399
Avagy az utolérhetetlen páros :)
  • Endru37
    #239
    Én is ott voltam, nagyon bejött a dolog, nem is hittem volna, hogy ennyi korosztály megjelenik egy ilyen rendezvényen. A tömegben még a nagymamám egyik unokatesójával is találkoztam. Az egészben az volt a legjobb, h a megrendezett programok bármelyik korosztályt le tudták kötni. Jövőre már a 2 éves kisfiammal megyek.
  • Rubenvagyok
    #238
    sláger megaparty az mindig van a műjégen! Valami állati! Rengeteg sztárvendég van.
  • kirde
    #237
    Tavaly nagyon jó volt augusztus végén a műjégen Eddával, Bikinivel, Republiccal és a többiekkel! Szerintem idén is biztos lesz és menjetek, marha jó!!!
  • mac12
    #236
    Én ingyen voltam úgy h sztem igen!:)
  • kakkala
    #235
    Én még sajnos nem voltam egyen se,de ha lesz és pesten is lesz,akkor mindenféleképpen tervezem.Jól emlékszem,hogy ezek ingyenesek szoktak lenni?
  • mámászítá
    #234
    Az a legjobb buli, imádom minden évben kimegyek és estig tombolok.
  • Rubenvagyok
    #233
    Az biztos hogy nyáron lesz sláger megaparty!!! Annak kell lenni anélkül nem teljes a nyár!
  • kirde
    #232
    Huh, azt sajnos nem tudom. De remélem lesz!
  • mac12
    #231
    AZ nem lenne rossz! A múltkori is jó móka volt!:)
  • kakkala
    #230
    nem tudjátok,most nyáron is lesz sláger rádió roadshow?
  • mámászítá
    #229
    Nem baj ha ismétlik, imádom őket. :)
  • kirde
    #228
    Igen, annak a mennyiségét csökkenthetnék. De amúgy oké a bumeráng ezt leszámítva hogy néha bejátsszák hogy mi volt korábban.
  • kakkala
    #227
    hát ismétléseket szoktak műsor közben is beadni,pl hogy mi történt már korábban a műsorban még azon a reggel.na az nem olyan jó,pl ha azt a részt már hallottam előtte is.
  • kirde
    #226
    Igen, tudom. Legutóbb is amikor Bocsi nem volt egy hétig rossz volt. Azt nem szeretem amikor benyomják egy régi adás ismétlését, néha szokott lenni.
    Az az igazi, ha mindhárman ott vannak!
  • kakkala
    #225
    És ki a kedvenced belőle?Szerintem hárman együtt a jók,ha valaki hiányzik,már nem az igazi
  • hellobello
    #224
    Nekem a kedvenc műsorom a Slágeren a Bumerang.
  • kakkala
    #223
    A régi munkahelyemen lehetett,és nagyon hiányzik,de itt gonosz a főnök,semmit se enged,és igazad van,olyan messze még az este:(de utána 7vége:))))lesz idő rádiót hallgatni,miközben főzök,mosogatok,takarítok:)
  • Fájt
    #222
    Mi szerencsére hallgathatjuk a munkahelyen! E nélkül nem is tudom hogy bírnám ki, nagyon lassan telik a munkaidő... De szerencsére péntek van és előbb végzünk!
  • kakkala
    #221
    hát sajnos én nem tudom annak mikor van vége,mert a főnök itt nem engedi,hogy zenét hallgassunk.úgyhogy marad az útra és otthonra.
  • hellobello
    #220
    Nekem is az egyik kedvenc rádióm a Sláger Rádió, egész jó műsorai vannak.
  • csipa44
    #219
    Már megint csizi van, de hamarosan vissza lehet végre kapcsolni a Slágerre.
    2-kor van vége a showjának?
    Én nagyon szeretem ezt a rádiót, mindig a bumerángra kelek, de a csizinszkyt azt nem tudom elviselni.
    utána viszont a levezető megint jó szokott lenni!
  • kakkala
    #218
    Csiszinszky Éva a hivatalos neve:)Én még nem láttam élőben,de rádión keresztül nincs vele semmi bajom:)
  • Legend Killer
    #217
    csizi a bumeráng után nyomja a maga dalacskáit és sokaknak ne mteccik, v legalábbis itt pár arcnak, mer kungfupanda mániában volt, meg acdc pólóban mászkált1héten át a koncert előtt :D.
  • Coldplayer
    #216
    nahhh....erre én is kiváncsi lennék;)
  • tiko77
    #215
    valaki mondja már el, hogy ki az a csizi, és mi köze van a bumeránghoz, és miért nem szeretitek? ...:)
    ok, bevallom, régen hallgattam rádiót..
  • mokkamester
    #214
    Azt éppen azért csinálják, hogy elfogadottabbá váljon Cs... Bocsiékkal próbálják felfuttatni.
  • kocsonja
    #213
    Azért próbálkoznia mindekinek lehet,ez is az volt:))
  • tiko77
    #212
    hát egyébként ja, a sláger szerintem velük tudná a legjobban promózni magát, nem?
  • Voronyinko
    #211
    Ajajj, nagyon félek :D Azért Lali királyék mérhetnének valamilyen megelőző csapást ezekre az elemekre! :)))
  • tiko77
    #210
    szerintem ez nem bátorság, hanem az önkritika teljes hiánya...:) mostantól az egyedülálló macskás nénik képébe beleivódhat az edda-karaoke is :D
  • kombajn59
    #209
    Huhh, hát eléggé megdöbbentő videó :) De azért értékelhetjük a hölgy bátorságát :)
  • Legend Killer
    #208
    ha neki így jó, hát így jó.
  • 12346
    #207
    há nem tom. kicsit nagyon erölteti a "jópofaságot", csak nem megy. meg nehogy már ~40 évesen az a legnagyobb flash, hogy egy hétig jár "észidiszis" pólóban, és 3x nézi meg egymás után a kung fu pandát...:) száni. vagy csak infantilis.

    de azé a többi még mindig ok^^
  • kulinka
    #206
    Ez a youtube-os nő... Én azért Patakyt preferálom:)
  • Legend Killer
    #205
  • Legend Killer
    #204
    sztem aranyos csajszi a Csizi/Csizy, mittoménmá :D. én nem szoktam hallgatni őt, mer szar számok mennek :D. néha van jó, ami nekem teccik, de miko Bumeráng végén dumcsiznak vele1picit, az sztem jó. de hát ahány ember, annyi ízlés :).

    viszont még soha nem írtam nekik smst :D. mi is a számuk? ti már írtatok? én, majd, ha írok, akkor Legend Killer néven fogom küldeni nekik.
  • Legend Killer
    #203
    gondolom lelehet, nemtom, de Bumerángot mp3n rádión hallgatok.

    látom beindult a topik :D.
  • Pitroks
    #202
    Ezen meg mi a ****?
  • kulinka
    #201
    Mindjárt vége a Csizinszkynek
  • kujbli
    #200
    12346, az a nő tényleg vészes :D, akkor pár pillanatig el szoktam kapcsolni :)..