Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

16gaborm
#8037
K-Farm: #7069 H.sz

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8036
hát lehet füvet vetettél xD vagy nemtom :S 😄
#8035
lool
rambo12
#8034
Valaki meg tudná mondani honan tudám leszedni az Ac3d szerkesztõprogi teljes verzióját ingyen nem pedig a bemutató verzióját?????
Bocs a kérdésért

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

joci14
#8033
már nem azért de azt a mókás rába hangot én csináltam...

Zoli108
#8032
Éjszakai aratás

http://germantrucksimulator.hu

patyesz18
#8031
16gaborn lécci linkeld már be a K-farmot! Thx

16gaborm
#8030
K-.Farm modban 2vetõgép van azokkal mit lehet vetni,mert vetettem a sima tartájossal(pajtában van a permetezõvel ekével)de nem tudtam kivenni milyen növényt tudok azzal vetni kérlek segítsetek!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8029
joci faxxa lesz az mtz ha kész akor pls linkeld be thx 😄😄
#8028
hogy kel a giants editorban trakit tervezni ??? érdekelne 😄😄
patyesz18
#8027
Honnan lehet letölteni a grass modot??
Lécci egy linket! kössz!

joci14
#8026

#8025
má meg van de thx
#8024
nekem be tette a claas lexion 600 at a grass mod K farmon 😄 xD
#8023
Rába teherautó hangjai? Amúgy nem rossz.

spawnmadrid
#8022
Ott van a farm mellett. A kikötõ felé nezõ oldaltól egy kicsit távolabb, de nem lehet üríteni!

16gaborm
#8021
Ha felraktam a Gras+K Farm mod ot akkor miért nem tudok integrálni bele új dolgokat(traktos,pótkocsi,stb...)??????

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8020
azért mert Gras-módban ha elmented akkor ott marad ahol hagytad

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#8019
Nálam ha elmentem,minden marad ugyanabban a pozícióban,nem kerül vissza eredeti állapotába.Nem tudom miért,de nem is baj.Legalább nem kell mindig rakosgatnom.Bocs a Kröger pót kérdése miatt.

Raidmax Sagittarius: Intel Core2 Quad 2.40 GHz, ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB, 2 GB RAM.

#8018
De tudom h nézki de csak 2 nagyon vékony csík sárga benn nem olyan mint amilyennek kéne lennie

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#8017
vegyek ramot???? van 4 Gb de csak 3.25 Gb ot ismer fel az xp szóval valami más lesz

Zoli108
#8016
Sziasztok a Xerionra felakasztom a Kaweco pótot és összevissza dobálja magát,mintha a támasztó leérne vagy nem tudom,mi ennek az oka vagy fellehet vhogy csukni?

http://germantrucksimulator.hu

lippet
#8015
mivel a rába úgy néz ki XD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8014
hol találtad meg ????????????????????????????????
#8013
körger pót readmen sszerint csinálom és nem jó
#8012
Akkor marad benn a játékba, ha a mentés elindítása elõtt a mentés melletti gombra kattintasz (balról a 2.) és utánna a startra. Nálam így bennmaradnak, de minden gép visszakerül az eredeti pozícióba.

spawnmadrid
#8011
Sega all! Valaki elárulná nekem hogy a K-farmon hova kell üríteni a füvet. Mert megtaláltam a kijelölt helyet, de nem írja ki nekem a Q-t és így nem tok üríteni. Másik helyet meg nem találtam. Lécci! Thanks!

#8010
nekem is ez volt a baj truck fan de mára jo lett (vettem ramot ) de szentem ez a 2 nem függ ösze de a grass mod os K farmba nincsen silo tárolo vagy van ????? :S:SS: help
#8009
Valaki megtudná mondani hogy miért van az h leszedtem a K-farmot ami át van alakítva grasslandra vagy mi (azt ami korábban be lett linkelve 4 partra osztva ) felülirom a file-ket a data mappában és amikor elindítom a játékot csak fekete a képernyõ és se kép se hang se semmi csak Ctrl Alt Del
PLS help THX

#8008
Én nem méreteztem át semmit áttettem dds formátumba és nekem úgy jó mindegyik, amin eddig nem volt skin.
#8007
a rábának átméreteztem skinjét 1024x1024-re és így is nagy része még mindig fehér alig van benn sárga

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#8006
Eddig legalább 10x kérdeztétek meg, hogy a Kröger pót miért nem jelenik meg a mentésekben. Gratulálok. De mindenki meg van sértõdve, ha a korábban leírt választ nem írjuk le 10x ugye? Most utoljára:

A KRÖGER PÓTKOCSI BÉTA VERZIÓ EZÉRT BETÖLTÖTT MENTÉSEKBEN NEM JELENIK MEG!

Komolyan mondom bele kellene írni a FAQ -ba.

#8005
Megosztanátok velem,hogy lehet füvet vetni.Lenne egy kérdésem.Bele tettem a Kröger Pótot és az problémám,hogy amikor elmentem a játékot és betöltöm a mentést,akkor nincs ott a pótkocsi?(Nem vagyok béne,mert értek hozzá!).Valaki megtudja mondani miért van ez?

Raidmax Sagittarius: Intel Core2 Quad 2.40 GHz, ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB, 2 GB RAM.

#8004
Nem kérdeztél hülyeséget lehet füvet vetni a nyomjelzõs vetõgéppel be van linkelve

#8003
hallod hülye gyerek kébzeld vissza olvastam és olyan linkeket találtam mairöl nem tom le szedni enyi -.-"
CoD23
#8002
ha valakit érdekel csináltam a Rábáknak másik hangot letöltés ITT

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8001
Hát ha igy nem jó akkor nincs ötletem nekem igy müködött de a leirásba ami van olyan mappát kell létrehozni velchetypesnél figyelmesen el kell olvasni mert nem mindegy hova másolod trailer vagy a implement elé kell másolni próbáljátok megy igy ha igy sem jó akkor nem tudom mi lehet a probléma

#8000
csá valaki megirná a JD 8530 pozicióját
#7999
Nekem is ilyen gondjaim voltak!
1.lehetõség:A benn lévõ gépek számát lecsökkented,a nagyon lényeges gépek számára!
2.lehetõség:Másold át az LS 2008 careerVehicles fájl-ját a K-farm-ba!Csak itt lesz egy kis dolgod a koordinátákkal!De ha a K-farm careerVehicles fájl-jáan lévõ koordinátákat átmásolod egyesével a gépekhez,akkor nem kell annyit gondolkoznod,hogy milyen koordinátákat adj meg,hogy a gépek ne legyenek útba!
Ennyi az egész!Rajtad áll a döntés hogy melyik verziót csinálod! :-)

\"S hogy fregjeim szaporodnak,Előttem a lámák meghajolnak,És áldó imádság mellett,tisztelik a nevem!\"

#7998
kérdezném mi az oka ,hogy a kfam-ot ráraktam a gépemre és szaggat az egész játék.vissza olvastam az egész forumot de semmi érdemlegest nem találtam.
CoD23
#7997
kaptak a dologra a németek XD

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

rambo12
#7996
A Scania teherautó pótját hova teszi a játékba bemásoltam mindetn a meg felelõ helyre mégsincs benn a játékba vagy nem tom hogy hol van

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

DJKonya
#7995
lehet-.-

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7994
Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de lehet füvet vetni?

Raidmax Sagittarius: Intel Core2 Quad 2.40 GHz, ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB, 2 GB RAM.

DJKonya
#7993


http://landwirtschaftssimulator-mods.de/wip-scania-mit-auflieger-t3843.html (csakhogy szakszerû legyek)<#hehe>


Scania_letöltés

ez gondolom a pótkocsi

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

rambo12
#7992
claaslexion nekem is ugyan ez a problémám

quados19
nekem így van D:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\new_scripts\veichles ebben mi a hiba vagy mit kéne csináljak hogy jó legyen

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Kata
#7991
germans ftw! <#eplus2>

[/cserf][/fülünyúl]

#7990
már meg is találták <#eplus2>
Most láttam a fórumukon.

lippet
#7989
Fendt F1 Team =)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

TaSsI GeRgŐ
#7988
az msn címem ha valaki szeretne beszélgetni velem:[email protected] ritkán leszek sg-n

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨