3367
eRepublik - the new world
  • Rundstedt17
    #2604
    megnyugodtam.nem,pedig ezért is ment a rinya xD
  • Rundstedt17
    #2603
    maintenance
    Jah és igaz hogy a hard worker medal nem jár ha mondjuk az egyik nap reggel 10 kor dolgoztam,másnap meg este 7 kor?
  • Rundstedt17
    #2602
    Attól függ hogy honnét nézzük.
    Nagyon magas és magas szintűek közt viszonylag egyenlőség van ebben igazat adok.
    Viszont az alacsony és középszintűekhez képest mégiscsak jelentős a különbség.Tehát ilyen szempontból nincs egyenlőség.

    A gazdaság reakciója meg természetes jól vázolja a mostani helyzetet a valós világban :D....Meg ugye a V1ben is voltak müködésképtelen ágazatok,valszinűleg itt is lesznek....
  • Cat 02 #2601
    "Max szintek sincsenek de guru és veterán egy csillag effektíve maxolt szintet jelent.(lévén a dupla követelménynek melynek elérése évben is benne van már)"

    most akkor miért is nincs egyenlőség?
    RupeTot, akinek 15tel nagyobb volt az ereje mint másoknak, most egy szinten van azokkal, akik 500akat ütöttek...
    De majd a csatánál kiderül mi lesz, márha eljutunk egyáltalán odáig és nem dől be a gazdaság.
  • Rundstedt17
    #2600
    de hogy a csirke miatt még mindig nem lehet loginolni kezd idegesíteni :S
  • Rundstedt17
    #2599
    Az egyenlősség azért nem igaz,van különbség de mivel elméletileg ez egy társadalmi szimulátor logikus alapon nem lehetnek überkatonák akik(ezredeket esznek)és überskillel egy gyárat önmagukban ellátnak(végre lehet skillt növelni is).
    A wiki alapján nem is olyan jelentéktelen 100%-ékos különbség pl a skill szintek között.Max szintek sincsenek de guru és veterán egy csillag effektíve maxolt szintet jelent.(lévén a dupla követelménynek melynek elérése évben is benne van már)


    De valóban a dolognak van rossz oldala is,sok és jó tankkal rendelkeztünk ami kiemelt minket az evilágban,most ennek vége és mivel nem lesz motiváció igencsak rosszul alakulhat ország jövője.

    Röviden a V2 összefoglalva:Egyéni szinten javulás,országos szinten pedig romlás figyelhető meg.
  • Cat 02 #2598
    Helyette mindenki egyenlő lett, hurrá. Mo szopni fog :)
  • Rundstedt17
    #2597
    csirke?
  • Rundstedt17
    #2596
    Akkor hanyagold de valljuk be elég primitiv volt hogy 100 játékos uralta országonként a csatamezőket(azaz a falbontást) csak azért mert ők a legrégebbiek,mostmár nincs rambozás vannak fegyvernemek ez már önmagában elég hogy jobb legyen (megjegyzem az én ízlésemnek is túl lassú,meg nem jár xp szóval dumpped)xD
  • a.carkey
    #2595
    Nekem kicsit lassú.
  • Cat 02 #2594
    Shaok cikkét érdemes elolvasni :/
  • Rundstedt17
    #2593
    Jó de még mindig jobb mint a falbontás :D
  • a.carkey
    #2592
    Nem tudom, nekem a v2 megpillantásakor (főleg a harcnál) az NGE jutott eszembe az SWG-ből. :D
  • Rundstedt17
    #2591
    Ezzel én is egyetértek,nem gáz a dolog valójában.Jönnek azzal hogy nem telik semmire,se fegyverre se ételre se semmire....jah hogy q5 q5 persze hogy nem....
    A legfőbb probléma az hogy a többség utál bármiféle változást.A v2 pedig igenis egy nagy előrelépés.Végre lehet specializálódni.Újaknak is van esélye és lesz is.Nincs az mint a V1ben hogy egy régi játékos legyőzhetetlen harcban és többet termel mint 20 munkás együttvéve,nem lesznek már ezermesterek akik mindenben jók.Ez lépés a valóság felé,az ősrégi gazdasági modulra is ráfért ez a update....de persze csak a sírás megy napok óta xD
  • Sippie
    #2590
    egyébként nem vágom mi a gáz, óránkénti 1 fizuból is simán meg lehet élni, a kaja jelenleg 1 HUF alatt van. A Q1-es persze... :D Már a V2 előtt bezártam a grain, és food cégeim, számolgattam kicsit hogy érdemes-e újraindítani, a grain még annyira nem lenne vészes talán, kérdés mennyire fogy a 0.06-os áron :D De a kaja termeléshez még így is drága, 60 grain kell egy kajához, az 3,6 csak maga a nyersanyag, a piacon meg 3,9-ért van kint a Q2 kaja. Ez egyelőre nagy szívás.
    Régi cégemben 2.33-ra van állítva a fizetés, úgyhogy egyelőre jó nekem itt, amíg a tulaj észre nem veszi, vagy el nem fogy a pénz a cégben, rajtam kívül a 10-ből csak 1 ember melózik még :D
  • Cat 02 #2589
    Úristen, Andy beért, rohadt v2 <.<
  • Rundstedt17
    #2588
    én írtam de csak spekulálok abból kiindulva hogy az új harc modul nem nyerte el a többség tetszését(majdnem mindenki munkás akar lenni),illetve egy fegyvert már legalább 10-szer lehet használni.Csökken a kereslet és a felhasználás is szerintem ez nem sok jót jelent

    Amúgy meg jelen állás szerint senki sem keres jól(kivéve a harvesterek meg a kajásnál a csomagolók),sőt vannak olyan szakmák amire még állás ajánlat sincs guru szint alatt és az is csak óránként 1 ft-fizet q5 cégben :D.....

    A könyvtár arra jó hogy tanulhatod a szakmát(fejlesztheted skilled),plussz xp szerzés :D

    Az általánost meg azoknak javaslom akik mindenből ki akarják venni részüket bár akkor egyik munkakörben se lehetsz kiemelkedő(harc vagy munka)
  • Pharaoh
    #2587
    Amíg nincs csata addig tuti, most a land és a kaja cégben lehet jó munkát találni.
  • Pharaoh
    #2586
    A könyvtár növeli a skillt, úgy mint a munka, csak gyorsabban.
  • Bexter
    #2585
    Sajnálod tölünk azt a ksi fejlődést? :D
  • Count Adyn
    #2584
    sok lejmoló:D emagyar nemzeti bank :P
  • Bexter
    #2583
    nekem is jöhet ide :D
  • ToCsEk
    #2582
    én szívesen fogadom

    hát mint írta lentebb valaki, hogy fegvyer ipar összeomlik? :D én meg ebben vagyok, nemtudom érdemes e dolgozni, bár pénz mindig kell.. hát az általános beosztás milyen? mindenből egy kicsi?
    a könyvtár mire is jó?
  • wednes
    #2581
    Abba hagyom a játékot úgy döntöttem. Nekem nem jön be ez a V2, nem is nagyon kísértem figyelemmel. A skill választásról is lecsúsztam, úgyhogy a gép mindent szétszórt automatikusan. Hova érdemes utalni a vagyonomat, hogy a magyar legalább államnak nyújtsak valamit?
  • Rundstedt17
    #2580
    sehogy,nincs lehetőség változtatni
    attól függ mit szeretnél?Xp-t maxolni?Egyáltalán akarsz-e majd harcolni?Vagy munkást játszani?Esetleg mindenből egy kicsit általános napbeosztás?
  • ToCsEk
    #2579
    nah valakinek van valami tanácsa hogy hogy érdemes beosztani egy napot? :D
    hát bétába először harvesterre raktam majd átraktam filterre
    sehogy sem lehet megváltozatni?
  • Rundstedt17
    #2578
    nem.én is hasonló kép tettem ami azt illeti az erepesek többsége is.
    amúgy olcsóságban nem tévedtél,főleg 10 strenght alattiaknak volt kiváló választás rifle.
  • a.carkey
    #2577
    Amúgy egy darabig a bétában próbálgattam, és egész jónak tűnt. Mondjuk, az nem ma volt.
  • a.carkey
    #2576
    Ez van. Majd Rambozok valahol a dzsungelben, miközben sorra szednek majd le titeket a SAMek. :D

    (Amúgy miért szar?)
  • FZoleee
    #2575
    igen, az a legelcseszettebb, de np :D
  • Bexter
    #2574
    én harci helikopterre tettem :D
  • a.carkey
    #2573
    Katonailag mire volt érdemes tenni? Riflemant választottam. Elqurtam? :D
  • kenyer007
    #2572
    KLikk
  • a.carkey
    #2571
    Ez érdekes lett. :D
  • Bexter
    #2570
    You have 0.69 Gold Share about to expire tomorrow. Hurry up and Collect your Gold, before it's too late!

    ilyenből van egy tonna és egy buznyák sincs...
  • Rundstedt17
    #2569
    :(
  • Bexter
    #2568
    de nem vettem fel a goldot az a gáz :(
  • Rundstedt17
    #2567
    Nem igaz csak úgy tűnik egy bug,a rendszer felvett goldokról figyelmeztett :P
  • Bexter
    #2566
    v1 meg v2 vel az a gondom hog ymindig kapom az üzit hogy mennyi goldot kapok a behivottaim után de sose kapom meg őket :S
  • Rundstedt17
    #2565
    Akkor ebben az esetben kövesd a katonai buildet :D

    12 óra tréning(xp)
    4 óra munka( ha kell hardworker medál)
    8 óra szórakozás

    Ha gazdag vagy akkor érdemes lehet tréningelni még 11 órát(extra xp,nem árt egy másik katonai skill),és 1 óra napi 1 aranyért visszajön az összes vesztett boldogságod