117
  • Tikal #117
    h, épp most néztem a righteous kill trailert, hát nem egy otvar dell virit a nyitoképen :D
  • Tikal #116
    Mit érek vele? Mivel egyfolytában arrol volt szo hogy jobb mint egy iPod, nyilván kiváncsi vagyok rá ugyan miféle eszköz, de ha nem árulod el, hát nem, de akkor legalább ne fikázz olyan hevesen. Miért gondolod hog örömet szerzel ha elárulod a tipusát? Talán annyira gagyi hogy kinevetném? Nem valoszinu, de mivel ugyis egy pda vásárláson töröm a fejem talán még tényleg érdekelt is volna. Mondjuk nincs szukségem rá hogy mindenféle hangfájlt lejátszon, elég ha csak az alapokat szolaltatja meg olyan hangminőségben hogy utcán hallgatva elég legyen, mert ugye otthon ugysem ezt hallgatom hanem a hifim.
  • pasi29uk
    #115
    Kicsit visszaternek a temahoz.
    Vajon a "molekuláris méretű kapcsoló"; "beépítése után azonban a számuk egy milliárdra emelhető" mit fog muvelni a tarolt adatokkal ha megszolal mellette egy regi mobil?
  • passatgt
    #114
    mondtam egy szóval is, hogy engem érdekel?:)

    ha szerinted egy pda jobb mp3 lejátszó mint egy ipod, használd egészséggel
  • willcox
    #113
    Ostoba vagy, vidéki versenyző. Mennyit szánsz rá, hogy megnézhesd személyesen?
  • willcox
    #112
    Nem felejtettem el, mivel naponta használom. De azt az örömöt nem szerzem meg neked, hogy megmondjam. Mit érsz vele? Egyébként szerintem a PDA-k többsége szarrá alázza az ájpodot MP3 lejátszás tekintetében. De nem csak MP3-at, hanem sokkal több hangformátumot lejátszik, mint az ájpod, ráadásul jobb hangminőségben. Ez simán egy jó fülessel, vagy kierősítve is leellenőrizhető.
  • passatgt
    #111
    holnapra keres valamit google-ba:)
  • Tikal #110
    amikor elfogytak az érvek, jön a trágár stilus....
  • Tikal #109
    tényleg nagyon érdekel a made in japan-ban gyártott 50ezres mp3 lejátszod tipusa, lehet cserélek...
  • Tikal #108
    meg van már a pda neve? :)
  • Tikal #107
    :D

    menj inkább játszani, a primitiv hozzászolásod csak téged minosit, fiam... :D

    elárulnád a szuper minosgéu lejátszod tipusát, mert ezt már valaki ejátszotta hogy vagdalozik de a saját cucca nevét már nem dobja ki :)

    Te tényleg kiebbségi mániás vagy, sajnálom hogy nagyon berágtál, ugy látom érzékeny pontodra tapinottam a csorosággal, ne haragudj.

    Ne vedd ilyen komolyan, nagyon befeszultél a csak azértis fikázásba az apple ellen. Én nem istenitem oket, de még egy ész érvet nem hozott itt fel senki csk azt hogy fos design ( ami szubjektiv) ja meg a hangminoséget, de ellenpéldát nem mond senki, vagyis a sajátját isteniti mindenki, de neveket nem mondtok :D
  • passatgt
    #106
    lehülyézést, faszkalapozást pedig kéretik abbahagyni
  • passatgt
    #105
    mi a a gond?
    kössetek nyugodtan:)
  • willcox
    #104
    Esetleg mindkettő
  • who am I 7
    #103
    Te direkt vagy ekkora HÜLYE, vagy egy almás marketinges faszkalap vagy?
  • willcox
    #102
    "az ipodnak van az egyik legjobb hangminősége, nem véletlen használják dj-k és egyéb zenével fogallkozó emberek hifire, keverőpultra kötve" - LOL!
  • pasi29uk
    #101
    /OFF
    iMac G5 tigerrel VS desktop PC ugyanolyan hardverrel
    - sajat (Photoshop CS2 1,4 Gb EPS -> PNG konvertalas, stb) teszt alapjan legyalazza a PCt
    - a display megkozelitoleg szinhelyes pici utanna allitgatas utan
    Ergo dontsd el mire kell MAC.
    ui.: Sajnos utobbi idoben azonban esik a macik megizhatosaga...
    /OFF
  • passatgt
    #100
    mindent kínában gyártanak

    az ipodnak van az egyik legjobb hangminősége, nem véletlen használják dj-k és egyéb zenével fogallkozó emberek hifire, keverőpultra kötve
    persze ha ráraksz egy 96k-s mp3-at, valószínűleg rossz lesz hangminőség

    a szépség szubjektív, neked nem tetszik, nekem és még sok más embernek pedig tetszik

    apple minőségi termékeket gyárt, tudom, nehéz elhinni, de így van

    egy 4gb-os ipod nano ~25000 Ft
  • Sanyix
    #99
    Te egy idióta vagy :) Olyan nagyarcú szerencsétlenül hülye apple fan vagy, aki az apple álma: iq-ja 2 alatt(látszik, mert az olvasással is gondjaid vannak), a reklámokat lazán benyeli, és menőnek képzeli magát ettől :D Igényesnek hiszik magukat, mert vesznek egy divatos, amúgy középszerű KÍNAI fost, (merthogy ott gyártják, az ipodot, a tényleg gagyi kínai fosok melletti gyártósoron) ha valakinek nem kell a szar, mert szeretik a jobb hangminőséget (amit az apple termékek nem tudnak, viszont a japán és koreai "fosok" nemkicsit jobban) az akkor csóró. Legalábbis ezzel próbálnak visszavágni, mert másra már nem képesek a reklámokakkal teletömött sötét agyukkal :D
    Neked nem szépérzéked van fiam, hanem csordaszellemed... beee beeee beeee
    Van pénzem drágább cuccokra, és ilyenkor tényleg minőségi cuccot veszek(a mostani lejátszóm is 50k körül volt annoű(bár ez még olcsó egy ipodhoz képest), de ennek a lényege a minőség volt), nem divatos szart...
  • passatgt
    #98
    eredeti cikkben csak példának van felhozva egy ipod a szövegen belül, mire ideért, már az ipod köré épült az egész cikk
  • torcipepe
    #97
    de miért csak iPod?? az SSD vinyótól kezdve a mindenféle memóriakártyán át a ramokig és a processzorokig mindenre fel lehet használni. ezért is biztos fizetett az Apple vagy csak a cikkíró egy iPodbuzi. ha ugyanis szimpla tudományos cikk volna, a címe valami ilyen lenne: '150 000-szer nagyobb tranzisztorsűrűség'
  • acdc
    #96
    Nem is ertem miert aruljak magyarorszagon , ide kisfroccs ko meg szalonna meg tisza cipo meg mizujoooo
  • Tikal #95
    háhá, most kezdtem el nézni a the mist-et, és rögtön egy böszme nagy ronda undorito iMac van benne... őket is lefizették, bazze
  • Tikal #94
    "mellesleg csak a divatmajmoknak számít a design"
    te mindenbol a knait veszed, meg fábrihoz jársz tanácsért hol vásárolj, kinaiban turkálsz, wink cipoben nyomod? akkor neked csak az a bajod hogy csoro vagy és irigy vagy azokra akik vehetnek maguknak drágább cuccokat ( relativ) persze szépérzékkel megáldott a sors, meg is tudod mondani hogy az iPod design fos.... :D
  • Tikal #93
    trendy fikázni az apple-t, szánalmas és gyerekes
  • Tikal #92
    ezeket végig is gondolod mielot leirod? :)

    nem, a nokiat nem reklamozzák sehol :)

    "Aki szerint egy fehér téglatest design az hülye."
    "De az tényleg idegesítő, és egyben nevetséges, amikor egy ilyen dolgot hívnak design-nak."
    gondolom te mondod meg mi a design.... ez a két hosszászolásod kb egy 14 éves szinvonalán van, jézus :D
  • Tikal #91
    nem érted hogy ez nem státusz szimbolum fejletteb gazdagabb országokban, ott ez nem számit drágának, jézusom ez csak egy iPod, kurva nagy státusz szimbolum :D
  • Tikal #90
    na pont az olyanoknak nem valo mint te :)
  • Sanyix
    #89
    Nem, a trendy szart fikázzuk, azért hogy miért trendy? Dehát a győzike is trendy :)
  • Sanyix
    #88
    Apple cuccok is mind 1formák. Aki szerint egy fehér téglatest design az hülye. Egy szép autó pl lehet designos, de egy ilyen fehér izé nem :) mellesleg csak a divatmajmoknak számít a design, mert más hallgatja a lejátszót, nem mutogatja mert azt hiszi hogy státusszimbólum (bár tényleg az, az idiótaság státusszimóluma) :)

    De az tényleg idegesítő, és egyben nevetséges, amikor egy ilyen dolgot hívnak design-nak.

    Nokia-t meg nem reklámozzák mindenhol, ezt már írtam/ták de ezt sem sikerült megérteni.
  • Sanyix
    #87
    De láttam, azér mondom hogy szar. Én nem reklámzabáló fajta vagyok :)
  • Sanyix
    #86
    Na pont olyanoknak készült az ipod mint te, akik még olvasni sem tudnak. Nem, írtam hogy azért nem fér el, mert nem fér el, hanem azért nem, mert akkora fos hogy soha nem vennék egy sajátot.
  • Tikal #85
    :D
  • passatgt
    #84
    ja bocsi, elkerülte a figyelmemet, hogy egy oldalon állunk:D
  • passatgt
    #83
    Drága: nem minimálbéren élőknek készült
    Ótvar design: szubjektív, és nemtudom hallottál e már a minimalista stílusról, az apple összes terméke erre a stílusra épül
    Szarul szól: no comment:D
    "megvett mindenkit": marketing
    "apple hiba": mondj olyan minőségi elektronikai cikket, ahol 10-ből 1 embernek nem lesz valamilyen problémája vele
  • Tikal #82
    az hogy drága, otvar a design és szarul szol, hát csak ennyi... ja és hogy az apple megvett mindenkit hogy mindenhol oket hirdessék, filmekben, neten stb, meg amugyis szar az apple mert mindent amit kiadnak tuti lesz benne hiba, mondjuk konkrétan nem emlékszem az iPodomnak mi volt a baja mikor kiadták, de kérdezd aki ezt állítja
  • szarvasdinnye
    #81
    Dell reklam: Swordfish, C.S.I..

    Tobb, mint 3 eve van iPod-om. Igaz, hogy mini. Tobb 10x esett mar le, mindenfele helyzetben, karcmentes, fulhallgatok kicsit le vannak strapalva, de veszek ujat, akksi se birja mar sokaig, de veszek ujat. Ennyi. Design, kezelhetoseg nekem tokeletesen megfelel, elso 2 perc utan nem volt vele problema, mig kiismertem a menut, hogy melyik iranyba kell tekerni a tarcsat ha felfele akarok menni. Ez egy mp3player. En nem akarok filmet nezni rajta, arra ott a tv/pc. Fotora ott a fenykepezogep, telefonalasra a mobil. Mindegyikbol professzionalisat veszek, nem komalom a 300 az egyben keszulekeket. Nekem bevalt az iPod, a tobbi meg nem erdekel.
  • passatgt
    #80
    ó hát ez tuti nem hiteles...
  • Tikal #79
    homokba dugott fejjel te is sikeres lehetsz.
    sajnálom ha a lelkedbe tiportam mikor feloztam a pda-d, amit az ipodhoz hasonlitasz, de a nevét nem árulod.... sajnos nem tudjuk meg a gyoztes nevét....
  • passatgt
    #78
    tulajdonképpen mi a bajotok az ipoddal?