3367
eRepublik - the new world
  • Bexter
    #2564
    wow
    MOndjuk én szívesen harcolnék hiszen beleöltem vagy 300 goldot vagy mennyit ha nem többet az erőbe meg heroba :D nem akarnám hogy elpocsékoljam
  • Rundstedt17
    #2563
    válasz egy buildet :D

    A pure workert javaslom :D
    Gondolom van házad q4-5:az kapásból 6-8 wellnes és boldogság naponta
    Kaját a boldogság növelőt érdemes venni.

    Szóval napirended:
    12 óra munka(-12 boldogság,-5 wellness legrosszabb esetben is)
    4 óra könyvtár(-4 boldogság,-1 wellness)
    8 óra szórakozás(+9 boldogság)

    Mit látunk?
    A wellness semmit sem jelent ha nem harcolsz,a házad már önmagában pótolja!A boldogság a fő probléma de megoldható.
    Illetve nem is érteném miért akarna valaki harcolni lévén hogy NEM FOG XP JÁRNI ÉRTE!

    Akik wellness növelő szakma részt választottak Screwed,a fegyver ipar is valszinűleg összefog omlani.
    A harvester volt a legbölcsebb választás jelen állás szerint.
  • Bexter
    #2562
    eddig elvoltam 7 katintással mos tlövésem sincs mit tegyek. Elolvastam a dolgokat és cask nagyobb lett a baj :D
  • Rundstedt17
    #2561
    Lehet specializálódni,ugyanakkor egyáltalán nem vált bonyolultá a rendszer.
    A V1 nagy hibája volt a túl egyszerű economy model illetve csak a strengthre lehetett koncentrálni....
    Itt már dönteni kell :D
  • Bexter
    #2560
    csak elaprozodott a játék :D nem tetszik
  • Rundstedt17
    #2559
    nagyon jó,szerintem nagy előrelépés a v1-hez képest :)
  • Bexter
    #2558
    Megy v2 :D
  • Bexter
    #2557
    fejeten csirkékre számítok :D
  • StephenKing
    #2556
    Inkább holnaptól. Lesz itt kavarodás bőven!
  • a.carkey
    #2555
    Akkor mátol V2?
  • Bexter
    #2554
    Gratula :)
  • ToCsEk
    #2553
    ez mi ?:D
  • StephenKing
    #2552
    Ma rátaláltam a királyok kincsére: Congratulations, you have found a legendary treasure containing 43.9 Gold, by using a Treasure Map.
    Jól fog jönni a V2-ben.
  • Rundstedt17
    #2551
    győzzd meg játékbeli ismerőseidet hogy olcsón dolgozzanak neked(lehetőleg minimálbérért xD)
  • StephenKing
    #2550
    Ja és használd ezt ebből látod hogy mennyire nyereséges a cég.
  • StephenKing
    #2549
    Rakj ki állásajánlatokat vegyél fel munkásokat aztán ad el amit termelnek. De a q1-es fegyvercég csak minimális nyereséget termel.
  • Bexter
    #2548
    Kaptam egy q1 es fegyver gyárat sok fémmel, kéne help hogy tudnám beinditani? :D
  • Bexter
    #2547
    nah konvertáltam :D
  • mrzoltan
    #2546
    Arra rakod amire szeretnéd.Ha maradni akarsz a land skilleknél akkor Harvester.
    és 1-re rakd az összeset.
  • circa
    #2545
    Most akkor az eddigi szakértelmeim el fognak veszni és csak azok maradnak amire majd most rakok?
    Ha eddig minden landon volt akkor most ráteszem mindet Harvesterre az jó lesz?
  • Rundstedt17
    #2544
    Még van rá 2 napod hogy összeszed magad :D
  • Bexter
    #2543
    nemérzem sehogyse :D
  • Rundstedt17
    #2542
    passz ahogy érzed nem lehet biztosat mondani :D
  • Bexter
    #2541
    skilleknél mire érdemes pakolni? :D
  • Rundstedt17
    #2540
    Nem,egy fejes kiadta a jelszavát aztán szórakoztak vele kitiltva a világ legismertebb játékosait...azt rakták helyre.
  • a.carkey
    #2539
    Nagyon állnak a szerverek. Ma kerül fel ez a szar?
  • arsVolta
    #2538
    Eladó "első Index generációs" erepublik karakterem. 22. szintű,félúton a 23ik felé.
    Ár: 20e Ft ebben benne van a játékra költött valós pénzem és a majd másfél éves mindennapi
    időáldozat :D
    A karakter a játékban elérhető maximális katonai ranggal és cégalapításhoz elegendő vagyonnal rendelkezik.
    A játékot itt érheted el: www.erepublik.com természetesen ingyen lehet regisztrálni,de ilyen szint elérése nem lesz kevesebb idő (pénz), mint nekem volt ;)
    Érdeklődni itt : [email protected]
  • Pharaoh
    #2537
    költöz oda még ma és tudod használni a korházat
  • Cat 02 #2536
    Bétában ott 4 q5 kórház és 4 q5 def van. De közben lehet majd pakolni. Mondjuk elején érdekes lesz, mert valszeg magánszektor is beszáll majd kórházgyártásba.
  • Sippie
    #2535
    az szép. Tekintve hogy jelenleg egy tartományunkba van kórház.
  • Cat 02 #2534
    Igen.
  • Sippie
    #2533
    Öcsém... hát ez a csata... elég érdekes... le lett zúzva a wellnessem, visszanyomta 40-re. És most hogyan tovább? Hogy lesz 100? ha nem kórházas területen harcolunk akkor baszhatjuk?
  • ToCsEk
    #2532

    eRepublik Beta Testing

    Dear citizen,

    We want to inform you that your access to the beta server of eRepublik was granted and you can access now
    the link www.beta.erepublik.com. So you have the chance to be one of the first eRepublik citizens to play with
    the new military module! Isn't that cool?
    So enter the beta server right away since we have an official fight for you from 0 to 4 o'clock eRepublik Time!
    See you on the battlefield!
    Regards,
    T he eRepublik Team


    lol,
  • Pharaoh
    #2531
    Jelen helyzetben a q3 talán már nem veszteséges.
  • Pharaoh
    #2530
    Ha a csatatéren a kórház hatósugarában vagy autómatikusan gyógyít
  • Rundstedt17
    #2529
    Hm van vmi mód hogy nyereségesen hozzak ki fegyócéget?Illetve melyik a jobb q1,q2 vagy q3?
  • a.carkey
    #2528
    Ugyanúgy 40 után érdemes kórházba vonulni? Van egyáltalán ilyen opció, hogy kórház? :D
  • a.carkey
    #2527
    Ja, és mi a harc lényege?
  • a.carkey
    #2526
    Kicsitt vontatott a harc. Eddig jól elvoltam, két perc alatt megvolt minden ténykedésem. Most ott kell előtte ülni és nézni ki a fejből ...
  • a.carkey
    #2525
    A bétában mit/milyen sorrendben érdemes csinálni: munka, gyógyulás, stb., és a harcnál mit kell csinálni? Elsőre nem kóser ...