399
Avagy az utolérhetetlen páros :)
  • jojo10
    #319
    szerintem ez egy abszolút jó ötlet lenne! csak az a kérdé, hogy ők is megnéznék-e a topikot...
  • Legend Killer
    #318
    nekem most nincs munkám, azé vok késő kelő.
  • Legend Killer
    #317
    amikor megnyitottam a topikot, mondtam a többieknek, hogy be kéne írni a Bumerángba, hogy van ilyen topik a tiszteletükre, de elvetették a többiek, már nemtom mért. mert talán nem tetszene nekik :D.

    szóval, ha szólnánk nekik, hogy van ez a topik, akkor itt megtdunák nézni, hogy hányan szeretnének plusz1adást és talán... de sztem semmmi esély nincs rá :D.
  • jojo10
    #316
    nah látod ezeket én se tudom, de kíváncsi lennék rá...úgy tudom, hogy a Voga amúgy nem a kezdetektől van de ez nem 100%
  • Tankaranka453
    #315
    igen,én is fiatalabbnak képzeltem:D De még kicsit hasonlít is Borossra.De amúgy fiatalos a stílusa.Ő is a kezdetek óta van a bumerángban?nem emlékszem?és amúgy mióta van bumeráng?:)
  • ribot
    #314
    ...én minden nap kihagynám, ha ilyenkor kelhetnék! :)
  • jojo10
    #313
    Őt is szeretem, szerintem tisztára beleillik ebbe a csapatba... én is láttam már róla képet, fura mert én valahogy fiatalabbnak képzeltem, de hát nem is ez a lényeg:)
  • Tankaranka453
    #312
    ja,nem tudtam hogy úgy is hivatalos,de akkor jó:)nekem úgy is jó:)És Vogáról amúgy mit gondolsz?Én kb múlt héten néztem róla meg egy képet,mert eddig még nem láttam.Hát tök másnak képzeltem:D
  • jojo10
    #311
    hehe:) amúgy szerintem biztos, hogy valahogyan neten keresztül is megoldható lenne...így nemtom levelező lista vagy valami alapján...
  • Tankaranka453
    #310
    így neten keresztül mondjuk elég nehézkes:D gyűljünk össze valamilyen közterületen és támadjuk meg a járókelőket,mint a greenpeace-esek:D
  • jojo10
    #309
    hehe:) ez az aláírásgyűjtés nem is hülyeség:)
  • Tankaranka453
    #308
    mint a gyógyszerből:D egyet reggel,egyet este:D De az esti bumerángot én is támogatnám!Akkor hazafelé is élvezetesebb lenne az út:)Gyűjtsünk aláírásokat!:D:D
  • jojo10
    #307
    igen? ezt nem is tudtam! csak az a baj, hogy a legjobb részeket lehet csak visszahallgatni...én meg úgy szeretném, hogy ha mondjuk lekéstem egy óráról, akkor azt teljes egészében meg tudjam utána hallgatni...Szerintem ne ismétlése legyen...az lenne a jó ha mondom 2lenne egy reggel és egy este...
  • Legend Killer
    #306
    inkább az ismétlése legyen.

    elvilleg Bumeráng oldalán meglehet hallgatni a nap legjobb pillanatait, vagy ilyesmit.
  • Legend Killer
    #305
    én most keltem, már megint lemaradtam róla.
  • jojo10
    #304
    igen, ez a bajom nekem is, de ha megnézed azért 10-re már általában mindenki beér a munkahelyére...jó lenne, ha valahova feltöltenék a netre, és ott akkor újra meg lehetne hallgatni nem? Meg szerintem az is hatalmas ötlet lenne, hogy ha délutan így mondjuk 4-6 ig 7-ig lenne még egy Bumeráng nem?
  • Tankaranka453
    #303
    csak sajnálom,hogy 6kor kezdődik és csak 10ig tart.kezdődhetne később és tarthatna sokkal-sokkal tovább:D
  • jojo10
    #302
    ezzel én is így vagyok, a nevetés engem is felpörget:) meg legalább nem unom magam halálra a dugó közepén!
  • Tankaranka453
    #301
    Mikor elkezdtem dolgozni utáltam korán felkelni és nagy nyűg volt az egész készülés,utazás.Most már hallgatom a bumerángot,és sokkal jobban felpörget,könnyebben meg a készülődés is.Meg pörög vele az idő.És már nem alszok el a villamoson,mint eddig,mert a nevetés életben tart.
  • jojo10
    #300
    Hát igen ez sajnos így van...amúgy nekem csak 1bajom van a bumeránggal, mégpedig az, hogy csak 1szer van naponta...és bent a munkahelyemen már sajnos nem hallgathatom...így egy csomó vicces dologról lemaradok...
  • Tankaranka453
    #299
    sorry,képteleneket akartam írni kénytelenek helyett
  • Tankaranka453
    #298
    Azért sok ilyen volt már szerencsére a slágertől.De tényleg van jó pár gazdag ember,pl politikusok,akik viszont kénytelenek megmozdulni,hogy segítsenek.Ez elég elszomorító,főleg mert ők megtehetnék..
  • jojo10
    #297
    Sziasztok!
    nekem is sláger a kedvencem és ott is természetesen a Bumeráng... és ez, hogy segítenek az árvízkárosultakon csak még pozitívabbá formálja a véleményem róluk...
  • Legend Killer
    #296
    még1 visszapillantást se sikerült elkapnom a Slágerben a 10éves Bumerángból. ehh.

    nektek?
  • kombajn59
    #295
    Nekem is tetszik, ha egy nagy cég, vagy közszereplő adakozik a pénzéből. Sokan azt mondják, hogy ez nem nagy szám, mert megtehetik, mégsem teszi meg mindenki, úgyhogy el kell ismerni minden jótékonykodót véleményem szerint.
  • maTomi
    #294
    én is szeretem őket,nagyon állatok tudnak lenni,azt viszont támogatom hogy a sláger az árvízkárosultaknak segít,rászoruló gyerekeknek meg még sok egyéb másban is.
  • kombajn59
    #293
    Gyerekek, Boros + Bochkor rulez, tényleg ők a legnagyobbak így együtt a rádióban mindenképp!!!
  • Salalalaj
    #292
    nagyon nagy poénokat tolnak ezek az őrültek most is
  • Legend Killer
    #291
    én Metallicától MÉG csak a One-t hallottam :P, de az rohadt jó. nem annyira ismerem őket, mer heavy metallal most kezdtem el foglalkozni.
  • baluk10
    #290
    Köszi a pontos infókat.Hát szerintem ez nagyon jó,hogy egy rádióállomás ilyenre is gondol.Más rádióról nem is tudok ilyet.Tvben még ismerem az Aranyágat.
  • Accera
    #289
    Rászoruló gyerekeket nyaraltatnak, árvíz után segítettek az újjáépítésben, rajzpályázatokat szoktak kiírni, karácsonykor meg 25 rászoruló családhoz visznek ajándékokat.
    LINK
  • baluk10
    #288
    rászoruló gyerekeket hallottam,de pontosan nem tudom én sem.Mindjárt utána olvasok.
  • bofon10
    #287
    kiknek/kiknek gyűjt pénzt pontosan az alapítvány?
  • baluk10
    #286
    hú,ez tök jó,a sláger mindig segít.én biztos szavazni fogok rá!A múltkor gyerekkórházaknak gyűjtött a jégkorong liga plüss állatokat és arra hívták fel nagyon a figyelmet.A sláger angyal alapítvány is egy nagyon jó,nemes gondolat.
  • ba32107
    #285
    Jaja, nagyon rendesek voltak, hogy behívták.......egy az adás óta több mint 1500 szavazata érkezett, nemsokára ő lesz az első a szavazatok alapján :)
  • bofon10
    #284
    nagyon ügyes, viszont támogatásra van szüksége, mint az olvasható is!
    Jófej a sláger akkor hogy behívták!
  • Dorka01
    #283
    Jól nyomja ez a srác!:) Meg szép a slágertől is hogy így felkarolták!
  • ldavid
    #282
    asszem ezt, bár nekem is csak mondták
  • bofon10
    #281
    sajnos lemaradtam róla, volt benne valami érdekes?
    mit csinált a gitáros haverod?
  • baluk10
    #280
    Halihó!Jó reggelt!ki hallgatta ma a bumerángot?