Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8359
mér valamelyik ratyi kombájn helyet és ugy müködne h lenne elején 1 vágó asztal ami fel szedi a füvet és mögé kéne akasztani a pótót 😄 mekora király lenne???? 😄😄
meggabor09
#8358
szevasztok
ez az utolsó kép tehát az MTZ a HV meg a claas dominator 108-as letölthetõ valahonnan?
+
a zetor az késen van? mert nekem nem jeleníti meg a képet

#8353
Hát sajna így se mûxik! elindítom és csak egy nagy feketeség van.

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8352
Hú nagyon király lesz aratni a kukorica módban!!! Ilyen király gépekkel öröm lesz játszani!!!! Már alig várom!! Nagyon királyak vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#8351
Ajánlott kitörölni a C/documents and settings/felhasználónév/application data/farmingsimulator2008/savegame1 vagy savegame2 (attól
függ melyik mentési helyet használjátok) mappa tartalmát is.

ZTM
#8350
én ezt csak ötletként tüntettem fel,az hogy hogy lesz linkelve a készítõk dolga

#8349
8 soros van egy 218-as megára...
De amúgy 8 vagy 12 sorossal mennek, 16 az csak amerikában van

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8348
keres rá a forumba és meg oldod
#8347
de halot 12 vagy 16 soros kukorica adapter való erre!!!! a 600 az lexionra!
#8346
Hy! Az miért van ha feltelepítem a K-farm 1.1-et akk nem indul el a játék?
Help pls!!

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8345
ejha el megyek pár orára bálázni a pusztába és mire haza jövök milyen faxxa kis gépeket ügykötetek ösze GRAT !!!!!!!!!!!!!!!!!(Y)<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>
Zoli108
#8344
De zsír az a 108-as kiváncsian várjuk!<#vigyor2>

http://germantrucksimulator.hu

#8343
Tudom😄 A Dominátort is a tiédbõl alakítottam ki😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8342
Grat skacok😄 Már csak a kuksza mod kell, vágni már tudnánk😊

#8341
lehet hogy az öttlet jó de most ha németek is ezt a változatott használtákvolna akkor h csak privibe akkro milyen szar lenne nekünk a játék
én azt mondom hogy ha készlesz akkor a linket ugyan úgy ki lehet tenni ide v a honlapra

bella11
#8340
belinkeled a lazítót

ZTM
#8339
hy all ezek az új modellek... szal má bentvannak a játékba gondolom még kõ rajtuk finomítani akárhogyis várom a linket. GRatulálok a készítõknek elismerésem de ezt biztos megosztjátok itt a képek ütnek a németek keresni fogják nem tolunk ki velük??küldjük el privibe akinek kell...nekem kell .de ez csak 1 ötlet😊gratulálok akik készítették szép munka...

#8338
az a conspeed ismerõs!<#vigyor3>
CoD23
#8337
ok thx!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8336
Ha gondoljátok és valaki megakarja csinálni akkor tessék:Zetor

Nem én csináltam
#8335
Az Alabama módba miért nem jellennek ameg a gépek?Nagyon jók az új gépek
Toby0501
#8334
Nyisd meg valami text editorban az i3d-t és ott a következõ résznél töröld ki a claas Textura.bmp elõtti részt az idézõjelig! Nekem még át kellett méreteznem 1024x1024-be a textúrákat, hogy rárakja!
<Files>
<File name="file2" filename="D:/-= C =-/3dsmax/export/ac3d/108/claas Textura.bmp" relativePath="true"/>
</Files>

#8332
Majd azokat is felteszem.

#8331
Ti nem szaroztok 😄
CoD23
#8330
A rábákat hogyhogy nem raktad fel a FAQ-s oldalra??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8329
mondjuk úgy hogy tegnap😄 Milán és Daneszka követték el a berakást, én csak aszisztálok nekik hogy mit hova😄😄

#8326 A JDhoz én is😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8328
Már be is tetted õket a játékba?

#8327
Mtz+HW+108

Hogy benne legyünk a kukorica módbanXD

tároló

Jympa lazító

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

CoD23
#8326
ehhez tok hangot majd adni ha kell!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8325
Mikor lesz kész?XD
látom az MTZ és a JD skin nálad se jobb.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

CoD23
#8324
hát igen aki tud az tud THX JOE<#worship>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#8323
Lack a Giants Editorba hogy tudtad ráhúzni az adott gépre a skint, texturát??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8322
Hát ez nem piskóta. Ezer köszönet joe79119. Kicsit ütnek ezek a modellek. Amint idõm lesz el kezdek dolgozni a játékba rakásukon.

Legyetek szívesek nem 1000x megkérdezni, hogy mikor lesz kész!!







#8321
Köszi szépen, idõnként nézzetek rá a faq-ra is. Ahogy idõm engedi, töltögetek fel cuccokat (eddig 2 plusz kombájn és a JD7810 van fent.)

#8320
Lack itt a link amirõl le lehet tölteni néhány i3d modellt
http://data.hu/get/424776/gepek.rar.html
#8319
nincs 12 késes ih eke?
#8317
7 késes IH megfelel?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8316
ezt nem értem be akarok rakni ide 1 képet és nem megy :SS:S:S
bella11
#8315
sziasztok Csináltok egy nagy mélytalajlazítót is

#8314
"ma" nemfogol többet kérni

#8312
Hellotok
Miért van az hogy a D47-es és a Kröger (három tengelyes) potkocsinak a tartálya minuszba van és amikor beleteszem a búzát akkor nem öntil le oldalra se hátra😊?

#8306
Nekem nem megy a K-farm 1.1 ha berakom a játékba akkor el sem indul a játék!! 😞((
#8305
Valaki be tudna linkelni egy jó farm map-ot!!?? a K-farmon mindent végig arattam és szántottam!! 😊) Aki +teszi annak küldöm is a meghívót a Revolution World oldalra!!!! 😊) Elõre is köszi!
#8304
bocsi Lack de aballon kerkes rábádat át alakitotam a kereker nem olyan szélesek hanem EXTRA szélesek 😄😄 maj rakok be képet csak v miért a telepen fejtetöre fordulva találom meg :S:S:S:
#8303
régi mega nem jó?😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8302
Lack 7830-as skint csinálnál???lécci
meg 1 claas medion 340-es kéne

ZTM
#8301
1 kérdés amire szeretnék választ kapni😊:az üveget hogy tetted bele mer engem ez érdekel nagyon,én nemtom hogy lehet beletenni de szeretnék mer van néhány cucc amibe kéne

DJKonya
#8300
<#idiota>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8299
a kombájnt vezetem és a kamerával oda mentem a seggéhez és rá fújta a szalmát😄 ennyi

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8298
Üdv mindenkinek! Gondolom ez egy patch, még nem leget letölteni valahonann? Vagy ezt h lehet megcsinálni? Elõre is köszi!