15
  • Epikurosz
    #15
    Minket meg ezzel borítanak: Aranynektárral. Vegyen Ön is eredeti Ungarische terméket!
  • Epikurosz
    #14
    Az agyag amúgy remek szigetelő, még a rádióaktív hulladékot is agyagba akarják itt nálunk temetni, mert máshol biztos ez a menő.

    Különben érdekesek ezek a sírkamra témák.
    Jóformán, csak a halottaktól tudunk mindent, amit a múltról tudunk: lásd az egyiptomi múmiák, a kelta sír (az, amelyikben aranyozott szekeret is találtak), az inka/maja/azték nagykutya sírja a piramis alatt, ez a kínai császár....és ami a legérdekesebb lenne: Attila, hun király sírját jó lenne már felfedezni.
  • roliika
    #13
    Őthát ő a higanynak milyen szigetelést lehet csinálni, hogy ne szivárogjon el meg bele a földbe? Pláne akkoriban?
  • uwu
    #12
    Érdekes dolog ez a babona a sírkamrákkal.
    Pl. Timur Lenk is megátkozta azokat akik háborgatják földi maradványait.
    Mikor az oroszok megpróbálták felnyitni a kristályba zárt uralkodót, aznap indult a német offenzíva a ruszkik ellen. Tudom, hogy csak véletlen egybeesés, de azért elég ütős.
  • Epikurosz
    #11
    és tényleg (Wiki):
    "Mercury was known to the ancient Chinese and Indians,[2] and was found in Egyptian tombs that date from 1500 BC.[3] In China, India, and Tibet, mercury use was thought to prolong life, heal fractures, and maintain generally good health. China's first emperor, Qin Shi Huang Di — said to have been buried in a tomb that contained rivers of flowing mercury, representative of the rivers of China — was driven insane and killed by mercury pills (failing liver, poison, brain death) intended to give him eternal life.[4] "
  • teddybear
    #10
    A legendák szerint egész Kína domborművű térképe lebeg egy higanymedence tetején, egy nagy kupolás teremben. Azonfelül az Első Császárral eltemették az egész udvartartását, és a kincstárát is. Szóval lenne mit ásni még. Csak persze nem szívesen bolygatnák meg az Első Császár sírját.
  • Su0my
    #9
    te még komolyan hiszel a Télapóban?
  • toto66
    #8
    Mi lenne? Egy ember földi maradványai, lehet "kincsek" nélkül...
  • Chocho
    #7
    Áhh, idegenek? Az már uncsi... Reméltem, hogy valami sziperfegyver, vagy ilyesmi...
  • humanticnc
    #6
    Igen . Nem véletlenül nincs hir arrol , hogy mi van a sirkamrában .
  • ScarY MAN
    #5
    földönkívüliek?
  • Mortigen
    #4
    Valahogy mégmindig kihadják az agyagkatonás hírekből azt a részletet, hogy ezt a hadsereget azért alkották hogy megvédjék a császár sírját, ami 1kméterrel mögöttük van egy mesterséges domb(földpiramis) belsejében van... amit még nem nyitottak fel babonából!!! Ha az őrzök létrehozása ekkora monumentális munka volt, akkor mi lehet a sírban?
  • ziipp
    #3
    Clay Soldiersről nekem Clay Golem ugrik be a Diablo2-ből. ;b
  • Epikurosz
    #2
    Nekem ezekről az I, Robot jutott eszembe, de van egy nagy különbség: a robotok mind egyformák, de az agyagkatonák között nincs két egyforma. !
  • akyyy
    #1
    ezekről a szobrokrol hogy nem lehet normális fényképet csinálni...