3367
eRepublik - the new world
  • kifli
    #3286
    na pont van 20g-m :D
  • SzirmosSzisza
    #3285
    Q2 edzőterem ? wat
  • SzirmosSzisza
    #3284
    Jobb oldalt picit üres, oda majd kitalálok valamit. Illetve, ha valakit zavarnak a csíkok nagyobb felbontáson és van Photoshopja akkor megpróbálhatja eltüntetni, nekem sajnos csak Paint.NET van, az meg eléggé gyengus.
  • kifli
    #3283
    nézem
  • Fabio Capello
    #3282
    o/
  • SzirmosSzisza
    #3281
    Valaki nézi amúgy a topikot 1080p-ről ? Mert akkor rakok be új hátteret, azok már elvileg fullHD-k :D
  • kifli
    #3280
    amúgy 1 milla, tényleg szép pénz már, bár nem mondhatni hűdenagy vagyonnak, egyes játékosokhoz képest...


    3 q5 cég épphogy nemjön ki belőle :)
  • ToCsEk
    #3279
    erre nem is gondoltam
  • kifli
    #3278
    egymilliótól, a szó adja is, hogy milliomos :D
  • SzirmosSzisza
    #3277
    HUF nem ér sokat :c

    (illetve egyetlen valuta se)
  • ToCsEk
    #3276
    szép toborzó, nem játszanék egyből bele is kezdenék :)
    hány huftol számít valaki "milliomosnak"? :D
  • Loki01
    #3275
    eRepublik, a szerepek játéka

    Átlagember vagyok, sosem leszek ismert, híres, tévésztár vagy akár gazdag ember. Mégis, itt, ebben a játékban mindet kipróbáltam, kipróbálhatom, hiszen a lehetőség adott. Lehetek híres újságíró, Media mogul, akinek többezren olvassák az újságját erepublik-szerte, akinek adnak a véleményére, aki ha leír valamit, az országokat befolyásol, akár csatákat dönt el, hiszen az információ és a dezinformáció itt ezen a csatornán zajlik elsősorban.

    Lehetek politikus, beléphetek bármelyik pártba, hogy a ranglétrán fellépkedve induljak a pártelnökségért, a kongresszusi helyekért, a miniszteri bársonyszékekért, sőt akár a karrier megkoronázásaként az ország elnöki posztjáért is - mindenközben öldöklő politikai csatározásokat vívva az ellenzékkel, a többi párttal az országgyűlésben, a chaten és a fórumon.

    Alapíts gyárat első összegyűjtött goldjaidból, termelj kaját, fegyvert vagy repjegyet, add el tisztes haszonnal vagy exportáld, s a nyereségből fejlessz, vásárolj újabb és újabb cégeket, menedzseld a munkásaidat, okítsd őket, küldd harcolni ha kell, és gifteld őket ha arra van szükség - és lépj be a háttérben csendben meghúzódó milliomosok közé, akik a nyilvánosság előtt ritkán szólnak, de a háttérben hatalmas a befolyásuk - politikai, gazdasági erőt képviselnek, akiket egy elnök sem kerülhet meg.

    Állj be nagykövetnek, először egy kis országban, tanulásként, olvasd a helyi sajtót, ismerkedj az emberekkel, a döntéshozókkal, keresd meg a helyi fórumot és épülj be oda - aztán lépj tovább, válassz nagyobb, fontosabb országot, vállalj szerepet a politikai hatalomátvételekben, szerezz információkat, akár kémkedéssel, ha az tetszik, akár őszinte beszélgetések során, amit ha hivatalos akarok lenni, akár diplomáciának is hívhatok... épülj be a diplomácia szövevényeibe, ismerkedj meg egzotikus országok hasonló érdeklődésű embereivel, köss nemzetközi szerződéseket... a határ a csillagos ég itt is.

    Fejleszd a katonai erődet, égesd az aranyat öldöklő csatákban, érd utól a múlt nagy harcosait, szerezz rangot, hírnevet és hősi medálokat, indíts felkeléseket, és döntsd el a csatákat - a harcos, a hős katona szerepe titkon sokunk nagy vágya. Itt megteheted, bár ez a legnehezebb, legdrágább karrier is egyben. De talán a legértékesebb is, amire bizony sokan vágynak, de kevesen érik el. A tábornokok kicsiny de válogatott csapatát (Magyarországon jelenleg hárman vannak csak) mindenki ismeri és bizony irigyli is - ütéseik csatákat döntenek el, az országok támogatják őket arannyal, fegyverekkel, nőkkel... mmm, ez utóbbival talán nem, de anélkül is tudnak szerezni azt hiszem.

    Átlagember vagyok hát, de nem itt, nem az erepublikon. Itt az vagyok, az lehetek, ami csak akarok, és tudok. Csak rajtam múlik. Elhatároztam, regisztráltam, átmentem a kezdeti időszakon, és elkezdtem építeni a karriereimet. És elértem mindent amit akartam. Te is megteheted. Gyere, és játssz velünk. Regisztrálj alám az alábbi linken és én segítek a kezdetekben: http://www.erepublik.com/en/referrer/Grege

    keress ingame PM-ben, vagy az alábbi chatszobában http://szlsz.tk/index.php/chat

    Ui.: a facebook regisztrációt kerüld, mert a jelszavad nem fogod tudni módosítani!

    eMagyarországnak szüksége van új emberekre, hogy megvédjük örszágunk a ránk támadó ellenségektől! Gyere és csatlakozz, nem fogod megbánni!

    leírást írta Quicksilver RIP
  • Zheka
    #3274
    en csak két klikkelek(valójában 240 klikk legalább naponta) :D
    100%-os bónuszon ülök,pörgetni lusta vagyok,ahogy medálért is harcolni
    logolok parancs szerint ütök és logout
    ez meg egy hónapja.
  • Zheka
    #3273
    jójó de miért is nem raktál még be?:D
  • SzirmosSzisza
    #3272
    Vizsgaidőszak :$
  • ToCsEk
    #3271
    kidobtak századból :D igaz nem csináltam semmit, csak dolgoztam gyárban :D de azt még most is tolom :D
  • Zheka
    #3270
    2 hónapja semmi?
    két klikk?:D
  • SzirmosSzisza
    #3269
    Ú tényleg, be kéne rakni az új medálokat :D
  • Count Adyn
    #3268
    Ch ra megyek cicam:D
  • SzirmosSzisza
    #3267
    Meglett a BH Andy ? :D
  • kifli
    #3266
    hája, elég durva! Rosz tápig :D
  • Palinko
    #3264
    emígy most új limited offer jött, hát most pár napig tuti nem lesz érdemes bhzni, a goldzsákok jól bevásárolják magukat. szerintem irreális drága 0.9 gold 1 alkatrészért. persze úgy van kialakítva hogy távcső és rakéta alig essen, most megint megszedik kicsik magukat az adminok..
  • Palinko
    #3263
    igen, rengeteg minden változott, én is csak leírások után sejtem milyen lehetett a régi. meg láttam pár próbálkozást (általában elég amatőrnek tűntek) akik a v1 es erepublikot másolják, néha az üzifalakon irc en kering a linkjük.

    próbálgasd, ha valamit nem értesz nyugodtan kérdezz.

    ajánlok még 2 kiegészítőt ami nagyon hasznos:
    http://egov4you.info/Pulse/

    http://userscripts.org/scripts/show/80226
  • Csnakos
    #3262
    Köszönöm a segítséget, regisztráltam, viszont amihez te viszonyítottad az újításokat nekem már az is új :S régen teljesen más volt az egész, az nekem jobban tetszett... nem tudom ezt megfogom e szeretni...
  • Palinko
    #3261
    Szia! Játékon belül vannak cikkek amik még segíthetnek. sajna én is nem rég óta vagyok de talán van egy kis sejtésem mi változott.
    A harc rendszer úgy tudom nem régiben totál új dolog lett, van 8 csata és aki előbb behúzza az nyer, 1 csata kábé 1,5 óra.
    Van influence számláló ami az ellenség erejének függvénye, egy nagyobb ellenfél leütéséért több influencet kapsz, és aki többet beleüt a csatába az nyeri az adott 1,5 órát. Ha jól tudom a 1,5 óra alatt nem mindég azonosan kapod, hanem a vége felé többet számol. Ez battle hero medalnál szerintem közre játszik, remélem nem tévedek majd valaki ki javít ha igen.

    A felhasználói boldogság faktor eltűnt, wellness pontok vannak alapból 200 at tudsz tölteni asszem, de ha fejleszted a városházad, és veszel 100-200 goldért házakat akkor tudsz többet. egy felfejlesztett városháza pl 500 wellness tartalékot jelent. Minden órában kapsz 100 wellness tölthetőséget. Szóval azért érdemes fejleszteni a városházát, este ha alszol, feltöltődik és reggel van 500 wellnesed amit elüthetsz. Persze kenyér kell hogy feltöltsd, gondolom nem egyértelmű, amiről eddig beszéltem az ilyen korlát csak. legkissebb kenyér 2 wellness pont / darab, q5 ös legjobb pedig 10 wellness /darab.

    Vannak gyűjthető tárgyak mostantól, a bazooka aminek 5 darabja van és csata közben esik, ha összerakod üthetsz vele 3 at 30 000 influence, kis erővel bazookára alapozhatod a battle hero medal megszerzését. Van a toolbox, az nyersanyag üzemekben kapsz random és ad extra termelést.

    Military unitnek már vannak kapitányai, 2. kapitányai, megszűnt a korlát és regimentek lettek 30 emberenként feltöltődnek és nyílik egy új, ezek a regimentek választhatnak minden hónapban parancsnokot maguknak

    A parancsnokok állítják be a daily ordert ami egy parancs ha legyilkolsz 25 embert parancs szerint kapsz 1 csokit (amivel a wellness korláton túl tölthetsz életet 100 at) meg egy bazookát.

    Talán elég sok mindent megemlítettem, de ez szerintem fele sem a változásoknak, nézd meg mi hogy alakult, és ha van kérdésed időközben segítünk szívesen:

    kérlek ezen a linken

    regelj, mert szükségem van még 1 regre egyik misszióm befejezéséhez :)

    (most minden játékos kap kezdő missziókat, ezek jól bele vezetnek a játék alapjaiba)
  • Csnakos
    #3260
    Hali mindenki!

    Lenne egy kérésem! Én régen játszottam eRepublikot (akkor még Magyarország top 5-be volt népességileg), viszont időhiány miatt bekellet fejeznem. Most viszont újra elkezdenék játszani vele csak gondolom azóta sok minden más lett meg ilyesmi, még nem is regisztráltam. Régen voltak ilyen magyar oldalak új játékosok regisztrálásának ösztönzésére (vagy ha nem is oldalak akkor szövegek) ahol le voltak írva az alap dolgok, meg hogy mit hogy érdemes csinálni. Ha most létezik ilyesfajta dolog azt belinkelné nekem valaki? Előre is köszönöm! Ha pedig nincsen akkor valaki írna pár sort hogy mi hogy van most? Nagyon szépen köszönöm! (egy meghívó linket is adhattok hogy azon keresztül regisztráljak és kapjatok aranyat, ha még létezik ilyen)
  • SzirmosSzisza
    #3259
    Akartok új hátteret ? :D
  • Palinko
    #3258
    azért nem kicsit gyanús hogy szerbiába 450 új állampolgár mindenki másnál meg 50-150 szóval annyi iq nincs nekik hogy legalább más államokba regelnek a szavazásuk miatt, ami önmagában is egy nagy nevetséges szavazás? :D
  • Palinko
    #3257
    hajrá :D
  • kifli
    #3256
    na, én most ennek örömére bemegyek suliba, és megcsinálom baszomlukad testvérét XD
  • Palinko
    #3255
    ha jól értem csak accounton ként más böngésző kell, vagy cookie törlés? bár ha figyelnék a donation mennyire 1 irányú, meg a nagyobb gold mozgást, szerintem legtöbb multira rájönnének, kérdés mennyire akarnak egyáltalán rájönni :D

    ha már így fellendült a topic, albániával, koszovóval kapcsolatban ma (around, szóval a napokban) lesz szavazás, ti mire voksoltok? szerintem jöjjönek csak.
  • SzirmosSzisza
    #3254
    Flash sütit használnak, ami böngészőfüggetlen.
  • kpeter13
    #3253
    Fogalmam sincs,h mit néznek.
  • Palinko
    #3252
    MAC címet is nézik? :D mennyire lehet multizni, végül mindenki lebukik?
  • kpeter13
    #3251
    Megírtam, elutasították. Nem küldtek pénzt, hiszen akkor kezdték, 10es szint alatt nem is lehet pénzt küldeni. Ezért nem értem az egészet. Én csak szóltam nekik, hogy gyorsan fejlődjenek, és úgy kapok goldot utánuk...Szóval jól kiszúrt velem a román brigád....
  • SzirmosSzisza
    #3250
    Akkor ezt írd meg nekik. Amúgy 1 IP nem számít, akkor para ha 1 gépről vagytok és még donateltek is egymásnak.
  • kpeter13
    #3249
    nem multiztam, kollégák is beregisztráltak, és valószínűleg 1 IPnk van
  • Palinko
    #3248
    jól érted, multiztál? ha igen hogy buktál le? :D
  • kpeter13
    #3247
    HI!

    Egy fontos kérdésem lenne, csak nem tudom hol kérdezzem és kitől. Ma amikor be akartam lépni az erepublikra, ez az üzenet várt:

    Citizen: stage69 - 2373782
    Punishment type: Permanent Ban - ID: 6086104If you consider that the penalty is erroneous, please use the special designated page in order to appeal it.In your appeal message you wrote the following information:


    Írtam nekik, hogy ez miért meg hogy, erre ezt a választ kaptam, amire már válaszolni se tudok:

    Appeal resolution:

    Hello,

    Your appeal has been registered and your case has been reanalyzed by the appeal committee.
    The initial decision has remained unchanged.

    Regards,
    The eRepublik team
    m0untaind3w

    Szóval akkor most mi van? Nem lehet semmit se tenni, se sz se beszéd, bannolták az accountomat és kész?
  • SzirmosSzisza
    #3246
    Biztos :)