298
10616018_10152676739481649_3811980094710
  • tnm #1
    ha már itthon is játszák, odakinn pedig az 5. évadban jár (nagyobb nézettséggel, mint a How I Met Your Mother), gondoltam megérdemel egy topikot, ahol ki lehet beszélni

    fórum kereső se magyar címre, se angolra nem dobta ki, az utolsó 400 aktív téma között nem találtam, ennek ellenére, ha már van topikja, zárható
  • tnm #2
    imdb-n
    tv.com-on
    junkie-n
  • Cuchulainn
    #3
    Nagyon nagy poénok vannak benne, bár a How I met... sztem jobb. :)
    Azért Charlie Shzeen eléggé elviszi a hátán az egészet. Énnekem a gépen van fenn, és ha olyanom van mindig megnézek egy-egy részt, sztem nagyon egyszerre nézni nem jó, mert úgy hamar egysíkúvá válik.
  • tnm #4
    múlt szombat óta hoztam fel magam az aktuális szintre, de sztem élvezhető volt. Kandi-be meg szerelmes lettem. :D
    persze van abban is valami, hogy kicsit egysíkú néhol, de van egy-két olyan rész elszórva, ami viszont szenzációs.
    a "Welcome to the Matrix" mondat pedig nálam mostmár mindig az első poén lesz, ami eszembe jut a sorozatról.
    egyébként a kissrác is nagyon jól nyomja, és a karaktere is jól van eltalálva, nem csak Charlie "viszi a hátán", szvsz
  • Rockynhooo
    #5
    viasaton szokott lenni ugye?
  • tnm #6
    igen, igen
  • Rockynhooo
    #7
    és melyik napokon és mikor kezdődik ? egyszer véletlen elkaptam , de már nem emlékszem mikor volt :\
  • tnm #8
    hétköznaponként 20:30-tól (Jóbarátok után)
    most hétfőn lesz 37. rész, port.hu szerint, ami elvileg 2x13
  • tobias88
    #9
    neten nincs fent sehol a többi évad
  • tnm #10
    pedig de. :) regelős oldalról 2-t is tudok
  • Cuchulainn
    #11
    Én emule-lal szedem fenn van az összes.
  • Cuchulainn
    #12
    Ja igaz, a kissrác is nagyon ottvan, külön pirospont a készítőknek, hogy nem valami kis édibédi rosszcsontot tettek be szerepelni :)
    Akit részemről nagyon bírok még az Charlie stalkerje :)
  • tnm #13
    hasonlóan zavarodott karaktert játszott a Fox-os Drive-ban, asszem az pont akkor volt, mikor "angliában való tartózkodáa miatt" nem láttuk 2.5 Men-ben

    mondjuk az is jó beszólás volt.
    "-I thought you're in England.
    -I was politely asked to live."
    mintha az ország csak valami étterem lenne, vagy nem tom :D
  • stp4trick
    #14
    Azért rendesen megvan öregedve már Sheen, neki sem tett jót a drog meg az alkohol
  • Monoton
    #15
    hatalmas sorozat :) imádom
  • tnm #16
    Eheti CSI-ből (ez az a rész, amit a Two and a Half Men készítői jegyeznek, cserébe az eheti 2.5Men-t [5x17 - Fish in a drawer] a CSI-osok készítik).
    Szóval CSI - 8x16 - Two and a Half Death:

    Mellesleg abban a szerelésben vannak, amit a fent említett részben is viselnek. Külön felhívnám a figyelmet, hogy Jake kezében is szivar van... :)
  • tnm #17
    CSI - 8x16 - Two and a Half Deaths
  • Monoton
    #18
  • Bulykin
    #19
    Hali!! Feliratot hol találok ehhez a sorozathoz? kerestem, de csak a 3.évadtól láttam magyar subokat, de nekem az első 2höz is kéne...
  • tnm #20
    sajnos nincs.
  • Bulykin
    #21
    ohh...akkor felejtős, thx
  • ForzaInter
    #22
    viasaton már harmadik évad megy?
  • Monoton
    #23
    aha
  • DöflingR
    #24
    4. évad most megy viasaton :)
  • JumpingJackFles
    #25
    Ez a legjobb sorozat a jóbarátok után miután már kiívülről fújtam az összes jóbarátok részt és láttam egy epizódot ebből egyből ráharaptam és azóta mindennap nézem a Viasaton:)
  • DöflingR
    #26
    Én is bírom ezt a sorit :) Eddigi minden részt láttam :))
  • minigirl
    #27
    Halihó!
    Nekem most jön lefelé az 5. évad, csak az a baj vele, hogy angolul, és kéne felirat hozzá. Feltúrtam mindent, de nem találtam. :( Nem tudna valaki segíteni???? Plíííízzzz!!!! :)
  • DöflingR
    #28
    http://www.hosszupuskasub.com/

    Írd be a keresőbe two and a half men-t és kidobja :)
  • minigirl
    #29
    Kerestem ott is... Ezek szerint már levették... :(
  • minigirl
    #30
    De azért köszi. :)
  • DöflingR
    #31
    Mondom fennvan, most ellenőriztem.. nemtom hogy keresed de fenn van..
  • tnm #32
    http://www.hosszupuskasub.com/download.php?file=0006934.zip
    kaját ne rágjam meg neked? :D
  • DöflingR
    #33
    Moziba vidd el, azt még megérdemli:D
  • tnm #34
    jah, most nézem csak hölgyről van szó.
    elsőre nem értettem miért vinném moziba xD.

    [ettől függetlenül amúgy két hsz-szel ezelőtt nem gonosz hangnemben írtam, amit, ne tessék megsértődni!]
  • minigirl
    #35
    kösz, fogam még van xD

    És!!! Imádlak a feliratért!!!
  • tnm #36
    igazából 'DöflingR' mondta meg hol van (én nem tudtam, mert felirat nélkül nézem) én csak a "kezedbeadtam";)
  • minigirl
    #37
    akkor neki is
  • DöflingR
    #38
    :)

    tnm: a 6. évadot nézed?
  • Monoton
    #39
    s06e03 nagyon jó volt :DD
  • DöflingR
    #40
    Én még sajnos nem tartok ott. Még az 5. season-ra se volt időm, valahol a 10. rész körül járok, de szönet alatt időt szakítor rá :)