Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CoD23
#7679
Kössz Milán mindent sikerült megcsinálni a homlokrakódónál rájöttem mit csináltam nemjól az ablakosat meg úgy csináltam ahogy mondtad Még1x thx!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

ZTM
#7678
bam+ én több dógot írtam mégis kevessebbet foglal az én dumám (ez hogy lehet??)

ZTM
#7677
allig várom lack rábáját büszke vok valamennyiõtökre hogy ennyire moddolósak vagytok mer ha az alap gameval kéne órákhosszat játszani...

#7676
császtok lenne egy problémám már vissza olvastam de erröl nincs szo benne!!!!vistám van és mikor töltene be kiir vmi game.exe hibát aki tud segiteni irjon pls!!!
ZTM
#7675
nos a nevem variációját kitaláltad abba hogy a cséplés indítása eggyetértek mer felénk 1 NH CSX 7060 van és az mikor bekapcsolja az asztalt még alighanem alapjáraton ketyeg de mikor már acséplést is akorr felpörög de nagyon

Daneszka
#7674
Laci kéne már ide:S lehetne törölni legalább 300-400 HSZ-t....hogy egy picit helyre jöjjön a topik,kis idõre...

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

6milan6
#7673
Akkor felvilágosítalak te szerencsétlen, hogy falun lakok és napi 8-12 órát dolgozok. Szóval lehet számolgatni ki mennyi idõt tölt gép elõtt. Az, hogy hülye vagy dolgokhoz, nem jogosít fel arra, hogy oszd itt az észt. Azt meg ne firtassuk, hogy mihez értek, mert kicsit el vagy tévedve.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7672
nembiztos hogy veled van bajuk, hanem ami már itt megy 1-2 hónapja.
meg olyan mindegy ha nemtudják a gépeket bettnei a játékba

meggabor09
#7671
én becsülöm akik dolgoznak a játék érdekében de szerintem nem egybõl le kéne hurrogni hogy nem ide való meg minden
tudomásul vettem és kész

#7670
szerintem az ilyeneket kelle megbüntetni mert ez a fórum nem erre való hogy más sal igy beszélnek utánna meg várják a segitséget

meggabor09
#7669
lack én nem terelni akartam a témát de ha nem tetszik akkor bocs abbahagyom
csak azt akartam hogy ha valaki csinál ezekbõl a gépekbõl a játékba valót akkor tudok szerezni képeket meg hangot ha kell
nem kéne egybõl elhajtani a náthásba
szerintem meg lehet ezt normálisan is beszélni de ha vannak olyanok akikkel nem lehet beszélni akkor annak nem itt a helye és velem meg lehet mindent beszélni szépen is
köszönöm a megértést én csak támogatást akartam

#7668
lassan háborút fognak indítani a bénák a jók ellen😄😄😄, mert nemtudnak betteni egy gépet a játékba

#7667
szerintem ne csodálkozatok hogy ha ezek uttán bárki bármit beis fog nektek link-ni, majd megnézük hogy ti mit fogtok csinálni ha pl egy lengyel avgy német oldalról kellesz leszedni a dolgokat.
Lack, Milán meg dolgoznak, vagyis én nem ismerem õket csak 2 topikot szoktam olvasni, és abból ezt vettem le.
ugyan úgy meglehet tanulni szerkeszteni gépet és meglátjuk hogy mi lesz belõle. mivel ezeket nem olyan könnyû csinálni mint ha paintba gyorsan összedobol egyet és kész

Daneszka
#7666
Lack,Milánrol és bárki másrol leszállni mert arcodba taposok szarrágó,Érti? Ha nem teccik vmi,leléphetsz innen kis takony...és te csak ne dumáljál,mert ha mi nem lennénk,hidd el szart se tudnál az LS-röl...

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#7665
Figyelj csak kisfiam, Te ne nagyon pofázz itt senkirõl anélkül, hogy ismernél is valakit. Okos legyél hülye sok van! Ha nem tetszik, el lehet takarodni. Idióta kis hülyegyerek. Ja és anyád a faszkalap meg te.

#7664
sziasztok
A Kröger pót végleges verziója még nincs kész vagy tud valaki valamit róla?

6milan6
#7663
A homlokrakodó script sorát a vehicletypes-ban a steerable gépekhez másoltad? Nekem akkor nem volt jó, mikor az implemets-hez tettem véletlenül.

Szélvédõ probléma attól lehet, hogy nem a játék mappájában nyitottad meg az adott modellt giants editorral és elmentetted. Elvileg átkell írni az i3d-ben a skin elérési útvonalát, de már nem vagyok benn biztos.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

DJKonya
#7662
eszed annyi amennyi láccik....

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7661
ZTM alias MTZ üdv.
Szerintem is de még nagyon sok mindennel ki tudnám egészíteni amit itt irtál...
Most csak 5öt mondok +-ba hozzá mert sok van és nemakarom ezzel szennyezni a topikot csak a kérdésedre válaszolva.
Szerintem ami 3 kéne a 2009-be :
1. A traktorokat lehetne venni is vagy vmi értelmet adni a játéknak ? 😮
2.pl mikor a kombájnál elindítod a rendszert (most ezt szakszóval mondom nemhiszem hogy sokan megértenék) tehát mikor elindítod a cséplést és a stb..t
akkor lehetne hangosabb a kombájn olyan felbugás ami ugy marad és ha leállítod a folyamatot akkor halkabb és ugy közlekedik. Na meg hogy mink állítsuk a magasságot.... ha túl mély a föld egynetlenség miatt feldurja a földet akkor meg kell állni mer ott elhagyja vagy akármi amivel izgalmasabb lenne....
Ez csak a 2. és már is sokat irtam 😄
3. gps vagy radaros kombájn is nagyon j lenne...
Na ennyi elég ios lez.
By
Lack, milán meg a többi ilyen kis nagyszájú faszkalapnak meg azt üzenem hogy mi a faszt kell mindenbe beleszólni ? tõled kérdezni ? Azt is kritizáljátok ami nem is hozzátok szól...
Mert tik tudtok giants editorba skint csinálni meg 1-2 dolgot mert egész nap a gép elõtt kockultok azér nemkéne ilyen nagy pofával lenni.
Mert lehet hoy ott van 1 - 2 ember aki néha ideül ehhez a redvás géphez és nyomni akar 1 kis LS-t de az izgatja amit tik itt öszebaromkodtok hogy lesz ez meg az.
Bazmeg akkor essék a dologról szó mikor már kész és nincs mirõl beszélni.
Mindenki milánt meg lackot istenesíti mert egész nap ráérnek a panelházba a gép elõtt kockulni, és így tud 1-2 cuccot megcsinálni.
de lemerném fogadni hogy 1 ha 1 parasztal összemérnéd a tudásod ebbbe a játékba elbujhatnál a ****** .....
akinek ez kell az csinálja bazmeg kockuljatok ....
ezzel basztok fel bazmeg hogy van néhány ilyen nagyképû faszkalap aki kritizálja még másnak az írásást is...
lama nob kok gecik ...
kockuljatok tovább ha már csak ehhez értetek...

CoD23
#7660
jah még 1 dolog sikerült megcsinálnom ezt a homlokrakodós mizériát , de most az van hogy nem tok beszállni a gépekbe amelyiken rakodó van a másik pedig hogy néhány gépnek az ablaka sima fehér, ezeket a problémákat hogy tudom orvosolni??
elõre is thx!!

jah és szerintem nyugodtan törölhetitek az ilyen segítségkérõs hozzászólásokat miután valaki megpróbált segíteni, vagy az ilyen dolgokat is bele kéne írni a FAQ-ban!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#7659
de figy van házigazde tudna rendet tartani nem , vagy ha az nincs akkor mondjátok a modiknak hogy legyen más pl: Lack, Milán azt kalap, ez az én zuvenír véleményem <#worship>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

6milan6
#7658
Békén hagynátok már? Örüljetek neki, hogy a Rábának is nekiállt, erre mást nem lehet olvasni, mint hogy ezt meg azt csináljon.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7657
Tényleg szörnyû ami itt megy.

BMW320i
#7656
Hihetetlen mi lett ebbõl a topikból.

DJKonya
#7655
<fuelCapacity>660</fuelCapacity> az az üzemanyag tartály befogadóképessége de mind1😄

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

rambo12
#7654
Lack csinálsz Claas Europa kombájnt???
Lécci csinálj sokan szeretik ezt a típust

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

ZTM
#7653
hy all sztem a ls2009-nek így kéne kinéznie:jobb grafika (látóhatár)nem nagyobb gépigény,sûrûbb magasabb búza, magasabb és sûrûbb tarló,a kombájnok szalmáznak ami látszik is a földön,bálázó,kukorica,napraforgó,multiplayer,silózó,marhák,a keréknyom a földbe marad,porzik a földút,ha esik az esõ rodhat nagy sár lesz és a traktor koszolódik,+kapar a nehéz sújjal a traki stb.de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is sztem így lenne a game az igazi legyõzhetetlen ász és ti mit változtatnátok még pls írjatok érdekel

#7652
elvileg ugy kell hogy a K700.xml megnyitod jegyzet tömben és ebbõl"</motor>
<fuelCapacity>660</fuelCapacity> át írod a "660"-at nagyobb számra
de ne sokkal növeld meg
de nem bizti

#7651
EZT A SORT
<motor minRpm="400" maxRpm="1300 1600 2500" brakeForce="190" forwardGearRatio="202.78" backwardGearRatio="204.18" differentialRatio="0.08" rpmFadeOutRange="2560"> <torque rpm="500" torque="100"/> <torque rpm="600" torque="107"/> <torque rpm="700" torque="200"/> <torque rpm="800" torque="144"/> <torque rpm="900" torque="184"/> <torque rpm="1000" torqu
AMIKOR MEGPADLÓZOD A GÁZT 2KERÉKRE UGRIK.

DJKonya
#7650
lehet hogy a grafikai beállítások

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

ZTM
#7649
kösz majd +nézem

#7648
Hello
Tudja valaki melyik fájlban kell átírni, hogy a búzát elöbb töltse be? (h milyen távolságról lehessen látni, mert elég idegesítõ hogy hátranézek és sárga amit már learattam)

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

DJKonya
#7647
annyit tudok hogy ezen kell kalkulálni
<motor minRpm="700" maxRpm="800 1000 1700" brakeForce="10" forwardGearRatio="3.5" backwardGearRatio="3.5" differentialRatio="6.0" rpmFadeOutRange="4">
<torque rpm="700" torque="1.8"/>
<torque rpm="1000" torque="1.9"/>
<torque rpm="1200" torque="2.1"/>
<torque rpm="1500" torque="2.1"/>
<torque rpm="1600" torque="1.0"/>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

ZTM
#7646
hy all vki nem tudja hogy hol kell a gépek sebességét és erejét csökkenteni pls segítsen aki tud

#7645
Ha ide írsz legalább rendesen írj ha tudsz egyáltalán

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

DJKonya
#7644
te már megint itt vagy? azt hittem azér nem írsz mer magyartanárhoz jársz de ezekszerint nem

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7643
Claas Europa kénne csiánli
#7642
ac3d-n kívül milyen progival lehet még készíteni cuccokat (traktor,stb...)

claaslexion
#7641
hali!
tudja valaki hogy kell aratási sebességet növelni?
+ a K700-ast kicsit fürgébbé és erõsebbé tenni?

wazul
#7640
köszi a válszt Lack

CoD23
#7639
tudna valaki segíteni???

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

DJKonya
#7638
ejjha alig várjuk😊😊

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

CoD23
#7637
juppi!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7636
játszanék én a játékkal de nem tom hogy hogy kell meg csinálni és minek csináltok ajátéknak odalt ha nem lehet kérdezni és te valaki te olyan nagy sztárvagy hogy bárkit elküld hecc
#7635
Alakul! Ma valamikor közzé akarom tenni.

#7634
bocsika 😄 offolom az ilyen témát 😄

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

#7633
játszanék én a játékkal ha megtudnám csinálni. de minek csináltok oldalt a játéknak ha nem lehet kérdezni sem
wazul
#7632
Lack mi a helyzet a rábával??

CoD23
#7631
Segíts pls Lack!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7630
Nem kéne offolni, van külön mezõgazdasági topik is lehet menni innen.
Szól ez meggabor09 -nek és MarLine-nak.