Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Martinez01
#8237
nem jó game.exe hibával kilép. 😞 nem baj majd még próbálkozom!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#8236
Jó figyelni, ahogy a modelled fejlõdik. Egyre jobb lesz.

Martinez01
#8235
aha !mindjárt kezdem tesztelni!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#8234
ezt te csináltad?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Martinez01
#8233



Benzin Tartályos Pót!😄
Hamarosan kész most fogom tesztelni !!majd még jelentkezek!!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#8232
csinálok is!!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#8231
ez nagyon jó hogy csináltál ilyent mert én is próbálgatom ezt a progit de nem nagyon megy

joci14
#8230

#8229
ja, kukorica adapter van, de idõ nincs amíg össz áll. Szinte az egész búza részt átkéne írni, kikéne tapasztalni. Nem olyan könnyû az😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8228
Hát akkor a kukoricás ötletemnek kakukk de mivan ha csak a buzát(aza ami kint van a földön ép álló növényt) nek az alakját cserélnénk le a kukoricéra (vagyis 1-2 földön ??? ez igy sem jó ??? nemtom 1-2 oldalal ezelött aszem láttam 108 as dominátoron kukorica adaptert :S KÁR H NEM LEHET :s:S:S:S:S😞😞😞😞
rambo12
#8227
Valaki tud segíteni???az segítsen kérlek (olvass vissza és megtudod a problémám)

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

joci14
#8226
csinálj akkor...

Martinez01
#8225
Németek annyira gyerekesek áhh!elmehetnek a németek a sunyiba!! majd mi csinálunk olyan modokat hogy húha!!😄XD

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

rambo12
#8224
LÉCC válaszolj!!!!!!!!!!

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8223
MI ért ????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8222
ez szar ügy. Haldoklik a géped, vagy csak vírusos😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#8221
a 3.1-et nem is találtam

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8220
én a v4-et töltöttem le

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8219
közelebbrõl:

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8218
3.2 nem jó 3.1 et szed le

rambo12
#8217
leszedtem Giants Editor de hibát ír ki


A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8216
leszedtem a Giants Editor de hibát ír ki

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8215
lehet berani bálát és össze lehet rakni mintha télleg bálázvan lenne
ez bent van az oldalon csak most szedtem le be is raktam csak nem akaszt össze a pót

joci14
#8214
joe majd ha kész lesz az mtz-m akkor lécc konvertáld át i3d-be.

rambo12
#8213
Hol lehet bálázni vagy bálázót leszedni??
Vagy akko minek a bálahordó?

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8212
Lack kössz a segítséget

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8211
a bálaszállitó pót mindenkinél külön van vagy csak nálam ja és még valami a bálarakó mivel emeli föl a bálát ha nincs rajta a villa köszi a választ de télleg valaki segitsen

#8210
a skin és a mód közt van külömbség
és mivel sok minden kellene hozzá pl scripts ( ami nem úgy mûködik h 2 perc alat összedobod és kösz) és ezért nemcsináltak eddig a magyarok külön farm szimulátort

#8209
1. Én giants editort használok, de ezzel nem lehet nulláról modellt készíteni. "Csak" beállításokat elvégezni (lámpák, kerekek stb stb....).
2. AC3D-vel és Autodesk Maya- programmal lehet ténylegesen nulláról kialakítani 3D-s alakzatokat (ami igen kemény meló)
Teljest letölteni ingyen? Beírod a google -be hogy Giants Editor és azonnal ott lesz a találatok közt az oldal ahonnan legálisan ingyen letölthetõ (a hivatalos oldal)
A Maya és az AC3D már fizetõs.

#8208
jah amugy énsem eröltetem de szentem jó ötlet 😄
#8207
hát jah csak v kinek meg kéne csinálni én nem tok az a baj de ha tundák csinálni mapot már szentem be linkeltem volna 😄
rambo12
#8206
claas xerion 3300 én egyet értek az ötlettel de nem eröltetem

Ha nem akko nem

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8205
A prigit helyett progi

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8204
Lack vagy aki gépeket szerkeszt milyen prigit hasznátok????
AC3D vagy Giants Editor
és melyiket könnyebb használni??
És hollehet a teljest letölteni ingyen???

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8203
én nem tudom feltenni az uj mapot:S
valaki HELP
köszönöm
#8202
megvan a 4650 majd feltöltöm
#8201
am ha én tudnák modot csinálni már kész lenne mert a játékban ezeket hiányolom mindig csak a búza búza lehetne már más is ezért irtam az elözö üzit 😉😉
#8200
nah halle van 1 ötletem ugye ti tuttok skineket épiteni csinálni ?? nah az az ötlet h ha tutok skineket csinálni mért nem csináltok a game-ba 1 kukorica modot (tugyátok h lehesen kukoricát meg pl.minden félét vetni/aratni pl.repce árpa kukorica+stb...)nah ha valaki egyet értene az ötletemmel az irjon ide pls 😄 SZENTEM JÓ ÖTLET 😄😄😄
#8199
Írtam Joe-nak is, ha lesznek még modellek (kombájn, traktor, stb....) berakom a játékba ha gondoljátok.

#8198
Azt nem Joe csinálta a másik rábát. De neki is vannak fasza modellei😊. Joe a 4650-es meg van még? A modelleimet áttudom közben konvertálni/konvertáltatni mayával.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8197
Hello. Olyat kérdeznék, hogy a modellek amiket i3d-be konvertálsz milyen programmal készültek és mi a kiterjesztésük? A Rába nagyon jó lett. Múltkor mintha láttam volna Rába Steiger 180-asról is képet, ide linkelve.

#8196
helló jd megprobálom átrakni az összes modellemet,küld el a modelleidet és megnézem.
#8195
hello bocs hogy csak most válaszolok csak hétvégén jutok gép eél maya 8.0-val konvertálok
yamaha26
#8194
Hát az is meglehet. De valamit biztosan csinálnak, hogy a külföldiek ne tudjanak hozzáférni az új modok-hoz.

#8193
volt már ilyen az oldallal. Lehet csak átmeneti zavar vagy karbantarás. De majd jó lesz megint.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Zoli108
#8192
Yamaha azt akarod mondani,hogy minden magyart kibannoltak?Na ez viszont akkor köcsögség a köbön!

http://germantrucksimulator.hu

yamaha26
#8191
Hát majd meglátjuk, hogy feloldják-e!Egyenlõre még az oldal se jön be nekem.
Van 1 olyan érzésem, hogy mi húzzuk a rövidebbet<#szomoru1>

#8190
olyan sokáig tart beírni a kerõbe azt a kibaszott címet??????????
olyan nagy kérés hogy használd aaz eszed?????

#8189
Nem tudok németül. De ha tudnák sem mennék a fórumukra bocsánatért esedezni. Megsértettem a copyright "szabályaikat", meg a fene nagy önérzetüket. Tudom, hogy õk látnak el modellekkel, csak így utólag az acidosok is könnyen mondják, hogy mi megengedtük volna, ha megkérdezed. Hát persze akkor mi a francnak van a copyright. Ez az egész egy nagy hülyeség. Nem foglalkozok velük többet. A DL Stop -ot meg majd feloldják.

kispalko
#8188
A tárcsával hogy áltok mert nagyon jól néz ki. Szép munka!!!!