Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7829
lécci valaki linkelje be rábát elõre is köszi

#7828
hali srácok hova kell berakni az autopilot fájlokat????????????
PLS help

Daneszka
#7827
Viktóóóó gyere msn-re:F

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

16gaborm
#7826
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#7825
Hello!
A giants editorba jobboldalon a szürkébe van olyan hogy density, ezzel lehet állítani a sullyát.

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

#7824
Hello!
#5851 itt van a grassland!grassland=grassmod

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

#7823
Hy all !!! hol lehet a gépek önsúllyát át mókázni??? 😄 mert PL: veszem a rábákat... kocsira akasztok és kiemeli az elejét az összes a válaszokat elõre is thx<#vigyor3>

#7822
TaSsI GeRgö nemtaláltam meg pedig 8 oldalt olvastam visza
16gaborm
#7821
Bocsi segítsetek mert keresõvel se találok grass mod-os linket😞😞😞

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#7820
Hello!
Elnézésedet kérem!Nem vettem észre!Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!Rendesek vagytok mindannyian!<#eljen><#worship>

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

spawnmadrid
#7819
Szevasztok! Valaki be tudná nekem linkelni a K-farmot?? Mert a speedyshare-rõl nem lehet letölteni mert az oldal nem érhetõ el. Elõre is kösz!

#7818
kösz
Campo
#7817
Nem akarok siettetni senkit, de valaki fog-e készíteni Rába-180-ast?

Rossz az aki rosszra gondol. De hülye aki nem.

#7816
7758-ban már leírtam. Editorban kell mókúni rajta

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7815
Hello!
Úgylátom senki sem akar felvenni!:SAkkor itt megkérdezem hogy ha Giants Editorba megnyújtom a vágóasztalt attol nem arat olyan szélességben.#6324 ebben a hsz-ben benne van hogy mit kell átirni hogy jó legyen de nekem olyan nincs a az xml-ben<#szomoru1>!Légyszíves segítsetek!<#worship>

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

#7814
körülbelül 50 oldalt olvastam visza
TaSsI GeRgŐ
#7813
bátyó olvass vissza pár hsz-t

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

#7812
szevasztok valaki tudjahasználni az autopilotát valahogy?léci irjátok meg hogy kel letölteni és beteni köszönöm szépen
wazul
#7811
Lack azt szeretném megkérdezni mi van az ih ekével??

#7810
sziasztok honanlehet letölteni eszt a játékot
Martinez01
#7809
lack te nagyon PRO vagy😄 (sok ilyen modot kérünk még 😉 )

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#7808
Hello!
Légyszíves valaki vegyen fel msn-re aki 1 kicsit is ért a giants editorhoz!Msn címem:[email protected]

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

CoD23
#7807
Jó reggelt all!!
Az az egyik gondom hogy a játék inditása után így állnak a gépek , pedig szépen libasorba kéne nekik állni, a másik pedig az hogyha a fekvõ géphez közel megyek akkor kilép a játékból van még valakinél ilyen jelenség??

elõre is thx!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7806
Nem felejtetted el az AGEIA PhysX-et telepíteni?

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

#7805
szasztok..szeretnék segitséget kérni..már majdnem elindult a játék de kér valamit h teepiccsek a videókártyámnál..de már tudomásom szerint fönnt van a dx frissitése...áhh az is olyan szar..a sök tömör szarral nem is lehet mit kezdeni..ha valaki tudna segiteni megköszönném..tom h bnne van a F.A.Q.-ba h kell frissiteni meg le is töltöttem már..még egyszer HELP!!!!

wazul
#7804
Kultizok a Rábával

TaSsI GeRgŐ
#7803
Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt vietnám!

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

wazul
#7802
azt szeretném megkérdezni hogy az IH ekével és a tárcsával mi van??

#7801
okés kössz!

#7800
A trailer01.lua-t másoljátok be a script és a new_script mappába is. Majd a Vehicletypesbe mind a 2-t írjátok be!

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7799
okés
thx
#7798
betettem a 3 tengelyes krögert ugy ahogy a readme-ben levan irva és betöltés közben szól a harang és utánna semmit nem csinál:S:S:S ez mitõl lehet??

#7797
na mind1 forumtársak lépek aludni csokee
#7796
Bocsi lack h ünep ronto vok de nekem és Nandoo27 nek sem megy a kröger pot :S
#7795
én pl ami bent van aa K farmon a belarus avval vittem benne azt a nagy 5 tengelyes potot félig rakva 😄 xD alig ment 5-el a silonál meg rá mentem a rácsra és onnan továb se kép se hang xD meg se birt moccani xD
#7794
hát szentem nincsen olyan nagy suly de rakd az elejére pl a vetöt vagy valami nagyot és nehezet és szentm jó lesz
#7793
ez bagyon kemény 100 tonnás pótkocsi
de van egy kis gáz az elõl hátul ikerkerekes nagy dög johndeere elsõkerekei is a levegõbe vannak
kéne nekm nagy suly mert a kicsik nem érnek semmit
valaki külgyön már sulynak a linkjét
#7792
Grat Lack nak a rábákér kva jók 😄😄 (Y)(Y)
DJKonya
#7791
nemtudom hogy a rába zavart össze valamit vagy csak túl álmos vagyok vagy nemtudom, de nekem úgy van hogy a Pöettinger póton van hátul is vonószem és kt Pöettinger pótót húzok, de most nem tudom összeakasztani pedig az xml-be is úgy van bent mint eddig meg a giants editorba is,<#nemtudom> mindegy alszok egyet hátha holnapra jó lessz😄
bye

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7790
Olvass kicsit visszább, korábban szó volt errõl a problémáról.

Daneszka
#7789
Viktor pls gyere fel msn-re,most!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#7788
Nekem is olyan, nem tudom mitõl. Nekem több RÁBA is bent van és csak az elsõnél jelenik meg a láthatatlan fal, a többinél nem és csak az elsõnek a jobb oldalán.

#7787
Lack nagyon jók lettek a Rábák csak nálam nem tudom mivan asszem esett a savas essõ<#vigyor3> vagy nem tudom mert nincs szinük :S:S<#szomoru1>

#7786
nem, nekem is olyan

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7785
megnyitod giants editorral. Ott lessz jobb oldalon az atributesben a density. Azt írd át 1-re vayg 1,5. mind1, csak nagyobb legyen mint ami ott van.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#7784
amúgy ez csak nekem van így hogy ahova berakom a rábát ott olyan mintha egy láthatatlan fal lenne?

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#7783
ezzel sokat mondtál

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7782
túl könnyû--->editor

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#7781
Lack a rábán hogy lehet kalkulálni hogy kicsit izmosabb legyen, úgyértem hogy a duplakerekes JD simán megy a szétnyithatós kombinátorral a rába pedig emeli az orrát<#szomoru1>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7780
nem végleges ez sem