Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lippet
#7729
ki is csinálta annó a rábát? balogh?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

ZTM
#7728
köszi

#7727
Azt teszed be amelyik Neked szimpatikus.

6milan6
#7726
Amúgy köszi a Rábát, neked is, meg mindenkinek, akinek köze van hozzá.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7725
ATi kártyákkal problémája van a játéknak? Nekem nvidia-s kártyám van.

ZTM
#7724
ne nekem jo de én csak a normálkerekeset raktam be

6milan6
#7723
Giants editorban az indoor cameránál átkell írni a x,y,z rotationt 0, 180, 0-ra.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7722
ZTM neked is fehér a Rába? Elvileg nem kéne, hogy fehér legyen. Nem tudom miért fordított a fejmozgás, megpróbálom kideríteni.

#7721
aha ati karim van
ZTM
#7720
ok majd holnap most dédelgetem az új rábát

ZTM
#7719
Lack nagyon fasza de mi a faszé van az hogy ha belsõ nézetbe jobbra nézek balra néz és fordítva

#7718
data.hu aztán személyes üzenetben megadod a linkjét. ennyi.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7717
nekem is fehér, nem tudom miért:/ ATI videó kártyád van? Editorban is fehér bármivel is próbálkozok

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

ZTM
#7716
jo de el akarom rejteni az illetéktelenektõl(germánok)és ha joe beleegyezik +próbálhatjuk

#7715
feltettem mind a 3 at!!! de 1 bajom van! fehér mind3!! ez miért van?? nektek is fehér?
#7714
tedd fel valahova és küld el joe-nak. aztán ha ráér akkor átteszi reméljük i3d-be. Én már küldöm is neki a cuccokat😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

BMW320i
#7713
Lack a Király!!!Köszi!!!

KIS PUTYU
#7712
Az tökkéletes!!<#nyes><#nyes>

DJKonya
#7711
ezt garantálhatom hogy ez a legjobb LS mod ami eddig készült, ha valamelyik másik fórom le meri nyulni darabokra verem, nagyon szép meló Lack gratulálok

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

ZTM
#7710
ok és utánna

ZTM
#7709
<#taps><#taps><#taps><#taps><#taps><#taps><#taps>

meggabor09
#7708
Grat Lack
minden elismerés a tiéd
van olyan is a forumon aki megvalósítja az álmokat
Köszönjük

#7707
szerintem nincs olyan program amivel ac-ból menne egybõl i3d-be, ezért ha akrasz velevalamit kezdeni, exportáld 3ds-be.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7706
Na vissza a gépekhez. RÁBA Steiger több változatban. Csodát senki ne várjon a cuccoktól. LETÖLTÉS











ZTM
#7705
na szal ilyen az MTZ-50 sztem jo

meggabor09
#7704
szerintem nem csak az csinálhatja a modellezést akinek van papírja róla
próbálkozhat mindenki azér vannak a forumok hogy kérdezzenek és aki ért hozzá az válaszoljon

#7703
Szerintem megkéne szüntetni ezt a topikot a picsába. Aki ért hozzá az betudja tenni, tudja módosítani. Nem esik nehezére regelni egy fórumra és letudja tölteni magától is a dolgokat. Aki erre nem képes az ne játszon ezzel a játékkal

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7702
nem neked való ez a modellezgetés...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

joci14
#7701
lack a giants editorban hogy tettél rá skint ? és az xml fáljt hogy lehet hozzá rendelni ?

joci14
#7700
joe milyen progival tetted át i3dbe?

ZTM
#7699
nos hy all van 1 csomó ac3d-s cuccom mtz-50 jd kombájn stb hangsújozom nem én csináltam de keresek válalkozó szellemûeket akik át tudják tenni i3d-be és berakni a játékba aki tud jelentkezzen +próbálok 1 képet is felrakni

#7698
Ja itt befejeztem, bocs az OFF-ért a többiektõl.

#7697
24 éves vagyok, júniusban államvizsgáztam a kecskeméti GAMF-on mûszaki informatika szakon, hálózatok szakirányon. Neked milyenek vannak okoska? ejts néhány szót rõluk! Hülye kis újreg. Két évig a modellezést tanultad? Mégis hülye vagy hozzá b+.

lippet
#7696
te meg be se merted írni az adatlapodra, hogy hány éves vagy XD LooL

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#7695
szerintem meg el kéne költözni más fórumra, s csak az értelmesebb embereknek szólniXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#7694
Szerintem ezt itt abba lehet hagyni!!! Ez a topik nem az anyázás meg a többi hülyeségre jött létre! Ha ilyet akartok nyomás a gumiszobába v máshova! Rendezzétek le egymás közt. (Mindenkinek!!) Aki pedig nem a játék miatt van itt az menjen el innen. Aki diplomás az szintén nem így beszél, szerintem ezzel egyetértesz. Senki se tökéletes.

ZTM
#7693
mé te hány éves vagy?? Lack legalább csinál vmit de ha ennyire nem birod a játékot mi az kibaszottos életet keresel itt ha vmi nem tetszik el lehet menni jo??? jo??mer má kezdesz idegesítõ lenni és még nem is húztam fel magam<#violent><#violent><#boxer><#boxer><#duhos2><#action><#lama>

#7692
ha ilyen pro vagy összedobhatnál egy modot. Egy informatikus diplomát még a cigányok is megtudnak csinálni. Szerintem te is az vagy.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7691
Nagymaminál, egész nyáron. Ne kérdezd mit csinál😄

ZTM
#7690
na ide figyelj mivel te má azt gondolod hogy értékelheted ezt a játékot akko rosszul gondolod mer nem!! daneszkát + hagyd békén akinek számít az MTZ mint márka és a BELARUS azokról le lehet szálni jó??

#7689
Na figyelj az írásodból látszik hogy te is max olyan 15 éves lehetsz...
Azt hogy ki a hülyegyerek megint beszélhetnénk meg hogy ki az okos mert te biztos nem vagy az...
1 az azok nem igy válaszolnak rá..
Szerintem meg nem neked van 3 diplomád.... attól hogy paraszt vagyok attól lehetek diplomás csak tudod most hiába találod ki azt hogy neked is van mert ezt már elszurtad az elõzõ írásokkal.
arról hogy milyen diplomáim vannak megint ejthetnénk náhány szót...
mert van közte indormatikus is amikor bizony 2 évig a modellezést tanultuk....
szerintem ti itt mind csöndbemaradthatnátok és elkéne ismerni amit irtam nem ellenszegülni kis hülyegyerek módjára
a játékot kipróbálni nemkellet elég volt az hogy vki mesélt róla...

#7688
Daneszka a nevedbõl is látszik hogy a 8 általánost járod.
Én nem játszok ezzel a szarral haverom mesél róla.
Jellemzem:
Grafika = 0
Élmény = -5
a többirõl nem is írok..
figyelj azt hogy ki a kis taknyos arról még beszélhetnénk....

claaslexion
#7687
srácok!
térképet hol és mivel lehet szerkeszteni?

ZTM
#7686
hy all vannak új modokról hírek pl új traki mer pl.:zt300-nak má kész kéne lennie nem?? ,vagy vmi más claas kombájn stb a lengyel fórumho nem értek máshol+nem találtam semmit

BMW320i
#7685
Lack itt van.Laci (Caseih9400) nincs sajna , de már várom mint a Messiást.

#7684
miért holvan lack??

Daneszka
#7683
gibic: kár:S:S jöhetne minél hamarabb😊
Peti neked meg igazad van! Ha Milán+Lack nem lennének,elég szar lenne az ls,meg a topik is egy háborús övezet lenne:S(mintha most nem az lenne mondjuk,de lehetne roszabb is!)

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

CoD23
#7682
hehe teccik ez a szájot ütlek, meg arcodba taposok szarrágó <#crazya><#taps>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

BMW320i
#7681
Te elírtad a neved , amikor regeltél.Tapper helyett nem Taplót akartál írni?Milánt ismerem mert sokat dumáltunk már és falunn lakik és sokat melózik.Ja és ha Lack meg Milán nem lennének , akkor sok mod olyan lenne mint te.Ratyi.A többire nem tom kikre gondoltál de jobb is.Távozz vissza a simtraki topikba , mert szájon ütlek!!!Ja és te vagy a faszkalap meg az egész családfád!!!

#7680
Laci? Hát augusztus elõtt nem jön vissza ha minden igaz.