1688
DOOM 4
  • MerlinW
    #1324
    Ha találgatnom kéne, lehet azért mert Opengl-es a játék és nem DirectX-es.
  • JaSoN HuNTeR #1323
    OBS-el valamiért nem megy.
  • MerlinW
    #1322
    Shadowplay -> Twitch-el teljesen jól megy, illetve a Steam broadcast is működik vele.

    Edit: ja látom Radeon-od van. Shadowplay kilőve, de Steam ugyanúgy megy..
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.06.24. 14:08:27
  • Gabe18
    #1321
    Azt nem tudom, de én az Action nevű programmal akartam felvételt csinálni belőle, és arra is behülyült teljesen. Hol a hang ment el benne, hol kilépett, minden baja volt, mire egyszer valamiért meg sikerült 40 percet normálisan felvenni.
  • JaSoN HuNTeR #1320
    Miért nem lehet a doomot streamelni? Lefagy az egész gépem hogyha bekapcsolom az OBS-en a felvételt.
  • JaSoN HuNTeR #1319
  • RelakS
    #1318
    én ezzel azért még várok, hátha lesz több mínusz is rajta :)
  • Blekk Síp
    #1317
    Steamen most -40% a game!
  • Ironman2
    #1316
    Demót letöltöttem,egész jól elfut medium beállításokon,csak az a kérdés hogy a teljes játék is ilyen jól fut? Másik meg az hogy az egér csúszkál,meg néha olyan érzésem van játék közben mintha jégen közlekednék,csúszkál előre a karakter.Ez ellen nincs valami megoldás?
  • MerlinW
    #1315
    Talán ö vagy AltGr 1 kell a ~ helyett. Egyébként passz. Nekem mindkét kiosztás be van állítva windows-ban, alt+shift-el tudom váltogatni.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.06.19. 13:39:44
  • robogo81 #1314
    Sziasztok!
    A demóban hogy lehet a konzolt behívni,a magyar billentyűn mi a kombináció,vagy az indítási paramétereknél kell valamit beírni.
    A ctrl+alt+~ parancs hogy néz ki magyarban?
  • broman191
    #1313
    Kivágtam a játék soundtrack számaiból pár szaftos metál részletet 10 sec körüli csengőhangoknak, akit érdekel, itt megtalálja ;D
  • totyak
    #1312
    Valóban elindult, köszönöm az infót. Sokat vártam, de szépen fut.
  • bardocz
    #1311
    Én otthagytam a gépet, nem tudom miért csinálta ezt.
  • totyak
    #1310
    Nagyon sok kb. mennyi idő? 2-3 percet vártam, semmi nem történt.
  • Krisztiam #1309
    legújabb drivert rakd fel
  • bardocz
    #1308
    A logo nagyon sokáig tölt elsőnek, ne nyúlj semmihez csak várj.
  • totyak
    #1307
    Próbáltam a demot, de nálam már a Bethesda logonál lefagy. Megnéztem a gépigényt minimumra, aztán megértettem miért. De azért elmennek ezek az anyjukba. A GTA V gyönyörűen fut nálam is, ez a csőjáték meg meg sem moccan.
  • Dency
    #1306
    köx
  • MerlinW
    #1305
    indítási opciók -> +com_gameMode 2
  • Dency
    #1304
    Van valami módja hogy a Multiplayert indítsa egyből? Ne kelljen átlépni a játékon belül.
  • msnforever2
    #1303
    Ha az első pálya alapján kellett volna megítélni, az is lehet, hogy nem veszem meg.
    Gondolom azért csak 1 hétre rakják ki, hogy döntéskényszerbe hozzák az embert, most töltse le, most nézze meg, mert később nem lehet. Különben lehet elfelejtené az egészet és nem venné meg soha.
  • Dency
    #1302
    JA, de még mennyit kell ugrálni. Tiszta super mario.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2016.06.14. 13:09:03
  • Malachit
    #1301
    Később rohangálhatsz majd szép nagy nyitott tereken is távoli tájképpel :)
  • benőmenő
    #1300
    Azért azt érdemes lesz a bench eredmények mellé, hogy az első pályás demóból lett mérve.
    Ott még nincsenek akkora aréna fightok, illetve 2 helyszín volt, ahol jelentősen bericcent a negyvenesekbe, egy szoba vagy a 3./4. pályán egy csomó átlátszó csővel, illetve volt egy kis kinti havas rész, ami érezhetően kifektette a vasat.
  • grebber
    #1299
    Benchmarkolni jó lesz az első pálya... a fullt isten tudja hány év múlva szerzem majd be.
  • BoneDragon
    #1298
    Igen, azokat megtalálod DLC vagy early access néven.
  • kissssss
    #1297
    azért hülyeség mert a demo arról szól hogy a vásárló játszik egy negyed órát vele és aztán eldönti hogy megszeretné e venni vagy nem és PONT, a demo nem egy limitált kiadású gold edition játék amit csak pár napig lehet beszerezni...
    (jól is néznénk ki ha egy cipőboltban csak úgy látatlanban kibontatlanul lehetne csak cipőt venni aztán a dobozban vagy egy cipőt kapsz vagy egy féltéglát)

    következő mi lesz? pénzt fognak kérni már a demo-ért is?
    Utoljára szerkesztette: kissssss, 2016.06.13. 23:58:17
  • Voltan
    #1296
    Miért lenne hülyeség? A legtöbb játék ezt sem engedi meg. Nyilván marketing fogás és nem a legszebb, de legalább van.
    A játék meg amúgy remek továbbra is, haladok benne szépen. A multi pedig soha nem érdekelt.
  • kissssss
    #1295
    szerintem is hülyeség...
  • grebber
    #1294
    A demót nem 1 hétre adják soha nem volt egy hetes demó...
  • Fpocok
    #1293
    Hogy az emberek kipróbálhassák? Miért vannak demók?
  • grebber
    #1292
    Egy hétig él elvileg. Mondjuk nem értem miért...
  • totyak
    #1291
    Na, erre majd ránézek én is, köszönöm az infót.
  • Fpocok
    #1290
    Mától van. Első pálya játszható!
  • RelakS
    #1289

    Igen.
    A Doom steam oldalán van egy Download Demo gomb is, talán mától.
    Valami 8 gigát leránt, de tömény vizuális orgia...
  • totyak
    #1288
    Milyen demot, van pc demo?
  • RelakS
    #1287
    hűűű

    Most próbáltam ki a demót.
    Nagyon ott van O_O GTX960-on frankón pörög, pedig mindent annyira felhúztam, amennyire csak 4GB RAM-on engedi (egy-két nightmare beállítást nem engedett)
  • Voltan
    #1286
    Jaa, ok, ez így azért más, így rendben :)
  • Malachit
    #1285
    Hmm lehet rosszul írtam. LG 27UD68P-B-hez járt a játék.

    A felbontás amin játszogatok az meg 3840x2160 Ezen nem bírta a max grafikai beállításokat egy Gigabyte GV-R929WF3-4GD

    http://hu.gigabyte.com/products/page/vga/gv-r929wf3-4gd

    Közepes beállításokkal már tartja a 30+ fps-t. A gép többi adata az aláírásban van.
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.06.10. 13:01:19