Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

spawnmadrid
#6479
Szevasztok. Lécci linkelje be nekem valaki a coolio-s oldalt. Köszi!

#6478
A lexion 600 teljesitményét kéne átrakni más gépekre mert az marha erõs akárhány tonnás pótot elhuz max sebességgel.

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

DJKonya
#6477
valahogy nem lehet kikapcsolni a lexion 600-asban azt hogy ha mész az emelkedõn a tempomat 2. fokozatába ne 3-al menjen? hanem akkor is tudjon menni 8-9km/h-val?

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

NH G240
#6476
Mondjuk ezek a kirovets adatai voltak.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6475
Lecseréltem de igy már csak 7km/h ra képes 😊 De kiprobáltam inkább dupláztam az értékeket igy már kemyén 20km/h val száguld😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

6milan6
#6474
Használd a grassland addont.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

NH G240
#6473
Az .xml-ben a brakeforce="??" elõtti részt cseréld le erre:
<motor minRpm="300" maxRpm="500 900 1500"
(a 300 az alapjárat
az 500 az elsõ tempomat fokozat furdulatszáma
a 900 a második ------- //// //// ------
az 1500 a harmadik ------- //// //// ------)

Az ezután következõ sorokat cseréld ezekre:
<torque rpm="500" torque="2.5"/>
<torque rpm="800" torque="4"/>
<torque rpm="1000" torque="5.0"/>
<torque rpm="1280" torque="5.0"/>
<torque rpm="1500" torque="3.5"/>

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6472
sziasztok,nem tudna valaki egy nagyobb coordináta térképet adni vagy belinkelni,mert kicsit káosz van a telephelyemen és fejbõl nem nagyon tudom:S😄
#6471
Hello!
Légyszi valaki segitsen abban hogy hogy lehet a jármûvek sebességét növelni mert lelassult az általam modositott gép és max 15 km/h val tud haladni de viszont olyan erõs hogy 150t megse kottyan neki 😊 Elõre is kösz !

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

Zoli108
#6470
Aratás

http://germantrucksimulator.hu

Zoli108
#6469
Mezõgaszdász,Sarki5 szívesen!<#vigyor2>

http://germantrucksimulator.hu

#6468
Hello, sziasztok rendeltem ma 1 videókarit kedden reggel hozzák
Sapphire X1650 AGP videokártya 512Mb ára 13100.-
KingMax 1GB 400MHz DDR memória ára 6800.-
Ezzekkel tutira futni fog a játék és még más játék is 😄

#6467
másnéven a vezérlést
#6466
sziasztok hol lehet beálitani az irányitást??
NH G240
#6465
F*sza!!!<#worship><#eljen><#taps> Feltöltöd valahova???

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6464
miért kell mindent megkérdezni ? miértenmolvastok vissza ? vki azt kéri hogy tegye fel azt a linket de ha visszaolvasna 1-2 oldalt ott is megtalálná.....
:S:S
sarki msn-re ! ! !

#6463
Zoli108 köszi szépen a Lexion 480 skin-t.
Kössz!
Thank you!
#6462
köszi szépen

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

Zoli108
#6461

http://germantrucksimulator.hu

#6460
ezt a claas skint betod nekem linkelni Zoli?

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+,MMX,3DNow(2CPUs>>>2046MB RAM>>>NVIDIA GeForce 8500GT Integrated RAMDAC 512MB

#6459
Már fordul 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6458
Nem kell üriteni annyira sûrûn mert az én kombine-omba 100000 búza fér a képen látod😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6457
A 4 tengelyes uni-val jol befürödtem... nem tudom megcsinálni hogy az elsõ négy kerék forduljon. Ugylátszik még gyakorolnom kell kicsit😄DD

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6456

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6455
HA VKI FEL TUDNA TöLTENI A FORGOZSAMOLYOS POTKOCSIT AZT NAGYON SZEPEN MEGKOSZONNEM...A SöTETEBB ZöLDET HA LEHET

#6454
hali hallottam h jo ez a játék de hol tom letölteni elöreis kössz
#6453

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6452
mutass eggyet...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6451
Nekem is GF 7600 GT-m van 512mb saját rammal😊 és szépen müxik még frissíteni se kellett.

#6450
de én 12m-re gondoltam.new hollandban élõben 12m-er.

#6449
NH-ban 915cm

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6448
meg szerintem 2méterenként üritenie kell

#6447
de élõbe 12 a legnagyobb asszem

#6446
úgy 40 körül lehet😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6445
baze.ez hány méteres????ezt tuti nem 12m-eres

#6444
Sziasztok a legfrissebb.... cucot letölötttem de semmi ugy sem megy a játék... pedig nem régi a videó karim csak 3 éves xDD........ mind1 holnap után veszek 1 GeForce 7600GT-t..... 16-18k.... nem gond 😄

Zoli108
#6443

http://germantrucksimulator.hu

Zoli108
#6442
Lippet írtam privát üzit ott az msnem vegyél fel és átküldöm a Lexiont 480ast!

http://germantrucksimulator.hu

lippet
#6441
a 480-as lexit feltehetnéd vhova😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#6440
már 8 órája próbálozom már mindent ki próbáltam szerintem!!!

Zoli108
#6439
Sziasztok!<#integet2>Mi is ezerrel nyomjuk itthon a játékot,3-4 föld van csak vissza.Két 600-as Lexionnal nyomjuk de van egy NH és egy Lexion 480as kombájn is.Ti mivel nyomjátok?

http://germantrucksimulator.hu

TaSsI GeRgŐ
#6438
Nem akar valaki egy silózót csinálni? de nem vontatottat hanem önjárót!

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

6milan6
#6437
Én nem kérdezek meg egybõl valamit, ha nem sikerül elsõre, inkább próbálkozok tovább, vagy utánanézek. Nem tudja valaki miért?

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6436
nekem nem mûködik a kombánjautómata, nem tudja valaki mi lehet a baj???<#szomoru1><#szomoru1>

Peugeot08
#6435
Hello. Valaki segítsen h, hogy lehet az idõ múlását állítani??<#worship>

#6434
Hellotok
Tud valaki segiteni nekem ?
megpróbáltam berakni a Lemken Varriorpack-ot mindent ugy csináltam ahogy a leirás irta és meg szolal a kürt mi lehet a baja?

Sanxi007
#6433
Jó ez a nagy vágóasztal.
A linkjét ad már meg vagy valahova töltsd már fel.
Elõre is köszi.

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

Toby0501
#6432
Kevesebb búza fér bele, meg sztem még javítottak a póton is, mert az 1.1-ben kissé hülyén mozgott mögötte, az 1.2-ben már az is jó!

6milan6
#6431
Nem tudom, nem próbáltam ki.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6430
ez milyen kasza? tejó isten ezzel két másodperc alatt learatnák mindent.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -