399
Avagy az utolérhetetlen páros :)
  • Bigus
    #199
    ja a csizinszky. 3kor vége, szal délután vissza lehet tekerni slágerre :)
  • Bigus
    #198
    hát a rossz reklám is reklám :D
  • 12346
    #197
    tetszős ez a műsor, csak az "észidiszi" meg kung fu panda imádattól tudtam sírva visítani, de mintha ezek újabban alábbhagytak volna talán. meg kár, hogy átcsúszik a bumerángba a csizis műsor, mer attól a nőtől gyakorlatilag a hideg fut a hátamon. naggyon naggyon utá... nem szeretem:D
    de egyébként korrekt:D
  • Mikoto
    #196
    Hát ha ez a hang a tűrhető, akkor nekem az operában a helyem EHEHE
  • idamaria
    #195
    Nem olyan rossz a hölgy hangja.... Tűrhető
  • csudess
    #194
    De várjál mi is a poén?? nah jó Nekem tetszik, de hála h a slágerbe nem karaokeee-znak!:)
  • Mikoto
    #193
    Azért azt nem mondanám, hogy annyira jó a videó, mármint a hölgy hangjával kapcsolatban vannak erős fenntartásaim, az ötlet egyébként jó, de az a szerencsétlen macska is hogy néz ki:)
  • idamaria
    #192
    Nagyon jó a videó!:D
  • kujbli
    #191
    Édes próbálkozás :D... Most találtam youtubeon...
  • kujbli
    #190
    Sziasztok!

    Egyetértek az előttem szólókkal, a Bumeráng című műsor a legjobb a Slágeren, így reggel munkába menet a reggeli pesti dugóban azt hallgatjuk..
  • STomika
    #189
    ma már mit nem lehet... sláger is fejlődik :)

    én még mindig sokszor nyugdíjasrádióként gondolok rá... lehet a szerencsétlen névválasztás miatt, pedig szokott menni rajta pár big muzik :)
  • Bigus
    #188
    ja le lehet tölteni az adásokat?
  • Mikoto
    #187
    Próbáld mobilon, szerintem azzal metrón is jobb a vétel (bár csak tipp, mert én leginkább autórádiót használok:))
  • Legend Killer
    #186
    én Bumeráng után mp3 hallgatok :D, Bumerángot is arról hallgatom, metróban meg is szívom.
  • Legend Killer
    #185
    én is, szünetben nem is tom hallgatni és mi lesz nyáron? :(
  • Bigus
    #184
    jah lemegy ötször az ABBA album? :D
  • idamaria
    #183
    Igen, hajnalban nagyon jó a sláger, én is akkor szoktam hallgatni, amikor a bumeráng megy. Az irodában is mindig ez szól reggel, így feldobja a hangulatot.

    Sajnos viszont a bumeráng után már nem olyan jó a műsor, sokat ismételnek zenét is, ilyenkor mindig elkapcsolunk máshová.
  • Mikoto
    #182
    A sláger rádió hajnalban azoknak jó, akik vezetnek vagy fuvaroznak (mint általában én is), segít hogy ne aludj el, meg jó kedvre is derít általában:)
  • Bigus
    #181
    Te jóég.. hajnalban? :) én 10kor is még durmolok az ágyban....
  • csudess
    #180
    Reggelente 05:45 - 10:00 ig ;)
  • Bigus
    #179
    Mikor szokott menni a bumeráng?
  • csudess
    #178
    Imádom a sláger rádiót nem is kell ennél több csak h szóljon
  • Legend Killer
    #177
    Lali királyt most hétvégén hallgattam először :DD. eddig csak Bumerángot. jóvolt a Lali király is. Da Lali King, yeahh! :D
  • Redkusz
    #176
    Komolyan? Én azthittem kb 3 éve max. De repül az idő pfff
  • lampard99
    #175
    Nem kell nagyon arról beszélni hogy menyien hallgatják lehet ezen vitatkozni. De egy biztos 10 éve van a slágeren e magáért beszél!
  • Legend Killer
    #174
    10éves a Bumreáng, jeeee! grat nekik
  • mentosz
    #173
    Nekem nagyim is ezt az adót hallgatja:) Balatonon folyton ezt lehetett hallani még kint a kertben is:D Mindenki élvezi az ő széles repertoárjukat.
  • kicsikacsa23
    #172
    Szerintem ezt hallgatja mindenki, max azok nem, akik túl konzervatívak hozzá. DE a legjobb, akkor is:P A Slágernek nagy érzéke van hozzá, hogy jó műsort válogasson össze, nem hiába szerezték meg maguknak Boros-Bochkort sem. És a legjobb, h a műsorok, a zenék mind-mind a lehető legszélesebb korosztálynak szólnak. És ez jó:)
  • MrJampec
    #171
    Hogy lehet hogy nem ezt hallgatja az egész ország:P:P:P
    Szerintem az egyik legjobb műsor kávé helyett én ezzel ébredek.
  • Redkusz
    #170
    Komolyan? Na majd ha lesz időm meghallgatom én is egyszer már :)
  • mentosz
    #169
    Lali király sem rossz:)
  • Bogyo5
    #168
    Uram isten ilyen öreg lennék! Mintha csak ma lett volna mikor elindult. De én inkább Lali királyra esküszöm!
  • mentosz
    #167
    Természetesen még van,5.-én voltak 10évesek:) Kedvenc rádióm és a Bochkorékat is nagyon bírom:)Hogyhogy nem hallgatod? Nem tetszik a zene?
  • Redkusz
    #166
    Még mindig van Bumeráng? Régen én is halgattam de utóbbi időben nem nagyon...
  • Legend Killer
    #165
    nekedis BK!

    ketten uraljuk a topikot :D.
  • gatlasos hulye
    #164
    Boldog Karácsonyt!!!
  • Legend Killer
    #163
    ok :D. jahm, léccik.
  • gatlasos hulye
    #162
    Láttam, hogy :) én is úgy írtam, tele :) -vel... nem gondoltam komolyan.
    A kép látszik?
  • Legend Killer
    #161
    :DD. csak hülyéskedek. amint láthattad is, oda írtam, nem csapnék ám oda, max kérnék1autogrammot, v ilyesmit.
  • gatlasos hulye
    #160
    Szerinted miért lett felhivatva ezekkel a kérdésekkel?
    Ha majd azt meséli, hogy valaki a popójára csapott az utcán, akkor tudom kinek kell a kezére csapni