Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8137
Helló! Nem tudnátok nekem segíteni?!Honnan lehet gépeket letölteni és berakni a játékba
16gaborm
#8136
Én is most tapasztalgatom én a K-Farm gépeit raktam vissza a játékba!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8135
HALOD ez a farm wgy szar szentem :S:S bár jó mert tele van silo depokal csak a gépeimet rakja össze vissza :S:S (nem tok koordinát be álitani HELP )
:S:SS:
patyesz18
#8134
Vki adjon már egy lucernagyûjtõrõl linket pls!

16gaborm
#8133
Nézd meg linkeltem be képeket!!!!!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8132
valakinek nincs egy jó forgómozsályos pótkocsija de ne kröger legyen
#8131
ez milyen farm ??????
joci14
#8130
nemtom 😄 majd rájövök vhogy.

ZTM
#8129
aha jó de mondcsak hogy rakod át i3d-be<#conf><#conf><#csodalk>

joci14
#8128
ac3d-vel csinálom majd teszek rá sulyt meg majd a motorháztetõ is nem ilyen lesz hanem olyan mint a németeké.

16gaborm
#8127
http://data.hu/get/419333/mein_Hof_3.1_Update.rar.html

NEW FARM

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

ZTM
#8126
melyik bazd+ te se olvasol csak írsz nem látod hogy még nincsenek készen!!!

ZTM
#8125
mivel csináltad???mer sztem najon fasza lesz!!!bár a németeké talán elõbb +lesz de lehet hogy nem Joci sztem a tiéd legyen piros szürke fekete úgy lesz a legjobb+tegyé nehezéket az elejére ugy jobb lesz a tapadás😊

#8124
héj kéne ez a mtz valaki nem tudja odaadni!!!!
#8123
sziasztok valaki nem tudna nekem egy kerekes tárcsát adni nagyon jó lenne elõre is köszi!!!!!!
ZTM
#8122
najon fasza a tiéd Joci itt 1 másik a németektõl xD

sztem ez is fasza lesz 2MTZ is lesz a játékba csak így tovább Joci

Daneszka
#8121
mivel csinálod? Maya?vagy AC3D?

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

joci14
#8120
ha kész lesz Lack beteszed a játékba?

joci14
#8119
így áll az mtz:



16gaborm
#8118
NEW FARM

Most nyomom fel DATA-ra,ha sikerül linkelem!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Peugeot08
#8117
Hogyan lehet ac3d-ben i3d kiterjesztésû fájlt létrehozni vagy exportálni?

16gaborm
#8116
http://www.pic-upload.de/view-767426/Unbenannt.JPG.html
http://www.pic-upload.de/view-767429/Unbenannt1.JPG.html
http://www.pic-upload.de/view-802572/Clipboard011.jpg.html

Pár kép az Új Mapról!

http://landwirtschaftssimulator-mods.de/addonmap-neuer-hof-v31-dl-links-der-fahrz-t1519.html /Regisztrációs/

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

16gaborm
#8115
Felraktam az ÚJ FARM-ot+K Farm gépeit most kordinátorozom újra mert pár gép rossz helyen van😞

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Daneszka
#8114
maya,AC3D,SketchUp vagy mi...

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

Peugeot08
#8113
Akkor milyen programmal lehet csinálni?

16gaborm
#8112
Aham most leszedtem és ÚJ FARM!!!!

A gépeket úgy kell berpakolni de a grass mod munka eszközei bent vannak meg 3-4pótkocsi,1 vágóasztal,1 Fendt traki,tolólap!

Assszem ennyi

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8111
Lack nem vágom bent van nálam az 1 ik rábád és ha belül nézetben meek akor az egér-t el mozditom pont ellenkezö oldalra mozdul el :S:S: nem tod mér ::S ??? :S:S:S:S:S
#8110
bocs, nemnézrtem hogy a következõ már angol uttána meg lengyel

Daneszka
#8109
sehogy nem lehet,azzal csak alakítgatni lehet modelleken+transformgroup-okat csinálni,kameraállásokat....

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

Peugeot08
#8108
giants editorban, hogy lehet teljesen új gépet csinálni?

Peugeot08
#8107
Az én kröger pótkocsim, ha másik pótot akasztok utánna akkor nem engedi többet leakasztani. Mi lehet a baj?

#8106
halod tölcs inkább le egy német nyelvü fordito progit xD
#8105
So das ist mein neuer Hof V3.1
so nun ist es soweit die map steht zum dl bereit

Diese Map wurde ausschließlich für meine Zwecke erstellt!!!!!!!!
Das bedeutet dass diese Map von anderen nicht zur verfügung gestellt werden darf!
Ebenso darf es niemand auf seine Mod Seite stellen!


This map is designed exclusively for my purposes !!!!!!!!
This means that this map from other available asked not to be!
Similarly, there should be no one on his side Mod!


Ta mapa jest przeznaczony wy³±cznie do celów mojej !!!!!!!!
Oznacza to, ¿e tej mapie od innych dostêpnych pytanie nie by byæ!
Podobnie, nie powinno byæ jednym z jego strony Mod!


bocs hogy ilyet tettem be de nem vook jó németbõl és nemtudom hogy mit akarnak írni benn, vmi új map de hogy ez most mi nemtudom hogy letöltehetõ vagy nem mûködik vagy nem itt a link
http://landwirtschaftssimulator-mods.de/addonmap-neuer-hof-v31-dl-links-der-fahrz-t1519.html

16gaborm
#8104
Hy a K-FARM lénmyegében milyen újítást végez?

A Grass modban benne van ez az új farm?

Csak mert nem tok semmi újat betenni a K-Farmba,és akkor ha nem raknáûm fel miben szenvednék hiányt?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8103
Sikerült kiküszöbölni a Rábánál a láthatatlan fal problémát, most már szépen sorba lehet õket állítani; a megadott koordinátákon jelennek meg. Ez egyébként hiba néhány modellnél (fõleg Lengyeleknél). A megoldás annyi, hogy Giants editorban megnyitjuk a modellt, a bal oldalon a Scenegraph-ban megkeressük azt a sort (sorokat) melyek a modell látható részeinek nevei. Kijelöljük, majd a jobb oldalon a Rigid Body után lévõ pipát kivesszük. A Rábánál sok ilyen sor van. Nálam teljesen jól mûködnek.



#8102
nah de forumtársak jó éjt én tépek csokee
#8101
hallod nem tudod a claaslexion 600 nak az elsö kerekét is ilyen re csinálni ?????? vagyis ijesmi szélesre ?? mert nekem ilyen sima kicsi vékony van rajta :SS: ha meg tod csinálni pls majd ird
szijartomark
#8100
nekem bennt van a grass mod és nem tudok más trakikat berakni.
mert hiába írom meg a carrierveehicles-t akkor sem rakja be õket
pedig mindent jól scináltam.erre tud valaki valamit???<#help><#help><#help>

#8099
Nem tud érdekelni, azt csinálnak amit akarnak. Jobb dolgom is van, mint hogy kis pöcs német hülyegyerekekkel foglalkozzak. Azért még egy skint majd kapnak a Krögerre valamikor.

yamaha26
#8098
Úgy is jó, csak az a lényeg, hogy a felirat jól látszódjon!!Elég ha csak a felirat van benne.

DJKonya
#8097
de nem gondoltam komolyan csak úgy csináltam

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#8096
kicsit megerõsítettem a trakit úgyhogy nem kerózik meg nem farol hogyha leengeded a kombinátort

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8095
höhö legenda a kamion is faxxa de ez az ursus 😄 kicsir oda vág a rendszernek 😄😄
#8094
holnap talán tudok neked fényképezni. MTZ-n is jó?😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#8093
az új Ursus koncepció
<#idiota>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

yamaha26
#8092
Gumipack letölthetõ innen

#8091
LACK HA nem zavarki röhögtek a németek xd :@
#8090
de kel velük foglalkozni le nyulták a rábát a kröger potot meg még isten tugya még mit sok kis szemét csipis bölönc :@
#8089
jah szentem sem ink le álok sry
#8088
ha érdekel valakit a cigo német forumba mit irtam az irjon ha kiváncsi rá de sry fel huztam magam és csunyákait is irtam xD xD de meg érte 😄😄 nah hajrá 😄😄