Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

yamaha26
#8087
Kerestem a Rábára, de nem találtam képet. Ha tudsz egy olyat amin jól látszik a felirat akkor szólj és megcsinálom.

yamaha26
#8086
Nem értem, minek kell ennyire bosszúsnak lenni??? Nem kell velük foglalkozni.
Szerintem már a lengyeleknek is küldtek levelet.Õk meg tojnak az egészre... ugyanúgy, mint a németek. Mindenkinek ezt kellene csinálni itt a magyar fórumon is! Azt meg, hogy mit írnak a fórumokon az kit érdekel?? úgy se igaz😄

#8085
sziasztok
A kröger pót mikor lesz kész errõl lehet valami újat tudni

CoD23
#8084
szerintem az ilyen hsz-eknek nem lesz jó vége

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8083
Taurus nincs?😄😄-

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

yamaha26
#8082
Kész vannak a gumik, de csak a fendt936-oshoz meg néhány kombájnokhoz.
Bocsi a sok képért<#vigyor3>




#8081
németek takarogyatok a kva anyátokba és ne lopjatok ti cigányok !!!!!!!!!!!!!!!!
DEUTSCHLAND OFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HUNGARY ON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szijartomark
#8080
ja azt má leszedtem.
de ugyértettem h ifa vagy ilyesmi.
de mind1 arra van más játék

BMW320i
#8079
Scani=Scania

BMW320i
#8078
Ha a Scani megfelel , akkor lapozz vissza egy oldalt és ott be van linkelve.

szijartomark
#8077
okok
azé köszi cod

#8076
Hellotok
Bocs a kérdésért
valaki nem tudna adni egy linket ahonnan le lehet szedni egy hamsztert mert egyszerüen eltünt nekem 😊
a keresõt is használtam de semmi😞

szijartomark
#8075
És még lenne 1 kérdésem.
Tuggyátok új vagyok itt és nem tudom hogy van-e vagy lesz a játékhoz teherautó.
Ha valaki tud erõõl akkor azt írja meg ok?
Elõre is köszi!

CoD23
#8074
tess itt a link csak 4 oldalt kellett volna vissza olvasni

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#8073
jah télleg atom lenne

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

lippet
#8072
olvassáááááá má vissza b+!!!!!!!!!!!!!!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

szijartomark
#8071
Valaki legyenszíves linkelje be azt a pótkocsit amit cod23 húzott!!!!plz.

BMW320i
#8070
Hey, wenn ihr hier ( http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1208271328 ) draufklickt und dann weit nach unten scrollt ( so ungefähr etwas über die Hälfte ) steht da was von 'nem Kröger-Hänger und '' motherfuckergermans copright '' , das hat ein gewisser '' Lack '' geschreiben .
Das sieht für mich ziemlich nach einer Beleidigung aus !

Be linkelték a fórumunkat.Most én is írjam nekik vissza , hogy ez Magyar fórum.Valaki lefordíthatná mit írtak.Köszi!

szijartomark
#8069
ok köszi szépen
<#wink>

#8068
Hali! Állítsd a .bmp képek felbontását 1024*1024-re
szijartomark
#8067
Nekem olyan problémám van h nem színes 1ik rábám sem
Valaki tudna segíteni?<#szomoru1><#szomoru1>

szijartomark
#8066
Helotok!!!
Cod23 Betudnád linkelni nekem azt a pótot amibõl olyan sokat húztál?

#8065
hehe a te rábádra rá kéne rakni 1 táblát h OVERSIZE LOAD és sárga villogo lámpát 😄😄😄😄😄 tök olyan 😄😄
#8064
mért bajodra van te láma ?
CoD23
#8063
hehe de azért vicces

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Daneszka
#8062
1 HSzbe nem fért vna bele?-.-

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#8061
nem hinném. Szerintem azt se tudják mi az az IKR, csak találtak egy ilyen képet a megáról 😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8060
keress utána omg -.-
#8059
omg uristen ez a simufarm mekora ratyi xD megyek trakival kanyaodok és fel borul+nincs hang xD
#8058
kishabas keres utána
#8057
nem tok linket adni de mondom v ki irja be amit le irtam és én üzenem irjon v ki ha be irta ok ?? 😄😄
#8056
helló
Lehet valahonnan MTZ 82 traktort letölteni
adnátok linket ha lehet
Bacsa11
#8055
Lack nekem sem jött össze a Kröger pót! Pedig minednt az általad leírtak alapján csináltam, sõt a játékot is újra raktam de a hajókürtön kívül semmi<#szomoru1>

#8054
meg adod a forum linkjét?

#8053
höhö ez mi simufarm nah majd most le tesztelem jobb game mint ez 😄😄 jah ha v ki jól tud németül pls irja be a német forumba h én üzenem h le sz.o.p.h.tnak a lopof pofájukal !!!!! de pls v ki irja be 😄😄
#8052
ez mi martinez ?
#8051
martinez a simufarmban mivel lehet fel aksztani dolgokat és mivel váltok sebeséget hogy necsak elõre mennyen?

#8050
Fiuk a hajókürtöt hogy lehet megszüntetni?
#8049
Lehet, hogy kapnak hozzá full pótkocsi skint a krögerre. Bár felesleges.
Most azt tervezgetik a németek, hogy jelszavazzák a megjelenõ modokat.

Errõl a jelszó dologról csak annyit, hogy annak idején egy másik topikban elõfordult ez a jelenség. (a németek jelszavazták a modjaikat, mindenki más meg törte fel a jelszavakat)

CoD23
#8048
5 hsz-t olvass vissza <#lama>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

6milan6
#8047
Közbe olvasod is a fórumot, vagy te is csak az igényeidet nyújtod be, mint jópáran?

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8046
valaki tudna mondani egy ol dalt ahonan lelehet tölteni eszt a játékot
Kata
#8045
És írják, hogy Lack valószínûleg egy nagypofájú internetfüggõ gyerek. Ezek a germánok nagyon idióták, ahogy olvasgattam. Mindenesetre örülök, hogy betalált nekik a rendszámtábla. Én csinálnék egy olyan pótkocsit, aminek a platóján lenne made in HU, a kerekén made in PL, meg valahova még made in FR felirat, és németül lenne ugyanez a rendszámtábla 😄

[/cserf][/fülünyúl]

#8044
eze egy új játék vagy kiegészitõ

claaslexion
#8043
akkor nekem miért nem müködik?
de semmi a mit a wehicle types-be kell berakni!
mim a picsa baja van?a videókártyám szar vagy a direkt x vagy mi az isten?
mód instalerrel raktam be és ugy sem jó!
nekem értitek! nekem!akinek a neve claaslexion+ a kulcstartómon egy john deere 6920 -as fityeg nekem nem müködik? 😊 kinomba má nevetek!
másnak miért jó? mondjatok valami tippet mi lehet a baj mert ebbe fogok beleõrülni!

CoD23
#8042
ezt az új gamet magyarok fejlesztik ??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#8041
dobok 1 pár képet ha nem gond !!
aratás után elindult a gõzös<#crazya>

kicsit ráértem<#banplz>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Martinez01
#8040

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#8039
Hát büszke is lehetsz rá!
16gaborm
#8038
nincs olyan mod amiben a K-Farmon az összes eddigi jármû benne van?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT