3367
eRepublik - the new world
  • Amergin
    #2684
    Én 2 HUF-nak megfelelő dél-afrikai fabatkát keresek, bibiii
    Igaz, harvesterként és onnan nem tudok csatázni, dehát még nagyon kezdő vagyok (1 hónap) így skillem sincs rá, úgyhogy fejlődni, tanulni, egy kis pénztmagra szert tenni ott pont jó. Ráadásul most volt a TO és dél-afrikai állampolgár is lettem... a szavazatom most többet ér a hazának, mintha otthon lennék és vizipisztollyal mennék golyófogónak, mert otthon az én skillemmel megkereshető 0,5 HUF/óra csak arra lenne elég.
    Fel kell még pörögni a gazdaságnak és ehhez idő kell. Reméljük már nem sok.
  • QuippeR
    #2683
    1 HUF/óra az nagyjából álomfizetés lenne, pedig Guru* szinten vagyok.
  • Cat 02 #2682
    Arról nem is beszélve, hogy kezdőkről volt szó.
  • Pharaoh
    #2681
    Azért nem hiszem, hogy ilyen jó lenne a helyzet. Most az összes szakmát listázva 10-es Gurura összesen van 6 állásajánlat ,ahol 1/óra HUF a fizetés
  • Rundstedt17
    #2680
    ne essünk túlzásba,napi 1 huf/óránként azért megvan mindenkinek.

    A kaja ára minimális kevesebb mint 1 huf még az igen jó minőségüek is kaphatóak 1-3 huf körül....

    szóval megvan az relatíve hamar magyarán pár hónapos játékosnak nem gond fizetni a tankot.

    meg elméletileg kő papír olló szerint van a harc.de valójában a tank mindent vissz. Ajánlom ezt a cikket olvasásra,RÉSZLETES ELEMZÉS A FEGYVERNEMEKRŐL:
    itt

    Aki nem akarja elolvasni rövid változat:

    1,először is a tank 40% extra damaget képes okozni

    Utána különböző területeken azonos szinten(veteran skill) a következő eredmények születettek:

    Sima sikság
    Tank 6 győzelem
    Légvédelem 4 győzelem
    Hel 2 győzelem
    Gyalogság 0 győzelem

    Erdő
    Tank 6 gy.
    Gyalogság 4 gy.
    Légvédelem 2 gy.
    Hel 0 gy.

    Domb
    Tank 6 gy.
    Légvédelem 4 gy.
    Többi 0 gy.

    Város
    Tank 6 gy
    Légvédelem 4 gy.
    Többi 0 gy.
  • Cat 02 #2679
    És azt, hogy 80 huf, kb 8 évi fizetés ? :)
  • Rundstedt17
    #2678
    hűha vagy 60 huf helyett 140 huf egy q5 tank azért ez nem annyira vészes figyelembevéve hogy mennyivel jobb a tank
  • Rundstedt17
    #2677
    csak később,kb 1 hónap :D
  • a.carkey
    #2676
    Már lehet újra rakni a skilleket, vagy csak később?
  • Amergin
    #2675
    A kezdő (de aktív) játékosoknak nem olyan rossz ám a gyalogság, mert fegyverként csak puskát tudnak majd venni és ez hosszú ideig még így is marad, szal nyugodtan ki lehet tanulni a gyalogságot.
    Bár nyilvánvaló, hogy a tank erősebb, de ha nincs pénzed rá akkor vizesnyócas!
  • Rundstedt17
    #2674
    pár napja jött meg a kedvem ehhez a harcolósdihoz,szóval nem is baj hogy engednek újramigrálni lecsérelhetem a haszontalan gyalogos skillt(mert először úgy gondoltam nem fogok harcolgatni) tankra xD
  • Rundstedt17
    #2673
    Az okés hogy heli ellen jó a légvédelem,de:
    - mind a gyalogosok vagy tankok ellen hátrányban van
    - offenzív vagy aktív játékosnak nem ajánlható

    Játszom akkor mégis csak csináltak vmit a kórházzal hogy érjen is vmit de a tény tény marad nem volt túl gyakori látvány eddig :D....
  • Cat 02 #2672
    Te játszol is a játékkal ? Tegnap volt 150k-s kórház SGP-ben és nap végére lett belőle 130k körülbelül. Alig fogy, főleg, hogy csak harci sebeket gyógyítja, tehát engem pl max 70-re nyom fel, pedig csak harcban vesztettem wellnest kb.

    Ám a légvédelem erősebb mint a heli és mivel a fővárost kell védeni, ezért nem olyan rossz az + qrva olcsó
  • Rundstedt17
    #2671
    A heli végülis jó térképfestésre de árához képest elég gyengén muzsikál :D

    A lényeg az hogy ha aktív vagy és kicsit is érdekel a harc akkor csak két választás van:
    - Tank(ha legerősebb fegyvernemhez akarsz tartozni)
    - Helikopter(a gyorsaságért,és még tűrhető damage)

    DE SEMMIKÉPPEN SEM:
    - gyalogság(az egyetlen előnye olcsóság minden másban rossz,MAX erdőben defense deploy)
    -Légvédelem(megint csak akkor ha passzív vagy a városba deploy defense oszt csá,semmi előny)
  • Rundstedt17
    #2670
    Hát igen de nincs is szükség a házakra és kórházakra így nem gond ha behalnak,emlékszek pár héttel ezelőtt egy q5 ház még 2500 huf volt,most meg már 300 alján van,nem úgy tűnik hogy fogyna :D

    A kórház meg bugos le se lehet rakni illetve pillanat alatt elhasználódik,eddig a def system ami jó lett volna de adminék nerfelték keményen de mondjuk még így is többet ér

    Amúgy elég rossz döntés ez az újra migrálás,megint káosz lesz pedig mostmár kezdett stabizálódni a helyzet,de hála a síróknak megint minden bizonytalan lesz

    Már ellen petició is van,meddig fog még a szabályváltoztatásért a sírás menni?:D
  • Cat 02 #2669
    Mert a tank sebez a legtöbbet, de én is maradok heli. Max megcsinálom, hogy mind2ből veteran* legyek, de sztem húzom a helit csak.

    Ám ez a full harvester sztem hülyeség, mert most tényleg sok lesz.
    Viszont a kórház és ház ipar meg fog halni, mert senki se marad.
  • ToCsEk
    #2668
    miért jó a tank? :D heli ménemjó?
  • Rundstedt17
    #2667
    fasza addig sírtak hogy újra migráció lesz

    Figyelmeztetés mindenkinek:
    legyetek TANKOK
    illetve munkaként HARVESTERT válasszatok.
    Sokan fogják írni hogy sok harvester lesz de ne dőljetek be nekik lévén múltkor is ez volt a dumma hogy a fitter meg a project manager hiány lesz és nézzétek meg mennyit érnek.....
  • Rundstedt17
    #2666
    Dear citizen,

    We have analyzed your issue and we have some good news for you: we will help you to migrate your skills the way you want them to be!
    In the following weeks, our tech department will develop a new Migration Panel. We are sorry that it cannot be faster but this is a delicate movement and we want to be sure that it will be made perfectly. Follow the future eRepublik Insiders in order for you to be informed when this Migration Panel will be live.

    In the meanwhile, you should continue to work and train, because every gained point will matter in the moment you will be able to migrate your military and economic skills.

    Hoping that we managed to provide you some good news, we wish you a great day!

    Thank you very much,
    Your eRepublik Team
  • Bexter
    #2665
    HOgy tudom korházat használni harc után hol meg hogyan :D nemtalálom
  • zotyuka7
    #2664
    hi all! ha vkinek kell ingyen egy erepublikos 23-as szintű account az küldjön PÜ-t és megadom a nevet és a jelszót PÜ-be
    (250 Ft-om és 13 goldom van)
  • Bexter
    #2663
    Szerintem maradj csendben :D
  • rhazid
    #2662
    4-es fizu mennyire meleg?:D
  • Bexter
    #2661
    Persze hogy az vagyok :D másfél év után már illik :P
  • Rundstedt17
    #2660
    hát jó de te biztos csillagos guru vagy xD...úgy meg nekem is 1 körül lenne fizu :D
  • Rundstedt17
    #2659
    Today, day 973, servers will be taken offline for about 2 hours, starting at 05:00 (eR time) to deploy the new eRepublik advisor.
    about 6 hours ago.....

    We will be back online soon. Thanks for your patience!
    about 2 hours ago

    We will be back online soon. Sorry for the delay! Please stay tuned for the next updates! Thanks for your patience!
    30 minutes ago


    A soon-t szerintem ők más értelemben használják xD
  • Bexter
    #2658
    1.4 :P jó ez a harc dolog végre van fizu is :D
  • Bexter
    #2657
    Csórikák :D
  • Rundstedt17
    #2656
    0,6 nekem is xD
  • Cat 02 #2655
    Nekem még mindig 0.6, de oroszban lehetne 1 rubelért is >.>
  • Bexter
    #2654
    Nah 1.10 re felment a fizum. Lesz ez még jobb is :D
  • Cat 02 #2653
    Én is. Gyors reggel trainelni kell, mert szerintem napközben széjjel elsz fagyva minden :D
  • Bexter
    #2652
    kiváncsi leszek rá
  • Cat 02 #2651
    Holnap csata ^^
  • ToCsEk
    #2650
    no maps
  • Cat 02 #2649
    Akkor kapsz amikor goldot kaptál volna régen. Ha megvan gold & extras és ott be tudod váltani.
  • ToCsEk
    #2648
    valaki elmagyarázná hogy ez a kincses térkép dolog hogyan is működik? én eddig egyet sem kaptam/találtam pedig már kellett volna vagy 5öt.
  • Cat 02 #2647
    Persze, annyira nem bonyolult.

    Kifli: jah, de nagyon lassan épül a kórház
  • FZoleee
    #2646
    van magyar és német nyelven is :D
  • kifli
    #2645
    hát, ha van háború, kell a kórház is :)