Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7229
Csõ lack !
Teh ezzel szerintem se kell foglalkozni pár fiatalabb gyereknek bántja a csõrét hogy mink letöltjük a free cuccokat és megnyujtjuk rakunk neki kereket meg ilyesmi....
Szerintem csak ijesztgetnek...
Ha Kata nemmeri feltenni az oldalra akkor felteszem én nekem meg aztán kültdhetik a levelet.
Elsõnek is gondolkozzatok már azt se tudja hol lax meg ilyenek...
Beperelni ?? pfffffffff<#mf1><#mf1><#mf1><#mf1><#mf2>

#7228
ok de mi a cim

6milan6
#7227
Amelyik jelenleg nem érhetõ el.<#hehe>

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7226
melyik ez az oldal?

#7225
nekem betölti ....

wazul
#7224
nekem se

6milan6
#7223
Nekem nem, biztos duzzognak a modok miatt.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7222
Valakinek betölti a német oldalt?😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

joci14
#7221
nekem ezt irja: 500 Internal Server Error

yamaha26
#7220
Nemtudom mit pattognak a németek, az õ oldalukon pl. fent van a bálaszállító pótkocsi(Ballen Wagen), a 3-as frontkasza amelyeket Lack csinált, vagy átalakított!! Szerintem õ is tudna reklamálni náluk, hogy szedjék le!! Ennyi
Amúgy ezt én se értem, ha free akkor miért copyright?? A read me- ben úgyis benne van, hogy ki csinálta.

6milan6
#7219
http://www.acids-mods.de.tl/Kr.oe.ger-Drehschemel.htm
Lap alján van a letöltés.

Remélem ebbe is belekötnek.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#7218
Mentéshez is kell írni pozíciót a vehicles.xml-be.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7217
bocs ha hülyeséget kérdezek de nem találtam a kröger pót letöltésére irányuló linket csak képeket láttam itt a fórumon. Esetleg valaki megtudna dobni egy linkel??? Elõre is THX

#7216
ellenõrzéskép letöltöttem,gond nélkül lejött
#7215
nekem lejött majdnem 37 mb

Martinez01
#7214


próbálkozok😄

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#7213
Amióta felraktam a grass modot azóta nem tudok új gépeket berakni. Valami ötlet?
#7212
nem tudjuk tölteni a rábát....help

joci14
#7211
ezt nem lehet letölteni

kispalko
#7210
Nektek se számolja a gabonát a kröger pótkocsi mert nekem hülyeséget ír ki.

kispalko
#7209
Hello valaki be tudná nekem linkelni 13 fejes ekét mert amit találtam az oldalon azt nem tudom letölteni. Kösz.

CoD23
#7208
a raba steiger be tudja valaki rakni??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Kata
#7207
Alszom rá egyet, meg meg akarom várni a német suttyó válaszát "kedves" levelemre.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#7206
akkor rá a 10%-os méretnövelést, bele a Claas hangot, meg ha van vmi bibi, javítani, és mehet 1.3-nak fel 😄

[/cserf][/fülünyúl]

6milan6
#7205
Lexion 1.2-n amit elsõre tapasztaltam: gyári fendt hang/fizika, állandó 7-8 km/h aratási sebesség, hátsó világítás.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

DJKonya
#7204
a html az megy, de az angol az nem annyira😞

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

Toby0501
#7203
És a következõ hsz-ben énis válaszoltam 😉

#7202
Szerintem tedd fel a cuccokat. Mit tudnak csinálni? Beperelnek? Annyira röhejes, de Te tudod. Más oldalakon is ki vannak téve a cuccok.

Ja tegnap este megtalálták a 3 tengelyes Kröger pót képeit. Csak a letöltést hiányolták. 😊 Meg engem annyira nem érdekel az ilyen fajta copyright, pereljen be, vagy csináljon amit akar. Egyébként a németeknél a legutolsó suttyó is ráteszi a copyright-ot arra a cuccra, amit mondjuk Giants editorban megnyújt kétszeresére. Múltkor találkoztam ilyennel. Szánalom.

Az acidosok tényleg szépen dolgonak, csak a felfogásuk nagyon rossz. Ingyenesen elérhetõ cuccokra copyright??....

Kata
#7201
Tudsz alapvetõ html-t? Beszélsz angolul?

[/cserf][/fülünyúl]

DJKonya
#7200
én átveszem😛

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

Kata
#7199
Vagy átadom valakinek az oldalt meg az e-mailt, nem kell nagy html tudás a bõvítéshez...

[/cserf][/fülünyúl]

6milan6
#7198
Szerintem nem, olyat a lengyel fórumon láttam, majd megnézem azt is. Nekem volt egy 10%-al megnövelt, csak elveszett, mikor a 1,5 hónapos HDD úgy gondolta befejezi munkásságát a gépemben.:S

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

Kata
#7197
Tudom, épp azt szándékoztam megtenni, mert összegyûlt pár holmi. De ezek után nem tudom csinálom-e. Még a végén tényleg csinálnak valamit ezek a suttyók, kinézem belõlük.

[/cserf][/fülünyúl]

#7196
Most erre mit lehet mondani? Nem is foglalkozok az ilyen hülyeséggel.

Ja Kata, pár napja küldtem cuccokat amiket ki lehetne tenni az oldalra.

Kata
#7195
Eh má 😄 Majd nézd meg légyszi. Meg nem tudom, hogy a méretben megnövelt Lexion került-e fel az oldalra, tudod probléma volt a méretarányokkal a gépeknél.

[/cserf][/fülünyúl]

6milan6
#7194

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

Kata
#7193
Egyébként itt a levél, amit kaptam:

"Acid_Burn84à160" <Acid_Burn84@***.de> írta:


Hey, nice that you post my mods on your site!
BUT:

Didn´t you read the copyright rules?

You may not upload my mod, and put it on your site by seperate dl link!

You may just place a link to my homepage, that people can download it from there!

Please do this, THAT ARE COPYRIGHTS!
That can give much trouble

MFG


És a válaszom:
1. I don't know which mods are yours and I think you can't prove it to it is really your work. I don't know who are you because not we looking for items on the web, they has been sended by our visitors.
2. It is all free mods, otherways them would be not downloadables free.
3. If you put a readme into zip, all will know who make it.
4. But nobody cares about who the fuck made it. All ppl wanna just playing.
5. I know to you haven't bought really copyright just want to grown the traffic of your own website. You need to know, I hate liars.
6. Take me to court if you want, we have lawyers too.
7. Our own mods are even on other websites without any asking, and we don't cares about it because we know the point no.4 and we aren't pitiful hams who wanna be celebs.

That is our opinion about your fake copyright. But please tell us which ones is your mods because I want delete it from our site after that. We are a professional site with professional mods (no matter who's), that's because half of Europe visit us, and we needn't the works of threatening nobodies.
Yes, you are the first of mod makers who write us an e-mail like this. Others was glad to their great works has been appeared even our site.

Best regards MF,

[/cserf][/fülünyúl]

#7192
Vagy a lengyelek modjait.....

Kata
#7191
A lexion 1.1-nél azért mi nagyon sokmindent megváltoztattunk.

Milán: múltkor kérdeztem, hogy a lexion 1.2 mennyivel lett jobb, de nem kaptam választ.

[/cserf][/fülünyúl]

#7190
Dehát ingyenes a dolog, akkor nemtom mit paráznak rajta, ha fizetõs lenne és mi kemény hackerek feltörtük volna XD, akkor megérteném a dolgot, dehát így....? Változtatások, ki lett pár hiba javítva, pl a lexinál. A DF szerintem nem lett valami jó, hogy megérné balhézni, ha kell tartsák meg maguknak. (én az nh-t meg a lexit használom)

Kata
#7189
Errõl van szó.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#7188
Itt nem szidás van, csak valamit nem találtak honnan tölthetõ le. És innen a fórumról letölthetõ minden. 😄

[/cserf][/fülünyúl]

6milan6
#7187
Szerintem is "veszélyes" dolog. Szinte már minden felkerült modnak volt vízhangja német /francia fórumokon, hogy miért tettük fel, miért változtattunk rajt. Legutolsó esetben a 3 tengelyesre módosított Kröger pótkocsit vitatták meg. (a letöltõ link azért kellett volna nekik). Valahol megértem õket, saját mod, a readme-ben is bent van érthetõen, hogy melyik fórumról lehet tölteni. Viszont õk is éppúgy felteszik mások módjait, többek közt Lack bálaszállítós pack-ját. Nem hinném, hogy kértek rá engedélyt.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

DJKonya
#7186

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

Kata
#7185
linket pls

[/cserf][/fülünyúl]

DJKonya
#7184
aha jah én is néztem a német fórumon szídnak minket<#hehe>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7183
Pont milánnal van najuk a németeknek, hogy bemerte tenni ide a DF kombájnt, meg gondolom meg látták a módosításokat is. Aztán elkezdték szidni a magyarokat.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7182
Melyik moddal van most bajuk?? Az oldal hasznos szerintem nem kellene megszüntetni. Milánnak is kapóra jött mikor elvesztette a modok egy részét.😊

#7181
itt a rába i3d linkje
http://data.hu/get/407096/raba_steiger.i3d.html
Kata
#7180
Frissíteni akartam az oldalt újabb letöltésekkel, de kaptam megint egy levelet egy német mod készítõtõl, hogy az õ modját is feltettem, és azt nem lehet a copyright miatt, mert csak az õ oldalára mutató linket lehet.
Ilyen alapon gyakorlatilag mindent le lehetne törölni az oldalunkról, mert gyakorlatilag mindegyik idegen forrású munka rajta. Innentõl kérdéses, hogy érdemes-e fenntartani az oldalt, vagy bevállaljuk, hogy nem foglalkozunk az ilyen valószínûleg hamis copyright-al pattogó emberekkel, de akkor ha írnak az extrának, azok minden kérdés nélkül megint törlik az oldalunkat.

[/cserf][/fülünyúl]