285
Ide jöhetnek a csajotokról készült képek
  • Dynamic
    #204
    FAIL. Az majd külön vicces lesz ha az egyedi tetkó alapján valaki egyből ráismer egyik(vagy mindkét?) csajra, és szól neki, hogy mással is kavarsz (esetleg az egyik csaj talál rá a saját képére)...
  • Narxis
    #203
    Ez is igaz!
  • SimaSuna #202
    van benne igazság :)

    de ha nem keresi sehol a párját akkor miért várja hogy a sült galamb a szájába essen? :)
  • Narxis
    #201
    Hát azért én nem bíznék az ilyen társkereső oldalakban. Bár neked sikerült, de szerintem a többség aki oda regisztrál az vagy szatír(férfi) vagy öreg/csúnya(nő). :D

    De biztos vannak kivételek, csak ők kevesebben vannak. :D
  • JackMeadow
    #200
    persze mindenki más hülye nem?
  • SimaSuna #199
    akkor ez itt user error...
    ha bezárkózol a világ elől EMO leszel, sötétben érzed jól magad, vágdosod az ereid...így sose lesz csajod, 40évesen még szűz leszel...
    én se voltam az a Bekem képü svarcinéger alkat...addig addig keresgéltem míg megtaláltam a csajt akit szerethettem...
    jó volt 1 pár kapcsolat, de ez ezzel jár...
    vannak társkereső oldalak...és aki azt mondja hogy nem érdemes ott keresni az téved....10hónapja ott találtam meg a mostani csajt, boldogan élünk, már félig hozzám költözött...és ő is SGzik :)
  • Narxis
    #198
  • IXEMGabeo
    #197
    mondjuk tételezem legyen az 20 sőt 21...és nem csak az én hibám h nem jöttem össze senkivel, bár eléggé zárkozott természet vagyok...nem bízom az emberekben. Ettől függetlenül, ha egy kicsit is értékelnének mondjuk az emberek rögtön nem lenne gond, dehát nekem nincs kedvem azt csinálni mint a sok más birka. Nem részletezném tovább...
  • wordsworth
    #196
    mondjuk az nem mindegy h hány éves vagy :) kinek mi a bizonyos kor
  • IXEMGabeo
    #195
    hmm közeledek egy bizonyos életkorhoz de még sosem volt barátnőm valamiért sosem jön össze:) nem értem mitől olyan nagy szám a tetoválás...
  • bcrics
    #194
    Várjuk:D,Akkor lassan énis mert már a vége felé jára szurkálás.
  • SötétBarom
    #193
    Na, ilyen tetkós képet tolok majd én is, ha kész lesz neki :)
  • Narxis
    #192
    LOL, te kis kujon. xD
  • bcrics
    #191
    ági:P


    Sunny:P



    Szerencsére még nem tudnak egymásról:),,nehéz is dönteni.
  • Narxis
    #190
    csak az a csaj foglalt amelyiken fekszenek xD
  • Narxis
    #189
    lol
  • JackMeadow
    #188
    semmi nem tart örökké... félrekúr mind :P
  • Narxis
    #187
  • suppa
    #186
    Én 8 hónapja vagyok együtt barátnőmmel...este msn aztán telefon...1 suliba járunk... nyáron ismertem meg és imádom (őis engem örökké) <3:P... nem is lakik messze kb 15-20km...v annyise...szal mindenhéten lejárok hozzá...suliután meg...kis romantika:P hétvégen meg...
  • SimaSuna #185
    asszonynak családija van, a saját családjával, nekem (kedvező percdíjas) céges...
    a net nem az igazi, de mégis csak "vele" vagy :)
  • DaemoonHunter
    #184
    En pl gepet amugy is hasznalom, nettel együtt, tök mind1 msn vagy sem, hasznalom masra is, csak 1 apro szelete a netes tarsalgas.
    Ha meg a hangjat is hallani akarom akkor skype, tökeletes.

    Abban viszont igazat adok hogy a mobilszolgaltatoknal kedvezö dijak vannak, enmagam is hasznalom bar "csak csaladi".
  • SimaSuna #183
    mit nevezel drágának?

    mind 3 mobilszolgáltató ad olyan lehetőséget hogy egymás közt 0 vagy rendkívül kedvező percdíjakat használj...
    neked kell eldönteni hogy előfizetésest vagy feltöltőset használsz...

    én sokkalta előnyben részesítem a telefont mint az MSN-t...
    mostanság 7napból 4-5t nálam van...ha nincs akkor inkább telefon / sms...nagyon max MSN de akkor is csak a lényeget beszéljük.

    én ingyen hívom őt...őneki 1000sms-e van...
    még talán a telefon olcsóbb mint az MSN...
    csak gondolj bele..
    -áramszámla
    -netszámla
    -nem hallod a hangját, a mondatai hanglejtését...
  • röfinaator
    #182
    Dheogy jó. AZ msn olyan személytelen... meg könnyű egymást félreérteni. A telefon sokkal személyesebb és jobb!!! De a legjobb: ÉLŐBEN :P
  • wordsworth
    #180
    Én sem MSN-ezek baratnommel inkább telefon :)
  • wordsworth
    #179
    Ott az igazság :D
  • sapkafej
    #178
    hát, ebbe beletrafáltál, mert mindig azért kapom a lebaszást, h miért nem msn-ezek, inkább fizetem durva a telefonszámlát
  • matyi0323
    #177
    Miért? A Te barátnőd, ha 20 km-re lakna tőled, vagy bárhol..egész nap nem dumálnál vele ha te is és ő is gépnél ülne..?
    Úgy mondod, mintha sose msn-eznél a csajoddal..
  • Dynamic
    #176
    Miért csodálkozol? Manapság a szakítást is elintézik egy sms-sel.
  • Benny04
    #175
    akkor gondold el, hogy dugnak :'D
  • sapkafej
    #174
    "bemásoltam neki" omfg ez az msn-generáció bazdmeg
  • Benny04
    #173
    dugunk?
  • SötétBarom
    #172
    Ezt nem megbeszélni szokták. :DD
  • Narxis
    #171
    lol
  • matyi0323
    #170


    Bemásoltam neki.. röhög, mint valami hülye.. de én is XDXD
  • tugyiti
    #169
    "Ha heti rendszerességű szexet kapok tőled nem mondom meg apádnak hogy cigizel ,jó?"
  • matyi0323
    #168
    Kössz Narx ..xD
    Amúgy bejön igen.. 18 év alatti..,de valami szép "lírai" megfogalmazás kellene.. nem azért mert elvont.. hanem hosszú ügy:D lényeg, hogy olyan kellene..:D:D köszi
  • Narxis
    #167
    "Járunk?"

    :D am. nem feltétlen poén, tényleg bejön ha 18 év alatti a csaj xD
  • matyi0323
    #166
    Hali. Tudtok segíteni?:D Azt a kérdést kellene nekem megfogalmazni, hogy " leszel a barátnőm? ".. Csak nem ilyen egyszerűen hanem valami szép kifejezéssel. Köszönöm:D Kérem ne poénkodjatok..xD :DDD
  • SötétBarom
    #165
    Az élet kemény :c
  • Laney 3000
    #164
    ja. azok :(