Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8565
valaki küldje el nekem a data mappáját.töltse fel valahová vagy ha van msn-je azon.elõre is köszi

ZTM
#8564
hy all már vagy 5ha-t arattam a 108-al sokkal jobb mint az elõdje a vágóasztal kidolgozása...élvezet vele aratni😊)))szal köszönöm mindenkinek aki részt vett a modolásban...

#8560
Köszike JD a felvilágosítást! De honnan tudom letölteni?? A Rábát meg a hozzá való cuccokat? Köszike elõre is!<#vigyor2>
#8559
már van te butaXD olvass szépen vissza pár oldalt

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8557
<#worship><#worship><#worship><#worship>köszi

6milan6
#8553
Azért büszkék lehettek magatokra. Itt rinyáltok, hogy mikor lesz kész ez meg az a mód, most meg annyit nem bírtok kinyögni, hogy kösz b+! (tisztelet a kivételnek) Kár volt rászánnom a hétvégémet, hogy bekerüljenek a modok....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8552
ki tudna nekem adni egy linket egy nagy vágóasztalról mert az eredeti class asztala kicsit kicsi
köszönöm
DJKonya
#8551
nem, csak máshogy néz ki a búza, megy a telep mellett az egyik részen a fû is jobban néz ki, mint az igaz

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#8549
de ha ezt leszeded akkor láss csodát habár azt még nemtom hogyha vetek akkor ugyan ilyen lessz-e, remélem igen mert ez király a régi már unalmas, de még csak az aratásnál járok

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8545
ebbõl egy pár hibás nem legalábis nekem azt írja ki error

DJKonya
#8544
kopirájgt? minek az?😛

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8543
hé te mifku! nem hallottál még a copyrightról? nem szinezünk engedély nélkül<#ejnye1><#bee1><#idiota>

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8537
Nagy aratás.
ZTM
#8536
a giantsba jobb oldalon olyat keress majd hogy scale x ezzel lehet a nagyobbítást végezni hosszában(vágóasztal) és ha azt akarod hogy olyan nagyot arasson az areastart és az areawith-et köll piszkáni a bal oldalon ennyi...a pótho nem értek...

rambo12
#8534
Valaki segítsen már kérlek

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

ZTM
#8533
mi van...ha az új vontatotra gondolsz akko nyomd+ az N betût és felemeli😊)) a scaniaho+nem értek nekem nincs olyanom😞)

ZTM
#8531
Lack #8527: nyugott vok de má nem bírom a várakozást tom hogy nem kis munka azt +csinálni de má remélem holnap estére lesz jó lenne mert már nagyon várom😊))
BMW320i #8526:aha szal ilyen sok idõ kellett hozzá. jó értem én hogy nem vagy láma ....

#8530
csá geri látom hogy nem érted mert az másik potkocsihozkéne a vonoszem mert azon még nincs semmi!!!!!!! na csõ
rambo12
#8529
Lack a Giants Editorban hogy lehet megnövelni a vágóasztal nagyságát meg a pot nagyságát??? Lécc segíts mer csak tegnap kezdtem

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

ZTM
#8528
õõõõõõõõ ja

#8527
Ha csupa nagybetûvel írsz (fórumba, akárhová az interneten, az olyan mintha üvöltöznél) Csak csendesen, nyugodtan, fogd vissza magad.

BMW320i
#8526
Az hosszú évek alatt fejlõdött!Nem vagyok <#lama>

BMW320i
#8522
bitte warten=kérem várjon

A Kröger még csak BÉTA verzió!!!

thomme
#8520
nem jó a kröger nálam meg az eggyik hawernál is ugyanez van ott meg áll hogy "Spiel wird geladen bitte warten" vagyis a betöltésnél nemtom mi lehet a gond mert már 10 megcsináltám az írottak szerint

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

DJKonya
#8519
még kép az aratásról,csak ez más búza😛





CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8518
igen, épp ezért inkább meghagynám (én legalábbis) a búzát és a gaz helyére menne a kukorica😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8517
De ha észre vetted, õk sem tudták megoldani hogy vegyesen búzát és kukoricát is tudjanak termeszteni, v az egyik v a másik. Lényegében most nem búza van mindenhol hanem kuksza😊

#8515
nem igaz mert most is zöld a kukorica és sárgák a szemek😄😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

ZTM
#8514
mi bajotok a kukoricával?ha még zõd a kukorica csak zöld lehet a termés XD

nandorb
#8512
grafikus kartyat cserelj ujabbra ami tamogassa a shader 2.0

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#8511
jó lenne az a kukorica, abból már megtudnánk csinálni sztem😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

16gaborm
#8510
Gondolom mégcsak õk is tesztelik meg mutogtaják!


ÕNEKIK LEGALÁBB VAN!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Zoli108
#8509
Egy Claas Jaguar-t jobban eltudnék benne képzelni
<#nyes>

http://germantrucksimulator.hu

DJKonya
#8507
remélem minnél hamarabb kiadják😊

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8506
Lengyelek kukoricája😄
Kukoricát arat, de gabona tarló marad utánna, és elég zöld szine van annak a kukszának😄

#8505
Kérnék szépen segiséget !!! valaki betudna linkelni egy rendfelszedõt??? Pls Köszönöm elõre is 😊

rambo12
#8504
a Giants Editorban hogy kell meghosszabítani a potot meg a vágóasztalt?

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

ZTM
#8503
esetleg arattál😊)))))))))))

rambo12
#8502
Hova van balinkelve a dominator uj skinje??? meg a többi MTZ visszaolvastam és nem találom

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

DJKonya
#8501
aratok....












CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

ZTM
#8500
LACK igazán nem akartalak siettetni<#guluszem1><#crazya><#duma><#hehe><#vigyor2><#smile><#finom>

rambo12
#8499
Bocs a kérdésért!!

Beraktam tom hogy elcsesztemm valamit de miko beraktam a játékba a zöl grubber vagy valami ilyesmi mindent beraktam a helyére mégis a kürt Szól????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

16gaborm
#8498
Hova kell berakni a Seed Vibro XL vetõgépet?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8497
olvas vissza ha tudol és megtalálod a linket, mtz még folyamatba van

rambo12
#8496
Valaki linkelje meg az új 108-ast meg az mtz-ek amik fenvannak a forumba

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8495
Claasxerion3300:
csokee fiuk segicsetek a claas lexion 600 asomon át álitotam a vágosztalt egy rohat szélesre(giants editor) ban és amikor megyek vele aratni akor csak 1 pici darabon szedi le a buzát és az egész széleségben nem :S:S:S:S NEM TUTOK SEGITENI ?????

ugeri94:
valaki segítsen az a probléma: hogy a claas lexion 600-asomon át állítottam a vágósztalt egy rohadt szélesre giants editor-ral és amikor megyek vele aratni akkor csak 1 pici darabon szedi le a búzát és az egész szélességben nem :S:S:S:S NEM TUDTOK SEGÍTENI ?????

van hasonlóság a két írás közt, de legalább kijavította a helyesírási hibákat

kispalko
#8494
Honnan tudod tudsz adni linket hogy megnézhessem. THX

New Holland
#8493
<#worship><#worship><#worship>

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

DJKonya
#8492
video kártya illesztõprogram frissítés, szerintem

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8491
És hol???????
Mert én nem találtam sehol.

Intel Pentium DualCore 2.00 GHz, 2 GB DDR2 1066MHz RAM, Ati Radeon HD 2600 PRO (512 Mb VGA)