314
  • John Cena
    #314
    nem to mhogy vagytok vele de a Burger Kingben ott füstölik a husokat? mert nekem olyan más íze van mint bármeik hambinak mint az álat Burger nagyon nem jön be!
  • John Cena
    #313
    ha azt egyedül betudod tolni akkor minden elismerésem :D én haverral 2-en hagytunk 7-8 db-ot :D
  • John Cena
    #312
    azt hittem hogy csak a pepsi na akkor feltétlen kell:)menni kajolni
  • Voronyinko
    #311
    Igen hallottam már róla, még ugyan nem voltam, de tervbe van.

    Sajna ezt nem fogják bevezetni soha, mert az a lényeg hogy nagyon gyorsan sok embert kiszolgáljanak.
    Nem érdekül, sőt tesznek ellene hogy ott ücsörögj sokat.

    Volt olyan kezdeményezés hogy a számla amit fizetsz változhat(nem sokat) annak függvényében hogy mennyi időt töltesz el a helyen.

    Vicces nem?
  • annittaa
    #310
    hát igen,valami svédasztal szerűre gondoltam.Sok étteremben van ilyen(pl trófea,ott valami 3000-4000ft körül mozog,ha jól tudom)és nekem nagyon bejön.Lehetne ilyet a gyors éttermekben is.
  • Voronyinko
    #309
    Hát az elég komoly lenne:)

    Vennél 1 papír tálcát, és annyiszor ennél ahányszor akarsz:D
    Mondjuk akkor tuti lenne 5000ft egy papírtálca...

    Ja és nem szeretem a Coca Cola-t, és örülök hogy a Pepsi-vel vannak viszonyban!!!

    (Coca-sok, lehet szidni:) )
  • Powalik
    #308
    Vonatkozik ásványvízre is, tehát gondolom, ami az ital automatából kinyerhető, azt töltheted újra.
  • annittaa
    #307
    Kajára miért nincs ilyen akció?amúgy sztem nem csak pepsire,hanem minden pepsi termékre vonatkozik.De azt nem tudom,hogy tea,ásványvíz,vagy gyümilé van e.Jó lenne az is.
  • mekkano
    #306
    Sziasztok!Most olvasgattam a fórumot és meglepődve látom,hogy milyen italakcióról beszéltek...Ez most milyen italokra érvénye?Csak a pepsire?
  • Powalik
    #305
    Mondjuk a sörrel az a baj, hogy a csövik betelepülnének üres kidobott kólás poharakkal, de jó poén lenne, egy hétig ki kellene próbálni. Mindenesetre ilyen melegben jól esik ha egy áráért meg sokat ihatsz.
    Én tegnap pont a király utca felé járkáltam és bementem inni, persze nem bírtam ki, hogy ne vegyek egy Longert is. :)
  • hangyafarm
    #304
    Elég durva! Szerintem hamar lecserélődne a vendégkör a kfcben :D maradjunk a kólánál ;)
  • Rubenvagyok
    #303
    Ezt már csak az múlná felül ha ingyen sört adnának, na akkor mindenki a KFC-ben ülne:D
  • lajoska7
    #302
    Ma szerintem el is megyek és eszek egy Zinger vagy egy Twister menüt.
  • supperlevi
    #301
    Nem ártana egy kis italforradalom a hazai vendéglátó egységekben, az igaz. Valakinek el kell kezdeni és a konkurensek remélhetőleg válaszolnak rá.
  • milu00
    #300
    én kb. 3hete láttam azt a reklámot a tv-ben, és ott azt mondják, hogy visszavonásig... most az ki tudja mit jelent:D de nyárra tuti hagyják, nem hagyják kiszáradni a népet. De ha jól bejön nekik, akkor állandósítják. És példát vehetne róluk a többi gyorsétterem is!!;)
  • Rubenvagyok
    #299
    Hát ez jó kérdés hogy meddig fog tartani! Passz remélem minnél tovább :P
    Szerintem ha bejön nekik akkor lehet hogy állandó lesz, nem szomorkodnék miatta, de addig kihasználom az előnyeit annyit iszom amenyit csak lehet:P:P:P
  • supperlevi
    #298
    ...és hogy meddig fog még tartani ez az akció, arról lehet valamit tudni? Nekem meki után nem fáj a pocim, csak a bk szendók után, a kfc-nél sincs ilyen gond.
  • Rubenvagyok
    #297
    Hát ital újra töltés asszem kb 2 hete van legalábbis én akkor találkoztam vele.
    Amúgy az ár lehet hogy magasabbnak tűnik, de ha belegondolsz akkor észre lehet venni, hogy a mekiben nem lehet jól lakni 2 sajtburgerrel, meg kell enni belőle legalább 4-5-t és akkor meg nekem utána szokott fájni a hasam.
  • lajoska7
    #296
    Mióta van ingyenes italújratöltés itthon is? Amikor utoljára voltam akkor még nem volt. Vagy csak nem hívták fel a figyelmemet rá?
  • supperlevi
    #295
    Annyira azért engem sem zavar a szalvétázás, mivel a Hot Wings kosár a kedvencem, amiben ha jól tudom 30 db van és eddig még mindig elfogyott
  • milu00
    #294
    kfc sem olcsó, de legalább a minősége jó. inkább fizetek többet egy normális kajáért, mint kevesebbet valami hulladékért. nem beszélve arról, hogy kb. sehol sincs ingyen a második pohártól az ücsi csak ott.
  • Rubenvagyok
    #293
    Hát szerintem ez legyen a legkisebb gond! Nekem ami tetszik benne az a twister meg a longer. Ha szendvics akkor nem rossz a subway sem, de azt azért nem kultiválom annyira mivel nagyon drága.
  • supperlevi
    #292
    A csirkerészekkel az a gond, hogy kicsit körülményes mondjuk egy szárny elfogyasztása egy longerhez képest mondjuk. Nekem szárnyat eddig csak kézzel sikerült elfogyasztanom és eléggé sok szalvétát elhasználtam közben. Ízben viszont nálam egyértelműen a csirkerészek a nyerők.
  • lajoska7
    #291
    Én inkább szendvics párti vagyok. Csirkeszendvicsek (longer és társai) sokkal finomabban mint pl a Burgerben. Igaz nekik nem a csirkés dolgok a jellemző kajájuk.
  • baltexa
    #290
    Valahogy engem is jobban vonz egy aranybarnára sült pipicombi,pipiszárnycsi finom burgonyapürével és szósszal mint egy becsomagolt sajtburger,egy zacsi száraz krumplival...
    És ne felejtsük el a korlátlan üdítőfogyasztást :D
  • mokkamester
    #289
    tény, hogy kicsit túloztam, de nem lehet még így sem összehasonlítani a 2 kaját
  • manoka29
    #288
    Azért nehogy azt hidd:D Tény, hogy zsírszegényebb, és egészségesebb a KFC, de attól még túlfűszerezett gyorskaja, és sztem az is tartósítószeres, szóval nem egy norbi update:D
  • mokkamester
    #287
    a mekibe a szószoknak van titkos receptje, pl bigmac szósz, a kentuckyban pedig a sütési módszernek és fűszerkeverékeknek, annyi a különbség, hogyha folyton bigmac-et kajálsz, akkor meghízol és hamar meghalsz, ha pedig csirkecombot, csirkehúst, akkor erős leszel a sok fehérjétől és sokáig élsz. Tény hogy mind a 2 nagyon fini.
  • baltexa
    #286
    Sport88 :D
    Szakács ? Majdnem :D de,csak mániákus evő :D

    Amúgy titkos a meki receptje is..mert ha otthon az általad felsorolt hozzávalókat egybepakolom akkor egy nagy tálon épp,hogy elfér és alig bírom átharapni...
    Ők viszont úgy tudják megcsinálni,hogy 3 cm-lesz és 4 falat :D

    Azt hiszem maradok a csípős csibehusiknál :D és fini krumplipürénél :D
  • manoka29
    #285
    Mért, ha a te kedvenc focicsapatod nem az első, már nem nekik szurkolsz?:P Egyszerűen a mekit szeretem és kész:P Az nem jelenti azt, hogy utálom a KFC-t, mert az is jó hely, de akkor is a meki lesz nekem a kedvenc. Mellesleg próbálj meg ugyanolyan ízű burgert csinálni, mint a mekis...
  • sport88
    #284
    de ez lehet, hogy csak kamu, azért van a hírverés, hogy odacsábítsák a vevőket. mindenesetre jól csinálják. a mekiben kb annyi a titkos recept h marhahús, kecsöp, mustás, majonéz, 1 karika uborka, salátalevél :D
  • mokkamester
    #283
    "Exrendőrök és egy biztonsági társaság legkeményebb emberei vitték el az amerikai Kentucky Fried Chicken (KFC) gyorsétteremlánc főhadiszállásáról a cég híres csirkéjének eredeti ízesítési receptjét" elég kemény bagázs lehetett, csak lehet benne valami, ha már ennyire féltik. Baltexa, gondolom a valamilyen zöldfűszereken van a hangsúly na és az arányokon.
  • sport88
    #282
    Drágám(!!!) nem értem, hogy ha a kfc mellett foglalsz állást miért maradsz mégis a mekdonáldznál... :D
  • sport88
    #281
    baltexa te szakács vagy, vagy mi? hogy ennyire vágod az ízvilágot...:D
    ahhoz képest, hogy szirupból készül, elég drága... az a jó, hogy már van lehetőség palackozott italt kérni ( pl mekiben ásványvíz vagy zöldtea palackban) csak hát ugye fantát meg sprite-ot nem lehet így kapni, pedig azokat szeretem
  • manoka29
    #280
    Drágám(?:P), szerintem a mekiben elég nehéz jól lakni, a KFC-s kaják sokkal laktatóbbak, és ha így nézzük, szerintem olcsóbb. Nekem legalábbis biztos:P Ennek ellenére én maradok a mekinél :)
  • baltexa
    #279
    Jah és az árakra térve...ha a menüket veszed figyelembe,akkor az a pár száz forint nem oszt nem szoroz rajta...és cserébe tényleg finom ételt ehetsz :) Véleményem szerint sokkal egészségesebbek a KFC által készített ételek...itt nem tocsog a zsírban a hús,nem áll ott órákig összeaszalódva...A BK-ban meg egyszerűen a mustártól ehetetlen a szendvicsük...jah és én pl jobban szeretem a PEPSIT :D
    A Mekiben meg ha jól emlékszem Coca van...
  • mokkamester
    #278
    Az összes gyorsétteremben szirupból készül az ital, amit az italgyártó multik gyártanak. Zacsiból jön fel a szirup a gép meg adja hozzá a vizet. Amikor kezd kifogyni és összevákumozódni a zacskó, kevesebb szirupot szív fel, ezért tényleg gyengébb lesz az íze. Ez olyan helyeken van, ahol az alkalmazottak nem törődnek az apróságokkal és nem figyelnek oda. Mondjuk velem ilyen még csak mekiben történt.
    Az eredeti receptet itt találjátok : KFC titkos receptje
  • baltexa
    #277
    Sport88

    Érdekes a kérdésed,hogy milyen az íze... :D
    Sajnos tényleg annyira titkolják a receptet,hogy csak sejteni lehet mit tartalmaz...
    Én kapott,,kamu,, recept alapján ezeket véltem benne valóban felismerni :
    -curry
    -chili
    -(talán) fokhagyma
    -bors
    -valamilyen zöldfűszerek :
    -snidling,petrezselyem,menta...stb...az ilyen kis konyhanövényekből...
  • sport88
    #276
    http://www.kfc.co.hu/termekeink/csirke/
    drágám itt az árlista.... nekem ez nem tűnik olcsóbbnak. :) bár inkább legyen drágább és jobb, mint olcsóbb és rosszabb:D na ezt jól megmondtam.
    a vizezett ital meg mindenhol van valóban. csak valahol már túlzásba viszik a vizet...
  • manoka29
    #275
    nem csak a mekis italok vizezettek :/ Amúgy KFC meg nem drágább, mint a meki, sőt talán olcsóbb is.