Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
meg olyan mindegy ha nemtudják a gépeket bettnei a játékba
tudomásul vettem és kész
csak azt akartam hogy ha valaki csinál ezekbõl a gépekbõl a játékba valót akkor tudok szerezni képeket meg hangot ha kell
nem kéne egybõl elhajtani a náthásba
szerintem meg lehet ezt normálisan is beszélni de ha vannak olyanok akikkel nem lehet beszélni akkor annak nem itt a helye és velem meg lehet mindent beszélni szépen is
köszönöm a megértést én csak támogatást akartam
Lack, Milán meg dolgoznak, vagyis én nem ismerem õket csak 2 topikot szoktam olvasni, és abból ezt vettem le.
ugyan úgy meglehet tanulni szerkeszteni gépet és meglátjuk hogy mi lesz belõle. mivel ezeket nem olyan könnyû csinálni mint ha paintba gyorsan összedobol egyet és kész
Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!
A Kröger pót végleges verziója még nincs kész vagy tud valaki valamit róla?
Szélvédõ probléma attól lehet, hogy nem a játék mappájában nyitottad meg az adott modellt giants editorral és elmentetted. Elvileg átkell írni az i3d-ben a skin elérési útvonalát, de már nem vagyok benn biztos.
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
Szerintem is de még nagyon sok mindennel ki tudnám egészíteni amit itt irtál...
Most csak 5öt mondok +-ba hozzá mert sok van és nemakarom ezzel szennyezni a topikot csak a kérdésedre válaszolva.
Szerintem ami 3 kéne a 2009-be :
1. A traktorokat lehetne venni is vagy vmi értelmet adni a játéknak ? 😮
2.pl mikor a kombájnál elindítod a rendszert (most ezt szakszóval mondom nemhiszem hogy sokan megértenék) tehát mikor elindítod a cséplést és a stb..t
akkor lehetne hangosabb a kombájn olyan felbugás ami ugy marad és ha leállítod a folyamatot akkor halkabb és ugy közlekedik. Na meg hogy mink állítsuk a magasságot.... ha túl mély a föld egynetlenség miatt feldurja a földet akkor meg kell állni mer ott elhagyja vagy akármi amivel izgalmasabb lenne....
Ez csak a 2. és már is sokat irtam 😄
3. gps vagy radaros kombájn is nagyon j lenne...
Na ennyi elég ios lez.
By
Lack, milán meg a többi ilyen kis nagyszájú faszkalapnak meg azt üzenem hogy mi a faszt kell mindenbe beleszólni ? tõled kérdezni ? Azt is kritizáljátok ami nem is hozzátok szól...
Mert tik tudtok giants editorba skint csinálni meg 1-2 dolgot mert egész nap a gép elõtt kockultok azér nemkéne ilyen nagy pofával lenni.
Mert lehet hoy ott van 1 - 2 ember aki néha ideül ehhez a redvás géphez és nyomni akar 1 kis LS-t de az izgatja amit tik itt öszebaromkodtok hogy lesz ez meg az.
Bazmeg akkor essék a dologról szó mikor már kész és nincs mirõl beszélni.
Mindenki milánt meg lackot istenesíti mert egész nap ráérnek a panelházba a gép elõtt kockulni, és így tud 1-2 cuccot megcsinálni.
de lemerném fogadni hogy 1 ha 1 parasztal összemérnéd a tudásod ebbbe a játékba elbujhatnál a ****** .....
akinek ez kell az csinálja bazmeg kockuljatok ....
ezzel basztok fel bazmeg hogy van néhány ilyen nagyképû faszkalap aki kritizálja még másnak az írásást is...
lama nob kok gecik ...
kockuljatok tovább ha már csak ehhez értetek...
elõre is thx!!
jah és szerintem nyugodtan törölhetitek az ilyen segítségkérõs hozzászólásokat miután valaki megpróbált segíteni, vagy az ilyen dolgokat is bele kéne írni a FAQ-ban!!
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
Lécci csinálj sokan szeretik ezt a típust
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
<fuelCapacity>660</fuelCapacity> át írod a "660"-at nagyobb számra
de ne sokkal növeld meg
de nem bizti
<motor minRpm="400" maxRpm="1300 1600 2500" brakeForce="190" forwardGearRatio="202.78" backwardGearRatio="204.18" differentialRatio="0.08" rpmFadeOutRange="2560"> <torque rpm="500" torque="100"/> <torque rpm="600" torque="107"/> <torque rpm="700" torque="200"/> <torque rpm="800" torque="144"/> <torque rpm="900" torque="184"/> <torque rpm="1000" torqu
AMIKOR MEGPADLÓZOD A GÁZT 2KERÉKRE UGRIK.
Tudja valaki melyik fájlban kell átírni, hogy a búzát elöbb töltse be? (h milyen távolságról lehessen látni, mert elég idegesítõ hogy hátranézek és sárga amit már learattam)
Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"
<motor minRpm="700" maxRpm="800 1000 1700" brakeForce="10" forwardGearRatio="3.5" backwardGearRatio="3.5" differentialRatio="6.0" rpmFadeOutRange="4">
<torque rpm="700" torque="1.8"/>
<torque rpm="1000" torque="1.9"/>
<torque rpm="1200" torque="2.1"/>
<torque rpm="1500" torque="2.1"/>
<torque rpm="1600" torque="1.0"/>
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"
tudja valaki hogy kell aratási sebességet növelni?
+ a K700-ast kicsit fürgébbé és erõsebbé tenni?
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
Szól ez meggabor09 -nek és MarLine-nak.