180
Ide irhatjátok a ZP-s élményeiteket, vagy akármit ezzel kapcsolatban.
  • gordon 24
    #100
    Hát igen..

    Tudod a Zp ugy müködik hogy a napok elég fontosak. Kedd, Csütörtök Rock nap akkor este is az megy hajnalig. A többi napon vegyes zenét nyomnak sok feka zenével.. Ilyenkor én is eljövök.

    De ha megnézed álltalában ez is a trend, meghallgatják a koncertet és sokan elmennek.

    Hát ja.
  • PíszLávJuniti
    #99
    Öreg vagy.
  • Rockynhooo
    #98
    Mc Hammer nagyon adja az érzést amúgy még ma is :)
  • Molnibalage
    #97
    Most ugyanaz volt mindkettőn sajna. Cimbi mondta is, hogy ez nem szokott ennyire kritkán aluli lenni. Az tervezte, hogy hajanalig marad és majd rádumál engem, de ő még nálam is hamrabb feladta...

    Azért fogok még benézni oda, de azért ez mélyütés volt a a javából...
  • I.C.ram
    #96
    Mikor legutoljára jártam ott, kb 2 éve, akkor még volt 3 vagy 2 tanctér. Egyiken hip-hop, pop, stb ment, másikon rock, harmadikon elektronikus zenék.
  • Molnibalage
    #95
    Hát skacok, ma lenéztem. Kezdetben kellemesen csalódtam. Volt egy KFT koncert. Annak ellenére, hogy szinte nem is ismerem őket jó volt a hangulat. De amit utána jött... Hát enyhén szólva fura volt, de leginkább kritikán aluli.

    A koncert után volt egy jó EDDA szám meg még két egész jó szám. Aztán kb. 45 percig undorító feka zene szólt. Hát azt hittem oda hányok. Elég sokan elhagytuk a helyet. Hiába volt sok jó csak ilyen "zenére" képtelenség szórakozni. Elárulná valaki mi a jó abban, hogy hallgatod ahogy egy ember 45 percig röfög mikrofonba?? Vannak jó fekete előadók akikre lehet táncolni. Hiába jött aztán Joan Jet -től az I love Rock & Roll és egy másik nagy klasszikus (Chumbawamba - Tubthumping) ezután már elment a kedvem az egésztől.

    Pl. George Michael @ Mary J. Blige - As, vagy R. Kelly, Mc. Hammer, Dr. Alban, Mary Mary, stb. Persze ezek nem mai darabok. Persze az is lehet, hogy csak én vagyok "öreg".

    Miért nem lehet kiegyensúlyozattab zenét adni? ANNYI jó előadó volt "régen" akit a maiak is tudnának talán értékelni.

    Roxett, Green Day, Guns @ Roses és a nagy magyar "klasszikusok". Erre nyomatják ezt a nem'tom mit. Kár...
  • Molnibalage
    #94
    A BME-s dologt azért írtam, hogy érthető legyen a sztori.

    "Előbb tájékozódj, mérlegelj reálisan"
    Röhögjek. Mivel 7 éve járok oda elég jó rálátásom van, hogy honnan indult és mi lett a ZP-ből. Az elején nem volt vele semmi, igazán normálisan kinéző és viselkedő emberk jártak oda. Aztán ahogy teltek az évek ez úgy változott. Elkezdődtek a balhék és ahogy nőtt a hely úgy lett egyre több gond. A bulik után a környkék úgy néz ki, hogy rossz ránézni. Az is fasza mikor egy-két részeg majd az autók alá mászik...

    "úgy hiszem nálad a különbözőség és sokféleség elfogadása kimaradt. "
    Nálad ezt azt jelenti, hogy a ZP-t elhagyó matt részeg kis pöcsök üvöltését kéne eltűrnöm az ablak alatt (ha ott laknék)?

    "Én sem vagyok oda az emo-s irányzatért túlzottam, viszont nem is zavar, mosolygok egyet,"
    Ahogy én is.

    " Lehet kultúrált módon is véleménytformálni"

    Miért én hogyan tettem? Az zavar, hogy azokkal a szavakkal illettem egyeseket amire rászolgáltak. Eszem az érzékeny lelkedet.

  • gordon 24
    #93
    Figyeljetek srácok!

    Két dolog van..

    1.. A Zp- környékén ami folyik az botrány! Fölleg az erste mellett a téren bent a lakó övezteben..
    Akik ott laknak megértem hogy fel vannak háborodva ezen..

    Viszont ami fontos! Erről nem a ZP és a rio tehet, egyszerüne nincs köz rend.. Oda kellene küldeni esténkét rendőrőket 3 hét alatt reend lenne.

    a másik:
    A lakok höbörögnek a zene miatt. Na most ez viszont egy oltári nagy baromság. Ha oda mész a lakó részhez abszolut nem hallani a zenét.

    Ezek az emberek akik ott tüntettek nem a zene ellen vannak, hanem az ellen ami a tereken folyik.


    NA ez az egyik része:D

    Szerintem itt egy megoldsá lenne ami ezt a hülye helyzetet megoldaná, hogy fel kellene számolni azt ami kint folyik, szeszes ital árusitást a környéken stb. Ebben fullra egyet értek az önkormányzattal hiszen ezt szeretnék.
    Ha ez nem lenne higyétek el az egész környéken senkit nem zavarna se a ZP sem a RIO..


    Persze vannak olyan emberek akiket a puszta léte idegesit, és zavarja ha más jol érzi magát, de ezzel nem lehet mit tenni:D


    Ma este Rage Againts The Machin Tribute gyertek!!!
  • PíszLávJuniti
    #92
    Igaz nem zöldpardonnal kapcsolatos, a dolog, de ha már előjött, akkor engem pont az zavar, hogy sok bulin a koncerteknek, élőzenének vége éjfélkor, egykor, vagy maximum kettőkor. Ha már elmegyek bulizni, reggelig ne csak diszkóféleséget hallgathassak.. Ez igaz sajnos a legtöbb nagyszabású koncertre, és fesztiválra is :(
  • simirizsa
    #91
  • alegria
    #90
    Kedves Molnibalage!

    Szerintem nem vagy egyedül azzal, hogy a BME-n vagy bármelyik egyetemen szerezel diplomát. Azt hiszem ma már nem a papír ad képet valakiről, erre gyakran látni negatív példát. Bár nálad tényleg bejátszik, hogy a közelben tanulsz, de nem hisze, hogy ebben az akadályozna, hogy a két híd között félúton hallod a zenét.
    A többi szórakozóhelytől függetlenül én csak annyit mondanék, egyetértésben a #89-es hozzászólással, hogy a ZP koncerteknek 22 órakor vége van, utána nincs élőzene, csak a tánctereken hallhatunk zenét, ami pedig nem lépi túl a megengedett zajszintet, tehát csendháborításról nem beszélhetünk. Arról pedig, hogy antiszociális hajlamokkal rendelkezel nem a zöld pardonos fiatalok tehetnek, mindenki más szocializációs folyamaton esik át, úgy hiszem nálad a különbözőség és sokféleség elfogadása kimaradt. Én sem vagyok oda az emo-s irányzatért túlzottam, viszont nem is zavar, mosolygok egyet,de lehet másoknak a te stílusod nem lesz nyerő ők mégsem fognak "a taknyos" megnevezés után téged cifrább jelzőkkel illetni. A szar zene fogalma pedig...lehet másoknak az nem teszik,amit te hallgatsz, amúgy pedig végigfuthatod a programokat és lehet rájössz, hogy a jelenlegi zenei paletta legjobbjai játszanak esténként, ráadásul mindenféle irányzatban. Előbb tájékozódj, mérlegelj reálisan és ne a hétköznapi életed bosszúságait töltsd itt ki, mert azt sehol sem szeretik. Lehet kultúrált módon is véleménytformálni, de ezt biztos tanítják is a BME-n.

    Üdvözlettel:
    alegria
  • Mr_no_NaMe
    #89
    Hűtsd már le magad...csendháborítás 11 után van, és a koncertnek pedig 11 előtt van vége, amit egy halkabb diszkóféleség követ. Amúgy meg nemtökmind1 neked, hogy mivel cseszem szét a füleimet? :)
  • Sas6
    #88
    hát nemtom. igazabol vkinek tetszik a zene vkinek nem. :D Nekem semmi bajom nincs vele, én nekem tetszik a hely nagyon.
  • Molnibalage
    #87
    Magy mondhatnám azt is, hogy a mai kis pöcsök nincsenek tekintere senki mással, az hiszik az egész világ csak az ő hóbortjainak kiélésére van. Hála istennek a gördeszkás suttyók elkotródtak szemből.
  • Molnibalage
    #86
    "Tiszta gáz szerintem"

    Megkérdezném, hogy hány éves vagy? Én a BME-n most végzek és néha elég sokáig bent voltam. Kb. félúton akét híd közöttről is több, mint zavaró a "zene". Már ha zenének lehetne hívni azt a szart amit ott adnak.

    "Zavarja az embereket, hogy végre van egy tök jó hely, ahol bulizhatunk vagy mi?"

    Nem, nem az zavarja őket. Az zavarja, ahogy teszitek. Tudod aki melózik és 10-12 óra meló után hazaér az aludni és pihenni szeretne és nem bömbölő szar zenét hallgatni. A zene nem attól jó, hogy üvölt. Lehetne 10dB-lel lejjebb tekerni és akkor is bőven hangos lenne. Az a gáz,hogy te ezt nem látod be és te nézed hülyének a sok embert. Túl sok kis taknyos jár oda.

    Még halláskárosodottak arányára leszek kíváncsi...
  • vickybabe
    #85
    Sziasztok!
    Pont múlt héten voltam idén először ZP-ben. Ráadásul megtudtuk, hogy EB-közvetítés van, így viszont tuti, hogy a pasim reggeltől estig ott fog ülni :D
    Hallottatok arról valamit, hogy a lakók múlt héten titltakoztak a ZP, meg a többi ottani szórakozóhely ellen, hogy hangosak? Tiszta gáz szerintem. Pont arról hallottam, hogy takarítanak minden nap a zp-sek és csak este 10ig van náluk koncert. Zavarja az embereket, hogy végre van egy tök jó hely, ahol bulizhatunk vagy mi?
    Remélem nem lesz semmi para, mert nem hiába járok oda évek óta!
    Üdv!
  • Sas6
    #84
    hát igen, ZP ben télleg közvetlen sok ember :D Szoval kezdetnek szerintem a legjobb:) Késöbb már lehet máshova fogok járni, de most még 16 évesen tökéletesen megfelel :D
  • alegria
    #83
    :)
    Ez azért van szerintem, mert ide nem olyan emberek járnak, akik megjátszák magukat. Szórakozni járnak és ezért sokkal közvetlenebb is mindenki :) Bár lehet ennek oka a jó sör is :)
    Olyan érzésem van néha, mintha egy nagy család lennénk ZP-sek :D
    Ja és Paradise Lost június 25-én! ;) Én már alig várom... :)
  • Sas6
    #82
    Én is csak oda jérok mostanság :D Sztem kurt jo hely. mi is 4-en elmentunk nagyon jot szorakoztunk :D és még csajok is odajottek hozzánk, szal az ismerkedés se olan hude nehéz :D
  • alegria
    #81
    Én már évek óta csak a ZP-be járok bulizni és szerintem az az ember,aki nem akar nem is kerül feszült helyzetbe.
    Minden adott a jó bulihoz, eszméletlen jó koncertek, olcsó belépő és folyó sör minden mennyiségben. Ráadásul nem a négy fal között szorongok...
  • simirizsa
    #80
    Hát én csak néztem hogy mi a szar van épp megyek és hogy a tó elött verekszik 2 haverom csak nem fogom anyiban hagyni legjobb másik 10 haverunk meg Wc-nél volt
  • Molnibalage
    #79
    "hogy ha kötekedik az egyikünkel valamelyik akkor feláll a székről a másik 10 haver"

    Remek szórakozóhely ahol erre kell ügyelni és nem mehetek le egydül... 7 évet húztam le a BME-n, de SOHA nem vonzott a hely. Hogy miért az már sokan leírták.
  • toysoldier
    #78
    a tóban énis bent voltam, nem kellett volna...
  • simirizsa
    #77
    Az volt mondjuk utána verekdetem egy sort haverokkal mert beléjük kötötek meg seggest is ugrotunk tóba :D
  • toysoldier
    #76
    nagyon nagy volt a tegnapi CopyCon koncert
  • Lacee
    #75
    ez jó érv... menj el egy középiskolába, oda ingyen is beengednek és "sok dugható picsa" van, korukat tekintve lehet hogy egy kicsit túl öregek is már a ZPhez ;)
    a szórakozóhely színvonalát pedig nehogy már az határozza meg, hogy minden jött-mentet beengednek 200 forintért... Gödör, WB, ilyesmi helyeken sokszor semmit nem kell(ett) fizetni, mégis más társaságot vonz. és egyáltalán nem kötnek beléd, ha nem tizedmagával megy az ember, akkor sem.

    természetesen most nem az xy koncertekről beszélek, olyankor néha én is benézek haverokkal, hanem az előtte-utána-helyette bulikról.
  • Sas6
    #74
    hát péntteken megyek majd megnézem.
  • kulabácsi
    #73
    lol pedig hétvégén a fele az
  • kulabácsi
    #72
    na a vége felé már az is "eldiszkósodott", amikor utoljára ott voltam nagyot csalódtam a helyben...
  • Sas6
    #71
    pénteken meek msot majd kiderül:D
  • Morphin
    #70
    Pff 200 ft jah...azért tűrhető a színvonal...de az végképp sok h minden 5m-en van egy bőrkabátos magyar-indián aki ráadásul 200kg-nak érzi magát...én kajak féltem szombaton h mikor nyulok hátra a farzsebemhez és nincs ott semmi. a lényeg h semmi nem történt egy kis konfliktust kivéve a WC-nél...
    RIO meg ugye most nincs belépő...zene fos...(laptop DJ ->mindent elárul)azis televan rétinégerrel. már nem az a két hely ami régen volt.
    vannak érdekes egyedek mindenhol
  • gordon 24
    #69
    Nem??:D Menj le szombaton vagy Pénteken este:D meglepödsz:D
  • Sas6
    #68
    :DDD Igen mert elvileg amit nem tapasztaltunk:D 22 utan vagy mikor kidobják a 16- vagy 17 év alattiakat:D De nem tapasztaltuk mondom

    Jah és nemtudom, én mág nem láttam ott cigány...
  • adamprof
    #67
    szombaton voltunk, fél 10 körül értünk oda, gyerek beszól a haverjainak mellettünk: "Basszus 93as diákkal nem engedtek be!!! :S"
    Milyet röhögtünk ott :D:D
  • gordon 24
    #66
    Jó hely! Szeretem is!.

    De igazat adok azoknak akik kritizálják.. Sajnos túl olcsó ezért mindenki megteheti hogy bejön bemyeg. Tele van roma niggerekkel 12 éves gyerekekkel stb
    Ha ezt leszámitom, és a koncerteket nézem akkor viszont jó és szinvonalas hely..

    Én menni fogok ha lesz jó buli az 100%.
  • Sas6
    #65
    Végre vki aki nem kritizálja a ZP-t:D:D Szerintem is tökre igazad van, énis votlam tegnap és télleg baromi sok csaj van:D SZoval nem tudom hova mehetnék el máshova ahol ennyi jo csaj van 200ft-bol:D
  • Mr_no_NaMe
    #64
    Amúgy aki szerint szar hely az talán gondolkodjon el azon, hogy hová megy 200forintból szórakozóhelyre ahol ennyi fiatal dugható picsa van mint a zpbe.
    Vannak jó koncik (lásd Alvint tegnap) ha meg az nincs akkor baráti körrel lezúzni és ellenni hajnalig. Nemtudom ebbe mi a szar. Ellenszenves faszokról pedig annyit, hogy ha kötekedik az egyikünkel valamelyik akkor feláll a székről a másik 10 haver. Tehát egyedül tényleg szar, de haveri körben nagyon jó!
  • Mr_no_NaMe
    #63
    Ááá végre már zp topik :D
    Tegnap jó volt a konci. Hogy megöregedtek már alvinék omg. Nyáron sztem hetente minimum 3szor lemegyek majd mer erre kell :D
    SG tali majd?
  • RIZLA
    #62
    szivemböl szoltál.......(westbalkan mindent vitt anno )
  • RIZLA
    #61
    szar hely.......mindig is az volt......az is marad