Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7579
frissteni kell a video kártyát.
még mielõt megkéded hogy kell az lap alján van keresõ és már volt belinkeve hogy honna lehet frissíteni

#7578
feltettem a játékot..elakartam inditani de valami sz*rságot kiirt az én angol forditásom szerint: telepicsd a video kártyád...de ha nem lenne föltelepitva nem is tudnák semmivel se jáccani...pedig nyomom a st v4 et meg a v3 at is..mi lehet a gond szerintetek?

#7577
Néztem a faq de nincsen benne amit kerestem meg kerestemis de nem ugy van h vehiclesekkel :Sés te véletlenül nem tod ugy felrakni ???? megköszöném!!
nandorb
#7576
ugyes vagy le a kalapal

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#7575
jólvan gibic kösz thx
#7574
Itt a példa: keresés a lap alján, de ne fáradj én 1 perc alatt megtettem: 6285-hszben az alap kfarm van, 7069-hszben meg a módosított ami grass moddal is mûködik ennyi lett volna.

#7573
valakinek megvan a triplakerekes fendt??
me nekem az kéne
pls külgyön valaki linket
köszönöm
#7572
hát sajnos nem tudom lehet rosszul raktál be valamit vagy valami fájl hiányzik:S
#7571
Ez abszolút fölösleges, egyszer már csinált valki egyet, még az elején az addigi összes modból, de utánna 10 hszel ugyanúgy keresték. Amúgy meg ha rákattint a faq-ra akkor kata honlapját hozza be és onnan elég sokmindent lelehet tölteni, csak innen látszik hogy a faq nem sokan nézik. (Kinek nem inge........) És a lap alján lévõ keresõ is hasznos csak két kattintás és megvan.

#7570
meg kinek van meg vagy honnanlehet le szedni a K farmot pls irjátok le pls thx
#7569
topisz nekem meg van de van 1 problémám a claas lexion 600 meg a claas xerion 3800 ilyen láthatatlan félig meg minden féle szinü nem tugyátok mlrt van ????? PLS HELP PLS
#7568
csá
pls tedd már fel valahova az 5 tengelyes potot mert kéne nekem
köszi
#7567
Hali nem tud valaki olyan lucerna csomagot felrakni h a K-farmot használja és a vehiclesek is mellékelné ?? elöre is köcce!!!
DJKonya
#7566
mi meg menjünk aratni?😛

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

meggabor09
#7565
mondjuk ebben igazad van
de hát az ilyen meg vessen magára

DJKonya
#7564
ami azt illeti egy ilyen linkgyûjtemény se érne egyeseknek semmit.... még onnan se tudná némejik letölteni

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

meggabor09
#7563
én megtaláltam mindent ami nekem kellett
kfarmot használom stb
nem magamnak akarok jó ezzel Legenda hanem az ilyen értelmi fogyiknak akik betévednek ide

DJKonya
#7562
na persze persze...... ezzel magadnak akarsz jót nem másoknak......<#mf1><#mf2>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7561
ugyan úgy teis megcsinálhatod, de mivel van F.A.Q, és a készítõk nem azért szenvedtek vele annyit hogy a lusták ne használják, akkor így jártak.
az meg a legnagyobb szégyen hogy nemtudnak egyesek egy játékot feltelíteni

#7560
Hello!
Majdnem az összes fórumozó azzal a 72 mb-os játékkal játszik de ahagy érzed<#wow3>.Amúgy meg a rar fájlokat ki kell csomagolni (kicsomagolni pl. a winrar programmal lehet).

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

meggabor09
#7559
valaki aki régebbóta itt van az csinálhatna egy oylan hozzászólást amiben benne van minden link
pl.: alap játék(teljes), demo, kfarm, grassmod, traktorok, vontatmányok, kombájnok, mod-ok, stb hogy az ilyen balf*sz nem olvasni tudók is megtaláljanak mindent.
megjegyzés: én egyszer végigolvastam a forum-ot és van annyi agykapacitásom hogy nagyjából tudom hogy mi hol van de aki erre lusta akkor ezeknek jó lenne ez a hozzászólás
- EZ CSAK EGY ÉSZREVÉTEL A GYENGÉBB KÉPESSÉGÛ EMBEREKRE VALÓ TEKINTERE!!!
AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA

DJKonya
#7558
itt a birtokom madártávlatból😛 felmásztam a hegyre a JD-vel + 2 pótkocsi😄 lent még aratok éppen oda mentem csak mondom felnézek😛

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#7557
ég a lámpa<#beka3>


CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7556
teljes játék !!!!!!!!!!!

CoD23
#7555
Lack hogy állsz a Rábával??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7554
abba van a játék ami kb 100 mb, a többi csak egy másik demó játék

#7553
ez a 698,68 mb-s az a teljes játék?vagy még valamit kell mellé szedni le?

wazul
#7552
Lack kész van már a Rába??

#7551
ha azt se tudod hogy mit kell azokal a fájlal csinálni akkor ellehet takarodni mert akkor biztos hogy a játal se fogol játszani ha ennyit nemtudol megcsinálni.
és van aki vissza olvass és nem kell minden 2 hsz-be leírni hogy mondja már meg vki, mert mi nem vagyunk olyanok hogy nem olvasunk vissza

#7550
Szoboszlai eltakarodj most már szétqrod a fórumot Te *kör*llat. Hogy engedhetnek netközelbe ilyen kis értetleneket.

#7549
na irjátok má meg hogy mit kell vele csinálni ha letöltöttem
#7548
kérlek nandor a nevemet 2 oo-val orim..és kinek van kedve hajnali 1 kor keresgetni 20 oldalakat?ennyi..

ZTM
#7547
hy all vki mondjon má 1 obj>i3d konvertáló progit mer akkor nem lesznek új gépek pls link,név mind1 pls fontos

#7546
na hallljátok mit kell ezek kell csinálni
#7545
figyi a lap alján van 1 keresõ
abba beirod ezt!!: ls2008
OKÉS???

#7544
kislalik mit kell csinálni ezekkel a rar fájlokkal
#7543
hé kislalik ez demo
#7542
na linkeldd be ide hogy itt is be legyen
#7541
Hello!
Ez az utolsó:http://data.hu/get/306401/Landwirtschafts-Simulator_2008.rar <#mf1>

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

#7540
Akkor olvass vissza utolsó húsz oldalban benne van a link ahonnan le lehet tölteni ha nem találod olvass vissza még többet!!!

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#7539
szabi34 már kerestem google is
nandorb
#7538
egy hsz. be nem fert volna el:kul. olvas vissza tobb oldalon is van likelve ha ennyire nem vagy kepes akkor menny nyavogj mashol nem neked valo ez a topik

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#7537
OLVASS VISSZA ha arra lusta vagy ott a google!!!

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#7536
na zseni mondd meg má hogy honnan lehet letölteni ajátékot
#7535
Olvass már visssza vagy 10x be van linkelve!!!!!!!!!!

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#7534
letölteni
#7533
csá megmondanátok nekem hogy honnan lehet a játékot
#7532
csá
meggabor09
#7531
sziasztok most kaptam meg ezt a játékot és már leszedtem hozzá a kfarmot is és szerintem nagyon jó játék
sok sikert a további modellek gyártásához
rendszeresen figyelem a forumot és szedem a jó dolgokat
csak így tovább

nandorb
#7530
na ez jo kerdes de dj norbo seholo se hasznalja ha nem valtozik meg szolunk valakinek hogy valtoztassak meg a velemenyet

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life