Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Teh ezzel szerintem se kell foglalkozni pár fiatalabb gyereknek bántja a csõrét hogy mink letöltjük a free cuccokat és megnyujtjuk rakunk neki kereket meg ilyesmi....
Szerintem csak ijesztgetnek...
Ha Kata nemmeri feltenni az oldalra akkor felteszem én nekem meg aztán kültdhetik a levelet.
Elsõnek is gondolkozzatok már azt se tudja hol lax meg ilyenek...
Beperelni ?? pfffffffff<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf2>#mf2>
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
Amúgy ezt én se értem, ha free akkor miért copyright?? A read me- ben úgyis benne van, hogy ki csinálta.
Lap alján van a letöltés.
Remélem ebbe is belekötnek.😄
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
próbálkozok😄
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
[/cserf][/fülünyúl]
[/cserf][/fülünyúl]
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
Ja tegnap este megtalálták a 3 tengelyes Kröger pót képeit. Csak a letöltést hiányolták. 😊 Meg engem annyira nem érdekel az ilyen fajta copyright, pereljen be, vagy csináljon amit akar. Egyébként a németeknél a legutolsó suttyó is ráteszi a copyright-ot arra a cuccra, amit mondjuk Giants editorban megnyújt kétszeresére. Múltkor találkoztam ilyennel. Szánalom.
Az acidosok tényleg szépen dolgonak, csak a felfogásuk nagyon rossz. Ingyenesen elérhetõ cuccokra copyright??....
[/cserf][/fülünyúl]
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
[/cserf][/fülünyúl]
Ja Kata, pár napja küldtem cuccokat amiket ki lehetne tenni az oldalra.
[/cserf][/fülünyúl]
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
"Acid_Burn84à160" <Acid_Burn84@***.de> írta:
Hey, nice that you post my mods on your site!
BUT:
Didn´t you read the copyright rules?
You may not upload my mod, and put it on your site by seperate dl link!
You may just place a link to my homepage, that people can download it from there!
Please do this, THAT ARE COPYRIGHTS!
That can give much trouble
MFG
És a válaszom:
1. I don't know which mods are yours and I think you can't prove it to it is really your work. I don't know who are you because not we looking for items on the web, they has been sended by our visitors.
2. It is all free mods, otherways them would be not downloadables free.
3. If you put a readme into zip, all will know who make it.
4. But nobody cares about who the fuck made it. All ppl wanna just playing.
5. I know to you haven't bought really copyright just want to grown the traffic of your own website. You need to know, I hate liars.
6. Take me to court if you want, we have lawyers too.
7. Our own mods are even on other websites without any asking, and we don't cares about it because we know the point no.4 and we aren't pitiful hams who wanna be celebs.
That is our opinion about your fake copyright. But please tell us which ones is your mods because I want delete it from our site after that. We are a professional site with professional mods (no matter who's), that's because half of Europe visit us, and we needn't the works of threatening nobodies.
Yes, you are the first of mod makers who write us an e-mail like this. Others was glad to their great works has been appeared even our site.
Best regards MF,
[/cserf][/fülünyúl]
Milán: múltkor kérdeztem, hogy a lexion 1.2 mennyivel lett jobb, de nem kaptam választ.
[/cserf][/fülünyúl]
[/cserf][/fülünyúl]
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
http://data.hu/get/407096/raba_steiger.i3d.html
Ilyen alapon gyakorlatilag mindent le lehetne törölni az oldalunkról, mert gyakorlatilag mindegyik idegen forrású munka rajta. Innentõl kérdéses, hogy érdemes-e fenntartani az oldalt, vagy bevállaljuk, hogy nem foglalkozunk az ilyen valószínûleg hamis copyright-al pattogó emberekkel, de akkor ha írnak az extrának, azok minden kérdés nélkül megint törlik az oldalunkat.
[/cserf][/fülünyúl]