Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6379
azt már letölöttem csak nem tudtam hogy a syho vagy ki õ a milán........ de azzal sem müködik:.. .:S:S:S:S:S a faszomat a játékba ugy lenne jó ha a szomszédom lenne valaki és csak átmennék a játékért 😄

#6378
ezzel sem müködik 6milan6 nak meg nem tom hogy hova linkelte be nem találom a fórumba :S:S::S:S de azért köszi sarki5

#6377
a #6349-es Hszben linkellte be másodszor

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6376
jocex küldtem privit

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6375
jó és hol van az a link??? mert sehol sem találom....

#6374
valaki a PhysXLoader.dll filét feltöltené valahova elõre is köszönöm......!
mert amit én letöltöttem a netrõl nem megy... error mint ahogy a képeken is láthassátok!

#6373
jocex azt már probáltad amit 6milan6 belinkkelt?Én is torrentröl szedtem le amugy és nekem megy

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6372
küldjetek 1 linket ahonnan ti szedtétek le de lehetöleg ne torrent legyen köszi

#6371
mert azok alinkek sem jók!!!!
nem tölti a játékot
#6370
Amikor felteszem a játékot nem találja a PhysXLoader.dll....

Amikor rámegyek a Landwirtschafts Simulator 2008.exe akkor ezt írja ki:


Amikor rámegyek a game.exe akkor meg ezt írja ki.....



Mind1 szerintem hagyom a játékot igaz hogy nagyon érdekelt volna de ti sem és én sem tudom a problémát 😞😞😞😞:😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞 pedig ezt vártam egész tegnap.... hogy tudjak játszani és hogy megnézzem a ti gépeiteket 😞

#6369
Sarki5 plzz akkor írd le azt a linket ahonnan letöltöttétek de akkor ne torrent legyen.... mert amikor én felteszem mindig kér a játék egy dll.t PhysXLoader.dll ezt letöltöm netrõl akkor meg azokat a képeket küldi ki a gép...... de akkor Plzzz adjatok linket amit ti tölöttetek és benne van minden és tutira müködik és a gépemen biztos hogy fut videokari GeForce 8800GT 2 GB ram intel dual core 2 magos proci...... 4000+ alaplap

#6368
Sziasztok... jóreggelt

#6367
6milan6 belinkkelte kétszer majdnem egymás után.miért nem tudsz visszaolvasni??

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6366
valaki nem tud olyan címet mondani ahonnan leleht a játék torrentjét ami le is töltõdik mert én már rengeteget próbáltam de eggyiket sem tölti le
#6365
Amik a 4.Pont alatt vannak felsorolva azokat a VehicleTypes xml fájlba kell bemásolni ugye?Mert én oda másoltam

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6364
legalább tudom hogy az egyik kombájn a 7700-as😄DD

Amugy betettem ezt az Autpilot-ot és azota nem veszi fel egyik Fendt se a vágoasztalt

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6363
jo reggeltet.Mivel én a Fendteket nem ismerem,valaki legyenszives elmondani hogy a két Fendt kombájn milyen tipusu,mert kiszeretném venni öket a gameböl,de nem tudom hogy melyikeket kell törölnöm.köszi elöre is a segitséget

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

lippet
#6362
Autpilot mod kombájnhoz!
Még nem próbáltam ki! Várom a véleményeket, tapasztalatoket!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6361
Piros skin vetõgépre.

#6360
Köszi a linket letöltöm gyorsan.

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#6359
A data-n még fennt van egybecsomagolva.
link

#6358
Valaki küldje el pls a kfarm part 1, 2, 3-at kicsomagolva!!!

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#6357

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6356
Érdekes hogy mikor már egy újra vetett és újra learatott földre megyek szimplán vetõgéppel akkor már teljesen megnõtt búzát ültet a vetõgép 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

nandorb
#6355
Jezus ennyire hulyesegeket irni ide az katasztrofa

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#6354
Nálatok a kfarm part 2-t ki lehet csomagolni mert énamikor kiakarom akkor crc hibát ír ki h vmi fájl sérült. Vki nem küldené el kicsomagolva?

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#6353
ÁÁÁÁÁ Bocs a keresõ helyett ide irtam elõbb :|

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6352
3 tengelyes

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6351
majdnem egyszerre milán😄DDD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6350
Jocex hagyd azt a faszba és töltsd le azt amit 6milan6 belinkelt a 6288-as Hsz-ben.Az is full game és az biztos hogy müködik

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

6milan6
#6349
Telepítsd fel ezt, hátha jó lesz.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6348
LOL rosszul másoltam be a képeket faszomat bele már ez is de miért nem segít senki???

#6347
Amikor feltelepítem a játékot így kezdõdik :



Amikor letöltöttem netrõl a PhysXLoader.dll mert ezt kéri a játék utánna ezt ekkor írja ki amikor rákattintok az exe.re:



Akkor amikor rákatt a game.exe akkor meg ezt írja ki :



PLZZ SEGÍTSETEK

#6346
Huppsz ezt az utolsot elbasztam😄DDD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6345
igy egy picit gyorsabb volt😊)))



AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6344
Valaki írja le mit csináljak kérem!!!

#6343
Amikor feltelepítem a játékot így kezdõdik :

Amikor letöltöttem netrõl a PhysXLoader.dll mert ezt kéri a játék utánna ezt ekkor írja ki amikor rákattintok az exe.re:

Akkor amikor rákatt a game.exe akkor meg ezt írja ki :


Kérem valaki segítsen mert már nagyon kiváncsi vok a játékra, Elõre is köszönöm!

lippet
#6342
simán😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6341
A kurva isten bassza meg hogy nem indul el ezt a gecis fost írja ki:
PhysX Error. Re-installing the appliaction may fix this problem. DE ELÖTTE BELE kellett másolni a physX.dll cucot nem???? DE NEM MÜKÖDIK EZ A GECI EZT ÍRJA KI bASZOM A KURVA ANYÁT!

#6340
Milyen faja lenne ha valaki tudna bele lánctalpas gépeket is csinálni.. 😄

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6339
Hát nekem is sok problémám van de legalább nem a játék beszerzésével és beüzemelésével.....

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6338
Hát sehogy sem akar összejönni 😞 Esetleg nem probálnád meg te rárakni ?

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6337
Letöltötte EZAZ 😄 LETÖLTÖTTE INDULHAT A GAzDÁLkozád persze csak akkor ha elindul xDDD

KIS PUTYU
#6336
Köszi!!<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#integet2>

BMW320i
#6335
Már lent is van.Vagy?

BMW320i
#6334
Srácok!!!A dominator hang nincs ám elfelejtve , csak amikor én elmegyek melózni akkor még a kombájnok alszanak amikor meg én alszom akkor meg õk még nyomják a melót.De amit megígértem , azt be is tartom.Szólok , ha megvan (elvileg a 7-en meglesz) és akkor megcsinálja valaki?Köszi.

#6333
Landwirtschafts Simulator 2008 99.7 % ezaz 😄 gyere béby töltögy.... 😄
hajrá lejössz ezaz 😄 xDd

BMW320i
#6332
27

#6331
hallod hány éves vagy?? bMW320i én 16 éves vok szerintem oda mennék rászolnák oszt beszarna kis nyomorék geci..... de sztem ha te oda mennél bebasznál neki 1-et akkor is 😄

BMW320i
#6330
Kár , hogy nem lehet neten keresztül ütni.Szívesen szájon vágnám a taknyosorrút.<#boxer>