180
Ide irhatjátok a ZP-s élményeiteket, vagy akármit ezzel kapcsolatban.
  • Sas6
    #60
    :D hehe

    amugy a BANK rol jot még nem hallottam xDD Nekem a zP vel semmi bajom, nem kötöttek még belém :D
  • John Cena
    #59
    m1 nem megyek el nem izgat Bankba voltam nem kötöttek belém ott tűrhető volt ZP-t ki hagyom bár értelmesebb helynek tűnik mint a BENK:P
  • John Cena
    #58
    Én is erre tippeltem :D már 2en vagyunk:D én bevagyok fenyítve a szkín hedekkel ottXD van valami volt barátnőm barátnője azt annyi hoyg nem teccekneki és hogy "ne merjek oda menni":D (nem vok cigány se kisebbségi de se "nagymagyarországosjobboldali" és ezért veretne meg mert más vok.." szánalom a csaj:D
  • Sas6
    #57
    gondolom az amihez csak a billentyűzeten egy ENTER-t kell megnyomni és megy is :D
  • Rockynhooo
    #56
    mi az az entergombos zene? :AS:D:AS:Dsd

    életembe nem hallottam :D
  • Sas6
    #55
    jol totlad :DDD

    Huu én 16 vook, jol éreztem magam zp-ben, jó haveri társaság volt, volt pia is de nem voltunk picsarészeget -.- szerintem nagyon jo volt nekem tetszett :)
  • shaba23 #54
    egyetlen ZPs élményem, hogy a dunaparton összeverekedtem egy cigánygyerekkel és nem engedett be a b.őr, így kénytelen voltam a másik oldalon bemenni^^
  • NeverwinterKING
    #53
    te meg hülye vagy -.-
    na melyik jobb?
  • Narusco
    #52
    na igen... de miért? zeneileg egy szégyen.
  • Sugam
    #51
    olvastam itt hogy a kistoronynal underground részleg megy.. hát hányok az összes ilyen zenétől , demég az undegroundnak nevezett lófaszszartól is..
  • magus
    #50
    nem tudom az mióta underground hogy 50 centre buda összes kibaszott féreg cigánya ott veri magát és ha baj van a szintén kibaszottul intelligens biztonsági őr téged szed elő mert cigányozol.

    amúgy meg amikor 16 voltam én élveztem zp-t. és ez most is annak a korosztálynak szól (bár mostmár még lejjebb ment...), idősebbek csak néha-néha néznek be egy-egy koncertre.
  • Sugam
    #49
    zp egy csótány hely.. nagyonritkán van 1-1koncert, amire érdemes lemenni.. de azok is ilyen divat orientáltak.. mindent összevissza bemész, kurva drága a pia, kint meg csak haveri társasággal érdemes piálni.. ha fullrészegen bemész, [ilyen vigyázzállásban talán beengednek] még akkoris szar :D.. valahogy nembirom elviselni az enter gombos zenét. meg ezt az "underground"ot sem..
  • Carlos HUN
    #48
    punk védelmező
  • NeoMaN
    #47
    Elég tapló dolog vagyon alapján ítélkezni.
    Mellesleg tanulj meg írni...
  • _Atti_
    #46
    miskolcon is van zp nevü szabadtéri szorakozohely.. csak a rendőrök nem örülnek neki mert a zenepalota előtti két szál padrol van szo:D
  • tommyg
    #45
    Piros Elnézést
  • magus
    #44
    a38 corvinteto westbalkan (hajjaj) merlin godor trafo mono vannak azert jok
  • kretyás
    #43
    mekkorahely geci :DDDD
  • Carlos HUN
    #42
    jah csöves punkok kanás bora futja nekik lol :D
  • bardocz
    #41
    Hát hogy oda nem az árak miatt mennek az biztos...ezerszer jobb helyeken olcsóbb a sör meg minden
  • Christiansen
    #40
    Tökmindegy hol van a hely, amíg ilyen árai és arculata van tele lesz gimisekkel. A parkban iszogató punkok meg mindig is ott lesznek...
  • Kaplan
    #39
    Régen én is benne voltam a nagy ZP őrületbe, de aztán felfogtam a dolgokat, elég fos hely végülis, ZP előtt kiülünk iszogatunk aztán bemegyünk és ennyi, annyi ellenszenves farok van, tényleg midnenre mindenki moshol, meg pogozik.

    Kis taknyos picsák jönnek pénzt kéregetni stb.

    A38, Gödör, Oldmans, Alcatraz. Na ezek az igazi szórakozóhelyek :)
  • Carlos HUN
    #38
    de mondjuk aza környék addig nem fog megváltozni amig a zp ottvan mert taknysok nem tudnak viselkedni széthánynak mindent üveget kibaszák bickli utra kocsik elé verkednek stb sztem nem kel sorolnom

    meg koncerten bazdmeg bejönek első sorba bikinire pogozni hallod szánalom

    TISZTELET A KIVÉTELNEK AKI KULTURÁLTAN LEÜL PIÁL AZTÁN KIDOBJA SZEMETET :)
  • John Cena
    #37
    ZP melett a RIO-van úgy tudom és a RIO vásárolta fel aZ P-t még télen asszem (MSN-en rokker srácoknál csajoknál volt kiírva "nem lessz zp" hát jól felfogták azok is..
  • Christiansen
    #36
    Immár a ZP-t felvásárolta a másik hely tulaja..reméljük megmarad mindkettő külön-külön..
  • Christiansen
    #35
    Tavaly nyáron. Dnb, breakbeat ilyesmik mentek még mindig, amikor
    a nagyszínpadnál ment a viva rnb..
  • kulabácsi
    #34
    na ezt énse tudtam volna szebben mondani, teljesen egyetértek :D
  • John Cena
    #33
    MA Alvin szerintem is csupa sazrosok 13-16ig én is 16 vok de ááá szar
  • CUCLI
    #32
    tényleg elég tré hely |: televan szarosokkal. 1x voltam annyi elég is volt . talán sok piával és jó baráti körrel okés lehet, valami fav bandával x)
  • magus
    #31
    lol? oda két ember jár. a srácok akik próbálnak burzsujok lenni, de annyira azért nem azok, hogy legalább arra a nyamvadt hajógyári szigetre menni, és a csajok, akik tényleg elhiszik, hogy csak azért nem jött autoval mert inni akar. a zene szar, az emberek mégszarabbak. akkor már a38.
  • bardocz
    #30
    entergombos
  • wordsworth
    #29
    Van mellette egy hely, az szinvonalasabb :)
  • Desiderata #28
    mert van már Bp-i szórakozóhelyek topik
  • kulabácsi
    #27
    fos hely, régen még el lehetett ott lenni, mostanában ellepték ezt is a 13-14évesek matt részegen, nem éri meg a 100forintot sem :/
  • magus
    #26
    kistoronynál meg underground műfajok

    te mikor jártál ott utoljára?
  • Christiansen
    #25
    Régen nagyon jó volt..

    Mostmár a nép főként koncert után csődül, szokásos slágermix meg viva tv diszkó, keddenként divatrockdiszkó..szóval mainstram, kistoronynál meg underground műfajok.
  • Rockynhooo
    #24
    milyen zenét? :D
  • bardocz
    #23
    Ha nincsen jó kncert nem érdemes odamenni,de ha meg van,az véget ér 10 előtt,benyomnak entergombos zenét,azt hagyszóljon...szerintem kurvaszar hely:)
  • toysoldier
    #22
    mostmár 200
  • Cat 02 #21
    De a pia qva drága =)