #98
    Én is főleg éjjel közlekedek de eddig a 3 év alatt csak kétszer igazoltattak ebből egyszer volt szonda is, és ennyi:D
  • Csabesz6
    #97
    milyen versenyágban nyomtad?:)
  • Tinman #96
    Radardetektort egyértelmű, hogy veszek... egyáltalán nem vagyok már évek óta gyorshajtó, de van úgy, hogy lakott területen belül van egy bazi nagy domb kivágom üresbe és hadd guruljon, aztán mikor már csak 40-el gurul, akkor be 3-ba és úgy megyek tovább.
    A vicc, hogy ezt nem azért csinálom, mert spórolni akarok a benzinnel, hanem azért, hogy csak annyira szennyezzek amennyire muszáj. Katalizátot tökéletesen üzemel, igyekszem állandóan 5-be közlekedni és van, hogy 3km-t gurulok üresben.

    Apámat is meg engem is így büntettek meg a yardok... engem nem is olyan régen... 3 büntipont, meg 9k.

    Maradjunk annyiban, hogy qrva jó idehaza ezek szerint a közbiztonság, ha 3-4 közeg is ráér a trafiban ücsörögni egész nap. Cigányok lopnak, arra meg megvonják a vállukat. Köszönjük Emesék.
  • RoR zsozso
    #95
    Apámnak úgy sikrült összetörni az ótót kb. 1éve...
    Ment és egy barom a sor elején ment max 40-el mögötte 1km sor ő kb a közepén volt mikor volt egy hosszú egyenes és kiment előzni,mkor majdnem már megelőzte az egész sort és kb. úgy 120-nál kivágott elé egy barom előzni csak elfelejtett tükörbe nézni... TOTALCAR mind a 2 ótó de szerencsére semmi személyi sérülés de lehetett volna rosszab is egy hülye miatt...
  • SötétBarom
    #94
    Nem kifejezetten :DD

    Fiat Brava.. Viszont hülye időpontokban közlekedek.. Este 11 után általában.. Tehát főleg éjjel :DD Lehet azér.
  • Nagy01
    #93
    taps...
  • zoolee
    #92
    Hétfőn jártunk arra egy BMW motorral 140 el.
  • Sanyix
    #91
    2006 eleje óta vezetek, és semmi nem volt. Egykét meleghelyzeten kívül (ugye fekete, luxus vw, merci, bmw, gorilla, vagy szolis öltönyös, index nélkül 1 centis résen átszédelgés, 70-el haladó autóoszlopok között 110-el ilyesmik, szal csak a szokásos). Korlátokat rendszeresen túllépem egy 20-assal, de csak ott ahol biztonságosnak érzem (autopálya, soksávos főút, stb).
  • Taranov
    #90
    És nem sötétített BMW-vel jársz véletlenül? :D
    Én 2006 január óta vezetek, eddig 0 szonda, 0 trafi és 1 igazoltatás, de az is csak azért, mert bementem a behajtani tilosba. (Bírság nem volt)
    Azt nem tudom megmondani, hogy mindezt hány km alatt, mert több autóba nyomtam, de legalább 50 ezer.
  • kemszi2
    #89
    az yó:D
  • SötétBarom
    #88
    Nekem a 3 év mérlege kb 45 szondafújás, 1 traffi, meg olyan 15 igazoltatás :DDD
  • akyyy
    #87
    engem se pedig nekem két és fél éve van már meg.
    de még cask nem is nagyon láttam hogy állitgatnának rendőrök.. vagyis egykét ritka alkalmakkor, de akkor meg busszal voltam vagy gyalog:S

    amugy kb én is igy megyek kivéve autópályán (már ha m30-as miskolcot elkerülő annak nevezhető) ott mentem 140-el igaz 110 es táblánál, de mgé autópályán nem mentem, ki kellet probálni:D
  • PyRex
    #86
    inkább nem kommentállak mert még megsértődnél.