1688
DOOM 4
  • RatBaG #1446
  • RatBaG #1445
  • Doom 4
    #1444
    A streamot headsettel néztem, ezt meg a sima 1500 forintos hangfallal hallgattam meg. Hiba volt :D Ha fülessel hallgatom mind a kettőt akkor teljesen igazad van.
  • RatBaG #1443
    fos volt a streamen a keverés, azért tette ki inkább ezt a videót maga az előadó is.
  • RelakS
    #1442
    Quake 2 track-ek rulz :]
  • Doom 4
    #1441


    Ez jobb verzió szerintem, de am ez tetszett :D Amúgy alig bírtam kivárni az ME Trailert...
  • RatBaG #1440
  • undY1ng #1439
    Nem is azt szerettem volna írni, hogy egy szinten van a Q3 és UT-val, de hosszú idő után letudott kötni ami a minimális szinten benne van az említett 2 játék.
  • msnforever2
    #1438
    szerintem a multira gondolt, nem a single player sztorira.
    ahogy nézem steam-en community hub-ban egyre kevesebben játszanak vele. szerintem 1 év múlva még lesz kivel játszani, de alapból a multi nem is arra lett kihegyezve hogy ez valami komoly versengő vagy sportszerű játék legyen, még a ping időket se mutatja, a jelzés amit meg kitesz helyette számomra értelmezhetetlen. szóval én UT-val vagy Q3-al nem említeném egy lapon, azok komoly kompetitív játékok.
  • RelakS
    #1437
    Én úgy érzem, hogy a vége eléggé függőben lett hagyva.
  • undY1ng #1436
    :( Lesz még valami jövője a játéknak?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2016.11.07. 21:21:42
  • msnforever2
    #1435
    hát azért attól elég messze van... pár órát jó volt ökörködni vele, de nagyon lebutított az egész.
  • undY1ng #1434
    Alig talál multiban meccset. Tényleg ennyire kevesen játszanak? Pedig már régóta vártam egy unreal/quake szintű multis játékot és a Doom visszahozta számomra...
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2016.11.04. 12:47:34
  • benőmenő
    #1433
    0:50-től 1:09-ig kicsit emlékeztet egy Slipknot számra az a riff. :D
  • RelakS
    #1432
    Új frissítést néztétek?

    Király az Arcade mód :D
  • msnforever2
    #1431
    De a wirágbolti Doom ingyenes. :)
  • MerlinW
    #1430
    Tudom. A Doom sem ingyenes:)
  • NiGhTM4R3
    #1429
    Évekig nyomtam ott, épp mielőtt steam-re költözött sikerült leküzdenem a függőségemet. Azért pénzt nem ér a játék, már évekkel ezelőtt is haldoklott
  • msnforever2
    #1428
    De a Quake Live már fizetős egy ideje.
  • MerlinW
    #1427
    Vagy ott van a Quake Live:) A Doom multija kifejezetten rossz lett.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.10.13. 19:57:28
  • msnforever2
    #1426
    A single nem érdekli a multi meg igen? Pedig a multi nem egy nagy durranás. Miért nem UT-ztok? Az ingyenes és jobb.
    https://www.epicgames.com/unrealtournament/
  • Mozes
    #1425
    Sziasztok!

    A tört verziót lehet multiban lokálban nyomni?! Nekem megvan eredetiben, de 1 haverommal kipróbálnánk milyen és ha jó, akkor megvenné Ő is eredetiben mivel őt a signle nem érdekli..

    KÖszi
  • robogo81 #1424
    Nagyon fasza,valaki lefordíthatná,a belső forditója kissé érdekes,de érthető nagyjából.
    Jól mondod,van egy raklap utalás más filmekre/játékra,plusz amit nem értettem.
  • msnforever2
    #1423
    LOL, ez kurvajó XD
  • RelakS
    #1422
    Ennyi fasságot, de hegyekben! :D
    A hátteret is érdemes sasolni :)

  • RatBaG #1421
    na itt a fullos officiál meg minden...

    inside-the-doom-score-mick-gordon-interview


    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.09.29. 17:53:43
  • skinnyman
    #1420
    it's happening
  • RatBaG #1419
  • Mozes
    #1418
    Sziasztok!

    Lehet valahogy multiban pályát választani, hogy melyikre akarok bemenni, lehet én vagyok csak béna, de nekem ilyen opció nem látszik, csak az, hogy milyen játékmódot akarok nyomni?
  • JaSoN HuNTeR #1416
  • Krisztiam #1414
    szerintem nagyon jó játék lett..
  • steweee
    #1413
    ezek után van még vkinek "mersze" azt mondani hogy nem jó a játék ?

    én még nem próbáltam majd ha meglesz az új gépem, de a játékvideókat nézve hatalmas a cucc -!!!! :)
  • goregrind #1412
    Elkészítettem ma az egyik kedvenc snapmap pályám átiratát/módosítását. Picit több és erőteljesebb a démoni horda, található pár titkos szoba is, és annyi nehezítést kapott a játékmenet, hogy csak egy élet van! azaz ha meghalsz valamilyen oknál fogva, akkor GAME OVER!

  • RelakS
    #1411
    Még egy fickó, akinek acélból vannak a golyói:
    Ultra-nightmare upgrade-ek nélkül:
  • RelakS
    #1410
    Aki játszik Ultra Nightmare-en...
    A második pálya vége felé nem tudom, megtalálja-e a sisakomat, a Berserk powerup környékén.
    Sajnos félreléptem
  • goregrind #1409
    Konkrétan nincs ilyen funkció/lehetőség, hogy csak az ilyen kreálmányokat dobja ki - keresgélés alapján lehet találni hentelős agyatlanságokat! Mint pl ezt is: CROTA'S END IN DOOM SNAPMAP - Map ID: CDXWEZZ8

  • RelakS
    #1408
    Próbálkozom debil fokozaton a Doommal, erre ilyenek jönnek szembe:


    Persze, tudom, Trolling is a art :)
  • Pilutika
    #1407
    az agyatlan hentelős mapokra hol találok rá ?
  • goregrind #1406
    Itt egy pálya azoknak, akik nem csak az agyatlan hentelést szeretik! Alap angol nem árt, van egy-két fejtörő amit meg kell érteni! Van ugyan youtube-os végigjátszás, de ha annak a segítségével csinálod meg akkor értelmetlen és unalmas lesz csak!

    20 Chambers - MAP ID: KSPZL7NE
  • broman191
    #1405