327
az amatőr rallye sport hazánkban
  • Csabesz6
    #167
    bizony:)
  • csm
    #166
    nagy kincs ez a gép hallode,nekem anno nagyonnagy öröm volt :)
  • Csabesz6
    #165
    :D
    Egyelőre nem tervezek ilyen változásokat.Sajnos elköltöztem anyámmal egy éve a szeretett falumból, házunkból, Dunaalmásról:(...hogy miért jöttem ide Tatára annak csak is anyagi okai vannak, apum nem valoszinü hogy kettőnket el tudná tartani.Szóval hétközben itt senyvedek, pénteken délután huzok ki faterhoz, az igaz otthonomhoz,a kisautómhoz és a barátokhoz.Meg szünetekben is kimeegyek.Szóval majd valamikor eszközölök rajta komolyabb módosításokat, de sok értelme nincs költeni rá ilyen állapotban, minden papír nélkül.Ha rajtam múlik, tuit megmarad aztán majd megszépítem.Nagyon a szívemhezz nőtt.Jövő hétvégén megkapja a friss Marelli gyertyáit:).


    A kezsekusza fogalmazásért bocs, fáradt vagyok már:).
  • csm
    #164
    nagykormányt cseréld le és jóis :D meg a diffit kell leheggeszteni... az aprók nem esnek ki onnan? :D
  • Csabesz6
    #163




  • csm
    #162
    egy képet bökj be róla azért... :)
  • Csabesz6
    #161
    Autó mánia topikból, hogy pörögjünk:).
    Holnap megyek az első KRESZ órára:).Szegény Zsiguval már két hete nem mentem, de ma vettem bele gyertyákat.Szerintem egy darabig nem is fogok vele menni, de nem áll szándékomban túladni rajta.Van benne potenciál:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagy faszt van benne, rohadtul a szívemhez nőtt, imádom, és még biztos megyek majd vele sutyiban a parton.Később pedig jó lenne újítgatni...nagyon később.
  • csm
    #160
    semmi baj,nem vettem annak :)
  • toretto r34
    #159
    ezt csak ugy mondtam nem okokodni akartam
  • csm
    #158
    kösz az infót :D én nem.
  • toretto r34
    #157
    a mazdást ismerem
  • csm
    #156
    abszolút 3. egy hátsós 325i Bmw volt,tehát azért nincsenek nagyon lemaradva. sőt,a 2. helyezett golf is csak elöl hajtott,csaképp elégsok lóerővel. a hajtás mindegy, kinek mi fekszik,azzal nagyon jót tud menni. nincs megszabva az átalakítás,de pl szöcske az már épített kategóriába tartozik(amit ugyancsak 4x4esekhez raknak)
  • SuperCharger
    #155
    Te általában ennyire az élmezõnyben vagy, vagy csak ennyire jól sikerült ez a hétvége?
    A 2000 fölöttiek mennyire voltak lemaradva a 4x4-ekhez képest? Van egyébként vmi jó kis összefoglaló neten ezekr~l a versenyekrõl? Vagy keressem a duen.hu-n?
    Műszaki megkötések vannak, mármint hogy mennyire térhetsz el a szériaautótól, vagy senkit sem érdekel, csak besorolnak a motor(/meghajtás) alapján, és mehetsz?
  • csm
    #154
    igen,rosszul írtam,tehát a feltöltős motorok szorzódnak 1,7-el,tehát a kompresszor is. enyém 4x4-es,ezért nekem mindenképp a 4x4 kategóriába kell indulnom,akkor is ha csak 1.3as lenne :D
  • SuperCharger
    #153
    1,7-tel? Akkor turbós motorral gondolom mindenki rögtön a 2000 felettbe kerül. Turbó alá tartozik a kompresszoros is, mint feltöltött motor?
    Te a 2000 felett-ben indulsz vagy 4x4-ben? (bocs a műveletlenségemért, német autókkal nem vagyok nagyon képben)
  • bardocz
    #152
    Jah értem,azt hittem,hogy van pár szakasz,és akkor azok ismétlődnek.
  • csm
    #151
    nem szakaszos,hanem egy adott pályát kell teljesíteni,többször. most éppen 3x kellett. kb 4 kilóméteres volt.
  • bardocz
    #150
    Köszi!
  • bardocz
    #149
    Grat!Szép eredmény.Hány szakasz volt?
  • csm
    #148
    persze,10 kategória van általában,mint ezen a versenyen is. Lada 1300,Lada 1600,női,junior, 0-800 ccm,800-1300ccm,1300-1600ccm,1600-2000ccm,2000 felett,és 4x4. a turbósok lökettérfogatát 1,7-el szorozzák...
  • csm
    #147
    nekem se mondja senki a pályát :D barátnőm beül mellém,és lelkileg támogat :) első körben leszakadt a kipufogó a közepétől,így csak középdobunk volt és alattunk zúgott...a kategóriámat nemkis meglepetésre végig vezettem,a szürke mazda nagyon tizedekkel volt mögöttem,de végül kicsúszott és ottmaradt neki jópár másodperc. abszolútba a 2. helyen álltam egy turbós golf mögött,de az utolsó körben mindketten hibáztunk,csak ő nagyobbat,így megelőztem 4 tizeddel,és abszolút 1. helyet sikerült szereznem ezzel. kategóriában 7-8-an voltak,összesen 48 induló.
  • bardocz
    #146
    Nagyon király gép!
    Ezzel a kocsival milyen csoportban lehet indulni?Egyáltalán amatőr rallyban is vannak csoportok?Vagy itt hogy működik?
  • bardocz
    #145
    Én decemberben kezdhetem el,és el is fogom szerintem,Aztán ha tudnék venni egy saját kocsit,ahh tiszta menyország,mennék vele autókázni,meg ha késében vagyok iskolába is:D Úgyis van 2 kanyar sulibamenet(budafoki),amire kiváncsi avgyok menyivel lehet venni,nagyon jók,meg az út is jó már,csak egyiknél van zebra,amin a felfestés csúszhat.
  • csm
    #144
  • Csabesz6
    #143
    Csak vicceltem amúgy:D .Ez nem amatőr rali, ez hétvégi bohóckodás:).Hétfőn kezdem a KRESZt!jee.
  • bardocz
    #142
    Már van programom Amúgy dunaalmás merre van?Anyira jó,hogy menyire ismerem az országot,még budapestet se...Tudok kb 3 várost hogy hol van kábéra,aztán anyi :S
  • Csabesz6
    #141
    Szóval jöhetsz bardocz hétvégén Dunaalmásra:D.Jöhetsz egy körre:D:D:DD
  • bardocz
    #140
    Vannak akik navigátor nélkül mennek?Úristen,ha tudok,akkor tutira megyek:D Amúgy rólad nem készültek képek?Szerintem az is érdekelne pár embert:) Meg mesélj róla milyen volt,hanyadik lettél,közbeszólt-e a technika,meg tudod ilyenek:D De aztán ne F1-es sablonosan,hogy nagyon nehéz pálya,jókor kell kockáztatni,de szerencsére jól beállítottuk a kcosit,és még a boxtaktikánt is jóvolt,így megnyertük a versenyt.:D
  • csm
    #139
    és hidd el ha valaki mellé sikerül beülnöd,a legkotványabb szakadt zsiguliból is széles mosollyl szállsz ki :) hát még egy ilyenből...
  • csm
    #138
    aztmondta a tulaj,lényegesen könnyebben megoldotta,mintha turbós lenne. ráadásul lentről húz,ami kanyarból kifelé nagyon sokat ér :)
  • SuperCharger
    #137
    Kompresszorok ! Azt hittem már kihaltak, öröm hallani, hogy nem mindenki turbót szerel a motorjaira. Ha egyszer az életben eljutok oda, én is azzal toldom meg az aggregátot.
  • bardocz
    #136
    Jah tényleg.De az 1000 lovas az nem s csoportra lett építve,amit aztáán be sem vezettek,hanem törölték el rögtön?
  • bardocz
    #135
    Hát ha csak enyi autó indul már érdemesebb kimenni,mint profirallyn,ahol van 2-3 komoly impreza,68 lancer,meg pár ótó még.Egy ilyen rallyra ki KELL mennem.
  • csm
    #134
    az S1 volt,és eleinte 450 ló körül,végül pedig 1000LE lett,de már nem bírták vezetni...
  • csm
    #133
    hát talán ezért is tartom többre az amatőr rallye-t mint a "profikat" :D
  • bardocz
    #132
    De a rallys igazi b csoportos nem 500 ló körül volt?
  • Csabesz6
    #131
    Azt hittem hogy amatőröknél ennél sokkal vérszegényebb a felhozatal.Komolyan mondom érdekfeszítőbb egyedek ezek, mint a "nagyok".Jó kis youngtimerek.:)Már amelyik...
  • csm
    #130
    S2 az kb olyan,mint a Bmw-nél az M3 :)
  • csm
    #129
    igen,integrale,asszem 16V,és köpdösi a lángokat rendesen :) köszi,de a fekete nem az enyém:)
  • SuperCharger
    #128
    Tyűha... nem gondoltam volna, hogy ennyire meredek. Miért, mi az az S2-es motor? Ugye nem gyárilag tudott 500 lovat?