1688
DOOM 4
  • aemus
    #1486
    Feltettem a legújabb Vulkan drivert is. Nem lett jobb...
    (Windows 7, X4 960T Cpu, Amd R9 270 Gpu, 8Gb Ram, SSD)
  • Jim Morrison
    #1485
    legújabb van fent vulkan ból is? nekem baromi sokat dobott a régebbi kártyámon.
  • aemus
    #1484
    Nemrég kezdtem el játszani a játékkal. Amd R9 270 2GB videókártyán az OpenGL verzió random fps lassulásokat produkál, a Vulkan verzió pedig még rosszabb. Beállításokkal, ini. szerkesztéssel stb. már próbálkoztam a legújabb driver van fent.
    Létezik valamilyen más megoldás, új videókártya vásárlása helyett ? Köszi.
    Utoljára szerkesztette: aemus, 2018.03.06. 14:32:34
  • broman191
    #1483
    Remélem soha nem ég ki és marad az iparban megőszülésig, imádon a tisztán odab4szós hangzásvilágát... :))
  • RelakS
    #1482
    Igen, az kemény volt :D
  • Jim Morrison
    #1481
    egyik legjobb gdc-s előadás. Tök jó arc a srác, meg nagyon lelkesen ad elő. különösen jó ~38tól(?) amikor a kis easter eggekről beszél :)
  • RelakS
    #1480
    A Doom zenéjéről egy kiselőadás
  • wesker24
    #1479
    Hali majd ha ráérsz akkor gyere steamre kérdezni akarok valamit thx !
  • darkSectorxxx #1478
    Nem tudom, lehet hogy nem. :D
  • RelakS
    #1477
    Egyáltalán a demo támogatja rendesen a Vulkan-t?
  • darkSectorxxx #1476
    Ezt milyen névvel keressem?
    Mert AMD oldalán cska sima driver van, ezzel sem vagyok kibékülve elég furcsán működik a telepítéskor, néha csak fekete képernyő van mikor feltelepítem.
    Most próbáltam Wolfenstein-t, és egy idő után szépen 40-ről kb 4fps-re esik a játék, nem vágom miért.

    Fura dolgok vannak néha.
  • Jim Morrison
    #1475
    nekem anno manuálisan kellett feltelepítenem a vulkan api legfrissebb verzióját. Próbáld meg.
  • darkSectorxxx #1474
    Üdv.

    Erre valami megoldás?
    Nem megy a Vulkan API, holott régebben próbáltam, nem hivatalos változatban, akkor a "vulkan-1.dll" fájl-t kellett betenni a játék könyvtárába asszem, vagy mi, és ment, most nem megy....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.29. 13:07:48
  • RelakS
    #1473
    rengeteg adományt (tip) kaphatott. Sz@rrá "tip"-elhették.
  • msnforever2
    #1472
    Hogy mit csináltak vele?
  • broman191
    #1471
    Ha streamelte akkor a végén sz4rrátipelhették, Dark Souls játékoknál legalábbis él az ilyesmi... :)
  • Voltan
    #1470
    Igen, egyetértek én is. Ami pedig még fontosabb, hogy végre valaki, aki képes összetett, értelmes - de nem erőltetetten cirkalmas - mondatokban beszélni, és nem b*zmegol állandóan. Ez már alulról karcolgatja azt a szintet, aminek az alapnak kellene lennie :)
  • msnforever2
    #1469
    Az ilyenért miért nem jár pénzjutalom vagy valami?
  • RelakS
    #1468
    a videó a vége felé xar, de a tartalma....
    DOOM Ultra Nightmare csak pisztoly, gránát nélkül!
  • endorphinz
    #1467
    vannak benne jó gondolatok
  • gebali
    #1466
  • Doom 4
    #1465
    Én pár napja újra beindítottam, és aminek nagyon örülök az az Arcade mód! Első két pályán Ultra-Nightmaren megvan a Salyer medál, most a 3. van a terítéken, de eddig csak Goldig jutottam.
  • msnforever2
    #1464
    jó móka 6-8 óráig aztán uncsi
  • Jim Morrison
    #1463
    anno singleplayernél vulkan vagy +20fps-t adott és nem esett 70 alá, míg opengl 60alá is bekacsintott néha. Majd megnéztem multiban mi a helyzet. Ami egyébként tényleg tök jó móka, első meccsemet mindjárt meg is nyertem, úgyhogy a kezdeti lelkesedés megvan :D
  • RelakS
    #1462
    1GB vagy 2GB-os kártya alatt a Vulkan el sem indul, a cfg fájlokban kell a renerelőt visszaállítani...
  • MerlinW
    #1461
    OpenGL-el sem megy? Szerintem sokkal jobb azzal.
  • Jim Morrison
    #1460
    feltettem a legfrissebb drivert... úgy tűnik 1 hónapja ami kijött valamiért nem volt jó.. eh
  • Jim Morrison
    #1459
    Hali!
    Gondoltam végre kipróbálom a multit. leszedett jó 20giga patchet, majd el sem indul. Running-Syncing és vége. Verify integrity game cache megvolt, Vulkan driver 1.4.1. Más megoldást nem találtam a problémára. Ötlet? :(

    \Documents\My Games\id Software\DOOM mappám meg nincs is.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.02.20. 20:07:46
  • RelakS
    #1458
    Összeraktam egy régi masinámat, amiben még Geforce 8600 GT ketyeg. Elindítottam a DooM-ot.
    Dobott egy hibaüzenetet és megnyekkent XD
  • Micsu
    #1457
    Hentelde vt a regi Doom de nem agyatlan

    Pl doom2ben osszes palyat vegig lehetett jatszani ugy h egy pisztollyal kezdted meg a legnehezebb fokozaton is csak tudni kellett merre menj meg egy kis trukkozes, es ugyesseg
  • Glpetyus
    #1456
    Sziasztok
    1x már végig játszottam a játékot,de akkor sokszor lefagyott töltés közben akkori is.
    Most friss op rendszerrel nekikezdtem és megint ugyanott szarakodik,az első "pokol" pályát nem tölti be,csak áll 79%-on.... Resetelnem kell a gépet,mert kilépni sem tudok,se alt+tab,se semmi.
    Amikor folyamatosan játszottam,és úgy jött ez a pálya nem volt gond,de kiléptem belőle 2 nap után indítanám,és ez történik...
    pont ez volt 3-4 hónapja is..Nem emlékszem a megoldásra..
  • endorphinz
    #1455
    Bánom már, hogy nem csináltam, azóta persze már a játékot is kijátszottam. De úgy volt megcsinálva a konténer (jobb szó mint a láda) belülről mintha direkt "easter egg" lenne mert rendesen le volt "forrasztva" vagy nem is tudom. A szörnyek érzékelték, hogy bent vagyok és morogtak mellettem de sehogy nem lehetett kijönni belőle, tényleg mint egy szűk koporsó. Ez zsinórban 3x előjött aztán rájöttem, hogy csak akkor mikor egy konténer tetején (vagy közelében) glory killeztem így miután GK nélkül csináltam meg a helyszínt így tovább engedett. Minden esetre jót röhögtem, akár bug akár nem :) yt-n néztem mennyi easter egget tettek a játékba a fejlesztők, óriási játék :)
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.12.21. 01:15:33
  • msnforever2
    #1454
    LOL :D Videót! :D
  • endorphinz
    #1453
    Más is találkozott "koporsó" buggal? Lazarus mapon vagyok és van egy kis terem a végén ami teli van nyitott ládákkal (jó fedezéket nyújtanak) de mielőtt kinyírnám a szörnyeket egyszercsak egy ládába teleportálok amit nem lehet kinyitni mert nincs se ajtaja, ablaka :DDDDDD
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.12.17. 23:33:20
  • mooo
    #1452
    Összes közül az tetszett a legjobban. Más néven kellett volna kiadni azt akkor nem lett volna annyi elégedetlenkedő...
  • MrAndree
    #1451
    Khm... Én szerettem... Sorry...
  • MerlinW
    #1450
    Nem is volt harmadik rész
  • endorphinz
    #1449
    Most meg 1.5 órát játszottam azóta gond nélkül, érdekes. Mindenesetre kurva jó a játék, ez a Painkiller/Serious Sam stílus jobban bejön mint a 3. rész
  • endorphinz
    #1448
    Sziasztok. Van ötlete valakinek mitől fagy ki a játék sokszor már az introknál? tegnap probléma nélkül játszottam 2 órát egyhuzamban most 20 perc után lefagyott és azóta 3 próbálkozásnál lefagy a menü előtt.

    AMD drivert biztonság kedvéért újraraktam (tegnapelőtt ez segített), VGA nem megy 50 fok fölé, javítások is fent vannak
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.12.15. 18:08:15
  • RatBaG #1447