Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ZTM
#8490
a segítség kérésre már lehetne 1 új topikot nyitni😊))))már le van írva hogy mi a problémád az asztallal anno én kérdeztem

thomme
#8489
Sziasztok a kröger kocsiknál (mind a kettõnél)a betöltésnél megáll a játék nem tudom hogy mi lehet a baj mert már 4-szer megcsináltam újra és újra

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#8488
valaki segítsen az a probléma: hogy a claas lexion 600-asomon át állítottam a vágósztalt egy rohadt szélesre giants editor-ral és amikor megyek vele aratni akkor csak 1 pici darabon szedi le a búzát és az egész szélességben nem :S:S:S:S NEM TUDTOK SEGÍTENI ?????

Intel Pentium DualCore 2.00 GHz, 2 GB DDR2 1066MHz RAM, Ati Radeon HD 2600 PRO (512 Mb VGA)

#8487
sziasztok szeretném kérni a segitségeteket letöltötem a gémet és ez irja ki mi lehet a gond? ha tudnátok nekem segiteni nagyon megköszöném!!!
error:could not init 3D system
shader model 2.0 is required.
please install the latest video drivers:
hát ezt irja ki és nem tom mi lehet a baj pedig jo játéknak tünik .segitsetek ha tudtok segitégeteket elöre is köszönöm.sziasztok
16gaborm
#8486
lécci vi mondja meg hova kell a Vehicle,belül a Seed Vibro XL vetõgépet?
Mit lehet vele vetni?
Pozició?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8485
Oda van írva: szudáni fû v mi a rák, saját modja a gyereknek.

#8484
Készül a landwirtschafts folytatása?

Raidmax Sagittarius: Intel Core2 Quad 2.40 GHz, ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB, 2 GB RAM.

DJKonya
#8483
szép nagy a bûzám<#vigyor2>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

wazul
#8482
oké köszi JD

wazul
#8481
oké köszi

thomme
#8480
v.ki nem tud egy jó módot?

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#8479
hát bammeg😄 az alap sem forog, scriptet nem tudunk írni.

wazul: a CV-be is bele kell írni <#vigyor2>

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8478
sziasztok egy kérdés ehez a nagy vetõgéphez két pozició kell?

wazul
#8477
azt megcsináltam amit irt a spoilerbe JD4650 hogy másoljam be a vehicles/steerable/fendt/mappába de nincs bent a játékban

#8476
mi honnan tudjuk hogy mit baszol el???? ha tobb infót tenél be hogy miért nem akkor lehet de így
de mondjuk senki nem rakja majd be helyeted

patyesz18
#8475
Kössz szépen Zoli!

wazul
#8474
valaki segitene?? miért nem tudom berakni a 4650-es JD-t

meggabor09
#8473
ja olyan mint a nád
lehet cukornád
<#vigyor2><#nevetes1><#taps>

Zoli108
#8472

http://germantrucksimulator.hu

patyesz18
#8471
Nincs vkinek nagy vetõgépe???

Zoli108
#8470
Ha tudom,hogy nem ilyennel vágják ennyire nem vagyok hülye..<#schmoll2>

http://germantrucksimulator.hu

meggabor09
#8468
a kukorica nem így néz
ez valami génkezelt magas búza
mert a kukoricát tudni illik nem ilyen asztallal vágják

ZTM
#8467
claas dominátor cutter vélemény:sztem ha már ilyen részletesre van tervezve remélem eljutunk oda hogy majd lehet látni amikor a kések mozognak jobbra balra aratáskor és a behordócsoga is megindul😊))))
a kukorica adapteren forog a behordócsiga mer sztem azt azon + lehet csinálni😊)))

DJKonya
#8464
sztem az

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#8463
Csak a Grassldal mûködik mert arra van beállítva!!
milenne ha olvasnál mert JD4650 már leírta ezt.....

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

Zoli108
#8462
Ez kukoricát vág szerintetek?Ha igen akkor jöhet hozzá a lexion 8soros azt go!<#vigyor2>
youtube videó

http://germantrucksimulator.hu

Kenny85
#8461
hi
little rockot lelehet máshonnan is tölteni?
francia fórumra beregiztem de semmit se tudok

#8460
ez csak grasslandben mûxik??

wazul
#8459
és azt hol lehet beállítani hogy müködjön a simában is mert nekem nem müködik a grasland mod mert game.exe hibát irt ki

#8458
nem, de csak a grasslandal mûködik, mert arra van beállítva.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8457
ezt csak valamilyen kijelölt géppel lehet húzni?
#8456
Ma láttam meg és egybõl bele is raktam nagyon jó lett!!
Zoli108
#8455

http://germantrucksimulator.hu

Zoli108
#8454
http://kepfeltolto.hu/i/?169801&t=img
Letöltés

http://germantrucksimulator.hu

#8452
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Case Ih MX 135
--->http://rapidshare.com/files/131342336/case.rar.html<---
másoljátok be a data/vehicles/steerable/fendt mappába
John Deere 4650
--->http://rapidshare.com/files/131343395/4650.rar.html<---
másoljátok be a data/vehicles/steerable/fendt mappába
Claas Dominator 108sl
--->http://rapidshare.com/files/131343857/Dominator-108.rar.html<---
data/vehicles/steerable/Dominator-108
Claas vágóasztal
--->http://rapidshare.com/files/131344225/Dominator-Cutter.rar.html<---
data\vehicles\cutters\Dominator-Cutter

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8451
Lehet hogy én bénázok, de a dupla pot módban 2 potot összetudok akasztani, de töbet nem. Hogyan lehet azt, h többet tudjak 2 nél?
#8450
a föld hogy hogy ilyen lett mivel váltosztattad meg

patyesz18
#8449
Nekem a kerekes tárcsa gond nélkül megy de sztem próbáld meg azt.h letöltöd még1x és még 1x berakod! Zoli nekem is a JD! pls!

#8447
letöltöttem azt a kerekes amazonas tárcsát be is raktam de nem tudom használni mert kiírja hogy mivel kell de nem reagál rá valaki nem tudna segíteni megköszönném!!!!!!!!!
lippet
#8446
ja próbáld meg! de te a modinstallert használsz? mert mondom nekem a hagyományos módszerrel simán megy!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Peugeot08
#8444
Nekem kell Zoli!<#wave>

lippet
#8441
talán szedd le mégegyszer!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8440
ezt az uj idõjárás szimbólumut belinkelnéd mert naon jóóó

Zoli108
#8438
Ilyen lett a John Deere,tudom nem profi de ha kell vkinek felrakom vhova:

http://germantrucksimulator.hu

16gaborm
#8435
#8327-Nagyon királyak a gépek,ezek most készülnek vagy már készen is vannak?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

DJKonya
#8434
én a a littlerock mappon csapattam saját összeállítsom szerint, de nem tom miért csak a grassland mod alatt mûködik a tárcsa

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8433
DjKonya te melyik modot használod?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8428
Helo! Te melyik modot használod?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

thomme
#8427
Sziasztok!
Letöltöttem a kröger 3 tengelyes pótkocsit.Megcsináltam mindent amit kellett de a játék betöltésénél megáll minden ! Mi lehet a baj?

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#8426
Köszi szépen

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA