53
Elégette gyermekét a vérfertőző apa
  • Flyingparadise
    #53
    Jaja! Erős idegzetűeknek!!!-Rómaiak kedvenc szokása volt. Keresztényeket bevarrták egy szamárba nyakig. Itatták etették. Nehogy előbb haljon meg mint az x ezredik légy ami kikel belőle. Mondjuk a Japánok biztos tudnak jobbat. 731-es alakulat. Látta valaki a Philosophy of knife című orosz remekművet. Na abba olyanok vannak, hogy le se írom. Csak azt nem tudom miért kellett elcsúfítani a késeket azzal, hogy egy ilyen címet adtak a filmnek. Nem sok kés volt benne... Szeretem a késeket kardokat..
    Utoljára szerkesztette: Flyingparadise, 2018.07.09. 10:32:01
  • Legend Killer
    #52
    télleg horror feje van, lál :S.
  • Legend Killer
    #51
    "Bejelentette, hogy a címére érkező adományokból alapítványt hoz létre, amellyel azokat szeretné támogatni, akik az övéhez hasonló szenvedést éltek át."

    na, ez rendes tőle, nagyon!
  • Legend Killer
    #50
    mekkora gyökér. véletlen bukkantam rá topikodra, mer vhol láttalak és megnéztem adatlapod :D.
  • desigo
    #49
    népszerű lehet az osztrákoknál...
  • Hajnalcat
    #48
    A tata itt nyaralt, amíg a gyerekei a pincében sorvadtak.....
  • Aquir
    #47
    "A vérfertőző kapcsolatnak súlyosak a pszichés következményei: személyiségzavarokkal járó lelki sérülést, egész életre szóló szexuális gátlásokat, a nemi élettől való undort válthat ki, s az áldozat szorongása öngyilkosságba vagy kriminális cselekedetekbe is torkollhat."

    "A biológiai következmények nem kevésbé tragikusak, ha a bűnös kapcsolatból gyermek születik. Ugyanis a rejtett, de öröklődő, káros tulajdonságokat hordozó gének a szexuális együttléttel tovább hagyományozódnak, s az utódban felerősödve felszínre törhetnek. Vagyis megnő az esélye annak, hogy öröklött betegségtől szenvedő, testileg-szellemileg gyógyíthatatlanul fogyatékos, akár életképtelen utód születik e kapcsolatból."
  • oneal1
    #46
    hogy rohadna meg az ilyen!!
  • Blasta
    #45
    Mibe, hogy a feleség is benne volt?
    Ha nem is direkt módon, de tudomása volt róla és inkább elhallgatta (magában is)/megvolt félemlítve...

    Ne mondja már azt nekem senki, hogy a feleség minden gyanú nélkül szépen felnevelte a 3 gyereket mint a saját unokáját és 1x sem gyanakodott.

    Nem is beszélve a papírokról. Hogy iratták be őket ovodába, iskolába???
    Hogy jártak orvoshoz? Nem jutott eszébe senkinek, hogy megvizsgálja (vért vegyen) a gyerekektől, hogy mégis kinek a fia-borjai???????
  • Daza500
    #44
    Nem hiszem, hogy lett volna orvosi felügyelet.
  • mama2
    #43
    Meg 7 gyerek bazdmeg. Hogy tudott 7 gyereket, orvosi felügyelet alatt megszüléni egy pincében?
  • mama2
    #42
    Szintúgy.
    Amúgy hogy-hogy 20 éves és most látta először a napfényt? Nem jártak ezek iskolába? Mert amikor néztem, akkor azt mondták, hogy nagyi vitte őket iskolába.
    Vagy azt csak a kicsikre értette?(nem lelámázni).
    A vérfertőzött gyerek tényleg fogyatékos lesz? Vgay mitörténik vele ha vérfetőzött?
  • Daza500
    #41
    Szerintem meg az "élve elrohasztás" a legkeményebb.
  • PíszLávJuniti
    #40
    szerintem másfél év börtön után jó magaviselettel kiengedhetnék -
  • Dragooon #39
    olyanokat azért ne mondjunk, amiket mi magunk se tudnánk végignézni/végighallgatni.mert gondolom látványosan kínlódna, akármekkora szörnyeteg ez az ember..

    elég szomorú, hogy ilyenek megtörténnek, sajnálom a családot
  • gyuri12
    #38
    Kikötődött a cipőfűzője...
  • liverpool123
    #37
    Új híír
    katt
  • csgery
    #36
    Minnyán átmegy kínzás topikba:)
  • Lynx_TWL
    #35
    a kerékbetörés az egyik legdurvább kínzás.
  • csgery
    #34
    Ez durcább:
    "A hátrakötözött kezű delikvens lábaira kötelet hurkoltak, majd egy megfelelő gerendára fejjel lefelé felhúzták, és lábait szétfeszítve rögzítették. A fűrészelést aztán pontosan az elítélt lába között kezdték. Eme megoldás ördögi kegyetlensége abban rejlett, hogy a fejjel lefelé fordított pozíciónak köszönhetően biztosítva volt az agy vérellátása, jelentősen csillapodott a vérveszteség, és az áldozat megdöbbentően hosszú ideig nem veszítette el az eszméletét." <--- szal még mindig nem vagyok szadista, deazért nemár, hogy egy ilyen elvetemült faszi ilyen nem is tudommi...
  • csgery
    #33
    Meg itt az a poén, hogy a pincében van pl a krumpli.. az a jó, feleség 1x nem ment le a pincébe, hogy összedobjon egy kis paprikáskrumplit?
  • SuperCharger
    #32
    Szerintem keresztrefeszítést érdemelne. Úgy tudom, eddig az a leghatékonyabb módszer a halál beállta elõtt bevihetõ kínszenvedés mennyiségének maximalizálására.
    Függetlenül attól, hogy tudná és értené-e, hogy miért kapja.

    Egyébként igaz, ilyen híreknek kár topikot nyitni, pláne itt az sg-n. elvégre "sg.hu - Informatika & Tudomány", ez meg egyik sem. Van már elég súlyosan felesleges topik, és/vagy nem sg-re illõ topik.
  • Tinman #31
    Bizonyára jól nézhet ki, egy pincébe tartott ember
    Ez sokkal durvább a Kampusch ügynél :-/
  • Hajnalcat
    #30
    Én csak szimplán savval önteném le a f*szát. :)
  • Scottt
    #29
    Ujjait muskéta kakasához,elsütném.utánna kezit-lábát levágni besózni.Farkára kutyakaját önteni és ráküldeni egy-2 pitbullt.Végül ragasztós karóba húzni 2 ökörrel.Utánna meg jól fejen fingani:D:D
  • Hajnalcat
    #28
    Téged csak ez érdekel?
  • Divergencia
    #27
    A lánya jól néz ki?
  • Tinman #26
    Sajnos az epilepszia akinél jellemző, abban a családban ez már évek múlva olyan, mint ha te elesnél. Túl vagy rajta, rendbetesznek megy tovább a show... nem tudnak vele mit kezdeni, evvan.

    Témához:

    1. Natascha tök aranyos/szép lány volt, sajna már nagyon elhízott. Egyértelmű, hogy nagyon sajnálom, viszont akárhány interjút láttam vele, mindből lejött, hogy kötődött az ürgéhez, megkockáztatom az ellátás/kedves szavak miatt néha még kedvelte is. Az ürge viszont bölcs volt, hogy kinyírta magát, meghurcolták volna az biztos.

    Kérdés, hogy jogosan-e? Ez ugyanis súlyos elmebaj, elferdült szexuális deviancia...

    2. A nagyfater esete sokkoló. És még hány ilyen lehet, amiről nem tudunk vagy soha ki sem derül!!!
    Itt is azt mondom, hogy az ürge súlyos elmeroggyant, normális ember fejébe ilyen meg sem fordul!
    Megoldás vajon az, hogy halálrakínozzák a fogdában/börtönben? Nem tudom.
    A halálbüntetést támogatnám az esetébe, mert ezen a bolygón nincs keresnivalója, ha elmebeteg, ha nem.

    Egy biztos, vagy a család is tudott róla, vagy terrorba tartotta azokat is azért nem kíváncsiskodtak. Nem hiszem el, hogy nem sejtették. Biztos üvöltöttek néha a gyerekek... szvsz a család nem akart tudni az egészről. Ha ez kiderülne, nagyon megbüntetném őket... eletfogytiglan az összesnek amelyikről bebizonyosodik, hogy tudtak róla.
  • SötétBarom
    #25
    Szinte biztos vagyok benne, hogy egy nyomorult burgenlandi labanc susmán görény volt.. Az az egész vidék egy kurvanagy vérfertőzés, tele undorító emberrel.. Ausztria legalja.. Nem fürdenek, igénytelenek, taplók, amit akarsz.. Szégyen, de nem lep meg..

    Csajom fodrász, rengeteg osztrák vendége van, egyik best sztori, amikor a gyerek epilepsziás rohamot kapott pedikűr közbe, jött mentő, minden.. Mikor visszahozták a szülei visszaküldték egy kis manikűrre is, mondván ha már itt vannak Magyarországon, akkor ilyen kis apróság miatt nem fognak csak úgy hazamenni. :C
  • barnie1990
    #24
    Ilyen fejet még horrorban sem nagyon mutogatnak. Le kéne lőni ezt az embert.
  • Fülüke
    #23
    Mostantól sztem nem Michael Jacksonnal fogják ezentúl rémizgetni a gyerekeket hanem ezzel e. Kiráz a hideg.
  • COOLancs
    #22
    Az egy nagy kamu hogy a család nem tudott róla.
  • COOLancs
    #21
    Ilyen aberrált perverzek mindenhol vannak, kérdés hogy hogy nem tudott lebukni 24 évig? Ez már a család meg a rokonok meg a szomszédok felelőssége is. A csávót gyógykezeltetném, aztán agyoncsapnám egy szívlapáttal.
  • DJ BP
    #20
    ezt nem értem, ugye 4-5 ember volt a pincében, akiket etetni kellett valahogy, nemigaz, hogy a családnak 1x sem tűnt fel, hogy a drága fater sokszor hol van éppen, meg maga az étel, amit levitt stb.

    Hihetetlen ez az egész
  • fifi
    #19
    + egy bélhúzó-kaparót ánuszba...

    sztem necces a sztori, mert lehet én gondolom rosszul, de azért feltűnne, ha a pincéban a szomszédnál ember/ek/ lennének rabságban...
    nemudom...
  • COOLancs
    #18
    a sógoroknál ez már nemzeti sport. Hát még ilyet bazzmeg hogy bezárják a pincébe!!! Még a padlás OK, de a pince.....

  • Davidus
    #17
  • csgery
    #16
    JAvaslat: mindennap levágni az ujjának egy kis részét, majd a legerősebb chilliszósszal bevonni azt, körmei alá szögeket ütni naponta, ésvégül letépni, majd végül pedig 3 napig karóbaszúrni, élve...
    (jah nemvok szadista:D)
  • n3whous3
    #15
    Komolyan mondom ez az ember... nemtom, tehát a halálbüntetés túl enyhe, mert vége lenne gyorsan. Az életfogytiglan is kevés... szerintetek mit érdemelne ez az ember? Szerintem egy 2x2 méteres lukban életfogytot. Kb. Bár már annyira öreg, hogy mindjárt meghal :-|
  • n3whous3
    #14
    Csak ő nem úgy volt, mint a vérfertős gyerekek, aki közül az egyik 20 évesen látta először a napfényt...