Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NH G240
#6429
Fordul is az elsõ négy kerék???

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

NH G240
#6428
Jó! Nagyon jó!<#worship><#worship><#taps><#taps>

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

AudiQuattro
#6427
Gumikacsa átnyergelt kamionrol traktorra 😄XD

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

lippet
#6426
Vki csinálja meg az Unimogot olyanra, hogy lehessen vele búzát hordani😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6425
Vagyis "Unimogom" 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6424
Nekem hosszú onimogom lessz 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6423
köszi szépen 😊

NH G240
#6422
Telepítsd a legújabb frissítést a videokarihoz. Ha Ati videokarid van akkor innen:http://ati.amd.com/support/driver.html

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6421
GECI ELINDULT A JÁTÉK MAJD NEM KÖSzÖNÖM NEKED SZAByyyyyy NAgYON HÁLÁS VAgyOK yeee GECI aaa yee 😄 csak még sem 😞 azt írja ki valami video kari mit csináljak??? pontosan ezt írja ki pill 😄 .....:
Error:Could not init 3d system.
Shader model 2.0 is required Please install the latest video drivers KÉRLEK SEGÍTSETEK KURVA KÖZEL VAGYOk a játékhoz 😄

#6420
Hello! Most nem is barbárkodtam a game file-ai között és mégis fehér lett a learatott búza a kombine-an és a pótkocsiban is. Tudja valaki hogy lehet vissza csinálni hogy normális texturája legyen???

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6419
Nagyon hálás lennék valamelyik fórumtársamnak ha felrakná valami ingyen tárhelyre a játékot persze úgy hogy felvan telepítve a gépére nem ugy hogy az setup.exe-t rakja fel az kell a gecinek megvan.... nekem a játék kell mi fenn van a gépén!!!! Elõre is köszönöm!

#6418
hallod sarki adj msn-t és akkro felveszlek és plzz tedd valahova fel a feltepelített játékodat becsomagolva vagy valaki plzz rakja fel a LS-t kérem szépen valamelyik tárhelyre rakja fel a játékot de ugy hogy felvan telepítve és becsomagolva van. ne a setup.exet Elõre is köszönöm!!!!

DJKonya
#6417
sorry én vagyok a hülye.....:S bocsi

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#6416
te hülyegyerek legalább ne lopd el másnak a modját! ez már volt és ezt nem te csináltad te majom ez a Kfarm mod....

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6415

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20080705131808p_ttinger2.JPG

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6414
oké köszi😊

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6413
erre a kaszára tudna valaki skint adni?

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

NH G240
#6412
megpróbálom

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6411
jocex arra az msnre vettelek fel amit megadtál

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6410
gratula😊És ezt nem tudod valahogy összehozni a graaslanddal?😊Mert akkor máris leszedném<#vigyor3><#hehe><#buck>

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6409
Sarki hallod te milyen msn-en vettél fel és ha lehetne plzz töltsd fel halahova a feltelepített LS-t kérlek mert csak ez az egy megoldás van!
vagy aki tudja valaki töltse fel a feltelepített játékot!!!! PLZZZ köszönöm

NH G240
#6408
Nemtom ki várta (biztos egy páran <#vigyor> ) ki nem végre fenn van a saját térképem. (ne kérdezzétek mér csak most)
Letölteni innen lehet: http://data.hu/get/387949/data.rar.html
Mielõtt még megkérdeznétek mi van benne:
TRAKTOROK: Fendt 614 LSA
Fendt 614 LSA frontloader
W³adimirec 25T
Ursus C-330
Ursus 914 hátsó duplakerékkel
Ursus 1024 elsõ hátsó duplakerékkel
Schlüter Profi Trac 5000
Claas Axion 840
Valtra T191
John Deere 8530
Same Iron ballonkerekekkel
Fendt 936 Vario Black Beauty
Kirovets K700
Kirovets K700e

KOMBÁJNOK: Claas Lexion 600 elsõ duplakerékkel
Bizon ZO56
Bizon ZT10 (skin Fendt 5270-re)
New Holland TX34

PÓTKOCSIK: Joskin Tridem
Fliegl Gigant Tridem
2DB Neelson TI100
2DB forgózsámolyos pótkocsi
tömörítö henger

TALAJMÛVELÕ ESZKÖZÖK: Amazone Catros tárcsa
Väderstadt vetõgép
3DB extra súly (claas skin)
mûtrágyaszóró
összecsukható kultivátor
vetõgép
Duro váltvaforgó eke
eke (alap)
2DB talajmaró

+búza textúra, szántási és kultivátorozási textúra, a "mûhelyben"
néhány szétszedett cucc (PL: Bizon kombájn stb.)

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6407
nem a teljeset.én legalábbis csak a K-farmban lévö gépeket tudtam egyesiteni a graaslanddal.

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

NH G240
#6406


Vékonyított duplakerekes Fendt 614.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6405
a K-farmot és a grassland-ot lehet egyszerre használni?
#6404
sziasztok

Valakinek meg van az új mód amit már sokan kérdeztek hogy m,eg van e?

#6403
Megkérek valakit hogy a LS-t rakja fel valaki valamilyen tárhelyre csak ne a data.hu-ra mert az 1 szutyok..... az egész játékát csomagólja be és rakja fel mert csak így lehet megoldani kérlek benneteket csináljátok meg .... utánna gyártom nektek a gépeket xD 😄 plzzz töltsétek fel az egész játékotokat de azt ami már felvan telepítve.... ne a setup gecit..... elõre is köszönöm

#6402
Kata abban hogy az egyik lexion 1100 köbcentis a másik meg 1200 köbcentis.Tudod mint a kocsiknál is van 1.1-es meg 1.2-es😄DDDDDD

Nah jo csak vicceltem nehogy megharizz áááámmmmm😊)))

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

Kata
#6401
Milán, volt egy 1.2-es jelölésû németek által tákolt lexion. Az miben volt más vagy jobb, mint az 1.1?

[/cserf][/fülünyúl]

#6400
felvettelek msnre jocex

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6399
ezt tölöttem le de ez sem volt jó.... de azért köszi ya és Sarki küldtem msn-cimemet privibe vegyél fel....!

#6398
mind1 ujra rakom a gépem ha akor sem lesz jó akkor valaki küldje el postán lécci kifizetem a postakültséget de most esküszöm.... nem hazudok mert nagyon érdekelne a játék kifizetem a lemez árát is meg a posta költésget is!!!!

NH G240
#6397
Próbáld meg ezzel: http://data.hu/get/230736/LS.ZIP.html

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6396
add meg az msn cimed.....van egy másik képfájlom is azt is átküldöm

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6395
ez érdekes mert nekem müködik az a képfájl😊

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6394
mindent ugy csináltam ahogy mondtad NG G240 de semmi... ugyan ezek a hibaüzenetek....



#6393
akkor sem mükszik.... azt írja ki hogy DAEMON TOOLS Unable to mount image. Cue sheet : line 1 - file not accessable.

NH G240
#6392
Nem muszály újrarakni a gépet, mert ha leöltöd amit Milán linkelt be és ha azt telepíted akkor ha befejezte a játék telepítését kéri az AGEIA PhysX-et. Ha ezt telepíted akkor elméletileg indulnia kell. (nálam is volt olyan hogy nem telepítettem a AGEIA-t h akkor hibaüzenetet kaptam) Ha így sem mûködik akkor marad a win reinstall.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6391
mert miért nem????jobb klikk és hivatkozás mentése másnéven😊

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

nandorb
#6390
a VALASZ ERRE GOMBOT mert nehez hasznalni???

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#6389
nem érted hogy nem birom letölteni.... HEEE AZT A GAME képfilet.....

#6388
nekem Xp Professional Sp3😊)de kiprobáltad a képfájt amit küldtem????

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6387
hee vazze 😄 nah milyen az opi rendszered?? sarki

#6386
tegyél SP2-t bazz😄DDazzal menni fog😄DDD

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6385
az kemény😄DDPedig a játékombol tettem be neked azt a filét😊)

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6384
mind1 1 óra és ujra rakom a gépem...... majd jövök olyan 11 óra felé ujra rakom a gépem 😄 addig by all 😛 addig írjatok okosságokat hát ha ujra rakom a gépem akkor jó lesz 😛 😄 XD nem tom nektek milyen az operációs rendesz nekem SP1 nem tom ezen fut??? mert lehet hogy ez a baj mert akkor méék haverhoz és elkérem tölle a Windows Sp2 😄

#6383
jah és a nevem lécci ne ugy irjátok hogy sarki5 hanem csak simán sarki.
csak azért van ott az 5 a végén mert a sarki nick már foglalt volt

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6382
szar ezt írja ki amit küldtél privibe....
"ls-2008.bin" BINARY
TRACK 01 MODE1/2048
INDEX 01 00:00:00

#6381
amit elöször küldtem priviben PhysXLoader.dll filét azzal sem müködik?😮

Sebaj akkor amit másodszor küldtem azt telepitsd fel.én is azzal telepitettem és nekem müködik.Ha ez után se fog müködni akkor a gépednél lesz a baj

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6380
Jocex küldtem mégegy privit.

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB