Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6679
Mi lenne ha olvasnál is te nyominger?

"Készítettem egy MDW skint a Bizon-ra. Még nincs teljesen kész. Meg vágóasztalra is kell még skin."

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#6678
helló #6652---képnél azt a gépet hol lehet letolteni skacok?

Company of Heroes

krisztianp16
#6676
Oké kösziszépen

Idioták kiméljenek!!! :)

BMW320i
#6675
Grassland néven van a 11.-ik oldalon , az 5851-es hozzászólásban.És nem szidtalak el mindennek.A 6673-as hozzászólásomban csak általánosítottam , mert 2 napja nem tudtam megnézni a topikot és azóta lett 3 oladalnyi hsz , aminek 85%-a felesleges.Tisztelet a kivételnek!

krisztianp16
#6674
Vissza nézem de már egyszer meg néztem mindenféle letöltést találtam
csak olyat nem hogy rét mod de hogy most eszt írtam nem kell mindennek elszidni!

Idioták kiméljenek!!! :)

BMW320i
#6673
Nem az a baj , hogy írtál , hanem az hogy nem vagy képes pár oldalt visszaolvasni (ahol be van linkelve) megaztán ott a keresõ is.

CoD23
#6672
jah épp most uninstaláltam mert nem tudtam megcrackelni!!
ha tudsz segítst pls!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

krisztianp16
#6671
Bocs hogy írtam

Idioták kiméljenek!!! :)

BMW320i
#6670
Istenem mi lett ebbõl a joóóóféleeee topikból???

Meglátszik nyáriszünet van!!!

BMW320i
#6669
Ha magadtól nem vagy képes megkeresni , akkor ásd el magad!!!Fel ne telepítsük helyetted???
Ja és ha nem bírnál a játékkal , akkor csak szólj , mert játszást vállalok.

#6668
maya

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

krisztianp16
#6667
LÉCI ADJATOK A RÉT MODROL LINKET

Idioták kiméljenek!!! :)

#6666
nem, az MDW az MDW😄
amúgy ja, Fortschritt E 514 továbbfejlesztve

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

krisztianp16
#6665
Na adtok linket?

Idioták kiméljenek!!! :)

joci14
#6664
az mdw az fortshritt

CoD23
#6663
nekem a lexion felirat van rajta a tartályon meg minden szaron

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

krisztianp16
#6662
Hello léci valaki be linkelné a rét modot mert nem találom sehol elöre is köszönöm.

Idioták kiméljenek!!! :)

CoD23
#6661
hehe én is Cat laxionnal szórakozom xD azt akartam csinálni de akkor nem szórakozok vele mert nincs értelme amúgy jó lenne XD

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#6660
Nekem még semmilyen. Gondoltam arra, hogy a fendt legkissebb asztalát rakom rá. (miután átfestettem)

DJKonya
#6659
neked milyen vágóasztal van rajta?

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#6658
köszi😊

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6657
Bizon eredeti skinnel, vágóasztal nélkül találtam meg. (amúgy a lengyel fórumon van fent)
LETÖLTÉS

Ennek a kombájnnak nincs egy kicsit túl magasan a fülkéje?

DJKonya
#6656
légyszi ezt a kombájt linkeld be vágóasztalall, az eredeti skinel is jó lessz de már ezt a kombájnt rég keresem

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

#6655
Nálam a Claas Lexionnál fordult elõ ilyen, amikor nagyon vagány CAT skint akartam rátenni, viszont a kombájn oldalán lévõ festés van ráhúzva a kombájn tetejére és egyéb részeire is. Ez egyébként nem jelent mást mint a modell készítõjének hanyagságát, vagy hozzá nem értését. Ezzel a problémával nem tudok mit kezdeni, mert nem tudok textúrázni (sajnos.)

CoD23
#6654
Lack segíts pls!! én is egy skinen dolgozok, de az a gond hogy ha az általam csinált skint berakom a régi helyére akkor a gép némelyik része csíkós lesz pl. az oldalán látható felírat a tetején is ott van szétmosódva!! ebben tudnál segíteni??
elõre is thx!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#6653
Nagyon zsír lett!!! 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6652
Készítettem egy MDW skint a Bizon-ra. Még nincs teljesen kész. Meg vágóasztalra is kell még skin.

#6651
ma viewer 😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

#6650
Szerintem is király lenne a kukorica mód! Az oldarra billenõs pótkicsi nekem is kellene majd!!!!!!
CoD23
#6649
azt megtudná valaki mondani hogy a .ma file-t mi nyitja meg ??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#6648
Oldalra billentõs pótkocsi kész van már?

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#6647
msn cimed add meg és átküldöm!

#6646
Figyeltétek hogy a leállitott rét mod újra elinditották csak most a %-a 60%.Tudtok valamit rólla hogy mit irnak rólla?

#6645
Szeretnék kérni egy kis segitséget mert a Grassland modnál nekem a menû világos kék szinû nem lehet látni a menûjét .De a játék az jó csak a idöjárás olyan még játék közbe.Ezért szeretném valakit megkérni hogy tegye már fel a menû mappát hogy kitudjam cserélni.Vagy mi lehet a hiba?

allock
#6644
takarodjál már
csak szétbarmolod a topokot

#hhwnd

#6643
NHG240 MI AZ MSN CÍMED???????????????????????????????????
#6642
mindegyiknél azt kell átírni????????????????????????????????????????????
NH G240
#6641
Melyik traktor .i3d-je???

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#6640
NHG240 HOLVAN AZ I3D FÁJL??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
#6639
Az új pót nem tudjátok mikor lesz kész?
#6638
Majd a FAQ -ból letöltöd, ha fent lesz. Amúgy itt a fórumban is megkeresheted a gépeket, ugyanis korábban linkelve lettek.

6milan6
#6637
Akkor miért írkálsz észnélkül, ha azt sem tudod mire való? Különben ide a fórumba szánták, semmi köze a játékhoz.

VÁLASZ ERRE GOMBOT VÉLETLENÜL SE HASZNÁLJÁTOK , MERT AKKOR LEHETNE TUDNI KI KINEK ÍR!

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6636
és hova kell betenni hogy jó legyen??? (bocs hogy pancser vagyok)
6milan6
#6635
Jobb klikk, kép mentése más néven....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#6634
LACK!! NEKEM IS KELLENE EZ A CSOMAG!!! KÖSZI
#6633
ez a banner nekem kellene! honnan lehet leszedni
CoD23
#6632
ok
nem muszáj berakni

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Benny04
#6631
de az a kép legalább az ls-bõl van, amit te csináltál, az meg nem abból van...

CoD23
#6630
nem tom nekem nem jön be

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II