Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))
most egy zsír új John Deere-al lett levágva ami sikeresen jobb elsõ durr defektetkapott mert valami 13 centin kivágta :S
Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))
keresd vissza
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00159.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00161.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00162.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00163.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00164.JPG
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00165.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00166.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00167.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00168.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00169.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00170.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00171.jpg
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/meggabor/uploads/DSC00172.jpg
TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT
arra használjuk hogy az állatok alól a maradékot felrakni az utánfutóra vagy a trágyaszóróra
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
MTZ 820.2
MTZ 50
Zetor 3011 (épp fülke nélkül, amúgy van hozzá)
Claas Europa
forgózsámolyos romániai 2tengelyes pótkocsi
tárcsa
3 fejes eke
2 fejes váltvaforgató eke
2 fejes eke
vetõgép
markoló
kis disznószállító utánfutó
Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))
oldalt van az ülése
arról képet is meg hangot is tudok szerezni mert öregapámnak van egy olyanja
Még esetleg tud valaki linkelni Epple vagy E-típusú vagy régifajta kombájnokat
+ 1 ötlet lehetne csinálni Claas Matador kombájnt vagy hasonlót
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
hogy ha berakok olyan traktor aminek van az elajén homlokrakodó nem jelenik meg pedig a kanál meg a villa igen a scrip is rendben van a careerVehiclesbe is bemásoltam, de semmi nem tom mi lehet 3 traktort próbáltam egyik se jó
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
falusi paraszt vok apám a TSZ-ben dolgozik õ mondta hogy ez az
amúgy a Grass mod + KFarm a #7069-es hozzászólásban található meg!!!+
vagy nem úgy csinálod ahogy kellene
Hogy tudnám kijavítani
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
de az nem sok vissza olvasás
Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!
TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
8530 - 2533 hsz
7810 - 6868hsz
konrád91 nekem meg kellene egy rekesz sör és mégse ad senki , baz szerinted mire való a keresõ?
meg class medion 340-es skin
köszi elõre is
ott van hogy kfarm, és akkor ahoz már csak lekel szedned a fû modot,