399
Avagy az utolérhetetlen páros :)
  • Legend Killer
    #359
    Oscart nekik :D.
  • chicklow
    #358
    Nekem is az alap páros ők ketten, de mostmár a szívemhez nőtt Voga úr is :) illetve nagyon szeretem még a Lali király c. műsort, amiben ha jól tudom szerepelnek ők is... ott sem rossz a hangulat!
  • hollarej
    #357
    hi! lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, de én a bumerángot úgy szeretem, hogy a Boros és a Bochi ketten nyomják a hülyeséget.. nem még mások lányaival.. szorri, de szerintem a csajok nem tudják ezekkel a poénokkal meg eszmefuttatásokkal tartani a tempót..
    ezt leszámítva best reggeli műsor ever...
  • Legend Killer
    #356
    nemtom, nem hallgattam mostanában.
  • Netgear
    #355
    Holnap hol lesznek?
  • Thaison
    #354
    Hát az lehet, de egyelőre még (én) kibírom a dolgot... bár lehet, hogy pont holnap fogok ráunni!
  • balintsanyi
    #353
    a belerázódáshoz idő kell, kapja is csak valahogy nincs eltalálva a balansz :)
  • Thaison
    #352
    Ugye?! Nekem is hasonló gondolatsor futott át az agyamon, hogy jó, oké, de ne ennyit! Max fele annyit, amennyit... bár lehet, hogy még belerázódik.
  • Legend Killer
    #351
    ma reggel Csizy volt vazz...10előtt pár perccel keltem, boltba mentem, visszajövök, kaja közben hallgatom... hát szar volt :D. Csizy az uccsó5percre jó, de egészen reggeltől tízig? nem.
  • balintsanyi
    #350
    Edinát én sem sírnám vissza, de a Boros-Bochkor duót annál inkább. Jókat tudok röhögni reggel munkába menet rajtuk.
    Szerencsére ez a veszély nem fenyeget.
  • Legend Killer
    #349
    ja, Anikóka is ari :), Mónira má alig emlékszem :(. De Réka jóarc :D.

    de geciélet, akko se hasonlítsák ezt a szart má a Guns n Roseshoz :@@@@@@@@@... és főleg ne Slash szólójához, me Slash a király, attól, h ez a mittoménmilyen csórika csóka "gyerek" gitározik ott a végén, nem kell máris leizélni a Guns n Rosest. mer egy sms író leszólta őket. nemtom komolyan gondolta, de akkose szólja őket le, Slash rulz :D.
  • Phat Smoker
    #348
    Edina terhes távollétében, nekem a helyettesítő csajszi, Anikó jobban bejött. Móni is igyekezhetne már vissza Réka helyére. ;)
    Egyébiránt az idei voga vadász dal szerintem is szar, messze nem egy 'csíp a polip' kvalitású darab, de 1 hét múlva már, kb. a 952. lejátszás után majd megszereti a nép! :)
  • Legend Killer
    #347
    :)
  • Lidling
    #346
    Imádom ......minden reggel Őket hallgatom !!!!

    Ha nem lennének már fel sem tudnék kelni !!!!
  • Legend Killer
    #345
    szar az idei Voga vadászat dal sztem... legalábbis nem teccik a tavalyihoz képest, de amúgy jó. és Guns n Roses nem kaphatja be :@, Slash rulz :P.

    csak, mer vmelyik buzi sms író ezt mondta/írta.
  • Legend Killer
    #344
    látom elvagytok :).

    lolita99 te lány vagy? :D

    mellesleg nekem az Edinával semmi bajom, jó a hangja, jól néz ki, jó sztorikat hoz, de, ha kiveszik a műsorból, nem sírok utána :D. szal mind1, h van-e.
  • lolita99
    #343
    :D:D tény h nem a legjobb és sztem azért mi ennél jobban nyomjuk!!:):D
    mondjuk cuki ez az öreg bácsi, legalább fölvállalta magát, kész!!:D
  • Fluoridal
    #342
    Még ha jó hangom lenne se merném :D Aztán a boltban meg felismer a pénztárosnéni és kiröhög :D apropó :D Ennél gázabb nem lehet :D
  • lolita99
    #341
    :D mondjuk igaz.. én gondolkodtam rajta h kellene.. poénnak tök jó lenne..:D de nem? szeretek karaokézni is.. mondták már h egész jól nyomom..
  • megmondtam
    #340
    Áhhh, még énekelni sem merek mások előtt, nemhogy rögzíteni aztán nyilvánosságra hozni :D De szerintem mindenkinek jobb is így :D Épp elég idióta csinál magáról ilyen videókat :D
  • lolita99
    #339
    :D:D csak nem lesz semmi baja..:):)

    a videán nézegetek mindenféle ökörködést. te föl mernél tenni magadról egy éneklős videót? én tuti nem, sajnos elég gyáva vagyok..:(
  • megmondtam
    #338
    :D ilyeneket ne írj, mert ha valami baja lesz ennek a nőnek, akkor te leszel a gyanúsított :)
  • lolita99
    #337
    vagy benne lesz, de az ő kötelét ugrás előtt elvágjuk..:D:D;) és helyette megyünk Bochiékhoz mi!! én mondjuk szívesen kipróbálnám magam mint Bumerángos műsorvezető..
  • megmondtam
    #336
    bungee jumping :D jóóó! ajánlani kéne nekik :) csak az az Edina ne legyen benne :S blőőő
  • lolita99
    #335
    :):)ez irtó jó..:D bicikli..:) vagy lehetne bungee jumping. de nem?:) végülis, kalandos, szórakoztató és vagy túléled, vagy nem..:D na jó, csak viccelek. max a röhögésbe halhatok bele..:):D
  • megmondtam
    #334
    Én örülnék, ha délután is lenne Bumeráng, csak hívják mondjuk...Biciklinek, vagy nemtom :D
  • lolita99
    #333
    én imádom a bumerángot, de reggel? hááát, nem is tudom.. persze mindig meghallgatnám, ha tudnám, de nekem ők már vhogy reggeli ébredés hozzávalójaként vannak számon tartva... a bumeréng mellé jár egy bizonyos fíling nekem... ez az "itt a reggel és tudom, h álmos vagy, de hallgasd csak h ökörködnek" és rögtön jobb kedvem lesz!!:)
  • heilmester
    #332
    Nekem is jó ötletnek tűnik a délutáni bumeráng. Hazaérve a munkából nem is lehet jobb mint egy jó kis nevetés. :)
  • gerbano
    #331
    Hú ezt tök jó! Bár nemtom mikor lesz időm meghallgatni, meg a délutánit se biztos tudnám hallgatni, de jó ötlet, nekem reggel autóban pont jó!
  • hapcikapitany
    #330
    Köszi szépen! Már régóta keresek régebbi bumeráng adásokat! Szerintem is jó ötlet az hogy délután is legyen egy bumeráng. Szerintem azt még többen hallgatnák mint a reggelit, mert akkora már mindenki felébred. :P
  • Legend Killer
    #329
    ez az icipici házacska kikészít néha. akik hallgatják, tudják miről van szó.
  • Legend Killer
    #328
  • torque12
    #327
    Az egész bumeráng adást le lehet tölteni.

    Itt ni :)

    A bumeráng legyen veletek ;)
  • Legend Killer
    #326
    de én meg soha nemtom, milyen fasz számon kell írni nekik smst. írjátok ti a nevünkben. az egész topik nevében.

    de amúgy nemtom, lehet nem teccene nekik az egész és hát miért dolgoznának1 nap kéccer? attól, h sokan szeretik? vagyis szeretnék? nemtom. ha megfizetik őket, akkor lehet, de nemtom :DD. bár lehet ingyen is csinálnák, de áhh, LOL, nemtom mit reagálnának, mind1, holnap reggel megyek fogtömésre, így7körül má talpon leszek, szal tudom hallgatni a Bumerángot. tehát, ha vmelyikőtök beírja, akkor küldje mondjuk 8felé :D. v nemtom :D. vmikor :D.
  • Tankaranka453
    #325
    Legend Killer ötlete volt,én nem szeretném elvenni tőleén nem tudnám olyan jól megfogalmazni a helyzetet.
  • ribot
    #324
    Írjatok nekik....lehet h lenne a dologból vmi!
  • jojo10
    #323
    igen...és szerintem ők vannak olyan poénosak, hogy simán be is olvasnának egy-két jobb fórum hozzászólást, vagy csinálnának valamilyen helyet, ahol lehetne erről majd szavazni...
  • Tankaranka453
    #322
    persze,azt értem,de valahogy kellene igazolni,pl aláírásokkalSzerintem ha írnánk nekik,biztos valaki felfigyelne a szerkesztőségből,mert szoktak ötleteket,meg problémákat beolvasni.Ez meg reklám is
  • jojo10
    #321
    Lehet, hogy itt csak 3man mondtuk, de gondolj bele, hogy hányan szeretnék...szerintem rengetegen...
  • Tankaranka453
    #320
    az ötlet maga nagyon jó:D viszont hányan is mondtuk,hogy szeretnénk este is bumerángot?3?Lehet,hogy ez nem győzi meg őket:D De lehet,hogy valahogy belekerülnénk a műsorba:D