61
  • Loverman
    #1
    a TV2 programigazgatója most pont az az ember aki az RTL Klubot tette naggyá kicsivel korábban..
  • NSC
    #2
    bekaphatják ha leveszik a beugrót a műsorról.a kurva annyukat,végre volt egy jó kis műsor...szép volt tv2,nem csalódtam
  • gyuri12
    #3
    A TV2-őt temetni kell, voltak jó műsoraik,azokat leszedték. A szarokat meg hagyják. Így kell ezt elcseszni kérem szépen!
  • JL666
    #4
    miért nem vetítenek poreszt?! Kicsit megugrana a nézettség! Jó ebídhez szól a nóta helyett poresz. Talán még a csökkenő lakosság tendenciája is megállna.
  • csuszi
    #5
    sharkot se értemmiért vették le....
  • Bendeguz94
    #6
    Gyuri12: A doktor house azért szerintem jó.
    Csuszi: Úgy emlékszem hogy a shark 8 óra körül volt.
    Most a "hal a tortán"-t (vagy mi a sz*rt) rakták oda,
    mégpedig azért, mert azt senki sem nézte (rossz időpontban volt).
  • winnie
    #7
    mit nem értesz? azért, mert vesztett, a barátok köztöt kétszer annyian nézték. helyére jött egy másik műsor és máris 200 ezerrel többen nézik a csatornát.

    de nem kell félni, mert még mindig a shark volt a legerősebb 8 órás sorozat, így a tv2 majd ad neki egy értelmesebb időpontot. remélhetőleg berakják a house után.
  • emp
    #8
    Na hát én pont magasról lesza*om, hogy ki milyen nézettséget csinál, ki veri meg a másik a "kereskedelmileg fontos korosztályban". Ha jó egy műsor akkor megnézem, ha nem akkor nem. Ha Duna ad jó műsort akkor azt nézem, ha az Újkettes akkor azt...

    Hab a tortán, hogy nincs TV-nk! :DDDDD Éljen az internet és a reklámmentes házimozizás!!!!
  • gabr
    #9
    Tény: amiben Jakupcsek van, az megbukik!
  • csuszi
    #10
    ezt értem te drága. de két résszel az évad vége előtt???? és ráadásul az utolsó rész kell a 14. rész lezárásához.
    200ezret hozott. de vajon hányan utálják meg ilyen hozzáállással a csatornát? lassacskán növekszik a tudatos vásárlók aránya a lakosságban. pl én évek óta mindent elvek alapján "veszek". no danone, no francia árú, no rtl,ha seggfej egy boltos többet oda nem megyek stbstb van még vagy ezer:). és egyre több ilyen ember van. sok kicsi sokra megy.
  • winnie
    #11
    tény, hogy sokkal hamarabb kellett volna, de mindegy, hogy 6 vagy 2 résszel az évad vége előtt teszik, meg, ha folytatják. ha bevárják azt a két részt (ki az a hülye, aki milliókat veszítene ezért?), akkor másik esti sorozat ér el oda, hogy "2 rész van hátra belőle". akkor azt is be kellene várni?

    itthon a néző nem nagyon ismeri az évad fogalmét, csak azt, hogy van a sorozat vagy nincs. a shark volt, és megint lesz. a néző pedig megnézi a részt, amikor jön a folytatás. az, hogy egy rész az 1x21-es vagy a 2x04-es, nála nem fog sokat számítani.

    "200ezret hozott. de vajon hányan utálják meg ilyen hozzáállással a csatornát?"

    ez hol érdekli a csatornát, ha egyszer 200 ezren szerették meg újra, hogy nem sharkot, hanem olyat, amit ők is nézhetnek. (sőt, ha most 100e shark-néző bedurcizott, akkor az nem is 200e, hanem 300e új néző, ami még jobb a tv2-nek.)

    attól, hogy te megutálod őket (bár én, ha tévét nézek, nem nézem meg előtte, hogy melyik csatornán van és mondom azt, hogy "affenébe, ez a tv2-n van, akkor nem szabad néznem, mert utálom őket, pedig úgy, de úgy megnézném.), nem mennek falnak. attól mennének falnak, ha az eddig 900 ezres esti nézettség 700 ezerre apadt volna, nem pedig 1,2M-ra nőtt volna.

    bérmi műsor szűnik meg, kerül el, mindig százezrek háborognak, de attól még a többiek megnézik, ami a helyére kerül.

    sok kicsi nagyon sokára fog sokra menni. sok kicsi ma még mindig csak sok kicsi.
  • robos
    #12
    Japupcsekről csak ennyit...
  • robos
    #13
    -p +k
  • bertino
    #14
    :DDD
  • FoodLFG
    #15
    bakker
  • csuszi
    #16
    az ilyen hozzállás miatt nincs hatalma a vásárlónak. tőlünk nyugatabbra (nem vagyok nyugatfan nem azért mondom, de ott fejlettebb a társadalom, ez van:)) nem így gondolkodnak, így a tömegektől fosnak a szolgáltatók. na majd egyszer itt is;) tőlem a sok gyökér rég felfordult volna. bárki aki az elveim ellen vét egyszer is.
  • eke
    #17
    Nem jelenik meg a kép..pediglen de megnéztem vóna
  • Thomas Von
    #18
    É csak azt az egyet nem értem, ha csak kb 1-2 ezer emberke tv-jébe van beépítve ez a kütyü, ami azt rögzíti, h elyik csatornán mennyi időt és mikor lógtak , akkor ebből az 1-2 ezerből, h lesznek 100 ezrek???Jó félévente végeznek egy közvélemény kutatást is, de az még mindig nem az egész lakosság, hanem csak egy nagyon nagy átlag.És akkor még nem beszéltünk az államilag kért hamisításokról, pl lásd győzike, mindenki szídja, h cigány, meg utálják, mert egy iq bajnok, de valahogy egészen sokan nézik, na hogy is van ez?
  • kontar
    #19
    Ráadásul az 1-2 ezer emberkének valószínüleg nem csak az az egy Tv-je van, amibe a kütyü van, oda kapcsol valamire a másik TV-jén meg nézi a másik csatornát, és ebből vonjon le valaki következtetést milyen a nézettség.
  • Adamul
    #20
    A kiválasztott tök jó, akkorákat lehet rajta röhögni... most felemelem az asztalt, 3..2..1... MŰKÖDJ!!! :D:D
  • winnie
    #21
    "tőlünk nyugatabbra nem így gondolkodnak"

    túlüml nyugatabbra úgy gondolkodnak, hogy ha egy műsor 1-2 adás alatt nem hoz nézettséget, elkaszálják.

    ha már a sharknál tartunk. ha az usa-ban vagy máshol látják, hogy az 1. részt 900 ezren nézik, míg a konkurenciát 2 millióan, már második adás sem lett volna. nálunk 20-ig elmentek, még mielőtt azt mondták volna, hogy "hoppá, itt szopunk".

    a helyzet benne érdekes párhuzam, hogy amerikában is épp most kezdik kinyírni a sharkot, mivel elrakták egy másik időpontra, mert nem nézték vasárnap, de mivel kedden sem nézik (illetve a másik keddi sorozatot, aminek a helyére került, többen nézik), ezért valszeg el fogják kaszálni. sajnos...
  • winnie
    #22
    "És akkor még nem beszéltünk az államilag kért hamisításokról, pl lásd győzike, mindenki szídja, h cigány, meg utálják, mert egy iq bajnok, de valahogy egészen sokan nézik, na hogy is van ez?"

    mindenki szidja? ne légy már szűklátókörű, ki a fejet a csőből. attól, hogy a környezetetben ezt hallod és a neten ezt olvasod, attól még a több párimllió emberből szerethetik sokan.

    vagy a bulvárlapok (pl. blikk, story) több százezres példányszámait is "államilag hasmiítják"? (MUHAHA!) nem véletlenül van győző (vagy antal imre - nem egy kategória, csak példa) annyiszor címlapon, a blikk is tudja, hogy akkor megy jól a lap, ha ők virítanak ott. fura lenne, ha a közönség a tévében nem lenne rájuk kíváncsi, ha majd megvész, hogy olvasson róluk,
  • Zodd
    #23
    De a médiacápá-t mért kellet levenni????
  • immovable
    #24
    nemecsek ernő??? (N)(E)???
  • AZTA
    #25
    Sokan azt nem értik, hogy ha egy sorozatot kevesen néznek de azok kitartóan, az attol még nem fogja érdekelni a csatornát.. nekik csak az számít hogy vmi olyat adjanak le amit sokan néznek és ebbol remélhetőleg egy része ottmaradjon reklámot is nézni..

    De azt meg én se értem hogy ilyen baginacsa meg liptai féle embereknek minek adnak minden bukás után másik műsort?
  • Roli012
    #26
    "no danone, no francia árú, no rtl"

    az első kettőt még értem is, de hogy mi alapján találtad ki ezt a 'no rtl' dolgot.. sokkal normálisabb filmek mennek rajta, már nem azért. de ha te vagy itt a faszagyerek, akkor hajrá :)
  • robos
    #27
    "...nekik csak az számít hogy vmi olyat adjanak le amit sokan néznek és ebbol remélhetőleg egy része ottmaradjon reklámot is nézni..."

    Hát igen, mert mint tudjuk a kertv-k alapba reklámokat sugároznak, csak néha-néha megszakítják őket egyéb műsorokkal/filmekkel...
  • winnie
    #28
    "Hát igen, mert mint tudjuk a kertv-k alapba reklámokat sugároznak, csak néha-néha megszakítják őket egyéb műsorokkal/filmekkel..."

    ó, demagógia. politikus vagy?:) vagy csak elég régen néztél tévét. 60 percben csak 12 perc reklámot találsz nálunk.
  • robos
    #29
    Itt nem az időre akartam célozni, h mi megy többet, hanem, h mi a fő egy kertv-nek. És ezt mki tudja, h az eladott reklámidőből van a bevétel, nem abból, h pl. leadják a G.Győző roma lakosról készült nívótlan xart, hanem a közte lévő rekik hozzák a lóvét, ebből élnek...
  • AZTA
    #30
    Azt azért hozzátenném hogy külön a győzike show is rengetek pénzt hoz a konyhára, mert minden egyes autót, bútort , de még kaját is a reklámozok adják nem kis pénzért nekik csak hogy a sok néző is lássa mit is kéne venniük.
  • winnie
    #31
    "És ezt mki tudja, h az eladott reklámidőből van a bevétel"

    és a bevételből azok a műsorok, amelyek esetleg neked tetszenek (ha van ilyen), de mások szerint, ööö, hogy is volt, "nívótlan xar"-ok.

    (tényleg, csak egy keresztkérdés. miért van mindenki meggyőződve, hogy az ő ízlése jó és a tömegeké sz*r? mindig olyasmit olvasni, hogy "ez nem tetszik nekem, ergó igénytelen, sz*r, stb.". én spec tisztában vagyok, hogy nem különösebben ász az ízlésem, sőt. de elvagyok vele:)
  • csuszi
    #32
    soroljam?
    forma-1 nincs kedvem leírni, de palik ahogy odakerült lehet utánanézni. enyhe korrupció. dakarral együtt. "megigérjük, hogy SOHA nem lesz reklám a forma-1 alatt" stb
    foci a sikoltós idiótákkal. sporthíre knem adja, de foci vb az kell.
    fókusz.
    belterjes sztárcsinálás.
    ahogy a volt dolgozóikkal bánnak.
    ahogy szarrá vágják a filmeket.
    van még vagy 20indok. de szerintem ezzel sokan tisztában vannak, csak leszarják...
  • torcipepe
    #33
    én legtöbbször már csak azért kapcsolom be a tv-t, hogy ne a villanyt kapcsoljam fel, míg a számítógép elől az ágyig csoszogok.
    hause, f1, smallville, inuyasha, tmnt, kb ennyi amit rendszeresen nézek + várom a csillagkapu új részeit. látható, hogy egyik csatornát sem részesítem előnyben, nekem a műsor számít.
    palik meg ha egyszer ért hozzá, akkor nem korda gyurit fogják odatenni kommentátornak. azonkívül a forma 1 közvetítési jogába beletartozik, hogy nem szakíthatják meg, szóval még a PinP reklám is tilos volna, erről ennyit.
    beletartozom a "kereskedelmileg fontos korosztályba", de a reklám helyett nálam az ár és a cimkére írottak számítanak.
    "nyomokban mogyorót tartalmazhat" 4ever!!!
    "cukormentes" üdítő cimkéjén: glükózt és fruktózt tartalmaz, persze a hülye nem érti, neki csak az számít, hogy ha a pacalpörkölt mellé ezt issza, akkor olyan lesz mint a dévid és a viktória beken.
  • robos
    #34
    "mindig olyasmit olvasni, hogy "ez nem tetszik nekem, ergó igénytelen, sz*r, stb."

    Vagyis ilyeneket többen írnak? Esetleg tömegek írják az ilyet? Akkor most milyen is a tömegek izlése?
  • robos
    #35
    "Én csak azt az egyet nem értem, ha csak kb 1-2 ezer emberke tv-jébe van beépítve ez a kütyü, ami azt rögzíti, h elyik csatornán mennyi időt és mikor lógtak , akkor ebből az 1-2 ezerből, h lesznek 100 ezrek???"

    Hát ez egy jó kérdés, de erre is megvan a pontos számítás, h, h szorozzák fel, h kijöjjön a 1,5-2 milliós Gáspár nézettség...

    Amúgy a tv nézettség mérésről egy pár szó:
    A nézettség mérése országos szintű, reprezentatív minta alapján történik. A felmérésben résztvevő panel mérete 840 háztartás (amely kb. 2200 embert jelent). A paneltagok televíziókészülékenként kapnak egy olyan speciális távirányítót, amelyen minden családtagnak külön gombja van, amelyet tévénézése kezdetekor és végekor meg kell nyomnia, és amelynek jeleit a televíziókészüléken elhelyezett detektor fog. A detektor érzékeli az éppen nézett csatorna frekvenciáját is, amely jelet szintén rögzít. Az AGB Hungary definíciója szerint „tévénézőnek azok a személyek számítanak, akik bejelentkeznek a rendszerbe, azaz megnyomják a távirányítón az őket azonosító gombot, így jelezve, hogy elkezdték nézni a televíziót. Akkor tekintjük egy csatorna nézőjének a rendszerbe bejelentkezett személyt, ha legalább 15 másodpercet tölt az adott csatorna nézésével. Mindaddig nézőnek tekintjük, amíg ki nem jelentkezik a rendszerből. A nézőmérő rögzíti, hogy egy adott másodpercben kik televízióznak az adott háztartásban.
  • HunGripen
    #36
    Hát a TV2 már a nem rég végbevitt műsorváltásnál is kivette jó pár kedvenc sorozatomat(pl.Csillagkapu, JAG), de itt azért legalább néhány sz*rabb műsort is kivesznek. A Beugrót ugyan sose láttam, de abba legalább volt valami értelem. A Médiacápa nagyon jó műsor volt, nem tudom miért kell kivenni, főleg ha kenterbe verte RTL Klubos vetélytársát. Az Igazság ára egyébként is baromság volt, szóval nem is baj ha nem adják.
    Egyébként a Győzike az nem sorozat, hanem egy SZ*R
  • slickboy
    #37
    "Bukás, vereséget szenved, szanaszét verte, földbe tiporja". Mintha nem is tévéműsorról lenne szó hanem élethalál harcról. Nem kell ennyire túllihegni a dolgot, elég gyerekes. Elég megelőzni az ellenfelet, nem kell eliminálni. Kb mintha a magyar politikáról szólna a cikk, lassan az egész életünket áthatja ez a mesterségesen gerjesztett düh, a másikat mindenáron legyűrni, kicsinálni minden téren. Oké verseny meg meg hasonló jelszavak, de valahol mégse normális a dolog. Most akkor utálom X csatornát és csakazértis Y-on nézem az akármilyen szar műsort mert ugye harc van a nézettségért...röhejes...
    Amúgy a Vacsoracsata meg a Hal a tortán egyformán bárgyú műsor, kreativitás terén próbálnának villantani a kereskedelmi csatornák lehet nőne a nézettség.
  • bakvarnyu
    #38
    kit izgat a szar Tv, ott az internet
  • 0nmo
    #39
    palik egy fasz. meg az egész magyar f1 közvetítés. újabban azt csinálom, hogy másnap letöltöm az angol műsort. enyhén szólva igényesebb. a collner meg szintén pöcs. nem értem miért ilyen gyökerek vannak ott. palik bevásárolta magát oké. gyuszi meg biztos "jó"barátja. igazi kimmentátorok kellenének nem ilyen debil marhák, akik nem is értenek az egészhez. komolyan mondom, rosszulvagyok, ha az a két nyámnyila veréb közvetít. a wéber valamivel jobb, meg nem mond akkora marhaságokat, de ő sem az igazi. egyépként az összes többi tv műsorra szarok nagyívben. egy nagy rakás szemét az összes. itt a net aztán csokkolom:D
  • winnie
    #40
    nagy igazság. mázli, hogy ami nem sikeres és lekerül műsorról, az továbbra is letölthető a netről.