Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8187
és miért oan sokáig tartana beirni egy kiba**ott linket
oan nagy kérés ez???

Daneszka
#8186
Leszeded,és megtudod....

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#8185
sziasztok
Igen nagy gondban vagyok nem tudok ráakasztani a bálahordópótra pedig bent van a dupla mód is vagy ezt csak bálarakodóval lehet húzni
mert elvileg kellene irni egy B betüt a második pót fölakasztásáshoz de nekem csak Q betüt ír köszi a választ

yamaha26
#8184
Mondjuk még most se késõ! Csak kellene valaki aki jól tud németül! Mert én nem nagyon

yamaha26
#8183
Mostmár lehet hozzászólni is!
Amúgy elõbb beszélni kellett volna velük a copryght-os ügyben nem egybõl hülyeségeket csinálni! És akkor most nem tartanánk itt.

Valaki tud perfekt németül??

#8182
milyen az uj map??
faxa vagy nem kell letölteni me kurva szar???
ZTM
#8181
nem vok gyökér bassza+ de mondam hogy írjál vissza ezt nembírtad leírni akko kûdd vissza léccives a data.hu linkemet oszt elkûdöm joenak

CoD23
#8180
melyik fórumról beszéltek??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8179
de bazmeg olvasom. De nem azt mondtam hogy nekem küld hanem azt hogy Joenak... te nagyon gyökér.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

ZTM
#8178
hát bazd+ nem olvasod a privát üzeneteidet???<#nezze>

#8177
Ez nem ide való kérdés. Van ennek a témának megfelelõ topik az sg-n.

#8176
hali
ati radeon 9600 serial-om van
nem tudjátok honnan tok hozzá illesztõ progit leszedni??
PLS help!!!<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

#8175
helló mivel nem nagyon értek ehhez a német oldalhoz ezért segitséget szeretnék kérni!!! ha már leszedted akkor légy szives küld el nekem a : [email protected] köszönöm szépen!

16gaborm
#8174
Nekem nem akarm menni az Alabama map😞

mondjuk nem a sima játékra raktam rá

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Zoli108
#8173
Komolyan?LOL <#nevetes1><#vigyor2>

http://germantrucksimulator.hu

#8172
jó lesz a script a tárcsához😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#8171
A readme-ben az is bent van, hogy direkt letöltõlinket nem lehet használni a mod-hoz, csak a megadott fórumról lehet letölteni. Ez szinte minden modnál megtalálható, de véleményem szerint az emberek 80%-a végig sem olvassa a readme-t, ha meg is teszi nagy valószínûséggel nem ért belõle sokat. Így nézve igaza is van a németeknek meg nem is.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8170
Readme-ben benne van. Amúgy a pass:1

BMW320i
#8169
Lenne egy kérdésem.Múltkor este belinkeltem egy 2 tengelyes vágóasztal szállító trélert.Berakta valaki?Nálam baszik megjelenni , vagyis nem találom sehol.Esetleg , ha tud adni valaki egy normálisat (2 tengelyest) nagyon megköszönném.

#8168
Már letitkositották az ALABAMA Map-ot???mert nálam jelszót kér a kicsomagoláshoz !!!!

BMW320i
#8167
Nálam mûkszik az oldal.

BMW320i
#8166
Letudják ezek fordítani ne aggódj.

#8165
A K700-as dekorációdat a németek a rendszámhoz hasonló üzenetnek vélik. 😊

#8164
Akkor is ingyenes játék, de igazad van a lengyelek példáját kellett volna követni hagyni õket, meg esetleg feltüntetni hogy honnan származik az adott mod, talán ennyi elég is lett volna a modkészítõknek.

#8163
Lol. Lengyelek még nem fedezték fel a rábákat, meg az ih ekét?? Velük kell akkor összedolgozni, õket nem zavarják a modok alakítgatása.

16gaborm
#8162
És Jó a németek féle mód!

Lécci számoljatok be róla ha valaki felteszi!!


KÖSZÖNÖM ELÕRE IS!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

6milan6
#8161
Szerintem te jobban rájuk vagy szorulva, mint õk rád. Itt is és fõleg az õ fórumukon nem tudom miért kell szidni õket. Attól neked és fõleg nekünk csak rosszabb lesz. Rájuk kellett volna hagyni ezt a szerzõi jogos dolgot, de így már tuti addíg nem nyugszanak meg, amíg ki nem találnak valamit a külföldiek "ellen".

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8160
nem baj a rendszám jól sikerült 😄😄D😄😄😄
#8159
Valaki nem tudná megcsinálni a k-farm kordináta térképet?Majd felteni a oldalra.

#8158
szánalmasak a németek -.- pffff xD
Zoli108
#8157
K700-as dekoráció 😄

http://germantrucksimulator.hu

spawnmadrid
#8156
Értem és köszönöm. Már próbáltam középre állni de úgy láccik nem vagyok elég precíz. Tovább próbálkozom és egyszer csak sikerül. <#crazya>

#8155
Be lehet lépni a német fórumba, csak hozzászólni nem lehet, kivéve 1 topikot ahol azon agyalnak, hogyan tiltsák ki a magyarokat és lengyeleket. Szó esett már mindenrõl, jelszavakról, i3d titkosításról, modok fizetõssé tételérõl, e-mail -ek ellenõrzésérõl, RAR-jelszóról 😊. Nem tudják eldönteni mi legyen. Biztos, hogy a Kröger rendszám miatt kapták fel a vizet. Nagyon komolyan veszik magukat.....

Zoli108
#8154
Én rátudok menni!

http://germantrucksimulator.hu

yamaha26
#8153
Bezárták a németek a fórumot<#szomoru1>
El lehetett volna ezt intézni normálisan. Szerintem csak az a bajuk, hogy amikor belinkeltünk ide egy új modot, akkor nem írtuk oda, hogy az honnan van.

Zoli108
#8152
fffdhhfddfh!!Szerintedmiért van a fórun tetején az a piros betûs szöveg??????????????

http://germantrucksimulator.hu

#8151
Helló akkor nem tud nekem segíteni senki?😞
DJKonya
#8150
köszi Lack a megoldást😊

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

16gaborm
#8149
Hy

Én is végeztem a "Farm a fák között"elnevezésû mappal!

K-Farmos gépekkel,újrakordinátázva!

D.u folyamán letölthetõ lesz!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8148
sziasztok

Ha bent van ez új map akkor a már bentlévõ gépek megmaradnak vagy újra be kell rakni

#8147
Kész van a németek Alabama stílusú map-ja!! link
URL=http://landwirtschaftssimulator-mods.de/alabama-style-hof-t2211.html]a vele foglalkozó oldal linkje

16gaborm
#8146
Az mitõl lehet hogy kordinátázom a gépeket és pl félig elvan tünve a földbe?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

NH G240
#8145
Még nincs!!!!

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#8144
van olyan ih eke amit a földön tudok húzni?
#8143
rába van már középen csuklósba?
Zoli108
#8142
A gépeket úgy tudjátok a legjobban elhelyezni,ha pl egy traktort raktok ide-oda és az alapján rajzoltok egy papírra egy "térképet",hogy hol van pl x=170 meg ilyenek,én így raktam rendet.

http://germantrucksimulator.hu

#8141
Lelehet borítani mindkét silónál amiben fû van, csak pontosan középre kell a póttal tolatni. Másképp nemtudtam megcsinálni, mert a leöntési pontot nem lehet nagyítani.

16gaborm
#8140
Szerintem a mai nap megcsinálom ezt a K-Farm+New Map koncepciót!!!

Szivesen várok emberkéket akik tudnak kordinártákat irni TÖKÉLETESEN!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

spawnmadrid
#8139
Szevasztok! Ne haragudjatok hogy mégegyszer megkérdezem de senki sem válaszolt nekem eddig. A K-farmon hol lehet leüríteni a levágott füvet? Mert a kijelölt helyen nem íeja ki nekem a Q-t és nem találtam másik helyet. Lécci! THX!!!

16gaborm
#8138
MAP-ot mivel lehet szerkezteni?????

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT