56
átutazni a világot ingyen
  • Rockynhooo
    #56
    annyi ,hogy lentről felfele kell mindig haladni minden oldalon. Meg helyesírási hibákat még nem javítottam , nem rég lett kész és még át sem olvastam :D de majd még lesznek bejegyzések.
  • Rockynhooo
    #55
    tessék. jó olvasgatást :)
  • LES FORZA INTER
    #54
    címet pls!
  • Rockynhooo
    #53
    na én is bejártam az utam :) készült róla blog is , ha valakit érdekel jelezze :)
  • Rockynhooo
    #52
    ma 2 órát vártam ugyanazon a helyen ahol egy hete 1 perc alatt felvettek :D de aztán 1óra 40perc alatt hazaértem :D
  • Rockynhooo
    #51
    teljesen változó, a múltkor fél órát stoppoltunk be Csepel felől Pestre de fél óra alatt semmi egy elég forgalmas úton , most csüt meg egy perc alatt felvett egy ember M5ös felhajtón mikor jöttem haza :D

    eddig nekem mindig mákom volt max várakozásom 20 perc volt de mondta haverom h ez nem mindig így megy volt hogy 1,5-2 órát kell várni.

    Megbízhatóságról meg annyit h engem javarészt olyanok vettek fel eddig akik vagy szintén stoppoltak sokat anno vagy fuvaros melojuk van és kivannak égve :D
  • torque12
    #50
    Mennyit kell ahhoz várni, hogy egy autós felvegyen titeket? Valamint teljesen megbízhatóak?
  • Rockynhooo
    #49
    persze egyedül nem is szabad, én sem szivesen stoppolok egyedül mostanában csak sajnálom azt az 1400at minden héten ami pest és a lakhelyem közt van :D amúgy még így ezt a távot egyedül meg megoldom de egy ilyen külföldi túrára csak is ketten... Szombat leszeretnék menni Pécsre egy csajhoz akivel még sosem találkoztam és 1700 az út így lehet marad a stopp aztán hátha :D csak kár h jön a szar idő így majd csak tavasszal lehet újra nyomulni. de örülnék ha ez a Valencias út összejönne majd , egyik álmom végülis.
  • ba32107
    #48
    Engem is vonzanak az ilyen kalandok, csak nem vagyok elég tökös ahhoz, hogy egyedül bevállaljam. De haverral mennék szerintem :D
  • Rockynhooo
    #47
    Izgalmas dolog. 2 jó barátom idén nyáron vágott neki délkelet Mo-ról Barcelonának és 3 nap alatt kiértek meg 3 nap volt vissza is közben 8 napot voltak kinnt és hihetetlen élményekkel gazdagodtak olykor olykor filmbe illő sztorikat meséltek :D ezen felbuzdulva szeretnék eljutni nyáron Valenciaba ilyen módon :D De amúgy stoppolást sűrűn alkalmazom , pl Pestről úgy járok haza , múltkor 2 fuvarbol hazaértem 4 óra alatt a vonat út meg 3 óra de így ingyen megúsztam. Az előtt meg egy fuvarból felvittek , és a kamionos mondta hogy Prágába tart ha gondolom... :D
  • dieselG
    #46
    Na a Dover-Calais kompon találkoztam két angol sráccal akik Budapestre akartak stoppolni és elvittem őket fővárosunkba fél nap alatt, közben jól összehaverkodtunk :D Szerencséjük volt.
  • ba32107
    #45
    Ez az igazi stop túra!
  • Gladiator
    #44
    Majd lesz, csak lusta vagyok:D
  • LES FORZA INTER
    #43
    egyetem alapján már értem :-)

    és egy kis élménybeszámoló? mennyire visznek el titeket stoppolás közben meg ilyenek.
  • Gladiator
    #42
    tagja vagyok a diakszervezetnek, mindig kapom a leveleket, hogy mire keszulnek, aztan ha tetszik, befizetek ra. ilyen bonyolult:)
  • LES FORZA INTER
    #41
    erről ha nem gond bővebben is kifejthetnéd hogyan szereztél tudomást :)
  • Gladiator
    #40
    Itt speciel (Hollandia) a helyi diakszervezet szervezte. De gondolom van sajat szervezesu is...
  • Dragooon #39
    most egyébként lehet hogy figyelmetlen voltam vagy nemtom..
    de van valamiféle honlap? vagy honnan szereztek tudomást ilyen stop-túrákról? vagy ezek abszolút saját szervezésűek?
  • ba32107
    #38
    Ok, de nem elfelejteni! Ja és képet a német csajról :D
  • Gladiator
    #37
    nah, en mult hetvegen voltam utrechtbol (hollandia) lipcsebe (nemeto) stoppolni. 18 csapat volt, tortentek mokas dolgok, de jelenleg telorol irok, es kurva masnapos vagyok, ugyhogy majd maskor elmeselem:D
  • Dragooon #36
    tehát lassan kezd aktuális lenni
  • LES FORZA INTER
    #35
    hali
  • paja100
    #34
    sziasztok
  • LES FORZA INTER
    #33
    kellemetlen :D akkor majd köv nyáron :D
  • Gladiator
    #32
    Ahh... Lemondtak azok a buzik:D
  • ba32107
    #31
    Engem is érdekelne
  • LES FORZA INTER
    #30
    nah hogy sikerült? képet tapasztalatot írsz?
  • Vegas
    #29
    sok sikert majd sok kept infot kerek, ty. -..-
  • LES FORZA INTER
    #28
    hmm ez érdekes, én is gondolkodtam, ilyen menjünk külföldre, de mindig ott ragadtam le, hogy már a kiút drága, ez nagyon megmozgatta a fantáziám, hm lehet felvetem haveroknak...
  • Gladiator
    #27
    köszönjük a tartalmas hozzászólást, viszlát!
  • Carlos HUN
    #26
    Aztán meg nehogy a motelban keljen megszálnotok öcsém mert belöletek lesz következő rész :D:D
  • Carlos HUN
    #25
    bazdmeg megbasz valami buzi utközben külföldön azé ezt nem merném beválalni max fegyverel a zsebemben :)
  • Vaxi
    #24
    Csak nehogy az legyen, hogy Németországba akarsz eljutni, és egy olyan ember vesz fel, aki gyilkolt ott, és soha nem megy arra többet :D
    (eurotrip xD)
    ám nagyon jól hangzik :)
  • ba32107
    #23
    van negyedik is? én megnéztem időrendben az utazásos témákat, de a 3. óta nincs újabb rész
  • Gladiator
    #22
    negyedik rész nem tudjátok hol van? előre fele nem, mindig csak hátra lehet lépkedni.
  • Vlala #21
    Én is. Visszaolvasás rulez, de tényleg azt hittem, hogy a legújabb fantasztikus realityről van szó.
    Bocsesz.
  • mama2
    #20
    Rohadt jól hangzik én is várom az élmény beszámolókat:).
  • Mersant
    #19
    aham, azt hittem rtl csinal 1 musort. igy mar mas :)
  • Gladiator
    #18
    heh???:D ez tök saját szervezésű. a stáb maximum én leszek a saját kamerámmal:D
  • Vlala #17
    Nem beszélve arról, hogy az egész meg van rendezve...