96
  • zoliii
    #96
    én már az elején el akadtam!:( van ehhez 100%-s mentése valakinek?
  • tabek
    #95
    le a vistával s már jó is.ez az oprendszer nekem se jött be, a régi jó játékaim nem mennek rajta s ezek szerint az ujjak se
  • mokuskoma
    #94
    megoldotam
  • mokuskoma
    #93
    ja és cga frissitést is csináltam már és DX9 fullon tolom !
  • mokuskoma
    #92
    sziasztok !
    Lenne egy nagyon nagy kérdésem!
    Vista Ultimate sp 1 em van.
    Dx10 be nem megy az Ac csak ilyen fehér képet ad! van egy két elem amit mutat(haj meg ilyen...)
    Felraktam a patchet (1,02) mert ott vana dx10,1 es javitás(powercolor 3870 512Mb DDR4 - em van) gondoltam az a baj...felraktam és nem indtota el a gamet akkor még1* crackeltem de megint sz*r. Akkor olvastam hogy ha aktiválom a vistát akkkor aktiválja a dx10,1 et(ugyanis friss még az Oprendszerem és még nem aktiváltam) na az is megvolt de akkor se jo .
    A gépem megfelel a gépigénynek bőven!
    amd dula core 5200+ 2,7Ghz
    2*1Ghz 1066Mhz RAM
    PowerColor HD3870 512Mb DDR4
    nagyon szépen köszönöm a segitségeket előre is :)
  • ptomesz
    #91
    KÉP
    Gyerekek, ezt hogyan oldanátok meg? v1.02re van patchelve a gém (nem gyári) és az összes fellelhető FIX-el kipróbáltam, a jelenség mindig ugyanez.
    Anno a witcherrel is ilyen gondok voltak a FIX-el, de mini-image-val megoldódott a probléma.
    Ehhez sajnos nem találok.
    Már próbáltam Drivert, direct xet, hangkártyát (nem alaplapim van).
  • Kongy
    #90
    béke? Az meg mi?
  • Bodrey
    #89
    All-in
    Hali mindenki

    Kellene 1 kis segítség ahhoz hogy hogyan tudnám futtatni vista alatt mert nem engedi.
    Kezd húzni egy kicsit mert már toltam csak xp alatt futott.
    valakinek lenne ötlete azt megköszönném ha elküldené
    a mailemre [email protected]
    Ha csak tippetek van azt is fogadom
    előre is köszönök mindent
    Béke
  • Auchen
    #88
    hali
    a geforce 8600 gts 512mb videokártyával elfut a játék? a ram 3giga
  • Atkamon
    #87
    nincs... nem is lesz szerintem
  • Atkamon
    #86
    Nem tom nekem annyira nincs bajom azzal, hogy mndig ugyanazt kell csinálni. Már harmadszor viszem végig, és még mindig nagyon imádom. Nálam top 5ben benne van a játék.
  • ApPa123
    #85
    Hy a játékhoz nincs valami magyarítás???
  • Prince23
    #84
    Elolvastam a cikket, átlagosra sikerült. De most nem kötekedni akarok, csak véleményt nyílvánítok. A cikk irója nagyon magasztosra dicsérte az adott osztályzatával. Ez is kb egy erős négyest érdemel, mert be kell látni -még a semleges nézőnek/játszónak is- hogy bizony a küldetések azonos szintű felépitésével komoly gondok vannak. Ezért már alapból nem ér kiváló (5*) minősitést az egész játék. Mer tugyan kinek jön be küldetésről küldetésre tök ugyanazon feladatok végrehajtása?! (költői kérdés)
    Hangulatilag rendben van a játék, persze ez is csak a KÖRNYEZET és a KOR miatt sikerült az ubi soft-osoknak. Hangok is jók... de a játék összességében nem ér kiváló minősitést!
  • gurubefree
    #83
    Sziasztok

    Nem hajlando full sreen-en menni es nem talalok semmi opciot ahol ez beallithato.Valami otlet ????

    koszi
  • occsebogyo
    #82
    Van valami extra tippetek? A játék elején visszamentem a fortressbe de eddig cska egy ember szólt hozzám, töübbet mozgott a szája mint beszélt. Most valami öreg varázsló magyaráz a Fortressben de semmi szöveg csak mozog a szája. Mitől lehet?
  • Atkamon
    #81
    Miért nincs ennek a játéknak opikja? Volt régebben emlékszem, mi történt vele?
  • rayx
    #80
    Sziasztok.

    Az elején akadtam el amikor ott egy csomo ember vázát visz a fején körbe körbe, és azokon át kell jutni. HOgy lehet át jutni?
  • baktaileader
    #79
    Sziasztok!
    Lenne egy órisási problémám!
    A játék tökéletesen meg,amikor hirtelen olyan mintha a kép így "berezdülne"
    És megáll,áll vagy 30-50 másodpercig aztán meg kilép,és nem ír ki semmit!
    Még azt sem hogy a program leáll a kell.ért elnézését kérjük!Csak simán kilép!
    Ha valaki tud segítsen!!:(
  • Szabó Péter
    #78
    nekem 8600 gt-vel tökéletesen megy
  • Tron
    #77
    Nem lehet, hogy csak 1 magos a CPU-d? Valószínű azért. :)
  • aDannyBoy
    #76
    mondjuk nálam az 1,86ghz c2d-re is mondta h para, de semmi gáz nem volt
  • aDannyBoy
    #75
    egy idő után már nem kell lelovagolni, hanem küldi után választhatsz h tegyen vissza a nagy főnökhöz

    illetve ja, két magosból 2Ghz a minimum
  • PingVVin
    #74
    gondolom 2 magos prociból 2 ghz a minimum
  • Endiman
    #73
    kép
  • Endiman
    #72
    lenne még egy kérdésem:

    miért írja a teszt hogy baj van a CPU-mmal mikor nekem 3ghz-m van és a játékhoz 2 a minimum??
  • Endiman
    #71
    nem lehet a taggal gyorsabban menni ill. futni? rohadt sokat kell gyalogolni és ha lóra ülök az sem gyorsabb :(
  • blessyou
    #70
    Nekem a kedvenc rész a játékban az éppen aktuális célpont eliminálása utáni üldözéses rész volt. azokat élveztem a legjobban. Néha ahelyett, h elbújtam volna, hagytam, hadd kergessenek még egy kicsit:) Félrevert harangok, zűrzavar, kiáltások, imádtam.
  • blessyou
    #69
    Hi!
    HAsználd az Eagle Vision (E gomb alapból) képességet a laborban. Furcsa dolgokat fogsz látni ;)
  • Devotus
    #68
    Sziasztok! Bocsi, hogy ide írok de most játszok vele és lenne egy kérdésem: Megvan az utolsó memória blokk, kinyírtam a mester, vitatkoztak a halálomról majd kimentek a szobából és ezután nekem mit kellene csinálnom? körbe jártam a termet de valahogy csak nem történik semmi :S Előre is köszi!
  • blessyou
    #67
    Nagyon megnyerte a tetszésemet, azért is, mert én nagyon szeretem a kereszes háborúk témáját. Bevallom, elég jártas vagyok a dologban, és meg kell hogy mondjam, teljesen következetes a játék, nem találtam benne semmi "bóvliságot", szal tényleg utánajártak rendesen a dolgoknak. Egyszerűen annyira magávalragadó a hűsége és nem utolsósorban a részletgazdagsága. Emlékszem, volt olyan, hogy beálltam a keresztény templom mellé, csak hogy hallgassam a liturgiát, és valódi szertartási szövegeket mondtak. Felismertem, a Miatyánkot latinul kompletten elmondták, meg persze más keresztény imákat is. A keresztesek internacionalitását tükrözi, h nem csak angol, de francia és német is van köztük. Akkonban a nemrég történt ostrom is látható nyomokat hagyott. Meg persze sorolhatnám az ilyen dolgokat. Rendkívül ügyeltek a részletekre, és szerintem ez igazán dicséretes, hiszen valószínűtlen, h a játékosok nagy része komolyan foglalkozott volna a témával, ők mégis megcsinálták. Simán elehetne történelemórára is szemléltetésnek.
  • Magh
    #66
    Szép graf, jó hangulat és story, de brutálisan repetitív és unalmas egy idő után. Nincs rendesen kitesztelve a rejtőzködés, néha teljesen random rámtámadnak, aztán sok szerencsét lerázni 30 őrt, miközben az íjászok is figyelnek. A célpontok likvidálása is nagyon gáz, sokka több megoldás kéne. Én speciel az első boss után kizárólag a story és az átvezetők miatt folytattam. A gépigény szerintem magas, én (E6750@3200;8800GTS/320MB/;2G) 1680*1050-ben a vége felé már full minimumom toltam, az elején jól ment maxon is. Irányítás közel tökéletes. Várom a második részt.
  • Reggaester
    #65
    Szép, idő után unalmas, a retek őrök a háztetőkön frankón lekorlátozzák a szabadságát az embernek, pár óra játék után már nem annyira poén rejtőzködni elölük, inkább ugrálgatnék össze-vissza, de aztán rajtam a fél város mert felmásztam a tetöre... Nem rossz gém, de vitatkoznék vele hogy időtalló-e...
  • nohea
    #64
    Nekem annyira nem esett le az állam tőle. Szép, szép, de egy idő után eszméletlenül repetitív. Amúgy milyen baromság ez, hogy veszedelmes a gépigény? Minden gamer fórumon Q6600kat látok 4giga rammal meg SLI/CrossFire konfigokkal, akkor ez itt hol veszedelmes? Arról nem beszélve, hogy E4500on 2giga rammal 8600assal tök simán játszottam vele.
  • Theodolit
    #63
    ez gyökérség...minden gépigény annyival túloz mint az állat ..láttam már 64 mbyte-os videokártyán crysis-t meg a saját gépemen az obliviont futni 800mhz-n:D amugy meg 500 ezerforintos gép mar a s*gged is kinyalja:D
  • janos666 #62
    8800GTS-essel 1440x900-ban 16x CSAA tökéletesen futott, pedig ezt a kártyát ma már 25k-ért meg lehet szeretni. Egy 6400-as proinak sincs már épp borsos ára, szerintem pont hogy könnyed a gépigénye is a látványhoz képest.
    A játék története meg engem is megragadott, nem tudja valaki mit jelent az ágy fölé írt japán szöveg?í0
  • Zoleeca
    #61
    C2D E6750, 8600GTS 2GB simán ment fullon 1024-ben (max akkor makogott kicsit mikor torony tetején szétnéztem). Ez a gép tuti nem 500 ezer...
  • Magnificat
    #60
    ahogy néztem, inkább a 64 bites os miatt volt. 32 biten mintha szebben menne...
  • Aspirin
    #59
    Kell neki a 256 bites vga.
    A proccom még le is vette magát játék közben 1,8 GHz-re :D
  • brianmaste
    #58
    Nekem ilyen a gépem: Intel C2D E4500
    Radeon X1650PRO 512MB
    2x1GB DDR-2 RAM
    És 1024x768 max.Néha mikor felmászok magas épületekre beakad kicsit de nem vészes.Még néha akkor akad be ha 1 nagy széles utcán megyek ahol sok ember meg részletes objektum van.Én 10-ből 9 pontot adok neki.A történet nem nagyon érdekel.Én is csak mászkálok,ugrálok,verekszek és nem unom meg.A látvány nagyon szép.És most meg ahogy meghallottam hogy triológia lesz.NAgyon feldobott.Jó játék.
  • szasz85
    #57
    Most vittem végig. R E S P E C T
    Alig várom a többi 25 részt. ^^
    Lesz miből válogatni.