3367
eRepublik - the new world
  • lippet
    #2644
    Jónak néz ki a játék, de az én angoltudásom 0, mivel németes vagyok! =) Nem tudom bele merjek-e vágni?!
  • Cat 02 #2643
    Remélem a kórházipar is >.>
  • kifli
    #2642
    Ö igen, de egyenlőre nincsenek komoly csaták, mivel jelen pillanatban még nincs kész a háborús modul :D
  • Bexter
    #2641
    Mire váható a háborus modul? Elvileg már elhelyezkedtem egy harcban
  • kifli
    #2640
    Majd ha beindul a háborús modu, és kell a fegyó a háborúba, nőni fog a fizetése a fegyógyárakban dolgozóknak, én 0.5 Huf ért vergődöm, és várom a háborús modult :D
  • Bexter
    #2639
    akkor te választottál a legszarabbul :D
  • Rundstedt17
    #2638
    0.3 :S
  • Rundstedt17
    #2637
    harvester szerintem
  • Bexter
    #2636
    Te megmit melozol? :D
  • toysoldier
    #2635
    The General Manager of Stone4Price | +90 Well & Happy has modified your salary from 2 HUF to 3.05 HUF.
  • Bexter
    #2634
    én nem sejtettem, lövésem se volt. De elég gáz a fizu :D
  • Cat 02 #2633
    Ja, azt sejtettem még anno, hogy abból sok lesz.
  • Bexter
    #2632
    technican lettem vagy mi kis rakétám van :D
  • Cat 02 #2631
    Te is Carpenter lettél ? :D
  • Bexter
    #2630
    igy is többet keresel nálam :D csillagos guruként 0.6 ot keresek oránként
  • Fabio Capello
    #2629
    árak a béka segge alatt? :P
  • ToCsEk
    #2628
    The General Manager of SuperWeapon has modified your salary from 1.81 HUF to 0.8 HUF
  • Sippie
    #2627
    Oké, az uccsó kérdésre is rájöttem, kezdem átlátni ezt a kavalkádot, ó je :D
  • Sippie
    #2626
    Hoppácska közben lehet rájöttem. Reggel visszanéztem, és az fogadott hogy az összes nyersanyagom 0. Több mint valószínű hogy a maradék nyersanyagból 4 package-re futotta, de azért poén hogy kifizettem a 12 órás munkáját, ami kb 2 órányit se ért. Na mind1, most viszont az nem világos hogy 2 összetevő esetén a külön külön 9-9 nyersanyag kell, így jön ki a 18/food, vagy 18 kell mindegyikre.
  • Sippie
    #2625
    éjszaka dobtam fel az állás ajánlatokat, úgyhogy mind a kettő 15 órán belül gyártott, és még 9 óra előtt.
  • Pharaoh
    #2624
    Ez mikor volt? Mert pár napja volt egy termelési képlet változtatás.
  • Sippie
    #2623
    a marketing managerek ugyanazt gyártják értelemszerűen. szóval nem vágom a 380ból a 4 hogy jön ki, amikor a 121-ből 13 lesz. A producereknél már más a mérce azt vágom, de ez most itt szerintem totál bugos volt, vagy valamit nagyon nem vágok.
  • Cat 02 #2622
    Ugyanazt gyártják ? Mert pl ha több a csomagolás, akkor azt kevesebbet gyártanak, szerintem.
  • Sippie
    #2621
    4.5 / day wellnes
    4.5 /day happiness pl, ha elfogyasztod akkor 4.5-öt ad a wellneshez és happinesshez.

    Valaki akinek van összetett cége, rájött már hogy a gyártás hogy a fenébe működik? Kaja céget beüzemeltem, de mindenhol százalékos értékek vannak és úgy megkavar mint az állat. 2 guru marketing managerem productivity-je az egyiknek 380 volt, az 4 package-t gyártott, a másik 121-el gyártott 13-at. Hogy a szarba van ez? :D Egy négyes producer meg 180 productivityvel gyártott 20 ingredientset. Így lett 18 kajám.
  • Pharaoh
    #2620
    az 5/day azért elég egyértelmű szerintem. Csak az nem hogy ezt az 5-t csak 50-es wellnessnél adja. Ahogy a V1-ben is votl, minél magasabb a wellness, annál kevesebbet ad a kaja.
  • Cat 02 #2619
    Nem, ne nézd :D
    Annyi, hogy 1 nap annyit ad, de a kenyér csak 1 napig tart.
  • Bexter
    #2618
    az a 10 day az 10 napig tart?
  • Cat 02 #2617
    Annyit ad, simán.
  • Bexter
    #2616
    Ezek a kaja dolgok hogy vannak leírná valaki? Mi az a day a tulajdonságaik között?
  • StephenKing
    #2615
    Egyenlőre várni kell, a harci modul beindulásával megint sokminden változni fog.
  • Sippie
    #2614
    amúgy ezzel csak az a gáz hogy most akar mindenki búzát meg követ eladni, amikor napokig pangott a piac, omst megajánlják a dúrva fizetéseket, többlettermelés lesz, lejjebb kell vinni a nyersanyag árát hogy el tudják adni, ergó kevesebb haszon, aztán szép lassan csökkenthetik a fizetéseket, és újabb bezárás mert nem éri meg. Ráadásul ahogy nézem a kaja termelés se nagyon éri meg, többe kerül a nyersanyag mint amennyiért kidobják a kaját a piacra. Harvester cégeken kívül van valami ami most megéri?
  • Sippie
    #2613
    na de pont mindenki akkor indítja be amikor én, hát ilyet nemár :D
  • Cat 02 #2612
    Gondolom a fa miatt
  • Sippie
    #2611
    én producer lettem, az is szarabbul keres mint a harvester, de legalább meg lehet élni. Ellenben valaki elárulná nekem mi a ráktól indult be az ipar? Eldöntöttem hogy újraindítom a búza cégemet, erre a reggeli 0.23-as fizuk már 0.50 felett tartanak. WTF?!
  • Cat 02 #2610
    Hát jah, lehet nekem is ezt kéne, csak Carpenterrel nagyon elqrtam szerintem :D
  • Count Adyn
    #2609
    ja faszom fog szenvedni órákat harccal kétkatt azt csá
  • Rundstedt17
    #2608
    ahogy a társadalmunk 90%-éka beleértve engem is,no xp for fights?fine,then i wont fight xD....

    Így valóban érdekes lesz az elkövetkező hét :D
  • Cat 02 #2607
    Átváltottál munkásra?
  • Count Adyn
    #2606
    úgyse trainelek többet szal tökmind1:DD
  • ToCsEk
    #2605
    ez fasza