Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CoD23
#8297
vagy inkább pm-ben

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8296
még lehetne egy kicsit nagyobb sztem. Legalábbis a 7030 és 0 8030 között nincs ekkora méretbeli különbség

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8295
Mániás egy pár hsz ezelõtt a nagy vetõgépet hogy sikerült megcsinálnod mert nekem sikerüt megnagyobbittani de a vetési széleség az eredeti maratt légyszi segits
#8294
szerintem ha linlkesz be vmit akkor azt úgy kellene csinálni
gép modellezõje: lengyel (vagy a neve)
model javítója: német (-"-)
modellen alakított: magyar (Lack)

és ezek uttána németül is odatenni, hogy értsék õkis hogy mi akar lenni és így nemköthetnek bele hogy nemtünteded fel a készítõt
ez csak egy ötlet

#8293
Spoilerbe... 😄

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

#8292
Nemsoká, azon gondolkodom, hogyan linkeljem ezután a cuccokat, úgy, hogy ne legyen felûnõ a link a fórumban.

Zoli108
#8291
Fasza lesz Lack!Mikor tölthetjük?<#taps>

http://germantrucksimulator.hu

#8290
jaja
#8289
Német felebarátaim javítottak a lengyel John Deere 7810 modelljén. Én meg tettem bele üveget + a kerékfestésen javítottam.

Szerintetek jók a méretarányok?

#8287
én meg ilyen piszkos lettem ma😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

krisztianp16
#8286
Hello léci valaki leírná hogy kell gépeket be rakni a játékba mert probálkoztam de nem skierült.

Idioták kiméljenek!!! :)

#8285
halod ha szaggat igy jártál :S szentem vegyél ramot vagy a VGA karid nem birja ajátékot -.-
#8284
nah halod mi a baj az esti bálázásal ??? én most jöttem haza fel pakolom a gépet madzagal meg fel tankolok (megfürdök) és meek tovább 😄😄 nah császtok
rambo12
#8283
Az miért van hogy a játékból kiszedtem mindent a játékból még a carreVeichles.xml vagy valami ilyesmi a neve :: és mégis szaggat és akadozik a játék csak a 2 fendt traktor van benn 1 claas lexion 600-as egy claas vágoasztal meg a többi alap tartozék meg s
a scania teherautó és utánfutó
Tud valaki segíteni?????
Az segítsen kérlek!!!<#szomoru1><#szomoru1>

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

ZTM
#8282
sorry 20:45 de tõlem 8:45-kor is befejezhetitek😊

ZTM
#8281
elhiszem hogy dógoztok de má 8:45 környékén be lehetne fejezni a bálázást,az aratást nem😊

6milan6
#8280
Akkor ki tart vissza?😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8279
sziasztok
úgy tünik az én kérdésemre senki nem válaszol pedig nem hiszem hogy olyan nagy feladat lenne

6milan6
#8277
A megnyitott topikod témája talán jobb?

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8275
daaaaaaaaneeszkaaaaaaaaaaaa! Merre jársz amikor szükség lenne rád:@😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8274
jézusom, még ilyen retardált játékot -> retardoknak 😄 -.-

#8273
Nem tudom, még ki sem próbáltam a hengert. Most estig nem is leszek gépközelben.

Martinez01
#8272
mittom én😄

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

ZTM
#8271
ne vedd kritikának csak segítek hogy lehetne még jobb mert felém 1csomó típusú MTZ van tehát +próbálok segíteni jó?:nem vok szakértõ asszem az a légtartály a kipufogó oldalán?:azt sztem tedd nagyobbra nem sokkal!!,akko ha a kipufogó tetején az a csõ inkább legyen ferdén és sztem vékonyabb,a motorháztetõre olyan nyílást(mondjuk ha külön skin lesz rajta nemköll mer a skinen van),+olyan szellõzõ bigyót a motorháztetõre a fülkéhez közel.más ami hiányzik az nincs de sztem ezekre te is gondoltál de jól esett leírni😊)

#8270
lack a hengerre nem tudod ráírni a tárcsát?
patyesz18
#8269
Vki linkelje már be lécci a kamionhoz való gépszálító trélert! PLS!!!

#8268
Now the time has come!
SORRY, I must say!

I am sorry, you send this message, but it is no longer really different!

Ronny and I have denied us!
Many may already think it is about Hungary!

IT CAN NOT JUST BE THAT THIS IS FRECHEN HUNGARY TO RAUSNEHMEN MODS KLAUEN TO OFFER DL, AND THEN TO DREIST YET SO PROVOZIEREN WHAT TO TOWARDS BELEIDIGUNGEN GEGANGEN IS!

For this reason, the downloads of all new mods, modschmiede on the first set until there is a solution the I3d reasonable to encrypt files!

If home on the private Mods only passed on by the moddern, to selected people!

I know that there are now some heart breaking, and clearly, it's really great pity drum!
Especially when you see what it all, and what is now new again!

But it is no longer!

This scheme is as I said initially temporarily!

I ask you now our head is not abzureißen, and wait!
it will definitely go again!
But until then, the first END WITH MODS!


MFG
© ACID_BURN84
&
RonnyG


ezt írta...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

CoD23
#8267
a hengernek mi értelme??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8266
annyit segítek hogy ne legyen benne 2d-s elem, mert az nem látszik csak bizonyos szögbõl. Szóval ami csak egy lap, azt cseréld olyanra aminek van kiterjedése.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8265
Olvastad az utolsó hozzászólásukat? Nem kívánnak holmi külföldiekkel vitatkozni/foglalkozni (valami ilyesmi). Szóval "Dieser Thread ist geschlossen." Téma lezárva. Egyetértek.

Martinez01
#8264
henger
letöltés

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#8263
figyua németek be akarják csukni az oldalt😄 annyit ki tudtam sirabizálni hogy provokáltuk õket és ezért meg hülye magyarok(komolyan) XDXD ezek nagyon gyerekesek😄

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

joci14
#8262






Zoli108
#8261

http://germantrucksimulator.hu

Zoli108
#8260
Elkezdtünk csinálni egy John Deere 9610-est Lexion alapra eddig így néz ki:

http://germantrucksimulator.hu

ZTM
#8256
de:másold be amit kell és kész is

Dávid 12
#8255
Csõsztök Nemtudja vki egyszerûbben elmagyarázni,hogy,hogy kell 1 kibaszott módot belerakni?

#8254
sziasztok

A bálahordó potkocsi mért 2 i3d van nem lehet egybe megcsinálni

zsoltee8
#8249
hello mindenkinek azt szeretném kérdezni nem tudna valaki vállalkozó szellemû ember csinálni egy fiatagri 180-90-es traktort? ha lehetséges

ZTM
#8248
halad bazze, najon jó lesz ha kész lesz teljesen!!

Martinez01
#8247
nem szippantó!de nem jó!!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#8246
és mi lessz a szipantó neve ??(márka) Joskin ?? 😄D vagy ez nem szippantó?
yamaha26
#8245
Na ez se tud kaszálni
http://www.youtube.com/watch?v=TZDWBX5UcFs&feature=related

#8244
jah kár h nem lehet 😞😞
yamaha26
#8243
Ez azthiszi, hogy a Hungaroringen van! Nagyon küldi a Fendt Trisix-el.
Ez a tárcsával már szinte szánt!!
http://www.youtube.com/watch?v=v-CjQThLTyY&feature=related

DJKonya
#8242
huzz el innen ha csak a szád nagy vagy csinálj te.......

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8241
Az nem úgy megy ám, hogy hopp egy Samson, amúgy csinálj jobbat ha tudsz. Nagyokos.

CoD23
#8240
meg lehet mutatni hogy te milyen tartálykocsit csinálsz<#mf1> várd ki a végét a skin sokat dob rajta<#nevetes1><#kocsog><#lama>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8239
ennél szarabb tartálykocsit nem lejhet csinálni?ha már csinálsz tartálykocsit legalább samson-t csináltál volna..áhh.ennyi

Martinez01
#8238
naon PRO vagy😄

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."