1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • Lammer
    #201
    kikapcsolom elbol a respondot(war3 telepites utan) -.- engem ne zavarjon a pro lamulasban(zene szinten) :D ugyhogy nekem foggggalmam sincs milyen hangja van akarcsak 1 hosnek is :D
  • Muki100
    #202
    Bloodnak a firelord hangja van, gondolom ezt a bnetes emberek mondták neki nem pedig a hőse.
  • Terensz
    #203
    Én egy kicsit inkább rosszabb leszek, de a zene/sfx marad :-)
  • Borgi
    #204
    na akkor zuzhatnánk már valamit. mondjuk ma olyan 8-ra, (körül) özönöljünk be a battlenet northrenden, a sg.hu csennelre. lenne jelentkezö? lenne olan aki jönne? ;>

    remélem nincsenek köztettek leaverek >:C
  • magus
    #205
    én sportból feedelek és leavelek
  • Zomil
    #206
    én holnap megveszem ha van a saturnban kieg+alapjáték együtt :)

    ha kell egy noob a csapatba akire rá lehet kenni mindent én megyek szivesen majd :D
  • light00
    #207
    leaver= köcsög vagyok és játék felénél kilépek?
  • Borgi
    #208
    aha
  • BEAST #209
    az a szerep mar az enyem htxbye! :DD
  • magus
    #210
    hátnemkilépt fatal errorral : /

    bár 3 dolog miatt vesztettünk, noskill luna miatt, csak benyomja az ultijat (iwinbutton) és ennyi voltam, enigma, a kis szar teremtményei elrontják az ultimat, meg gondar, mert miközben lefogtam volna vkit ez a kis szar rámmászott : /
  • Borgi
    #211
    :*C

    kár volt hogy fatalozott neekd. majd még ugyis toljuk.. rmeélem ;>
  • light00
    #212
    naja, hát mortred meg lina karöltve úgy osztogatta az 1000es sebzéseket, mintha ingyen lett volna :\
    Kár hogy kiakadt neked....
  • Zomil
    #213
    Slithice is nagyon tetszik a vége felé eléggé meg tud erösödni :)
  • magus
    #214
    jah, tolhatnánk, most jól ment az elején, csak aztán kicsit elszúrtuk, aztán meg a fatal error kinyírt
  • Nuki
    #215
    Írja mán be mindenki a battle.netes nevét, esetleg gyorsan megszavazzuk házigizdának Lammer urat (a.k.a.: Gábor), és dinamikusan tudná változtatgatni itt az sg topic témájának tartalmát, így naprakészen be tudja irogatni mindenki nevét, innen a ezsgéről.
    (habár gyorsan össze kell hozni legalább 500 v 1000 szpemmet ide a topikba, az szerintem úgyis menni fog egy hét alatt ;)
  • Terensz
    #216
    Egg)Guenhwyvar vagyok b.neten.
  • magus
    #217
    nudazz, néha zomgwtfkthxbye
  • Nuki
    #218
    Vegyük fel kölcsönösen egymást, és így legalább kiírja a b.net hogyha valaki fellép, vagy friendlistben könnyebben össze lehet hangolni "spontán" játékokat :D

    Az én nevem: E.gg)blu3.tmplr
  • Muki100
    #219
    Kíváncsiságból, hányan játszanak itt kanin vagy ggcn?
  • Borgi
    #220
    én nevem (nem fogjátok kitalálni!!): Borgi
  • magus
    #221
    én bnet szigorúan, régebben azért mert zsengébb koromban fejlődni is akartam ladderban, arra meg csak a bnet jó, amúgy meg én nem megyek olyan szerverre, ahol csak magyar van, jobb a békesség
  • Muki100
    #222
    Én azért részesítem előnyben a kanit, mert bár ott is elég alacsony a színvonal, de kevés embernél egyszerűbb szerintem a banlistet hatékonyan működtetni. Így könnyebb normális játékot hostolni.
  • magus
    #223
    nevet változtatok és már semmit sem ér a banlist
  • Muki100
    #224
    Csak ha dinamikus ipd van, különben ip alapján kiírja az előző neveidet.
  • magus
    #225
    nem is tudtam, hogy megjegyez ip-t is, még sosem futottam bele, hogy szólt volna vkinek az előző neve miatt.

    bár annyira nem izgat, ha kilépek akkor általában disconnect, csak nagyon ritkán fordul elő, hogy felbassza az agyamat, hogy a csapattársaim képtelenek akármit is csinálni.

    kedvencem mikor vki mielőtt kilép,még picsog is kicsit, hogy mákból öltem meg. legutóbb azért kezdett el picsogni, hogy mekkora noob vagyok, hogy látta, hogy vettem wardot (clinkz ellen).
  • Borgi
    #226
    az tényleg núb dolog volt :C
  • magus
    #227
    elég egyértelmű, hogy veszek wardot clinkz ellen
  • Lammer
    #228
    E.gg)Elderg33k

    (sracok most nem vagyok hetvegen... reggel mentem el fel8kor es most jottem meg :o nagybatyamat koltoztettem meg telek eladas(kulcsatadas-koltozes), meg lakasvetel neki(kulcsatvetel-koltozes), szal iszonyat ez a "7vege"4444!4!4)
  • Zomil
    #229
    ujabb talány: mi az h "miss" ? :D
    mielött hülyének néztek tudok angolul, de nem igazán jöttem még rá a játékban mit jelent, mert ilyenekt irogatnak h miss blabla

    vagy ott van még az m0, m1 ezeket sem tudom mi az :D

    de láttam bár f1-et is :D

    sorry hogy igy rátok zuditom h hülyeségeimet:)

    amugy megvettem a játékot tegnap, Zomil néven játszok ha kell egy nub szoljatok nyugodtan :D
  • Muki100
    #230
    miss akkor van, ha valaki hiányzik arról a vonalról.
    f az fent, tehát f0 = fent miss
    m = mid
    l = lent amennyiben ez innen nem magától értetődő ^^
    üdv kanin, gondolom ott láttad ezeket.
    Ha valaki nincs veled szemben mindig írd a misst, és figyeld ha hiányzik a szomszédos vonalról valaki, te pedig már nagyon kint jársz a toronytól. Vagy pl. ha tipikus vadászszezon van, ilyen amikor bala első estéje eljön.
  • magus
    #231
    na ezzel én még nem találkoztam, h f0

    a misst jegyezd meg, hogy írogasd, nincs annál idegesítőbb mikor rádront 2 igazi vadász, amit elég könnyen megúszhattál volna, ha a csapattársad képes lett volna összesen 6 gomb megfelelő időben való lenyomására
  • Borgi
    #232
    [sg.hu csenelen várja a bátor jelentkezőket northrenden :C]
  • Nuki
    #233
    Én rendesen beírom, hogy "elindultak feléd" vagy ilyesmi...
  • Muki100
    #234
    Mondjuk ez tény, hogy jobb, de csak akkor ha biztos vagy benne. Sokszor amikor miss van pl. csak shopolni ment az ellen, vagy neutralozik. De igazad van, hogy ezt is illik odaírni azért ha egyértelmű a dolog.
  • magus
    #235
    jah, mentette már meg az életem ez

    bár a legidegesítőbb riki ellen az 1v1. igazából lvl6-ig akárki leüti, de benyomja a füstöt és már nem tudsz mit kezdeni ellene, megölni nem tud, csak idegesít, lvl 6 után meg legutóbb egy ideig írogattam, hogy miss-re-miss-re-miss-re-miss-re aztán meguntam -.-
  • Nuki
    #236
    Jó legtöbbször ketten játszunk, és én látom hogy ő a tornyát üti, akkor a gép elindul... ez valszeg csak AI ellen működik ez a beírás (mert ott ugye egyszerü működési mechanizmus, ütsz tornyot, ő elindul... legtöbbször)

    Komolyba másik játékosok ellen még csak úgy játszottam, hogy élőben ott voltunk egy légtérben mindannyian, és úgy kellett stratégiázgatni.
  • magus
    #237
    na most rúgtak ki egy játékból : / kis köcsög francia kölök

    skeleton king, hagytak elfejlődni, zeus nagy nehezen lenukolta a hp-mat, aztán felkeltem és kinyírtam. Aztán a host, aki Balanaar volt, annyira balfasz volt, hogy meghalt egy nagy csatában ÉJJEL és én meg csináltam egy triple killt, ezért míg ők lvl 10-13 voltak én 18, s hát kirugott. már nem először fordul elő : /
  • Lammer
    #238
    ezert kell velunk jatszani :D mi siman csak lecsiterezunk oszt kesz :D de nincs komoly hari :D
  • magus
    #239
    de ez most felbaszott, sosem játszhatom végig ezt a hőst, még sosem vesztettem vele, lvl 16 körül már vége is, annyira könnyű játszani vele, és annyira erős.
  • Muki100
    #240
    Kapsz valami jó kis manaburnos ellent, vagy olyat akinek lehet mantát tenni és mindjárt másképp látod majd. Dehát azért jó ez a játék mert minden jó valami ellen de mindenkinek megvan az ellenszere is.