Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

6milan6
#8425
Még véletlenül se állj neki keresni, hátha megtalálod.

http://www.giants.ch/mirror/FarmerSimulator2008v2AddonDE.exe

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

DJKonya
#8424
akkor keresd meg

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8423
valaki betudná linkelni a grass land modot?
mertmár 1x letöltöttem de sehol nem találom

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

DJKonya
#8420
ti a grasslandon nyomjátok?

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

CoD23
#8419
valamit biztos nem úgy

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

DJKonya
#8417
mit basztam el akkor? pedig mindent úgy csináltam ahogy le volt írva

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

CoD23
#8416
nekem is full jó

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

DJKonya
#8415
akkor nekem miért nem jó?<#szomoru1><#szomoru1>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

lippet
#8414
nekem is megy tisztán!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

DJKonya
#8413
elõször fel kell telepíteni az eredeti Grass Land Modot-.-

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8412
Valaki meg tudná mondani hogy miért nem indul el K-farm 1.1 ?
Már a C/documents and settings/felhasználónév/application data/farmingsimulator2008 is kitöröltem de semmi.
Elindítom a játékot és csak egy nagy feketeség van

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

DJKonya
#8411
hádde nem érted hogy nem csinál semmit?

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

ZTM
#8410
Q=kapcsol,N=felemel,B=összecsuk ennyi

DJKonya
#8409
ti szét tudjátok nyitni a tárcsát meg leengedni? mert a readme ba vagy mibe azt irja hogy B N M K de semmit se csinál velük

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

ZTM
#8408
kéne 1 ablakos mod ami annyit takar hogy a trakikba kedvünkre nyithatnánk és csukhatnánk az ablakokat,ajtókat ha pl.:kinyitjuk az ajtót úgy is marad addig amíg be nem zárjuk😊

#8406
Sziasztok!
A szabad játéknál mi a különbség a pályák között?

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

joci14
#8404
920.2

ZTM
#8403
Lack ha +tod csinálni légyszi akko olyan erõsre csináld amien valójában és az úton se mehet többel mint 39.9Km/h ezt tartsd figyelembe ha lehet mert azé ebbe nincs még 100 ló sztem csak 80-90 de nemtom még mostse hogy mien típusú mer akko +mondom hogy hány ló van benne....

lippet
#8401
Legalább lesz saját cucc a weblapunkon, amibe nem tudnak belkötni=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8400
Grat.Ti aztán tudtok!

Raidmax Sagittarius: Intel Core2 Quad 2.40 GHz, ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB, 2 GB RAM.

6milan6
#8399
Amint látom ezt már nem kell betennem.😄 Akkor szólok elõre, hogy a 4650-es JD-nek ne állj neki, már betettem.😊 Még teszteljük és finomítunk rajt pár dolgot Viktorékkal, de hamarosan kész lesz.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

ZTM
#8398
sztem most a lengyelek +a németek ámulnak bámulnak hogy honnan szedtetek ennyi mindent ilyen kis idõ alatt😊)MTZ,DOMINATOR 108,mélylazító stb.
egyépként aki tudja az elmondaná hogy az MTZ milyen típusnevet visel mer én a képrõl sajnos nemtom kivenni.... köszi

6milan6
#8397
Szerintem is így kell linkelni. Ebbe nem lehet belekötni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

CoD23
#8396
elég jó erre kéne megcsinálni az ih tárcsát

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#8395
jah csak azért mondtam mert próbáltam a kukorica texturáját megcsinálni de ezt a régivel nem lehetvagy csak úgy hogy a gabona texturáját kicseréled ezt nem tudom hogy lehetne orvosolni

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

ZTM
#8394
utánnakötjük az MTZ-nek... alakul az MTZ legalább látom hogy csináljátok, én várom,remélem mihamarább kész lesz😊

lippet
#8393
nm! mondom inkább az oldalt linkelem, nehogy pattogjanak itt aztánXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8392
Nem semmi! Kösz!

lippet
#8391

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8390
Néhány kép ízelítõül. MÉG NINCS KÉSZ!! A skin megjavult amikor Photoshopban megnöveltem 1024x1024 méretûre, majd elmentettem PNG formátumba.







#8389
egész jó szerintem a nagy vontatott osszecsukható kombinátor pl. a k700-as vagy a rába után

#8388
fiuk HELP ez nem értem a giant editorba át álitotam a lexion 600 nak a vágoasztalát 1 kicsit szélesebre és egész széledégben nem vágja le a buziát csak középen NEM TUGYÁTOK MIT KEL BE ÁLITANI H MENNYEN ????????????????? HELP !!!!!!!!!!!!
#8387
attól függ milyen a modell... Szarból nem lehet várat építeni

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8386
amúgy koszi a proginevet jd

#8385
és hauldenék nektek modellt meg tudnátok csinállni rá a tobbit hogy be lehessen rakni a gameba?

#8384
fraps

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8383
hát a kukorica mod ra vagy a silozáskor a bzi silos pot helyet claas jaguar 980 asal mennél és sima potot huzol magad mögöt nem oldhato meg ?????
#8382
halod le is irta baz+ h még nincs kész omfg :S
CoD23
#8379
mire gondolsz??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8378
a john deere 7810 et a fend mappába kell másolni és nem bánnám ha a pozicióját megosztanátok velem köszi

#8375
Olvasd már el a #8367-es hozzászólást! És fejezd ezt be!

#8373
Lack.te nagyon vágod ezt a dolgot.komolyan.de az miért van hogy beteszem a JD és nincs rajta textura.átálítottam 1024x1024 és úgy se.válaszod elõre is kösz
Zoli108
#8371
Letöltöttem újra onnan de sajnos most sem jó azért köszi Lack!

http://germantrucksimulator.hu

#8370
Töltsd le újra, az oldalról, és tedd be azt, most már jónak kell lennie a belsõ kamerának.

Zoli108
#8369
Helló All!Ez a 7810 kegyetlen jó lett csak sajnos belsõ kamerában ez is fordítva mozog.

http://germantrucksimulator.hu

meggabor09
#8366
bocsi de nem értek hozzá meg most kerültem gépközelbe 3 nap utána mert más dolgom volt és nem olvastam vissza teljesen a forumot és azér gondoltam hogy megkérdezem

CoD23
#8365
szerinted ha már készen volna nem lenne belinkelve??<#confused>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8362
még nincs kész. nincs színe😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

bella11
#8361
JD4650 belinkeled a lazítót

CoD23
#8360
ez a kukorica módiot nem lesz könnyû megcsinálni

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II