Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7629
Mind a 4 rar fáljt szed le csomagold ki és a data mappa tartalmát másold a játék data mappájába

#7628
mi használjuk..Nincs sok aratnivaló...és megteszi ez is 😄 Az szép :S

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

meggabor09
#7627
azám csak mi nem használjuk mert a szomszédnak TSZ-bõl hozunk egy kombájnt és azzal lecsapjuk hamar
most egy zsír új John Deere-al lett levágva ami sikeresen jobb elsõ durr defektetkapott mert valami 13 centin kivágta :S

#7626
Nekünk is van Claas Europánk XD naon vad gép 😄😄😄😄

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

meggabor09
#7625
én elõtte felraktam a grassmod-ot amiról van itt az oldalon egy link de ne kérdezd hogy hol
keresd vissza

meggabor09
#7624
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00158.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00159.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00161.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00162.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00163.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00164.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00165.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00166.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00167.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00168.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00169.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00170.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00171.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00172.jpg

16gaborm
#7623
Ha most szedem le a #7068 hsz.bõl a K-Farm grass nevû modot,ezt csak felrakom is és mûködik vagy kell még elötte leszednem vmi "alapozó" mod-ot?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

meggabor09
#7622
csak ez olyan markoló amit a traktorra kell akasztani és a kardán hajtja a szivattyúját és a karokkal lehet irányítani
arra használjuk hogy az állatok alól a maradékot felrakni az utánfutóra vagy a trágyaszóróra

meggabor09
#7621
igen pill és megvan a feltöltés és utána belinkelem

#7620
Ez nem az.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7619
a markolóról msotudnál fel rakni képet érdekel hogy néz ki

CoD23
#7618
de ha vehicleTypes-bõl kiveszem ezt(<type name="frontlader" className="Frontlader" filename="data/new_scripts/vehicles/Frontlader.lua"/>😉 a sort akkor nem kürtöl de nincsenek is benn a gépek?

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#7617
mi van vele??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#7616
mostmár addig eljutottam hogy a start elõtt bejön a vonatkürt mi lehet a gond még mindig??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

meggabor09
#7615
a gépparkunkról teszek fel képeket (nem mindrõl de ha kell másról is akkor a hétvégén tudok szolgálni hangokkal videóval és képekkel is csak szóljatok ha kell)
MTZ 820.2
MTZ 50
Zetor 3011 (épp fülke nélkül, amúgy van hozzá)
Claas Europa
forgózsámolyos romániai 2tengelyes pótkocsi
tárcsa
3 fejes eke
2 fejes váltvaforgató eke
2 fejes eke
vetõgép
markoló
kis disznószállító utánfutó

#7614
Szerintem ez Kirovets...K-701 XD

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

ZTM
#7613
hy all vki nem tud vmit a zt300-ról úgy érzem mintha kész lenne de nem értek a lengyel fórumho

meggabor09
#7612
claas europa az bivajabb gép és szebb
oldalt van az ülése
arról képet is meg hangot is tudok szerezni mert öregapámnak van egy olyanja

rambo12
#7611
valaki kössz a segítséget
Még esetleg tud valaki linkelni Epple vagy E-típusú vagy régifajta kombájnokat

+ 1 ötlet lehetne csinálni Claas Matador kombájnt vagy hasonlót

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#7610
tud valaki olyan potot linkelni amiben nincs lau kiterjesztésû fájl mert azokkal nem tok mit kezdeni és olyan pot kéne amire többet is lehet csatlakoztatni léécisve tegyetek fel vagy segítsetek hogy mit csináljak hogy menjennek a potók

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

CoD23
#7609
nah valaki abban segítsen pls!!
hogy ha berakok olyan traktor aminek van az elajén homlokrakodó nem jelenik meg pedig a kanál meg a villa igen a scrip is rendben van a careerVehiclesbe is bemásoltam, de semmi nem tom mi lehet 3 traktort próbáltam egyik se jó

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

meggabor09
#7608
ez nem rába nahem K701-es
falusi paraszt vok apám a TSZ-ben dolgozik õ mondta hogy ez az
amúgy a Grass mod + KFarm a #7069-es hozzászólásban található meg!!!+

#7607
hüha kuva jo a k farm csak 1 picit akad a gépen na mind1 majd át álitom a grafikát 😄😄
#7606
amit letöltöttél hibásan jött le és nincs minden benne ami kellene, próbáld meg mégegyszer letölteni hátha jó lesz
vagy nem úgy csinálod ahogy kellene

#7605
köszi a segítséget.
rambo12
#7604
mi a gond a Claas Dominatoraal miéert nincs színe csak egy szürke gép??
Hogy tudnám kijavítani

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#7603
olvas vissza igaz hogy tegnap vagy teganp elõt volt leírva
de az nem sok vissza olvasás

#7602
baz ne zavarjon hogy a 7570 hszban levan írha hogy hol találod meg

Daneszka
#7601
oké fõnök-.-

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#7600
Mi az hogy Rába utánzat? Akkor a rába magyar Steiger utánzat.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7599
Kapok választ?
Daneszka
#7598
sztem vmi ruszki rába utánzat......Belarus a király😄

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#7597
am gaborm keres rá a mod ra itt
#7596
application data nah meg van a mod be rakás csak irja h ebbe a mappába töröljekki mindent de nekem a dokumentumok közt ilyen nics :S:S :@
16gaborm
#7595
Vki linkelja be a Grass+K Farm mod ot KÖSZÖNÖM ELÕRE IS!!!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#7594
Lehet, hogy kérdezték már de ha módot vagy valamit berakok a játékba mit kell csinálni,hogy ne keljen elõröl kezdeni az egészet tudom van vagyis létezik ilyen beállítás.
#7593
hát ez nem vágom le szettem a k farm grass mod ot és hogyan kel fel rakni ugy mint a skineket h careervehicle-zni kell ?
#7592
nem nekem 7830-as kell!!!!!

#7591
100 milliárd % hogy nem rába. Mág csak nem si hasonliít rá.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

robi11
#7590
szentem is 1 rába steiger de az a faszkalapos átírta meg átfestette😄

CoD23
#7589
ez milyen traktor?? szentem Rába de mért van ott hogy belarus??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7588
Nem 7930at keresed?? - 934 hsz
8530 - 2533 hsz
7810 - 6868hsz

diggitydave
#7587
ZTM gyere fel msn-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#7586
mivel csak béta verzió ilyenek elõfordulhat vagy csak vmit nemjó helyre raktál
konrád91 nekem meg kellene egy rekesz sör és mégse ad senki , baz szerinted mire való a keresõ?

#7585
hát koma keresd meg 😄D:😄😄: 😄
#7584
hát a careervehicle-t nézted ?? odais be raktad ?
#7583
fiuk kéne nekem john deere 7830 as traki
meg class medion 340-es skin
köszi elõre is

patyesz18
#7582
Bocs mindenkinek de mondjátok már meg léci,h mi baj van akkor,h ha a Kröger pótot berakom minden a helyén van és nem indul el???:S

#7581
hát az a véleményem hogy ...............................(még mindig nem jo az a s...zar claas lexion 600 :S ) mind1 a nélkül is jó játék 😄😄
#7580
ember 3 hsz elõted írták le olvas már legalább anyit vissza,
ott van hogy kfarm, és akkor ahoz már csak lekel szedned a fû modot,