1688
DOOM 4
  • benőmenő
    #1084
    Ez a vsync valami fenomenálisan szar továbbra is a játékban. Radeon Software-ből kényszerítve sem lehet egy normálisabb megoldást ráeröltetni, ha radeon pro-val próbálaom, akkor meg a Bethesda logo alatt kifő a játék.
    Ugyebár az ingame on beállítás fps dropnál rögtön visszavágja 30-ra a képkockákat (ezt gondolom nem kell ecsetelni miért retekszar), az adaptív beállítás nem működik, mindig visszaugrik "off"-ra (de ha működne akkor is a droppok miatt ugyan úgy törne a kép, ahogy kikapcsol), a Borderless mód pedig még mindig nem működik. Marad a sima windowed mód kerettel meg taskbarral.
    2016-ban hogy lehet így kiadni egy nagy költségvetésű, és még nagyobb multú játékot?
  • msnforever2
    #1083
    nightmare-en végigtolta már valaki? én most belevágtam, második missiönnél tartok
  • MerlinW
    #1082
    A co-op módok tök jóóók:)
  • msnforever2
    #1081
    Nekem a Földön játszódó pályák azért hiányzonak. Talán majd egy DLC-ben megkapjuk azokat is. Néhány középkori kastélyban hentelni mint doom2-ben, meg város utcáin, ilyesmi.
  • lac coo
    #1080
    Nekem bejon, igazi Doom.:)
  • BoneDragon
    #1079
    És tudod fokozni a hülyeséget. Így tovább.
  • Kandurex
    #1078
    Fassztuggya :) valami betépett nonstop őrület...
  • Kandurex
    #1077
    Minek? Nem kicsit megkopott már. Pedig mondom, a korában nem volt jobb, izgalmasabb, látványos játék.
  • Krisztiam #1076
    Revenant szobor eladó :)
  • Maxtreme
    #1075
    Mé emmi? középkori szépirodalom?
  • Maxtreme
    #1074
    haha most nézem még a Cacodaemonba is ugyanannyi dupla csövű sörétes skulló kell mint anno

  • Kandurex
    #1073
    Teljesen sci-fi horror volt. Legalábbis gyereként annak éltem meg. Ez minden nem csak nem Doom.
  • bardocz
    #1072
    Egy hete vittem végig a kettőt, miben volt több?
  • Maxtreme
    #1071
    Miben? De őszintén?
    Ez kb tök ugyanaz mint a classic 1-2 rész, csak pár dologgal kiegészítették.
  • CalebJoe
    #1070
    A 3 sokaknak bejött az Aliens szerű akció horror scifi lassan megyek a sötétben vonal miatt, viszont a régi Doom az igen is agyatlan lövölde volt mint a Serious Sam vagy a Painkiller és még számtalan fps követte, mégis szerette mindenki és még szereti is mivel kult játék lett mára belőle.
    Őszintén nekem mindig is jobban bejött az egyszemélyes hadsereg, nem ez a katonás csapatban taktikai dolog, most meg a csapból is ez folyik mert ma ez a trendi.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2016.05.14. 20:21:29
  • Maxtreme
    #1069
    Így van. A Doom mindig is erről szólt, az "agyatlan" killemall' stílusról. Amolyan korai serious sam :)
    Az meg hogy a 3 olyan lett amilyen, nos hát ez van.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.14. 20:18:44
  • Kandurex
    #1068
    Én játszottam az első résszel. A kor legnagyobb játéka. De még az is több volt, mint ez.
  • MerlinW
    #1067
    Nem is volt Doom 3...:)
  • BoneDragon
    #1066
    Látom csak azok hisztiznek akik soha nem játszottak doomal a 3. részen kívül... Innentől kezdve kár foglalkozni a vergődésükkel.
  • Kandurex
    #1065
    Ettől az agyatlan lövöldétől azért több volt.
  • jarlaxxe
    #1064
    Akkor felejtsd el ezt a részt mert itt visszatértek az igazi doom vonalra, a harmadik rész csak kisiklásnak tünik ez után, ettöl persze neked még lehet az a kedvenced.
  • BoneDragon
    #1063
    A multi az quake / ut keveréke. Mi is benne a szánalmas? :)
    ...és igen továbbra is hülyeségeket írsz.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2016.05.14. 20:13:44
  • Rhonin7
    #1062
    2016-ban ez karcsú lesz...hamar kifog pukkanni! a single olyan szinten repetatív,hogy még!
  • Maxtreme
    #1061
    hála istennek.
  • blackalex
    #1060
    Multizni nem szeretek (ezért kellene kiadni sima single-t is) ettől független meg akarom venni arra tekintettel,hogy a 3 volt a kedvenc játékom,de sajna ez a videókból engem sem fogott meg.
  • gandrus
    #1059
    Nyilván, nem a Doom3 rajongói voltak a célközönség, hanem a Doom 1-2 rajongói. Ezt amúgy már jó ideje tudni lehetett.
    Utoljára szerkesztette: gandrus, 2016.05.14. 20:05:52
  • BoneDragon
    #1058
    A doom mindig is erről szólt. Én személy szerint örülök hogy nem a 3. rész unalmas vonalát vitték tovább.
    Ezen a témán kár tovább lovagolni, itt darálni kell izomból.
  • Rhonin7
    #1057
    végignéztem Lirik végigjátszását,most meg multizik.....szerény véleményem szerint bazi unalmas és semmi új nincs benne vagy valami super amazing! meg sem fogom venni.......a multija kifejezetten szánalmas
  • blackalex
    #1056
    Eddig amit láttam videókat azok csak abból álltak,hogy tömérdek ellenség van és folyamatosan darálni kell. Akinek ez jön be annak biztos nagyon jó...
  • gandrus
    #1055
    Egyetértek!
  • CalebJoe
    #1054
    aranyos
  • BoneDragon
    #1053
  • msnforever2
    #1051
    hát ez szerintem kb 5 milliószor jobb mint a 3
  • blackalex
    #1050
    Akkor sajnos ez nekem nem lesz olyan élménydús, mint a 3-ik volt :(
  • Kandurex
    #1049
    D3 inkább horror volt, ez meg valami scifi gyorsvonat...
  • blackalex
    #1048
    Mindenki a Doom 2-őt emlegeti,de nekem az 1-2 kimaradt, viszont a 3-ik volt az a játék amibe teljesen bele voltam szeretve. Az új rész megüti a 3-ik szintjét?
  • Krisztiam #1047
    hát jah :DD
  • Kandurex
    #1046
    A köcsög mi? Mit képzel? Védi a tetves irháját?
  • Krisztiam #1045
    de mi az, hogy pajzsa van egy szörnynek?
  • MerlinW
    #1044
    Pontosan ki van számolva, tehát annyival fut. Doom 2-ben kisebbek, szűkebbek voltak a területek azért tűnt gyorsnak.