1688
DOOM 4
  • Voltan
    #1284
    UHD, mármint 1440p? És csak 20 FPS-t bírt a az R290-es?
    Azigen...
  • MerlinW
    #1283
    Fentről nyomod a glory-t. Sima "dupla ugrás -> lenéz -> glory" is működik.
  • Malachit
    #1282
    Aktiváltam, Nightmere-en játszok. 3 nap után kicsit eluntam, most pihen. Ezeket a Glory kill from above kihívásokat hogy lehet megcsinálni? Egy se sikerült eddig :/

    Összességében nem rossz iparos munka. Grafikát le kellett vennem medre, mert nem bírta az R9-es video kari 20 fps fölé tolni az UHD felbontást, úgy meg eléggé kuka volt :D
  • MerlinW
    #1281
    Sőt: #1253
    Nem rejtve van, hanem konkrétan hangmintaként van használva.
  • BoneDragon
    #1280
    Vótmá'?

  • BoneDragon
    #1279
    Téged most kéne, hogy ne legyél ekkora troll.
  • Drazse23
    #1278
    Hali!

    A héten vetem meg a játékot. Másodszor tolom ki a kampány módot, most azért, hogy megszerezzek minden összegyűjthető vackot. A negyedik misszió után megnéztem a figurákat és azt vettem észre, hogy igaz, hogy bekerült a két új figura a gyűjteménybe, de korábbi kettőt (amit már megszereztem) újra zárolt a játék.
    Lehet, hogy ez valami bug? Találkozott már valaki ilyennel?
    Egyébként egy olyan probléma is jelentkezett, hogy a játék közben nem látható az élet és pajzscsík, illetve a lőszer javadalmazás. Ezzel nem foglalkoztam, gondoltam majd visszajön. Ennek a kiváltó oka -amit persze nem tudok- idézhette elő figurák újrazárolódását is?
  • msnforever2
    #1277
    nem létezik
  • Pilutika
    #1276
    érdeklődnék,hogy létezik edemo a játékhoz, hogy ki lehessen próbálni!? köszönöm! :)
  • Dency
    #1275
    Nem adod el esetleg? Vagy már aktiváltad?
  • msnforever2
    #1274
    régen kitaláltak valami olyasmit quake3-hoz hogy egy rakéta, egy pislogás, ott úgyis mindenki szinte azt használta. doom-ban is talán működne, de mi van akkor pl. ha minigunnal megyek és hasonlók?
  • msnforever2
    #1273
    nem is tudtam h összefüggésben van a kettő, amúgy szerintem nincs, legalábbis ilyesmiről sehol sem olvastam eddig
  • grebber
    #1272
    Kiskoromba vertek milyen legyek...
  • benőmenő
    #1271
    Vagy csak ne felejtsen el pislogni.
  • msnforever2
    #1270
    nagyon érzékeny lélek lehetsz
  • grebber
    #1269
    Megnézek egy filmet az ingyé van az jönnek a könnyek maguktól.
  • msnforever2
    #1268
    én első nap 20 órát játszottam vele és durván bevérzett a szemem. pár óránként csepegtess műkönnyet!
  • Malachit
    #1267
    Nekem a monitorhoz járt a DOOM4-ből egy eredeti példány. Még nem raktam fel.
  • msnforever2
    #1266
    hát ja, főleg h 2 hetes a yt videó...
  • BoneDragon
    #1265
    Ez aztán hír... facepalm.
  • msnforever2
    #1264
    lehozták a hírt az ünnepeltről:
    http://pcforum.hu/mediatar/4230/szulinapi-bulit-talaltak-az-uj-doom-jatekban
    Sajnos sokkal nem lettünk okosabbak
  • jan5650
    #1263
    Én sajna elcsesztem mert megvettem... Első nap 4 órát toltam. Azóta el sem indítottam :(
  • Shep
    #1262
    Ebben van valami, de pl. szerintem a Rage sokkal jobb ettől, ahogy az utolsó két Wolf is.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.05.30. 22:03:17
  • Sheltem
    #1261
    Nekem viszont nagyon bejött a játék. Nightmare -n kezdtem és néha majd befosok amikor hátulról rámugrik valami....
    Ennek a játéknak 1 lényege van számomra, Adrenalin...azt pedig "termeli" rendesen. :)
  • Dency
    #1260
    Ha nem doom lenne a neve már rég lehúzták volna :) Meg hogy 12 év telt el az utolsó doom óta. Ez a céllövölde ma már kevés.
  • Shep
    #1259
    Hát én is a végére értem, de számomra óriási csalódás lett ez a játék. Nem tudok egy olyan momentumot felidézni amikor azt mondtam volna, hogy na ez igen, márpedig nálam ez kell ahhoz, hogy egy játékra azt tudjam mondani, hogy nagyszerű. Számomra ez a játék a tökéletes középszer, ezt lehetne mutogatni a designer képzőben példaként. Viszont az optimalizáció az nagyon rendben volt, abból tanulhatna a többi fejlesztő. A játék legjobb része számomra a stáblista első része volt ahol a beállított képeket, akciókat mutogatták, na az valami volt. Tudom, hogy a nagyközönség szerint nagyon jó lett a játék, de nekem valahogy nem jött be ez a totálisan ismétlődő játékmenet.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.05.30. 19:06:19
  • f24sg
    #1258
    Ez komoly ez?
    Ha behozom a Cyberdemon c. számot, a megfelelő (mondjuk foobar2000) vizualizációval, akkor ez jön ki? (spektrogram asszem).
    Megyek kipróbálni...
  • Inquisitor
    #1257
    "Nekem azért hiányzik a 3 sötét hangulata meg az a kevéske történetvezetés ami ott volt. Ez tényleg egy D1 modernizálás."
    Lehet az az oka, hogy ez hivatalosan a Doom 64 folytatása. Pont ezért nem is Doom 4 a címe hivatalosan.
  • broman191
    #1256
    Jaja, kevés ez oda, az igazi fordított keresztesek világába, de a Doomba megfelel... :))
  • KaBuTo666
    #1255
  • MerlinW
    #1254
    Vatikánban nem ajánlott koncertezni:)
  • RatBaG #1253


  • dantor7
    #1252
    Remélem a 90és évek óta nem is dugtál mert a pina iránti igény sem változott azóta :(
  • msnforever2
    #1251
    Ez már UT2003-ban is így volt. Hol voltál 13 évvel ezelőtt?
  • bardocz
    #1250
    Igen, én odaálltam egy falhoz, és próbálgattam, hogy mikor kell a másodikat nyomni, hogy magasabbra ugorjak.
  • Paxton
    #1249
    Köszi a segítséget. A duplaugrás használatával volt gondom, ugyanis én az első ugrásnál nyomtam le gyorsan 2x egymás után a Space-t. Végül rájöttem, hogy ez olyan mint a Rocket Boost, tehát az ugrás leszálló ágában kell ismét rácsapni a Space-re, és így már sikerült abszolválni az Argent Tower pályát. :)
  • bardocz
    #1248
    Sima duplaugrás, csak ne álló helyből indulj neki.
  • Paxton
    #1247
    Egy kis segítségre volna szükségem. A mellékelt videoban 22:27-nél hogyan kell átugrani az Argent Tower-ban?
    https://www.youtube.com/watch?v=aySdXXUdrFc
    Dupla ugrással? Az hogy működik? Vagy másképp?
    Előre is köszönöm.
  • msnforever2
    #1246
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    persze h csinált backupot mert nem digitális analfabéta mint a legtöbb ember manapság. amúgy valószínű már csak poénból is berakták, mert milyen már h akkora az egész agya mint egy obszervatórium aztán elfér egy sd kártyán a tudata, lol
  • Kandurex
    #1245
    Meg van a hangulata játéknak, csak nem nagyon tudtak továbblépni a 90' évek igényeitől.