399
Avagy az utolérhetetlen páros :)
  • ba32107
    #279
    Hallgattátok ma? A barátom volt a gitáros arc :)
  • eliza99
    #278
    hát az a lemez amit csináltak anno, az szerintem felejthető...de nem is emiatt szeretjük őket:D amúgy szoktunk néha már jó állapotban persze karaoke-zni... de ilyen kornyikálást max a zuhany alatt csinálok, mikor egyedül vagyok otthon:)
  • hékásébredj
    #277
    http://www.indavideo.hu/video/Haziasszony_kornyikal

    Ebből jut eszembe. Ti szoktatok kareokizni? Szeretném megérteni mi zajlik abban aki egy ilyet bevállal :D

    Meghallgatnám Borosékat is hasonlóképp kornyikálni és asszem félreállnék kocsival hogy hasamatfogva röhögjek :D:D
  • daggatt
    #276
    én úgy vagyok vele, hogy tökmindegy hogy mi, csak szóljon munka közben.
    (na jó mondjuk olyan ne, mint az alsó videón :))
  • eliza99
    #275
    lehet... valószínűleg én is utálnám azt, amit kötelező jelleggel kell hallgatnom...
  • hékásébredj
    #274
    Nem tudtam hogy ott van irie maffia.. Őszintén mondva előző munkahelyemen egész nap azt kellett hallgatnom intravénásan és nagyon nem szerettem, idegesítő számok voltak. De ezt most lezárom, mert ez az én véleményem, ettől még lehet hogy jó csak a munka útáltatta meg velem :D
  • eliza99
    #273
    a petőfi rádión pl megy irie maffia elég sűrűn... de azza a rádióval pl az a baj, hogy jók a zenék de a műsorok azok nem valami jók...
  • hékásébredj
    #272
    Én hallottam már róla. Viszont azt hiányolom hogy az ilyen "kis" előadókat nem favorizálják, nem nyomják. Pedig... Mondok én egy példát: Irie Maffia

    Rádióban nem hallottam, csak egykét reklámban mint háttérzene.
  • eliza99
    #271
    jah ez így van ha valami régi számot hallgatok nekem is mindíg a sláger ugrik be... de mondjuk én hallottam már olyanokról is akik alapból rockzenekarban játszanak és dj-kednek is meg készítenek remixeket is...pl a lostprophets énekese nemtom ismeritek-e...
  • hékásébredj
    #270
    Én olvastam valahol róla hogy más időpont meg lesz jelölve. Nem tudom mennyi a valóság alapja. Nem lenne rossz, eltudnám viselni :)
  • Newborn
    #269
    Igen:)Ilyen már velem is volt.Egyébként hallott valaki arról,hogy a bumerángot más időpontokban is fogják adni?Vagy ez a hír csak kacsa?
  • hékásébredj
    #268
    És csak a lassú és dallamos számokból lehet majd az utókornak jó kis Kareoke ;)
    Ezeket a szöveges, dallamos lassú számokat sokkal jobban szeretem hallgatni. Meghallod valahol a dallamák és az jut eszedbe hogy húúúúúúú ezt a Slágeren már hallottam párszor:D Tapasztalat ;)
  • daggatt
    #267
    Nekem nincs bajom a remixekkel, ha valaki olyan csinálja aki ért az eredeti zenéhez. (ezt persze rögtön kizárja ha egy rock témából vagy komoly zenéből akar valaki diszkózenét csinálni).
    Vannak olyan zenék amikhez nem szabad hozzányúlni, és ez már csak a zenei szerkesztő jóízlésén múlik, hogy beteszi-e vagy sem. Ez különbözteti meg a jó rádiókat a rosszaktól.
  • eliza99
    #266
    asszem amúgy van vmi komolyzenés remix is:P de ha meghallgatod a számot a szövege az tcs-s és koncerteken általában pörgősen játszák...de az tényleg jó hogy a slágerben ha lassú tcs számot nyomnak akkor az az egyszerű dal...
  • Newborn
    #265
    jajjj....ki nem állhatom a remixeket :S Ha valamiből remixet készítenek,akkor ok.Tegyék!De olyan zenékkel tegyék,amik a discokban szólnak.Nem pedig Tankcsapdát.Ezzel az erővel már Mozartot is remixelhetnék:D
    Igen...talán a sláger az a adó egyedül,ami nem játszik ilyeneket...
  • hékásébredj
    #264
    Hát nagyon nem :D
    Nem tudom hogy engedhette meg a TCS ezt magának.
    De a Sláger nem eröltette, mondjuk tán pont azért mert ez így nem sláger ;)
  • eliza99
    #263
    jah meg az örökké tartot is rohadt sokat nyomták a danubiuson meg a rádió1-en pl pedig aki tankcsapdád hallgat az tudja, hogy ez nem épp egy tcs szám...
  • hékásébredj
    #262
    Tankcsapdád szeretem de most nézzünk meg valamit.
    A többi rádió nyomta az egyik jó számuk diszkósított gyalázatát, Sláger nem, ők megmaradtak az eredetinél. Slágeren ritkán hallok remix-et abból is inkább a nagyon finomakat.
  • eliza99
    #261
    Hát igen...meg azért az edda is:P
  • hékásébredj
    #260
    Nah azért szögezzük le hogy a Sláger ennél lényegesen jobb :D
  • eliza99
    #259
    hehe ez nagyon nagy:)
  • daggatt
    #258
    ha már edda, akkor ezt nézzétek meg:)
    http://www.youtube.com/watch?v=wKKAMDw1rBY
  • eliza99
    #257
    az edda nekem annyira nem bejövős nemtom...nincs vele úgy különösebben semmi bajom se...meghallgatom, de semmi több... hát igen a Boross Bochkor no meg persze Voga viszi a pálmát...
  • Newborn
    #256
    én azért néha-néha szoktam mást is,de reggelente csakis őket hallgatom...
  • hékásébredj
    #255
    Bikini mellett még Edda az ami kellemes tud lenni :)
    Ma reggel kocsiban bekapcsolva a rádiót megint csak semmi más normálisat nem találtam csak a jó öreg változatlanul hülye párost :D
    Igazából nem is tudom autóm rádiójában miért van több állomás... Végül úgy is Slágert hallgatok :)
  • eliza99
    #254
    Magyar kedvencem nekem is a bikini, de azért is szeretem a slágert mert adnak pl régi metallica számokat is, az azért meg eléggé bejövős:P
  • Legend Killer
    #253
    rúgd tökön :D.
  • Legend Killer
    #252
    nekemse
  • Legend Killer
    #251
    33új üzenet :D.
  • mámászítá
    #250
    ja a Bikini is jó
  • Accera
    #249
    Azon a bulin én is ott voltam! Tényleg nagyon jó volt. Valakinek infója róla? Idén lesz?
  • Endru37
    #248
    Nem ironizáltam, de ott volt az ő egyik kedvence is. Jó a néni nem tombolni ment ki az biztos...
  • mac12
    #247
    Tisztelet a kivételnek!:);)
  • Rubenvagyok
    #246
    Nem vannak az újakból is jók nem azt mondom! Ákosnak a számai sorolhatnám rengeteg igényes alkotás van most is!
  • mac12
    #245
    Hát sorolgathatnánk a régi slágereket mert hát már csak azok maradtak!!!
  • Rubenvagyok
    #244
    Örülök! én inkább a Bikinit részesítem előnyben, de ha edda koncert van akkor megyek arra is!
  • mámászítá
    #243
    nekem az Edda a kedvencem :)
  • kakkala
    #242
    hát az tényleg jó,ha nagyid uncsijával is taliztál.tök poénendru37,neked meg gratula a kisfiadhoz:) Hát ha ennyire jó buli,akkor ott a helyem!
  • Rubenvagyok
    #241
    Endru37 Te most ironizálsz? Mert igaz hogy nagy tömegeket mozgat meg a sláger zenei repertoárja.
  • mac12
    #240
    Majd lehet megint kajabálni a slágereket szokásunkhoz híven úgy h Mari néni nem ordítja le a fejünket h 'HALKABBAN MÁR GYERMEKEM':)