1688
DOOM 4
  • MrAndree
    #1204
    BFG Editionben alapból van zseblámpa meg fegyó egyszerre. Olyan is...
  • RatBaG #1203
    nem értem miért nem tudják egyesek a mai napig felfogni, hogy az elemlámpa egy design döntés volt.
    a horror hangulatra gyúrtak, választhattál, hogy fény, vagy tűzerő, de koromsötétben. sose használtam a modot, túl ízicsízi lett volna egyből.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.05.24. 13:09:32
  • msnforever2
    #1202
    kurvára, pl. hogy nem tudta felszigszalagozni a sapkájára az elemlámpát, és h a marsot már kolonizálni tudták de a lámpa lemerül pár másodperc alatt
  • benőmenő
    #1201
    Nekem is bejött. Persze nyilván másképp fogom látni úgy, hogy az volt az első Doom játékom, mint aki rongyosra játszotta az első kettőt és annak megfelelő elvárásokkal ült le a 3 elé.
  • kissssss
    #1200
    pedig igaza van a harmadik részt is jól összerakták, nem lehetett azt mondani rá hogy valami B kategóriás tákolmány lenne.
  • Dagohun74
    #1199
    Imádom a 3. részt a minap telepítettem fel újra. Ezt a részt még nem volt szerencsém kipróbálni de majd idővel ...
  • msnforever2
    #1198
    azt az utolsó mondatot ha nem írtad volna...
  • Voltan
    #1197
    Én eléggé szkeptikus voltam azzal kapcsolatban, hogy 2016-ban ez a régi iskolás "megyek előre azt´ lövöv mindent" koncepció működőképes lehet-e. De azért megvettem a játékot.
    Elkezdtem tolni, és az igazat megvallva először nem voltam hanyattesve tőle. Ez tartott egészen a második pálya közepéig, akkor valami kattant, és most már rohadtul élvezem. Széles vigyorral a képemen játszok vele.
    Megint megcsinálták a fiúk, az ID a mester továbbra is, itt vitának nincs helye :)
    Kurrvajó lett!!!!

    Mindezt úgy, hogy én a hármat is szerettem, annak is megvan a maga helye.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2016.05.24. 09:06:27
  • msnforever2
    #1196
    Felőlem is jöhet a Doom 3 folytatása (nem játszanék vele úgyse), csak ne Doom-nak hívják :D
  • kissssss
    #1195
    soulcube
  • Fpocok
    #1194
    Mi az?
  • sanya200
    #1193
    Másnál nincs fps droop?Menne normálisan 30 fps-el de sokszor leesik 5-10 fps-re ok nélkül ha megfordulok pl jó de csak pár mp-ig ha nincs ellenfél akkor is.
  • benőmenő
    #1192
    Az gáz, hogy a képet látva rögtön hallottam is a hangját?
  • RatBaG #1191
    Dr Pierce irodájában azért van néhány relikvia...
  • BoneDragon
    #1190
    A 3. rész nem volt agyatlan és monoton? Ott is mentél előre azt csókolom...
  • blackalex
    #1189
    Painkiller-t végig erőltettem, Serious Sam és Duke Nukem-t elkezdtem,de nem bírtam befejezni. Persze én ezt megértem,hogy nem vagyunk egyformák és nem tetszhet mindenkinek egy bizonyos stílus, de nekem az a legnagyobb szívfájdalmam,hogy a 3-ik résznek nem csinálnak folytatást pedig biztos nagyon sokan vevők lennének rá... :(
  • Krisztiam #1188
  • MerlinW
    #1187
    Senki sem mondta soha, hogy ez észjáték. Sosem volt az. Pont ezért szeretjük. Dinamikus, feel good mész előre és trancsírozol játék. Mint egy Doom. Oh wait...:) Ezek szerint Painkiller, Serious Sam, Duke Nukem 3D is kimaradt a mély puzzle-k, történet és intellektuális párbeszédek hiánya miatt? Nem a Te stílusod, semmi gond nincs ezzel. Kritizálni tök felesleges, mert alapvetően semmi probléma a játékkal. Legalábbis az egyjátékos móddal. A multi már más dolog.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.05.23. 18:11:56
  • blackalex
    #1186
    Félre értesz. Én agyatlan játéknak azt tartom amikor nem telik úgy el 10-másodperc,hogy legalább 5-ellenség ne jönne veled szemben és az elejétől a végéig monoton csak ez megy...
  • Amiga
    #1185
    Én szerettem a Doom 3-at, mert az a klausztrofóbiás hangulat nekem nagyon bejön, ami annak a szűk folyosóit jellemzi. Kicsit unalmas és kiszámítható volt, de kellemes emlék.
  • msnforever2
    #1184
    ha annyira agyatlan akkor nyomjad ultra-nightmare-en majd meglátjuk mennyire agyatlan
  • blackalex
    #1183
    Lehet,hogy a Doom 3 nem volt Doom,de ettől független csinálhatnának neki folytatást más néven,mert szerintem annak is van akkora rajongó tábora, mint ennek az agyatlan kaszabolásnak...
  • BongoBácsi
    #1182
    Jah egyetértek az előttem szólókkal nem kell ide a doom3 hangulat, épp most néztem meg egy videót róla és eszembe jutott, hogy mennyire tré volt mát így beszélgetni a még elő emberekkel... Itt simán szétverjük a berendezést ha jön egy incoming voice és ez az ami adja a feelinget nem a bugyuta cutscenek ....
  • Frank99
    #1181
  • msnforever2
    #1180
    azért az elég gáz h még csak a felénél tartok de már kétszer kifagyott a szerencsétlennek
  • MerlinW
    #1179
    A Doom 3 minden másodpercét gyűlöltem. Nem is játszottam vele 1 óránál többet:) Tehát nem hiányzik:) Viszont az eredeti Doom hangulatot 100%-ban hozza. A Doom 3 nem Doom volt, max címében.
  • MerlinW
    #1178
    Agyvérzést ne kapjál itt nekem. Minden rendben van?
  • msnforever2
    #1177
    hol vannak ebben robotok, ember? 1 robot van max, a komplexum főnöke, de az is ember volt csak az agyrákja miatt robottestbe költözött.
    csak annak hiányzik a doom3 akinek az tetszett, de meg lett mondva h ez olyan lesz mint a doom2, hányszor kell még elmondani.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2016.05.23. 01:08:23
  • Myselor
    #1176
    amúgy csak nekem hiányzik kicsit a doom 3 hangulata az a sötét és kicsit ijesztő?:) kurva jó a játék de nekem az nagyon hiányzik.olyan béna faszság ezzel a robotokkal nekem.hiányzik a több élő emberi szereplő
  • BongoBácsi
    #1175
    Eddig minden gond nélkül futott a játék erre most Titans Realm pályán 5 percenként kivág az asztalra a game.
  • bardocz
    #1174
    Igen. És nekem az a 7 giga majdhogynem tovább települt, mint a maradék 42 :D
  • Dency
    #1173
    Aki megvette dobozosan tényleg csak 1 dvd van benne és csak 7 gigát rak fel, 42-t meg lekell tölteni?
  • nxs
    #1172
    Nightmare speedrun (1:30:41)

    https://www.youtube.com/watch?v=MnZzwPmm26U
  • Krisztiam #1171
    igen nekem is volt, nem is egyszer
  • msnforever2
    #1170
    engem is kidobott jópárszor, win7 gtx970 blabla, igazából tökmind1, egyik haveromnak is csinálta már. a frapsos megoldás viszont érdekes, anno gta4-ben volt olyan hogy csak úgy lehetett a végén megcsinálni valami helikopterre való ugrást h frapsban a felvételt el kellett indítani 30fps-re korlátozva :D mert a konzolok annyit csináltak és azokon lehetett elég gyorsan nyomni a gombot, pc-n 100 fps-el meg nem :D
  • Frank99
    #1169
    nekem win7 alatt fagyott állandóan az Agent Energy Tower pályán.
    nem tudtam tovább menni, vagy 10x lefagyott, 8 magos amd, 970-es gtx....8 giga ram oszt' mégis.

    újraraktam a win7-et sz ssd-n, aztán megy csont nélkül.... idióta windowsok....
  • umi92
    #1168
    Köszi! :D Eddig működik, nem lépett ki. De majd még tesztelem.
  • broman191
    #1167
    Ha megy alatta a Fraps a háttérben, akkor nem lépeget ki, sokan jelezték más forumokon. Működik, akármennyire hülyeségnek hangzik... :)
  • umi92
    #1166
    hmm, hát ez k*rva jó :D rohadtul idegesítő, legalább írna ki valami hibaüzenetet amire rátudnék keresni. de semmit nem ír..
  • bardocz
    #1165
    Nekem egyszer lépett ki csak szerencsére, de azóta nem csinálta.